» »

honda connect garmin navigacija

honda connect garmin navigacija

okna ::

Imam hondo crv l.2017. V hondi imam android 4.04 sistem, ki je zaklenjen. Ta sistem ima garmin navigacijo. Kako bi lahko na ta garmina posodobil POI speedcam radarje, da bi me zvocno opozarjalo vse sem že preizkusil vendar ne gre. Prosim za pomoč

WaterBoy ::

Tukaj poglej, mogoče imajo rešitev za tvoj avto: https://www.gpspower.net/

primozzzz ::

ALi si preko Garmin Expressa poizkusil?

NAvodila:
https://honda.garmin.com/honda/site
NI PODPISA

Dami ::

Uradno, torej preko garmin expressa, lahko posodabljamo samo mapo in še to samo 1x na leto, čeprav garmin izdaja update 4x na leto. Da bi jo pa lahko kako drugače *cough*partis*cough* pa ne vem. Imam pa HRV l.2017. Pa free updati so samo za prve 4 leta pol pa ne vem kaj naj. Kupiš avto za 27k pol pa se s takimi malenkostmi zajebavas. Nasploh je cel vgrajen android katastrofa, ker je pač kot rečeno verzija iz pamtiveka.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

okna ::

Dami je izjavil:

Uradno, torej preko garmin expressa, lahko posodabljamo samo mapo in še to samo 1x na leto, čeprav garmin izdaja update 4x na leto. Da bi jo pa lahko kako drugače *cough*partis*cough* pa ne vem. Imam pa HRV l.2017. Pa free updati so samo za prve 4 leta pol pa ne vem kaj naj. Kupiš avto za 27k pol pa se s takimi malenkostmi zajebavas. Nasploh je cel vgrajen android katastrofa, ker je pač kot rečeno verzija iz pamtiveka.

Katero verzijo androida imaš v avtu na hondi!

kmegli ::

Namestiš si Android Auto, ki ti lepo projecira GMaps na zaslon avtomobila. Mape so brezplačne in se tudi bolje posodabljajo kot pa garmin... Imam civic-a in garmina nisem še pognal.

Moraš pa .apk sneti z neta, saj Android Auto še ni uradno podprt v Sloveniji -> apkpure(pika)com

PS. glej pod version description, katera verzija Androida je podprta. Mislim, da so zadnje 4 posodobitve namenjene samo Android 10.

okna ::

hvala sem poiskusil vendar mi ne grata ker imam android 4.0.4 na hondi crv l.2018

OK.d ::

Kaj, na avtu l.2018 android 4.0??
LPOK.d

okna ::

ja android 4.0.4

kmegli ::

Android Auto si namestiš na telefon in ti potem sistem "projecira" na zaslon avtomobila, ne potrebuješ aplikacije na sistemu avtomobila.

okna ::

imam telefon galaxy a8 2018 in se z usb kablom noče povezat!

OK.d ::

Sam sem imel podobne težave s telefonom, pa tudi veliko uporabnikov piše o tem.
Najprej lahko probaš zbrisat apk. ter naložit na novo, počistit cache od apk., probaj z drugim usb kablom, poizkusi z drugim telefonom če se poveže na radijo.
Meni od tega ni nič pomagalo in na koncu sem za foro odstranil sim kartico in se je telefon potem končno povezal.
Aja moj telefon je Pixel 2, ampak to nima veze.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navigacija v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
275394 (4384) feryz
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619723 (16275) Mare2
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816980 (13322) Mavrik
»

Avto-navigacija

Oddelek: Omrežja in internet
278578 (8090) shadeX
»

Sony Xperia go android downgrade na 2.3.7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210376 (7470) Apofis

Več podobnih tem