» »

Paypal vračilo denarja

Paypal vračilo denarja

1
2
»

XLapse ::

Jaz sem nakazal nekaj preko banke in sicer 720 funtov... Je pa možnost natega, ker sm z plačilom zamujal ene 4 tedne. Torej možno da sploh mi ne bo sprejel več 'campaign' za katero sva bla zmenjena. Itak mi bo prej al slej odgovoru in če ne drugo vrnil denar.

Recimo da se komunikacija ustavi , jaz pa 'campaign' ne dobim (gre se za spotify playlist pitching) , lahko zahtevam chargeback? Bo kaj iz tega? Na banki bi povedal, da sem plačal, firma pa ni naredila to za kar sem plačal, dokazila seveda imam.



Seveda se nič od tega verjetno ne bo zgodilo in bo verjetno vse ql, vsekakor hočem pa met varovalko za črn scenarij.
alien technology

kixs ::

Chargeback velja samo za kreditne kartice. Za nakazilo preko TRR-ja je pa vprasanje kaj se da narediti.

Samael ::

kixs je izjavil:

Chargeback velja samo za kreditne kartice. Za nakazilo preko TRR-ja je pa vprasanje kaj se da narediti.

Jaz sem tudi ob vsej tej debati pomislil na to. Veliko govorimo o chargebacku, postopek je bolj kot ne poznan, medtem ko bi lahko bilo PP nakazilo izvedeno preko bančnega računa, kar nas postavi na spolzka tla, kjer je vse skupaj pri nas še v povojih in ja, vprašanje, kaj se da narediti.
Vsekakor pa v primeru scama ne škodi, če se povpraša na banki in EPCju. Pri slednjih so konec koncev štirje zaposleni izključno za to, da ti v tem primeru svetujejo in (če je opcija) posredujejo.

XLapse ::

Bomo videli, scam definitivno ni firma. Scam sem jaz ker sem obljubljal plačilo in plačal šele čez 4 tedne 'ko se mi je dalo' in zdej pač itak ko bom spet komuniciral z njim mi bo ali 1. Zagnal kampanijo 2. Vrnil denar .. Ker je to proper firma ne bi smelo bit težav.

Ampak če mi danes ne piše, ali je na počitnicah ali me ima POLN K. ker nisem bil točen z plačilom... Vsekakor če me nategne bom prosil na banki za reklamacijo transakcije.
alien technology

XLapse ::

evo mi je odgovoril, zadeva gre naprej, ne bo treba nben chargeback.
alien technology

St235 ::

XLapse je izjavil:

Jaz sem nakazal nekaj preko banke in sicer 720 funtov... Je pa možnost natega, ker sm z plačilom zamujal ene 4 tedne. Torej možno da sploh mi ne bo sprejel več 'campaign' za katero sva bla zmenjena. Itak mi bo prej al slej odgovoru in če ne drugo vrnil denar.

Recimo da se komunikacija ustavi , jaz pa 'campaign' ne dobim (gre se za spotify playlist pitching) , lahko zahtevam chargeback? Bo kaj iz tega? Na banki bi povedal, da sem plačal, firma pa ni naredila to za kar sem plačal, dokazila seveda imam.



Seveda se nič od tega verjetno ne bo zgodilo in bo verjetno vse ql, vsekakor hočem pa met varovalko za črn scenarij.


Bedak ne ves, da je chargeback omejen na kreditne kartice, pa te to ne ustavi da ne bi ze tri strani stresal idiotizmov o chargebacku? Jao...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

XLapse ::

St235 je izjavil:

XLapse je izjavil:

Jaz sem nakazal nekaj preko banke in sicer 720 funtov... Je pa možnost natega, ker sm z plačilom zamujal ene 4 tedne. Torej možno da sploh mi ne bo sprejel več 'campaign' za katero sva bla zmenjena. Itak mi bo prej al slej odgovoru in če ne drugo vrnil denar.

Recimo da se komunikacija ustavi , jaz pa 'campaign' ne dobim (gre se za spotify playlist pitching) , lahko zahtevam chargeback? Bo kaj iz tega? Na banki bi povedal, da sem plačal, firma pa ni naredila to za kar sem plačal, dokazila seveda imam.



Seveda se nič od tega verjetno ne bo zgodilo in bo verjetno vse ql, vsekakor hočem pa met varovalko za črn scenarij.


Bedak ne ves, da je chargeback omejen na kreditne kartice, pa te to ne ustavi da ne bi ze tri strani stresal idiotizmov o chargebacku? Jao...

tako sem se izrazil defektno, mislil sem pa na reklamacijo transakcije, bogo bitje na motorju k je treba prepovedat. Tebi treba dat 'persona ritardata' ker si pač, malo poseben. Kakšne si mel težave v otroštvu da si tako jezen na vseh in še najbolj nase?
alien technology

Machete ::

Bolje bi bilo Xlapse, da ne lapaš u tej temi, ker nimaš pojma, samo neke brezvezne anekdote na osebnih primerih stresaš čisto nepovezane. Saj je ok, ampak temo dela nepregledno in nekredibilno tvoje fantaziranje o nekih scenarijih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

XLapse ::

če nimam pojma, še ne rabi da me žali kot shitaro in bedak... kaj pa misli da je ta človek? A če nimaš pojma da nekomu pravico uporabljat žaljivke? Ta človek je boln.

Lakotnik29 in Machete = gay par
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Meiniken ::

Umirite konje vidva... konja :D

Kolkr vem je vedno opcija dobit nazaj denar (tud če je šlo preko friends and family opcije). Folk gre banki jokat, da je nekdo opravu "unauthorized transaction" in je to to.

But he can open an unauthorised dispute OR do a chargeback via his credit card issuer if he funded his paypal payment that way and you would lose as you would have no 'seller protection'.


Očitno se ubistvu se še najbolj zakolješ, če banki vse po pravici poveš :|
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

XLapse ::

jaja.... vidiš da ne razumejo. Jbga. pa so tako napadalni še zraven.
alien technology

St235 ::

Meiniken je izjavil:

Umirite konje vidva... konja :D

Kolkr vem je vedno opcija dobit nazaj denar (tud če je šlo preko friends and family opcije). Folk gre banki jokat, da je nekdo opravu "unauthorized transaction" in je to to.

But he can open an unauthorised dispute OR do a chargeback via his credit card issuer if he funded his paypal payment that way and you would lose as you would have no 'seller protection'.


Očitno se ubistvu se še najbolj zakolješ, če banki vse po pravici poveš :|

Tole smo na prejsnji strani v nulo predebatirali. No eni smo debatirali nas shitaro je pa sral zraven.

Je pa tole na koncu izjemno slab nasvet, ker ce bo banka ugotovila da karkoli mutis bodo bistveno prej zavrbili chargback. Zakaj bi mutil da je slo za nepooblascebo tranzakcijo (in te bonbanka zacela potem gnjavit kako skrbis za varnost kartice, ce lahko neznanci placuje s tvojim paypalom) ce pa lahko mirno poves da je slo za goljufijo? Ne pozabit, da pri chargeback ogromno sloni na zaupanju in verodostojnosti tega, ki ga uveljavlja.

XLapse ::

TI SI NA KREKU BEDAK ZABIT. Shitaro ti je oče na heroinu
alien technology

val46 ::

XLapse je izjavil:

TI SI NA KREKU BEDAK ZABIT. Shitaro ti je oče na heroinu


Matr mi gre na k ta slotech počasi...jst sam če namignem nekomu, da je idiot, mi takoj blufish briše komentarje...eni pa lohk v vsaki temi in to večkrat direkt povedo(napišejo), pa komentar kar ostaja...

Alex_7 ::

Sporočam, da sem dobila denar nazaj!
Še sama nisem takoj vedela, da v resnici sploh nisem plačala prek kartice, ampak je šel denar iz bančnega računa. Je pa očitno oboje možno dobiti nazaj, samo obrazec sem izpolnila in kot dokaz dodala celoten pogovor s to osebo, danes pa se je na računu spet pojavil ta znesek.
Hvala za mnenja!

St235 ::

Hvala za update, tako, da smo enkrat prišli do konca blodnjam in nebulozam, ki jih prodajata Okapi in Shitaro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

tech level ::

St235 je izjavil:

Hvala za update, tako, da smo enkrat prišli do konca blodnjam in nebulozam, ki jih prodajata Okapi in Shitaro.

še vedno ne razumeš da je Alex troll

Gama ::

Ce delas chargeback preko banke, PayPal tu nemore nic.

Vsak lahko zahteva chargeback preko banke.
To je seveda zelo slabo in odpira vrata za skamerje.

Imam primer ko je oseba od mene kupila neko virtualno stvar za 300eur in cez en teden je odprla dispute preko banke 'unauthorized purchase' in paypal ni mogu pomagat ker nakup ni bil preko PayPal balance ampak kartice.

St235 ::

tech level je izjavil:

St235 je izjavil:

Hvala za update, tako, da smo enkrat prišli do konca blodnjam in nebulozam, ki jih prodajata Okapi in Shitaro.

še vedno ne razumeš da je Alex troll


it takes one to know one, al kako je že tisto.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734639 (17670) plusdzabaka1
»

Prevara Spletni nakup

Oddelek: Pomoč in nasveti
234414 (711) Blinder
»

PayPal placilo,sumljiv prodajalec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12218950 (14470) St235
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311470 (9189) markuljac

Več podobnih tem