» »

Kje kupiti steam gift card v sloveniji

Kje kupiti steam gift card v sloveniji

dekyy ::

Zivjo, zanima me v kateri trgovini se lahko kupi steam gift card tj. da se placa na roke, ker jaz kreditne kartice nimam, nahajam pa se v ljlubljani, hvala!
  • polepsal: bluefish ()

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

janezvalva ::

baje da ponujajo COD (cash on delivery)
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

opeter ::

dekyy je izjavil:

Zivjo, zanima me v kateri trgovini se lahko kupi steam gift card tj. da se placa na roke, ker jaz kreditne kartice nimam, nahajam pa se v ljlubljani, hvala!


Vprašaj Albance in to mislim brez heca.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

KiNgKoNgX ::

Pozdravljeni,

imam podobno vprašanje. Kje dobiti fizični gift card? Potrebujem kot darilo. Google mi najde konzolko in pa eigre, ampak nikjer nimajo takšnih v vrednosti 100€. No ja, saj se zavedam da pač kupim dve po 50 eur, ampak vseeno bi raje imel v celoti.

In pa kakšne so izkušnje z omenjenima trgovinama? Verjetno ni straha da niso legit?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

BOCo. ::

KiNgKoNgX je izjavil:

Pozdravljeni,

imam podobno vprašanje. Kje dobiti fizični gift card? Potrebujem kot darilo. Google mi najde konzolko in pa eigre, ampak nikjer nimajo takšnih v vrednosti 100€. No ja, saj se zavedam da pač kupim dve po 50 eur, ampak vseeno bi raje imel v celoti.

In pa kakšne so izkušnje z omenjenima trgovinama? Verjetno ni straha da niso legit?


Obe trgovini sta zanesljivi.

Sindrom ::

V Celju tam zraven Tuša je v pritličju tiste stavbe ndt parkiriščem (nad city-centrom) ena trgovina z igrami, pa sem lani zasledil, da prodajajo tudi fizične gift card.
Cena je bila 23 eur za 20 eur kartico ali nekaj takega, lol.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

Furbo ::

Paysafe card vzameš, pa je isto. Če vzameš za 100EUR te ta zabava stane 1EUR. Steam ga jemlje, pa še marsikdo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

KiNgKoNgX ::

Huh, hvala za nasvet glede PSC. A tam provizija ne raste z vrednostjo? Pač, ker sem samo enkrat v življenju v Sparu kupil za vrednost 10 eur in plačal 11 eur, tako da sem si predstavljal da z vrednostjo raste tudi provizija.



Sindrom je izjavil:

V Celju tam zraven Tuša je v pritličju tiste stavbe ndt parkiriščem (nad city-centrom) ena trgovina z igrami, pa sem lani zasledil, da prodajajo tudi fizične gift card.
Cena je bila 23 eur za 20 eur kartico ali nekaj takega, lol.


Lahko tole malo bolj podrobno opišeš? Ker Celje, sploh tiste konce, načeloma poznam v nulo, pa sem se vseeno malo izgubil pri tem opisu.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Sindrom ::

KiNgKoNgX: Če greš od CityCentra proti severu (peš), boš šel najprej čez cesto in nato čez neko parkirišče do naslednje stavbe. Tu notri v pritličju se nahaja omenjena trgovina. Vstopiš skozi južni vhod ter greš ravno naprej. Trgovina je na levi strani preden prideš v tisto večjo dvorano nad katero je kino in dekatlon (kjer so tekoče stopnice v zgornje nadstropje - če si prispel do njih, si šel predaleč). Vsaj tako je bilo, ko sem jaz bil nazadnje tam. Imena trgovine se žal ne spomnim.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

VelkBla ::

PSC lahko kupiš na Petrolu (nekatere trafike). Glede provizije in predplačniške kode pa piše tako: https://www.paysafecard.com/sl/provizij... ; Provizija pri nakupu predplačniške kode paysafecard: Posamezni trgovci ob nakupu predplačniške kode paysafecard zaračunajo običajno tržno prodajno provizijo v višini 1 EUR.
Če je temu tako, če kupiš 2 x 10 eur, plačaš 2 eur provizije, če pa kupiš 1 x 50 eur, pa plačaš samo 1 eur provizije. Vsaj do zdaj je tako bilo. Ne vem ali so kaj spremenili svoje pogoje (provizije za tiste, ki imajo uporabniški račun).

KiNgKoNgX ::

Sindrom je izjavil:

KiNgKoNgX: Če greš od CityCentra proti severu (peš), boš šel najprej čez cesto in nato čez neko parkirišče do naslednje stavbe. Tu notri v pritličju se nahaja omenjena trgovina. Vstopiš skozi južni vhod ter greš ravno naprej. Trgovina je na levi strani preden prideš v tisto večjo dvorano nad katero je kino in dekatlon (kjer so tekoče stopnice v zgornje nadstropje - če si prispel do njih, si šel predaleč). Vsaj tako je bilo, ko sem jaz bil nazadnje tam. Imena trgovine se žal ne spomnim.



Aaa, v Planetu torej! Vem kje misliš. Hvala. Škoda, ker trgovine ni na tem seznamu, bi jih poklical in vprašal če imajo.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it gift card

Oddelek: Loža
5892 (750) BuDi79

Facebook nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758326 (5889) MadMax
»

Katero prepaid kartico kupiti za otroke ?

Oddelek: Loža
13668 (318) Ales
»

koliko se v trgovinah pogajate za ceno?

Oddelek: Loža
143249 (2063) TehDucky
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121075 (19584) Bye

Več podobnih tem