» »

Tulsi Gabbard z dokazi o tem da je Obama podpiral ISIS

Tulsi Gabbard z dokazi o tem da je Obama podpiral ISIS

Brane3 ::

Tulsi Gabbard je novo, zanimivo ime v svetu USA politike, ki se dokaj hitro vzpenja.

Imela je zanimive in odmevne nastope med drugim tudi na Joe Roganovih podcastih.

Tokrat torej uradno potrjuje, kar je bilo znano neuradno že prej:

Congresswoman Returns From Syria With ‘Proof’ Obama Funded ISIS
  • zaklenil: BigWhale ()

XLapse ::

to je v stilu 'napadli so Irak zaradi nafte' - v resnici pa je tisti psiho od Saddama (+njegova banda) mogel it dol, masovna destrukcija orožje gor dol, Saddam je bil za dat dol z stola. Koliko je to stalo je druga debata.

Hotel sem povedat da se mi to zdi še ena teorija zarote. Brane3 resno vprašanje, a misliš da so dvojčke v NYC američani sami zrušili? (ker če to verjameš ne bom več sodeloval v tvojih temah).
alien technology

koyotee ::

XLapse je izjavil:

to je v stilu 'napadli so Irak zaradi nafte' - v resnici pa je tisti psiho od Saddama (+njegova banda) mogel it dol, masovna destrukcija orožje gor dol, Saddam je bil za dat dol z stola. Koliko je to stalo je druga debata.

Hotel sem povedat da se mi to zdi še ena teorija zarote. Brane3 resno vprašanje, a misliš da so dvojčke v NYC američani sami zrušili? (ker če to verjameš ne bom več sodeloval v tvojih temah).


Fajn bi blo , da sploh v nobeni več ne sodeluješ. Alien device lol
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

XLapse ::

There are no "moderate rebels" in Syria. "Moderate rebels" is an Obama-era propaganda myth. The opposition to Assad is led by ISIS and Al-Qaeda - and they are raping, kidnapping and murdering Syrian women, men and children - and any smaller rebel groups fighting against Assad are fighting in coalition with ISIS and Al-Qaeda.

To je iz članka... Pa kaj seveda to ni res. Al kaj?

koyotee je izjavil:

XLapse je izjavil:

to je v stilu 'napadli so Irak zaradi nafte' - v resnici pa je tisti psiho od Saddama (+njegova banda) mogel it dol, masovna destrukcija orožje gor dol, Saddam je bil za dat dol z stola. Koliko je to stalo je druga debata.

Hotel sem povedat da se mi to zdi še ena teorija zarote. Brane3 resno vprašanje, a misliš da so dvojčke v NYC američani sami zrušili? (ker če to verjameš ne bom več sodeloval v tvojih temah).


Fajn bi blo , da sploh v nobeni več ne sodeluješ. Alien device lol

sem zapustil tisti nick ker so mi rekli moderatorji da morem na original (XLapse)
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Pac-Man ::

Brane3 je izjavil:

Tulsi Gabbard je novo, zanimivo ime v svetu USA politike, ki se dokaj hitro vzpenja.

Imela je zanimive in odmevne nastope med drugim tudi na Joe Roganovih podcastih.

Tokrat torej uradno potrjuje, kar je bilo znano neuradno že prej:

Congresswoman Returns From Syria With ‘Proof’ Obama Funded ISIS


Dal si povezavo na več kot 2 leti star članek, iz januarja 2017.

Where tha fuck are tha fucking proofs, obljuba se je medtem že parkrat skisala?



Morda tako, samo z drugega konca?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bwaze6 ::

XLapse je izjavil:

to je v stilu 'napadli so Irak zaradi nafte' - v resnici pa je tisti psiho od Saddama (+njegova banda) mogel it dol, masovna destrukcija orožje gor dol...


Predvsrm dol, gor težko, ker so sami lepo dokazali, da je šlo pol sveta v "koalicijo voljnih" zaradi zlaganih dejstev. Zakaj bi ZDA karkoli zaupali? Zdaj spet nabirajo novo koalicijo ptoti Iranu, predvidevam da imaš že puško na rami in čakaš v postroju?

anketar ::

sej belo čeladniki tud niso mirovniki vemo, da so rezal glave, pa se msm jebe za to, dobijo še oskarja za propagando pa nikome ništa, $ furajo dalje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Poldi112 ::

XLapse je izjavil:

to je v stilu 'napadli so Irak zaradi nafte' - v resnici pa je tisti psiho od Saddama (+njegova banda) mogel it dol, masovna destrukcija orožje gor dol, Saddam je bil za dat dol z stola. Koliko je to stalo je druga debata.


In zakaj bi Saddam moral iti? Ker si je ena X država to spomnila? Pometati ceno posega pod preprogo je pa tudi inovativna taktika zagovornikov vtikanja v interne zadeve držav. Miljini mrtvih - meh, druga debata. Važno, da smo jih osvobodili diktatorja, da lahko zdaj uživajo v svobodi in demokraciji.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kandidatura Boštjana M. Zupančiča za člana odbora OZN

Oddelek: Problemi človeštva
334663 (3226) Gandalfar

Ruski vojaki v Siriji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9921858 (18440) Isotropic

Kaj nas tak teroristi skrbijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
633893 (3368) BigWhale
»

George Galloway razsul Republikance!

Oddelek: Problemi človeštva
161687 (1264) poweroff
»

Zakaj se dela vojne? Zaliv, Irak...

Oddelek: Loža
343241 (315) Vlady

Več podobnih tem