» »

Prijetni lokali/kafiči v Ljubljani - za dva

Prijetni lokali/kafiči v Ljubljani - za dva

Aero01 ::

Pozdravljeni,

Ker v Ljubljani nisem ravno domač bom vesel kakšnih idej za prijetne lokale v centru (ali "peš razdalji" od tam), kamor peljati boljšo polovico. Zaželjen prijeten ambient, ne preveč gneče, predvsem pa kakšni kavči/fotelji za malo bližine :) Lahko je tudi bolj študentsko, ni treba da je fancy-vip (še raje, če ni).
Prosim za predloge :) Hvala!

kuglvinkl ::

Petkovškovo nabrežje je popularno. Če hočeš multi-kulti, greš na trubarjevo, čez Resljevo. Pol pa klasika okol Dvornega trga in čez. Skratka, pejta pogledat, kam bi šla 300 kosmatih... :)
Your focus determines your reallity

Vazelin ::

Tam v hotelu Slon je kavarna Zvezda. Zadaj so udobne usnjene zofe. Precej mirno, res pa je, da je bolj fancy.

kuglvinkl ::

Vazelin je izjavil:

Tam v hotelu Slon je kavarna Zvezda. Zadaj so udobne usnjene zofe. Precej mirno, res pa je, da je bolj fancy.


to je za november ;).
Your focus determines your reallity

illion ::

petkovskovo nabrezje, tm okol macka itd. je cez vikend tok polno da se skor tezko najde kje za sedet.. ce gresta zvecer, pejta pogledat v lp bar, tam se sicer tud ponavadi nabere neki folka, ampak je vsaj edini lokal na tej ulci in je relativno miren.

kuglvinkl ::

illion je izjavil:

petkovskovo nabrezje, tm okol macka itd. je cez vikend tok polno da se skor tezko najde kje za sedet.. ce gresta zvecer, pejta pogledat v lp bar, tam se sicer tud ponavadi nabere neki folka, ampak je vsaj edini lokal na tej ulci in je relativno miren.


Ta je kul, ja.
Your focus determines your reallity

Okapi ::

Na Trubarjevi Mačkon, greš s punco v prvo nadstropje in se lahko v miru mečkata.

pikachu004 ::

Na Nebotičniku si že bil? Meni je waw

Terasa
Razgled
Razgled

Nikoli ni gužve, ali pa sem jaz ob čudnih urah :)

harvey ::

Aero01 je izjavil:

Pozdravljeni,

Ker v Ljubljani nisem ravno domač bom vesel kakšnih idej za prijetne lokale v centru (ali "peš razdalji" od tam), kamor peljati boljšo polovico. Zaželjen prijeten ambient, ne preveč gneče, predvsem pa kakšni kavči/fotelji za malo bližine :) Lahko je tudi bolj študentsko, ni treba da je fancy-vip (še raje, če ni).
Prosim za predloge :) Hvala!

Center in nabrežja so več ali manj v teh mesecih precej oblegana, kaj malo izven tega perimetra je že precej bolj kulturno, recimo do Trnovega ali pa na Špici, kjer imaš ležalnike. Ali pa recimo Tivoli in Švicarija - minus je to, da je odprta le do 18.00 ure :|
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Aero01 ::

Hvala za odgovore družba, super predloge ste dali :) Pa še ni treba, da se tu ustavi :D
Jaz sem šel vmes pogledat še Cacao. Je prijetno v zgornjem nadstropju pa tudi gneče ni bilo hude (res pa, da je bilo med tednom popoldne, še ne večer). Tudi kavarna Moderna (od galerije) je bila okej, samo kavčev ni prav veliko in se najbrž hitro zgodi, da so zasedeni.
Če se še kak predlog najde pa kar z besedo na dan. Tudi če ni natančno po mojih specifikacijah, ampak je dobra opcija za zmenke. Bo lahko še komu prišlo prav :)

modelno1 ::

Vigo na Mestnem trgu ma v nadstropju tut kr kul zrihtan.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

VelkBla ::

Špica Caffee (ne morem trditi za fotelje)
Bar Insanis Lounge
Kavarna Lokus (v bližini Koseškega bajerja)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Restavracije OBALA

Oddelek: Loža
254440 (3025) Bikica195
»

Ljubljana - kam se dat čez dan ?

Oddelek: Loža
172537 (1726) Mipe
»

Kam v petek zvečer ven v Celju?

Oddelek: Loža
53098 (2870) sash69
»

Nakup nahrbtnika

Oddelek: Loža
103643 (3261) leinad
»

Dober kafič v Lj

Oddelek: Loža
485177 (3309) MaJsToRe

Več podobnih tem