» »

Služba in priložnosti

Služba in priložnosti

chuck ::

Na istem delovnem mestu sem že 10 let in sem se naveličal branže, niti ne vidim potenciala. Pred desetimi leti sem prav tako menjal, ampak na podobno mesto. Obakrat sem bil v poziciji direktorja kjer skrbim za skoraj vso organizacijo, poslovne načrte in razvoj. Nimam pa zraven človeka od katerega bi se lahko kaj naučil ali skupaj kaj razvil.
Pa tudi del moje pozicije je zgrešen, saj sem bolj tehnično usmerjen kot pa skrben do ljudi oziroma zmožen motiviranja.

Ker so moji časi šolskih priložnosti že mimo me predvsem zanima kje in kaj se v Sloveniji dogaja? Je kdo v podobnem položaju in naredil takšno spremembo? Kako se je obneslo?

Morda najbolj pomemben del mi je, da bi spoznal svoj potencial in da bi imel možnost rasti.

Magic1 ::

Narediš kot nekateri na tem forumu, greš v penzijo in trollaš po netu.
Drugače pa kakšen potencial bi ti iskal? Bi bil rad večji direktor, ali nižjerangiran inženir, ali Elon Musk?
Magic

Zoran7 ::

Magic1 je izjavil:

Narediš kot nekateri na tem forumu, greš v penzijo in trollaš po netu.


Magic1 odlicno... Skoraj sem pljunil kavo po tipkovnici od smeha, ko sem precital tole..

chuck ::

Magic1 je izjavil:

Narediš kot nekateri na tem forumu, greš v penzijo in trollaš po netu.
Drugače pa kakšen potencial bi ti iskal? Bi bil rad večji direktor, ali nižjerangiran inženir, ali Elon Musk?

Elon Musk itak :)

anketar ::

EF ma razne tečaje, prečekiri mal

Magic1 ::

Biti Musk, Zucerberg, Jobs ali podobni pač ni enostavno. Kot prvo rabiš imeti srečo za sedmico(verjetno še večjo), potem rabiš znat naredit iz nule multimiljonsko podjetje relativno hitro in znat izkoristit ljudi okoli sebe 1000%. A si kot trenutni direktor že kaj pokazal v tej smeri?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Grizzly ::

Jaz pa imam ta teden razgovor za delovno mesto skrbnika računalniške opreme. Če me slučajno vprašajo glede pričakovane plače (vem da se je treba številke izogibati, pa vseeno), koliko so takšna delovna mesta kaj plačana?

In še eno vprašanje. Sem glih v fazi puljenja modrostnih zob... če me slučajno izberejo, bi to rad opravil preden nastopim novo delovno mesto, saj bo zelo nerodno, če bom moral takoj na bolniško. Sicer imam odpovedni rok, vendar se bojim, da bo šlo na tesno.. Zanima me to: A je dobro, da se o takšni stvari pogovorim na razgovoru oz. to sploh omenjam? Priložnost za delo ni ravno vsak dan in ne bi rad, da to negativno vpliva na moje možnosti za izbor. Po drugi strani pa tudi zobje so samo eni in je zanje treba pravočasno poskrbet. Vem, nerodna situacija. Kako naj to rešim?

Alien123 ::

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.

BlaY0 ::

chuck je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Narediš kot nekateri na tem forumu, greš v penzijo in trollaš po netu.
Drugače pa kakšen potencial bi ti iskal? Bi bil rad večji direktor, ali nižjerangiran inženir, ali Elon Musk?

Elon Musk itak :)

Why?

Ahh. Za Elona Muska rabiš bit tako tehnično brezhiben kot znati nategovati folk in organizacija ti jasno ne sme biti tuja oziroma se je ne smeš otepati. Poleg tega rabiš še en zvrhan koš sreče, da se ob pravem času pojaviš na pravem mestu s pravo idejo...

Lahko pa si recimo nabaviš en mali bagerček in kolegom direktorjem koplješ jame za bazene. Kaj veš mogoče boš pa v tem našel zadovoljstvo in tozadevno "zrastel". Lahko greš na kakšno charity misijo, kjer boš mogoče celo spoznal bistvo življenja...

mahoni ::

Alien123 je izjavil:

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.

A ti bi rad imel poleg sebe kolega, ki bo ves tecen, otecen in na pol omamljen od protibolecinskih tablet?

Grizzly je izjavil:

Jaz pa imam ta teden razgovor za delovno mesto skrbnika računalniške opreme. Če me slučajno vprašajo glede pričakovane plače (vem da se je treba številke izogibati, pa vseeno), koliko so takšna delovna mesta kaj plačana?

In še eno vprašanje. Sem glih v fazi puljenja modrostnih zob... če me slučajno izberejo, bi to rad opravil preden nastopim novo delovno mesto, saj bo zelo nerodno, če bom moral takoj na bolniško. Sicer imam odpovedni rok, vendar se bojim, da bo šlo na tesno.. Zanima me to: A je dobro, da se o takšni stvari pogovorim na razgovoru oz. to sploh omenjam? Priložnost za delo ni ravno vsak dan in ne bi rad, da to negativno vpliva na moje možnosti za izbor. Po drugi strani pa tudi zobje so samo eni in je zanje treba pravočasno poskrbet. Vem, nerodna situacija. Kako naj to rešim?

Lahko omenis, da imas planirano operacijo in da ne ves ali bos uspel to narediti pred pricetkom delovnega mesta. Pac to spakujes na nacin, da zelis biti fer in da ne zelis takoj v bolnisko. Ce jim to ne bo vsec, je firma tko al tko za preskocit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

Grizzly ::

Alien123 je izjavil:

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.


Modrostni zobje so tako... nikoli ne veš. Kakšen mesec nazaj sem dal prvi zob ven in naslednji dan skoraj nisem vedel, da sem bil pri kirurgu (seveda malo boli, ampak ni takoj za bolniško). Nekateri pa nimajo tako sreče in so odsotni tudi po cel teden, sploh če ne gre tako zlepa ali če pride do vnetja kosti. Lahko bi tudi vse skupaj zamolčal in upal, da se bo vse izteklo po mojih načrtih, vendar bo *eba, če me pokličejo glih takrat, ko bom komaj odpiral usta... nočem toliko reskirati, zato bi to omenil. Saj načeloma vsak normalen to razume, vendar če delodajalec nujno rabi delo in ima na razpolago 5 drugih kandidatov, mi to lahko škodi.

Invictus ::

Alien123 je izjavil:

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.

Zato, ker imaš v ustih 2 ogromni luknji, ki se z lahkoto okužita...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mahoni ::

Grizzly je izjavil:

Alien123 je izjavil:

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.


Modrostni zobje so tako... nikoli ne veš. Kakšen mesec nazaj sem dal prvi zob ven in naslednji dan skoraj nisem vedel, da sem bil pri kirurgu (seveda malo boli, ampak ni takoj za bolniško). Nekateri pa nimajo tako sreče in so odsotni tudi po cel teden, sploh če ne gre tako zlepa ali če pride do vnetja kosti. Lahko bi tudi vse skupaj zamolčal in upal, da se bo vse izteklo po mojih načrtih, vendar bo *eba, če me pokličejo glih takrat, ko bom komaj odpiral usta... nočem toliko reskirati, zato bi to omenil. Saj načeloma vsak normalen to razume, vendar če delodajalec nujno rabi delo in ima na razpolago 5 drugih kandidatov, mi to lahko škodi.


Ne more ti skoditi, ce si primeren kandidat za to delo. Ne se bat tega.

bajsibajsi ::

Mogoce bi celo pozitivno vplivalo.

Furbo ::

Invictus je izjavil:

Alien123 je izjavil:

nevem zakaj bi moral it na bolniško po puljenju modrostnih zob.

Zato, ker imaš v ustih 2 ogromni luknji, ki se z lahkoto okužita...

Doma si pa v sterilnem okolju?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

hamez66 ::

Infekcija rane izpuljenega zoba se lahko konča s smrtjo.

MonoPattern ::

Pa najbrž tudi imunski sistem deluje bolje, ko človek doma počiva, kot pa v stresnem okolju nove službe. Pa še prvi vtis z novimi sodelavci si lahko zajebeš, ker izpadeš kot nek odsoten nergač zaradi bolečine.

BlaY0 ::

hamez66 je izjavil:

Infekcija rane izpuljenega zoba se lahko konča s smrtjo.

...tako kot prehlad...

hamez66 ::

BlaY0 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Infekcija rane izpuljenega zoba se lahko konča s smrtjo.

...tako kot prehlad...



Ja. Lahko se ubiješ, če se voziš s kolesom z 10kmh ali z motorjem pri hitrosti 150kmh. Podobno lahko umreš zaradi prehlada, ampak je infekcija zoba bistveno večji problem in to je tudi smisel mojega sporočila. Ampak vi se kar zajebavajte.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Puljenje modrostnega zoba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26790477 (33736) Steinkauz
»

Težave z zobom. Je še rešitev?

Oddelek: Loža
262897 (1836) Alamar
»

Puljenje zoba (štajerski konec)

Oddelek: Loža
204941 (4481) Volta
»

Zobar brez koncesije

Oddelek: Loža
81180 (1010) huelz

Več podobnih tem