» »

Prostata

Prostata

«
1
2

elomat ::

Tema o prostati.

Kadarkoli sem slišal, da se govori o prostati, sem zamenjal tv ali radio postajo. Povzročala naj bi hude zdravstvene težave, ko je moški starejši. Zakaj ? Kako preprečiti, da bi do tega prišlo? Verjetno z zdravim življenjskim slogom na splošno.


Prostata naj bi bila ena najpomembnejših moških erogenih con. Je res? Na kakšen način?
Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.

GrX ::

elomat je izjavil:

Tema o prostati.

Kadarkoli sem slišal, da se govori o prostati, sem zamenjal tv ali radio postajo. Povzročala naj bi hude zdravstvene težave, ko je moški starejši. Zakaj ? Kako preprečiti, da bi do tega prišlo? Verjetno z zdravim življenjskim slogom na splošno.

Prostata ne povzroča tako zelo hudih zdr. problemov. Z leti se pač prostata veča, čemur se večina moških težko izogne. Rak prostate, ki je pri nas najpogostješi rak pri moških, je rak, ki raste (10-20 let) in zaseva počasi (5-10 let). Ker rak ni agresiven, mnogokrat rast in razvoj samo opazujejo. Zdravljenje raka na prostati sodi med najbolj uspešne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Invictus ::

Za dobro zdravje prostate je pomembno drkanje...

https://www.webmd.com/prostate-cancer/e...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Strong first post.
Od teźav s prostato do stimulacije:))

Invictus ::

Evo, da drkanje ne bo tabu...

https://www.menshealth.com/sex-women/a1...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

elomat ::

Nešteto člankov je napisano o prostati tudi kot erogeni coni. Celo kot o najpomembnejši P-točki.

Na način kot naj bi se to masiralo mene prav nič ne pritegne.

Invictus ::

Samo zato, ker še nisi probal ;).

Mal si zavrt...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Obstaja tudi zunanji način stimulacije prostate. S pritiskanjem na presredek - to je del me anusom in jajci

elomat ::

Vazelin je izjavil:

Obstaja tudi zunanji način stimulacije prostate. S pritiskanjem na presredek - to je del me anusom in jajci


Če partnerka to stimulira.

2dark ::

elomat je izjavil:


Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.


Nobenega heteroseksualnega moškega to ne vzburja.

GrX ::

2dark je izjavil:

elomat je izjavil:


Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.

Nobenega heteroseksualnega moškega to ne vzburja.

Kako veš? Zaradi lastnih predsodkov ali izkušenj?

Vazelin ::

Kaj ima sploh veze spolna usmerjenost z masažo prostate lol?

m0LN4r ::

Vazelin je izjavil:

Obstaja tudi zunanji način stimulacije prostate. S pritiskanjem na presredek - to je del me anusom in jajci

Cak, zato kolesarji nimajo tezav s prostato?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

elomat ::

2dark je izjavil:

elomat je izjavil:


Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.


Nobenega heteroseksualnega moškega to ne vzburja.


To pa tukaj nima povezave. Če te zanimajo moški ali ženske je ena stvar, masaža moške erogene cone ki je prostata pa je druga stvar.

c3p0 ::

GrX je izjavil:


Kako veš? Zaradi lastnih predsodkov ali izkušenj?


Vstavil si je dildo in mu ni pasalo, I guess.

737 ::

Prostata za pravilno delovanje potrebuje mineral bor (B). Na srečo je zelo poceni.

https://www.lifeextension.com/magazine/...

https://www.health-science-spirit.com/b...

vostok_1 ::

2dark je izjavil:

elomat je izjavil:


Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.


Nobenega heteroseksualnega moškega to ne vzburja.


Now i know you're definitely gay.

Če se počutiš geja, ko ti partnerka masira prostato, potem najbrž si latentni gej in mogoče med stmulacijo nehote razmišljaš na kakega kolega namesto na partnerko.
Tisti, ki nimamo teh težav brez problema pustimo partnerki, da to počne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Zanimivo je nekaj:
- drkanje tiča dnevno - not ghay
- masiranje prostate - 10/10 ghay (baje)
- self felatio - 10/10 ghay (če bi bilo to nekaj možnega)

Zakaj tudi masturbacija ni označena kot ghay?>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Gej je zgolj, če te misel na moške vzburja.

Tudi če te 100 tipov pofuka še ne pomeni da si gej. Ker od tega nisi nujno imel užitka.
Če pa te to vzburja, je dovolj zgolj 1, da si gej.

Skratka povsem napačno to gledate.
Če te punca fista in pri tem uživaš...to ni homoseksualnost. Pač imaš fetiš being dominated by women. Mogoče si sub, pa še to ni 100%. Ne pa gej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

perci ::

A lahko nazaj na temo. Nikogar ne zanima, kdo od vas je gej.

stara mama ::

Skratka.... masturbacija je zdrava, zato nikar ne prepovejmo pr0na v stilu ginocentrične kulture :)

c3p0 ::

Pr0n je bad, dr*anje ni.

stara mama ::

Pivo brez alkohola tud ni tapravo.
Pretiravanje z alkoholom pa spet ni vredu :)

737 ::

Pretirana masturbacija vseeno ni koristna. Jemlje voljo do dela.

perci ::

BUMP

elomat je izjavil:

Tema o prostati.

Kadarkoli sem slišal, da se govori o prostati, sem zamenjal tv ali radio postajo. Povzročala naj bi hude zdravstvene težave, ko je moški starejši. Zakaj ? Kako preprečiti, da bi do tega prišlo? Verjetno z zdravim življenjskim slogom na splošno.


Prostata naj bi bila ena najpomembnejših moških erogenih con. Je res? Na kakšen način?
Masiranje prostate znotraj anusa mene ne vzburja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

FormerUser ::

V nasprotju s trditvami nekaterih, vzročna povezava med masturbacijo in nižjimi možnostmi za raka prostate, ni dokazana.

"There are now several studies that suggest "yes" [increased ejaculation over time prevents prostate cancer]," says Dr. Freedland. "However, they are observational - meaning they are not randomized trials. Thus, men who ejaculate more may have other factors (different hormone levels, diets, or physical activity levels) that influence prostate cancer and not the ejaculations themselves."

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

V nasprotju s trditvami nekaterih, vzročna povezava med masturbacijo in nižjimi možnostmi za raka prostate, ni dokazana.

"There are now several studies that suggest "yes" [increased ejaculation over time prevents prostate cancer]," says Dr. Freedland. "However, they are observational - meaning they are not randomized trials. Thus, men who ejaculate more may have other factors (different hormone levels, diets, or physical activity levels) that influence prostate cancer and not the ejaculations themselves."


Jz to razumem tako, da so low-testosterone moški bolj dovzetni na tak rak torej.

You won't find me complaining about that.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

perci ::

v resnici ne vedo

Cruz ::

perci je izjavil:

v resnici ne vedo
To je TL;DR medicine. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

@vostok1

Problematični so tako (pre)nizki kot (pre)visoki nivoji testosterona, tudi sicer, ne samo glede konkretne zadeve.

Sheteentz ::

FormerUser je izjavil:

@vostok1

Problematični so tako (pre)nizki kot (pre)visoki nivoji testosterona, tudi sicer, ne samo glede konkretne zadeve.


Prenizek nivo testosterona je pri moških mnogo bolj problematičen, kot pa previsok. Glede na naš način življenja je večja verjetnost, da bomo imeli prenizek nivo. Pa tudi previsoh nivo testosterona ne pomeni, da postanemo agresivne živali brez samokontrole, ki naokoli brezglavo posiljujejo in požigajo vasi. Če že, pridobiš na samozavesti (kar seveda ne pomeni, da je samozavest odvisna zgolj od testosteona), v brezglavi agresivnosti namreč tiči še mnogo več kot pa zgolj povišan testosteron.

Glede previsokega nivoja testosterona je pa tudi narava odlično poskrbela, saj se pri moških presežek testosterona preko aromataze pretvori v estrogene, ki pa so pri moških v prevelikih količinah problematični. V tem primeru pa bi bilo res, da so visoki nivoji testosterona problematični, saj bi obenem ustvarjali visoke nivoje estrogenov. To se da modulirati z inhibitorji aromataze, kar pa ni luštno, saj zlahka poruši ravnovesje androgenov in estrogenov.

Torej, da, preveč testosterona pravtako škodi.

Pardon za TLDR :D

elomat ::

Vazelin je izjavil:

Obstaja tudi zunanji način stimulacije prostate. S pritiskanjem na presredek - to je del me anusom in jajci


V kateri knjigi kaj več piše na to temo?

FormerUser ::

Sheteentz je izjavil:



Prenizek nivo testosterona je pri moških mnogo bolj problematičen, kot pa previsok. Glede na naš način življenja je večja verjetnost, da bomo imeli prenizek nivo. Pa tudi previsoh nivo testosterona ne pomeni, da postanemo agresivne živali brez samokontrole, ki naokoli brezglavo posiljujejo in požigajo vasi. Če že, pridobiš na samozavesti (kar seveda ne pomeni, da je samozavest odvisna zgolj od testosteona), v brezglavi agresivnosti namreč tiči še mnogo več kot pa zgolj povišan testosteron.

Glede previsokega nivoja testosterona je pa tudi narava odlično poskrbela, saj se pri moških presežek testosterona preko aromataze pretvori v estrogene, ki pa so pri moških v prevelikih količinah problematični. V tem primeru pa bi bilo res, da so visoki nivoji testosterona problematični, saj bi obenem ustvarjali visoke nivoje estrogenov. To se da modulirati z inhibitorji aromataze, kar pa ni luštno, saj zlahka poruši ravnovesje androgenov in estrogenov.

Torej, da, preveč testosterona pravtako škodi.

Pardon za TLDR :D


High testosterone levels can drastically increase a man's risk of heart failure and stroke-causing blood clots, a new study reports.

Men with a genetic predisposition to high testosterone levels have a nearly eightfold increased risk of heart failure and twice the risk of thromboembolism (blood clots that can block veins or arteries leading to the brain or lungs), researchers found.

Although the study focuses on men with naturally high testosterone, it has implications for aging men who are taking testosterone supplements to boost their energy levels and improve their sex drive, experts said.


No, če se tebi to ne zdi problematično, potem pa tudi vredu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: metsis ()

Sheteentz ::

FormerUser je izjavil:


No, če se tebi to ne zdi problematično, potem pa tudi vredu.


Res je, ne zdi se mi problematično. Zakaj?

One testosterone-boosting gene in particular, the JMJD1C gene, was found to double the risk of dangerous blood clots in men and increase their risk of heart failure by 7.8 times.


Jaz iz tega ne bi sklepal, da je visok testosteron tisti, ki poveča verjetnost za krvožilne bolezni, temveč je krivec omenjeni gen. Ta gen torej povzroča okvare krvožilja, hkrati pa povzroča tudi visok testosteron. Se da iz te korelacije izpeljati tudi eksplicitno kavzalnost, torej, da je visok testosteron, povzročen s strani tega gena, direktni krivec krvožilnih bolezni? Ni namreč nujno, da ima posameznik predispozicije za visok testosteron, da bo tudi imel visok testosteron. Sam že nisem med njimi. Par let nazaj sem dal izmerit testosteron in je bil na nivoju šestdesetletnika. Potem sem pričel s telovadbo, začel bolj zdravo živet, in čez par let se je nivo povišal na neke zgledne vrednosti. Verjetno bi si ga lahko še zvišal z redno HIIT vadbo in ultra zdravo prehrano. Imaš pa seveda ljudi, ki pijejo, kadijo, se drogirajo, skratka živijo nezdravo do amena, in kjer bi jim zaradi tega nivo testosterona moral pasti, pa so še vedno v višavah. In možno, da so to tisti, ki imajo mutacijo tega gena, ki lahko privede do bolezni krvožilja.

Men carrying this particular genetic mutation should be mindful of their heart health, he added.

"You would address all known and modifiable risk factors first, and you would probably do that as aggressively as you could," Becker said. These men should exercise regularly, eat right, avoid smoking and watch their weight, blood pressure and blood sugar, he advised.

Further study is needed to determine if naturally high testosterone levels are a heart risk factor that should be directly treated, Becker added.


Jaz menim, da je visok nivo testosterona vredu. Povečuje libido (kar imajo ženske rade, pa seveda tudi nekateri moški), povečuje voljo do življenja, znižuje verjetnost depresije, pa še kaj bi se dalo naštet.

https://www.healthline.com/health/benef...

Ajde, grem delat sklece pa pull-upe, čao!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: metsis ()

K0l1br1 ::

vostok_1 je izjavil:

Gej je zgolj, če te misel na moške vzburja.
Tehnični forum. Niso vsi ljudje moški.

Cruz ::

Sheteentz je izjavil:

Ajde, grem delat sklece pa pull-upe, čao!
Don't forget to squat.

metsis ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: metsis ()

FormerUser ::

Sheteentz je izjavil:


Jaz menim, da je visok nivo testosterona vredu. Povečuje libido (kar imajo ženske rade, pa seveda tudi nekateri moški), povečuje voljo do življenja, znižuje verjetnost depresije, pa še kaj bi se dalo naštet.


Jaz pa menim, da ni, sploh če je posledica jemanja testosteronskih dodatkov, ki služijo predvsem polnjenju žepov farmacevtske industrije, nosijo pa rizike, na katere opozarja študija, ki sem jo omenila. In večina žensk tudi ne mara tipov, ki jih konstantno nadlegujejo za sex.

perci ::

Ne govorimo o umetnem dodajanju ampak o količinah, ki jih naravno sprodicira telo.

Glede količine seksa pri ženskah... Od kje ti ta tvoja večina? Pa itak ne govorimo o nadlegovanju...

FormerUser ::

perci je izjavil:

Ne govorimo o umetnem dodajanju ampak o količinah, ki jih naravno sprodicira telo.

Glede količine seksa pri ženskah... Od kje ti ta tvoja večina? Pa itak ne govorimo o nadlegovanju...


Ne vem o čem vi govorite, ampak jaz sem med drugim citirala: "Although the study focuses on men with naturally high testosterone, it has implications for aging men who are taking testosterone supplements to boost their energy levels and improve their sex drive, experts said."

Glede na to, da imajo moški precej višje nivoje testosterona kot ženske, bi bilo pričakovati, da je tudi njihov libido višji, čeprav stvari vseeno niso tako enoznačne, še vedno ostaja dejstvo, da so ponavadi ženske tiste, ki morajo provajdat "maintenance sex". Zakaj bi si torej nekdo dodatno želel povečevati libido, če ima že tako višjega od partnerjevega?

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Hipatija... mogoče zato, ker moški in ženske nismo enako grajeni in tudi telo se drugače odziva na razmerja hormonov.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Gavran ::

elomat je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Obstaja tudi zunanji način stimulacije prostate. S pritiskanjem na presredek - to je del me anusom in jajci


V kateri knjigi kaj več piše na to temo?


Hint - poglej nick...
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

elomat ::

A lahko se drzimo teme?
To ni tema o testosteronu. Ni bila s tem naslovom odprta.

kuall ::

zakaj imajo moški brade?
zarad istega razloga, zakaj imajo ženske velike prsi.
bolj so privlačni nasprotnemu spolu, kaže na spolno zrele osebe.

meni paše, če en dan v tednu dobim 3 orgazme, da je potem občutek popolne praznosti v jajcih, je to en posebno dober občutek. nasprotje tistemu morečemu občutku, ko drkaš pa ne moreš imet orgazma in moraš nehat s polnimi jajci.

glede na to, da jaz znam nadpovprečno dobro opazovat na svojem telesu, kaj mi paše (kaj je zdravo) bi znalo imet 1 tak dan v tednu zdravo. npr jaz samodejno po preveč sedenja dobim veliko željo po sprehajanju in delanju počepov, teku. ostali pa lahko sedijo in sedijo in jih sploh ne moti, ko pa vsi vemo, da to ni zdravo.

vostok_1 ::

kuall je izjavil:


meni paše, če en dan v tednu dobim 3 orgazme, da je potem občutek popolne praznosti v jajcih, je to en posebno dober občutek. nasprotje tistemu morečemu občutku, ko drkaš pa ne moreš imet orgazma in moraš nehat s polnimi jajci.


Never tried it.

kuall je izjavil:


glede na to, da jaz znam nadpovprečno dobro opazovat na svojem telesu, kaj mi paše (kaj je zdravo) bi znalo imet 1 tak dan v tednu zdravo. npr jaz samodejno po preveč sedenja dobim veliko željo po sprehajanju in delanju počepov, teku. ostali pa lahko sedijo in sedijo in jih sploh ne moti, ko pa vsi vemo, da to ni zdravo.


Same here. Po določenem času mi presede.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dexterboy ::

ROFL!
Huda tema za smeh... :)
Še en dokaz več, da pametni telefoni ne naredijo življenja kakovostnejšega ;)
In da, lepo je odpirati teme, ki so v letu 2019 še vedno tabu...
Zato z užitkom pošiljam nage babe frendom. Pa me briga za njihov EMŠO :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

digitalcek ::

Sheteentz je izjavil:


Res je, ne zdi se mi problematično. Zakaj?


Vidim, da precej obvladaš.
Če se ti da: kako bo to bilo potem pri ženskah (spolni hormon)?

Namreč, konkretna gospa, stara 36 let, praktično ves čas popolnoma brez spolne želje, ki je že 20 let nenehno bolj ali manj depresivna, bila je dvakrat hospitalizirana, govori, da ji ni več za živeti.
Se je tudi zaradi jemanja AD-ja (Asentra, Kventiax) in neaktivnosti precej zredila...

Kakšne (hormonske) preiskave priporočaš? Mogoče tudi ščitnica?

Hvala.

kuall je izjavil:


meni paše, če en dan v tednu dobim 3 orgazme...


Dobiš? Hitra pošta, DHL?

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

zakaj imajo moški brade?
zarad istega razloga, zakaj imajo ženske velike prsi.
bolj so privlačni nasprotnemu spolu, kaže na spolno zrele osebe.


Kuall... dojke so namenjene dojenju, ne pa temu, da jih boš ti stiskal. V afriki kjer so ženske itak zgoraj brez so dojke nekaj tako normalnega kot roke. Pač privesek ki je uporaben ob dojenju. Nič posebno erotičnega, razen za religiozno zavrte. Pred cca 200 leti je bilo erotično, če je dama kazala gola ramena.

Brada pri moških ima tudi povsem drug namen. Brada je prej neke vrste zaščita obraza.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

vostok_1 ::

Raptor F16 je izjavil:

kuall je izjavil:

zakaj imajo moški brade?
zarad istega razloga, zakaj imajo ženske velike prsi.
bolj so privlačni nasprotnemu spolu, kaže na spolno zrele osebe.


Kuall... dojke so namenjene dojenju, ne pa temu, da jih boš ti stiskal. V afriki kjer so ženske itak zgoraj brez so dojke nekaj tako normalnega kot roke. Pač privesek ki je uporaben ob dojenju. Nič posebno erotičnega, razen za religiozno zavrte. Pred cca 200 leti je bilo erotično, če je dama kazala gola ramena.

Brada pri moških ima tudi povsem drug namen. Brada je prej neke vrste zaščita obraza.


Ni res.
Joške so tudi dol spolni znak, ampak zgolj mlade joške.
Kot drugo, joške na ženskah imajo "umetno" poreklo.
Ženske za dojit ne potrebujejo tako velikih jošk, ker lojnice so majhne.
Nekdo nekoč, se je spomnil, da so joške fina zadeva pa se je začelo množiti prsate ženske.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Raptor F16 ::

vostok_1 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

kuall je izjavil:

zakaj imajo moški brade?
zarad istega razloga, zakaj imajo ženske velike prsi.
bolj so privlačni nasprotnemu spolu, kaže na spolno zrele osebe.


Kuall... dojke so namenjene dojenju, ne pa temu, da jih boš ti stiskal. V afriki kjer so ženske itak zgoraj brez so dojke nekaj tako normalnega kot roke. Pač privesek ki je uporaben ob dojenju. Nič posebno erotičnega, razen za religiozno zavrte. Pred cca 200 leti je bilo erotično, če je dama kazala gola ramena.

Brada pri moških ima tudi povsem drug namen. Brada je prej neke vrste zaščita obraza.


Ni res.
Joške so tudi dol spolni znak, ampak zgolj mlade joške.
Kot drugo, joške na ženskah imajo "umetno" poreklo.
Ženske za dojit ne potrebujejo tako velikih jošk, ker lojnice so majhne.
Nekdo nekoč, se je spomnil, da so joške fina zadeva pa se je začelo množiti prsate ženske.


A ti sploh veš, kaj pišeš?

Potem pa pojasni zkaj pri tistih z majhnimi po porodu oprsje dobesedno eksplodira?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaradi visoke učinkovitosti prekinili klinično študijo zdravila za zdravljenje raka p (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7027529 (12922) poweroff
»

A se obolelost z rakom s časom povečuje?

Oddelek: Problemi človeštva
395171 (3921) Map

Več podobnih tem