» »

Dowload Resume... HELP

Dowload Resume... HELP

whatson ::

huh... imam en file, ki pa je na 46% zdownloadan... imam pa tudi točen naslov iz katerega je bil file downloadan (server podpira resumanje)...

kako se v Winsih (s kerim programom) lotit, da mi bo program avtomatsko nadaljeval z downloadanjem pri teh 46 odstotkih ?

Drugače uporabljam program Snarf (v Linuxu), ki ima to funkcijo... ampak na te komp. na kerem hočem resumatat ni Linuxa (računalnik ni moj)...

že v naprej hvala za odgovore....

Binji ::

Probaj se enkrat dl-jat, ce ti bo dal opcijo resume. Ce pa ne pa pocaki na kasn drug nasvet:\

whatson ::

nop... "povozit" mi ga hoče...

JXS ::

Poiskus file uvozit v getright ali pa flashget. Mogoče ga bo prepoznal.

whatson ::

huh... probal sem že na vse načine... bom jutri res še z Getrightom probal...

Tomi ::

Poskusi se z Go!Zillo, kjer bi verjetno moralo iti.. Samo nisem čisto 100% prepričan..
metrodusa.blogspot.com

Koci ::

poskusi z Download accelerator, najboljši program za te zadeve. Pa še prenos ti pohitri za 2X do 3Xkrat. Resno jaz mam brez njena obilačajno 4,5 k/s z njim pa podobno kot z ISDN 9,6 k/s.

whatson ::

Problem pri teh programih, kot je naprimer Download Accelerator je to, da program med downloadanjem nekako pakira program po paketih... in na koncu ga razpakira... al neki takega

frudi ::

jp, download accelerator za resumanje kako drugače downloadanih fajlov ni dober, ker shranjuje sproti v neke temporary fajle.
da se pa to nardit z getrightom; preprosto fajl, ki je napol downloadan preimenuješ nekako tako: 'imefajla.končnica' --> 'imefajla.končnica.getright'. vsaj mislim, da je dodana končnica .getright, nisem pa ziher. v glavnem pol samo daj fajl še enkrat downloadat z getrightom pa bi moralo delat. pod pogojem, da tisti program, v katerem si fajl na pol downloadal (pod linuxom) ne shranjuje v kakem svojem posebnem formatu. v tem primeru se ne da nič nardit...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

whatson ::

Frudi: hvala!
bom jutri instaliral getright iz zadevo probal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295209 (4501) Kebab
»

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Oddelek: Programska oprema
132499 (1990) Ikarus
»

Program za DL

Oddelek: Omrežja in internet
181619 (1370) jurcek
»

GetRight

Oddelek: Programska oprema
61083 (932) ferjan
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362725 (2259) Quickbeam

Več podobnih tem