» »

Kam na morje (mladi, za žur)?

Kam na morje (mladi, za žur)?

i33a ::

Pozdravljeni,
zanima me katero destinacijo priporočate trem prijateljem za dopust?
Ciljamo bolj na Hrvaško. Smo v zgodnjih dvajsetih in bi poleg kopanja radi šli kdaj tudi žurat.
V precej krajih je nočno življenje precej slabo. Zato me zanima, če kaj veste kam se splača iti mladim na morje?
Ne iščemo zdaj nekih posebnih diskotek, ampak bolj to, da nismo (skoraj) edini mladi v kraju oz. kampu.

Lep dan še naprej

Tilen ::

Vodice.

V kolikor še nimate izbranega termina, priporočam teden, ki pokriva 4.8.2019 (Vodička fešta). ;)

Zrće pa kar pozabi. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

i33a ::

V Vodicah smo že bili in je kr dobro.
Me pa zanima še kak drug predlog :)

Za Zrče sem pa slišal, da niso več to, kar so bile...

A110 ::

Kaksen abslventski izet. Sicer ni hrvaska amak je pa bolano dobro. Ce ze mora biti hrvaska je umag ko je atp tudi vredu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Egidij88 ::

Na Zrčah je marsikaj, kar mi ni všeč. Ampak Sonus Festival ima pa dober line-up, če te zanima tehno.

Raptor F16 ::

Najbližji vam je Umag.

Tam je nekaj klubov, pa tudi dosti Slovencev.

i33a ::

@A110: Se na aboslventskih izletih dost dogaja? Nisem še bil in me res zanima :P

Raptor F16 ::

i33a je izjavil:

@A110: Se na aboslventskih izletih dost dogaja? Nisem še bil in me res zanima :P


Absolventski izlet je podoben nateg kot maturantski izlet. Bale pijanga folka tvoje generacije in nategovanje z raznimi ekstra stroški na vsakem koraku.

Vazelin ::

Če hočeš "trpati" je imo boljše it v KMŠ oz. karkoli je sedaj popularno, kjer se zbirajo pijane študentke iz Rožne;)

Če se greš zabavat in poslušat musko in ne misliš samo s svojim tičem, je udeležba kakšnega festivala v Zrćah super zadeva. Ste na morju, Pag je lep, prelepa plaža, potem pa še party do jutra. Ne razumem, zakaj so Zrže kao sedaj brezvezne. Morda res ni več imen tipa Tiesto v Papayi, kot pred leti, ampak lineup je verjamem da čist proper. En dan se gre še v Zadar na ogled mesta. Skratka, 1 teden mine kot migneš - tja 3-4x greš komot v Zrće v enem tednu. Ko si prvič v Zrćah se ti itak zdi vse skupaj noro, kako so to veliki klubi in njihovo število, ko vidiš goro folka kako se zgrinja ponoči. Če ti je všeč elektronika je ta "poor man's Ibiza" sigurno nujna destinacija. Poletni vibe je hud!

Izkoristite, ker 20eta leta perecej hitro minejo :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::




Za low budget za mlade

kanegra, poceni in blizu, za mlade, zur

Glugy ::

Tema je mladi; morje; žur večina pa tle piše o tem kako do žensk kot da bi šlo za trofeje. Nizkotno.

Miha 333 ::

Makarska, Hvar (mesto), Tisno - Murter, Vodice, Split.

PrihajaNodi ::

Sunny Beach bulgarija. Poceni. Hotel za dva 20 eur na noc polpenzjon, z bazenom spodaj:) Pusti Hrvate, to je out:)

Mas pa se festivale: Neversea Constanza, Untold Cluj Napoca. Sam pa premocisca tezko dobis. Je pa nekaj kar se ne more primerjati z nicemer.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Aquafriend ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pusti Hrvate, to je out:)


sej ne gre na hrvate ampak na morje. Morje ni oseba.

PrihajaNodi ::

Ce hoce na morje gre lahko v portoroz. Pa se blizu je. Hrvasko bos preplacal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Aquafriend ::

kanegra je zraven portoroza, lahk preplavas kolk je bliz

Zgodovina sprememb…

Scorpy84 ::

Bil ze omenjeno vodice, zrce, makarska in se skrijejo proti... ceprav ni hrvaska ampak budva je nora za zabavo, klubov malo morje ampak ne ob plazah, pa nonstop kaksni koncerti balkanske scene. Pa se zenske v nulo spedenane ni da ni, pac dost beograda se poleti tja preseli :)

PrihajaNodi ::

Si sploh obiskal Romunijo in Bolgarijo? Hrvatje so predragi za to kar ponudijo. Poglej si youtube untold festival.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Men je tam lepo. To je vse kar rabm vedet. Za vsak zep se nekaj najde. Ce nimas gres 3 dni namest 7.

Scorpy84 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si sploh obiskal Romunijo in Bolgarijo? Hrvatje so predragi za to kar ponudijo. Poglej si youtube untold festival.


Jaz sem bil, prvic in zadnjic, mogoce je zdaj kaj boljse ampak da mores lokalu placevati se za wc in to ne enkratno??, sploh ce malo vec spijes na koncu te drago pride. Pa se kup druge neumnosti so imeli.

stara mama ::

Sunny beach Bolgarija je višek dogajanja, pa še poceni prenočišča imaš tam. Kot je Nodi rekel, 20EUR na noč, pa še bazen imaš, ter klube na kupu. Res neprimerljivo s hrvaško.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Dober zgleda ta Sunny Beach. Kok levov stane pivo?

Cruz ::

Biograd bi naj bil kul, veliko mladih. Drugače pa se da v vsakem kraju narediti fešto, če ste za akcijo. :) Mladina pa se najde vsepovsod, še v Baški. Bodite zanimivi, sami si ustvarite zabavo in boste hitro dobili družbo. :)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Dober zgleda ta Sunny Beach. Kok levov stane pivo?


Okoli 0,5 evra. Je zakon.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Vazelin ti si se kar v selu in samo sanjas? Slovenija pa hrvaska sta precenjeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

stara mama ::

Vazelin je izjavil:

Dober zgleda ta Sunny Beach. Kok levov stane pivo?

Med 2 in 3, v trgovini še manj (če greš v Lidl).
Pa nobenih glasnih slovencev in smotanih hrvatov. Mladina je tud na plažah, ne sam penzionisti :P

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Scorpy84 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Si sploh obiskal Romunijo in Bolgarijo? Hrvatje so predragi za to kar ponudijo. Poglej si youtube untold festival.


Jaz sem bil, prvic in zadnjic, mogoce je zdaj kaj boljse ampak da mores lokalu placevati se za wc in to ne enkratno??, sploh ce malo vec spijes na koncu te drago pride. Pa se kup druge neumnosti so imeli.


Jaz sem bil pa ravno (lansko leto) v Romuniji pozitivno presenecen nad urejenimi in brezplacnimi toaletnimi prostori na postajalilscih avtoceste.

freesty ::

Bolgarija, soncna ali pa zlata obala. Ce iscete zenske mi je blo tam najboljse!
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Alien123 ::

Cruz je izjavil:

Biograd bi naj bil kul, veliko mladih. Drugače pa se da v vsakem kraju narediti fešto, če ste za akcijo. :) Mladina pa se najde vsepovsod, še v Baški. Bodite zanimivi, sami si ustvarite zabavo in boste hitro dobili družbo. :)


Biograd ni žurersko mesto.. preveč familij s froci, pa diskotek ni..

markoxxx ::

Zdravo!
Kam bi nam priporočali s sošoljci iti sedaj na žure (iščemo bolj morje regijo?)?
Smo drugače iz Štajerske regije, ampak bomo šli raje na morje, ker smo na vseh štajerskih čagah že bili in so preslabe za nas ratale :(
Zrće so še popularne?
Lp

Vazelin ::

Zrće so še popularne?

Mislim da so Zrće sedaj bolj ali manj zaprte:D Bo treba na Ibizo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

gruntfürmich ::

markoxxx je izjavil:

Zdravo!
Kam bi nam priporočali s sošoljci iti sedaj na žure (iščemo bolj morje regijo?)?
Smo drugače iz Štajerske regije, ampak bomo šli raje na morje, ker smo na vseh štajerskih čagah že bili in so preslabe za nas ratale :(
Zrće so še popularne?
Lp

preslabe pomeni? da ste presrkavi in posledično nič zapravili, prav tako so se potem starejši izogibali takšnih zabav in je organizatorjem preostalo samo zapreti vse skupaj? pa še ženske niso dale, ker niso pile ker niso mele keša pa niti jim ni mogel nobeden nič častit ker so vsi brez keša?
drugače pa ja, pozimi jadranska scena rula!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

freesty ::

markoxxx je izjavil:

Zdravo!
Kam bi nam priporočali s sošoljci iti sedaj na žure (iščemo bolj morje regijo?)?
Smo drugače iz Štajerske regije, ampak bomo šli raje na morje, ker smo na vseh štajerskih čagah že bili in so preslabe za nas ratale :(
Zrće so še popularne?
Lp


Za zurko, punce in podobno je bilo meni svetovno v Bolgariji na zlati obali. Klubov ogromno, punc ogromno(zelo dobro razmerje med lusnimi in nelusnimi), poceni, pa se fajn morje.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kixs ::

Romunija - Mamaia (poleti ja, zdaj ne vem)
Turcija - Alanya (bolj kot ne skoz v sezoni - maj/november)

Vazelin ::

kixs je izjavil:

Romunija - Mamaia (poleti ja, zdaj ne vem)

to izgleda vrhunsko. kot nek evropski Acapulco al kaj je že tisto mehiško letovišče
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110162 (1244) Mato989
»

Kam na morje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710216 (1279) miraldi
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428426 (2057) Pithlit
»

Kam na morje?

Oddelek: Loža
308335 (3616) mihapc123
»

Kampiranje na Pagu

Oddelek: Loža
347768 (6576) c00L3r

Več podobnih tem