» »

Program za monitoring računala (da beleži vse kar se dogaja)

Program za monitoring računala (da beleži vse kar se dogaja)

pingo76 ::

Že nekaj časa me j.... atijevi drajverji. Uporabljam win 2000 sp4 in me zanima če tudi jaz padem v kategorijo nesrečnikov infinite loop-a. Ker mi event.log ne registrira prav nič ko mašina žmrzne sem obsojen na ugibanje. Bojda XP-ji to registrirajo nekako.
Rabil bi takorekoč en software ki si nonstop zapisuje kaj se dogaja. Ko zmrzne pa pogledam log kaj vraga bi utegnilo bit narobe. Med igranjem igric dela vse bp. Zeza me v 2d... :\ .

P.S. Instalacija XP ni opcija ker instalacijski medij uporabljam za podstavek za pivo (jih ne maram).

Hvala vnaprej za nasvete.

Pingo76
  • spremenil: Predator ()

cryptozaver ::

Probaj spector.exe!

pingo76 ::

Hvala vseeno a to ni to.

cryptozaver ::

Tut jaz imam podoben problem. Masina mi zmrzne vsake toliko casa pa se nisem pogruntal nobenega vzorca... Cist na rnd. Sicer mam tut ati jevo grafiko -> na katero se ni padel sum. Do sedaj. Igral sem se z BurnIn SW ki ti omogoca obremenitev posameznih komponent do maximuma. Pa se belezi kaj se dogaja. Vendar po Murphy-u zgodilo se ni nic. Pocasi bom res postal butnglavc :-).

pingo76 ::

" Masina mi zmrzne vsake toliko casa pa se nisem pogruntal nobenega vzorca... Cist na rnd. " - To je to! Grrr!

Katere gonilnike pa imaš za grafično? Ogomno ljudi se pritožije nad Catalysti 3.6. Sedaj imam 3.7 in se še ni zgodila nesreča (upam da bo tako tudi ostalo).
Aja če igraš slučajno elite force 2 jo prvo končaj preden daš gor nove driverje ker šteka 100 na uro. :\

P.S. ATi nikad više...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

pingo76 ::

Gorazd1: Mi lahko potrdiš sum na grafiki? Inštaliraj si tweaker. Nato pojdi v kontrolj panjelu v zavihek overclocking in spremeni karkoli za 1 Mhz gor ali dol (nima veze če ti ne dela, meni tudi ne). Nato zapri vse skupaj in pojdi nazaj v control panel in klikaj malo po njem. Meni takrat zmrzne in piskne iz mamaplate. Fuj to. Identično se mi je dogajalo s cat 3.6 brez tweakerja in čačkanja po panelu (tisti zmrz na random). Vem da je česška metoda testiranja amapak bi te vseeno prosil če probaš.
Hvala.
Pingo76.

P.S. Moj radeon je herculesov 9700 NP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

cryptozaver ::

Nobenih izkusenj nimam z overclockanjem - ne vidim smisla v tem niti nimam cajta. Se manj pa mam cajta za igrice (razen kaksen testris ce mi nic ne gre kot bi moglo haha). Masina mi torej sigurno ne freezne zaradi overclockanja. Zamenjal sem tut OS (W2K in LX RH7.3). To se mi dogaja po tem, ko mi strela lani posmodila pol masine. V bistvu sem zamenjal le MB in ohišje. Grafična je prej delala cool mozno pa je da se ne mara z MB. Ce bos nasel kaksen SW ki belezi kaj se s comp dogaja se priporocam.

pingo76 ::

Ok, glede priporočila :D.
Sicer pa moja grafika ni bila nič navita. To je bilo samo za poskus, ako se ti dogaja isto kot meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB že 2× crknil?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7965 (846) bastadu
»

Katero ploščo z Intel 865G (Intel, Asus, Abit?)?

Oddelek: Kaj kupiti
341097 (926) lukap
»

Random zmrz z ATI catalyst 3.6. Še kdo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533012 (2448) pingo76
»

Mašina random zmrzne... prej ni nikoli (bo grafična???)

Oddelek: Pomoč in nasveti
6724 (641) pingo76

Win98 or Millenium

Oddelek: Operacijski sistemi
8984 (869) ChiefThunder

Več podobnih tem