» »

Tracking package do kitajske

Tracking package do kitajske

Zarfot ::

Neki sm naročal preko spleta in so mi napačen izdelek poslali (ubistvu je bil cheap shit in je imel ogromno napak). Pisal sm PayPalu za refund, ampak moram najprej izdelek vrniti pošiljatelju in PayPalu poslat tracking link zraven, da preverijo, kdaj je izdelek bil vrnjen.

A imajo to tracking opcijo na pošti? Ali morem it na UPS/FedEx?


 paypal

paypal

Machete ::

Preko naše pošte ne boš videl nič, ker je odvisno od pošt na poti in tem se jebe za tvoje sledenje. Je majhna možnost, da boš videl kje je in celo če bo prejet. Če ti ni vseeno raje uporabi hitre pošte.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Maxl ::

To ni res, da preko naše pošte ne boš mogel slediti pošiljki. Sam več stvari letno pošljem preko Pošte Slovenije na Kitajsko in ponavadi pride do naslovnika v 7-10 delovnih dneh. Ko pošiljaš moraš izbrati prednostno/letalsko in ti kaže vse podatke o pošiljki.

Machete ::

Srečno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zarfot ::

Maxl je izjavil:

To ni res, da preko naše pošte ne boš mogel slediti pošiljki. Sam več stvari letno pošljem preko Pošte Slovenije na Kitajsko in ponavadi pride do naslovnika v 7-10 delovnih dneh. Ko pošiljaš moraš izbrati prednostno/letalsko in ti kaže vse podatke o pošiljki.


Ampak jaz rabim tracking, ne zase, ampak za PayPal. Najbrž nimajo te opcije?

starfotr ::

Pa saj ob oddaji pošiljke dobiš papir s trackingom. Ta papir slikaš/skeniraš in uploadaš na paypal. Sem imel isto zadevo za banggood, pa še to sem na paypal moral klicat na njihov support na Irsko, da so mi uredili zadevo.

Samael ::

Machete je izjavil:

Preko naše pošte ne boš videl nič, ker je odvisno od pošt na poti in tem se jebe za tvoje sledenje.


To ni res. Tracking v mednarodnem standardiziranem formatu ("2 črki + 9 številk + country code" napr. NN123456789SI) pošte Slovenije je povsem sledljiv ne glede na to, kam pošiljka potuje.

Sledljivi napr. niso trackingi raznih kitajskih pošiljk, ker uporabljajo tracking svoji carrierjev iz Kitajske do določene zbirne točke (najpogosteje sta to Nizozemska in Belgija) in od tam dalje do nas pa brez sledenja.
Druga izjema je sledenje kurirskih služb z lastno logistiko a la DHL, ki ti pošiljko dostavijo preko lastnega courier sistema in posledično uporabljajo lasten tracking sistem (običajno sledljiv preko njihove strani).

Machete ::

Srečno s tem na Paypalu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545769 (16610) uporabnik50
»

PayPal placilo,sumljiv prodajalec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12219121 (14641) St235
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311569 (9288) markuljac
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339346 (21735) darkolord
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610708 (10057) lexios

Več podobnih tem