» »

Dopust - toplice/morje

Dopust - toplice/morje

Twixz ::

Zdravo,

kje vi iščete oz. kam greste pogledati na internetu za dopust? Morje, toplice...? Jst sicer morja ne maram, toplice so mi bolj vzdržne bi pa šel z sinom in madam v kakšen termalni park za 3-4 dni v obdobju letnega dopusta (konec julija - začetek avgusta).

Kaj se priporoča? :)

matobeli ::

Kampirat nekam ob kakšno lepo reko :D

c3p0 ::

Kake termalne toplice v Prekmurju, Ptuju ali Madžarska (Lenti, Heviz)

IL_DIAVOLO ::

Poglej na booking in mu privošči proper dopust po možnosti z letalom. Kaj si pa bo začel 4 dni v toplicah.

galu ::

matobeli je izjavil:

Kampirat nekam ob kakšno lepo reko :D


Metaldays? :P
Tako to gre.

Karen ::

Jaz sem hotel v toplice na dopust, žena pa na morje. Pol sva pa vsak mal popustila pa sva šla na morje.:D

Scorpy84 ::

Mene moti to, da ce ti ne maras morja, da je zaradi tega otrok prikrajsan. Ajd ok, da tamal tudi ne mara. Sam se poleti izogibam bazenov, pozimi pa ce je ze nuja. Ze tista umazanija, pa polno klora, raje otroke na morje pa imas se cel dan mir in zvecer, ker samo omagajo.

GrX ::

Ob Nadiži ali Soči je poleti zelo prijetno. Priporočam!

Twixz ::

Mene moti to, da ce ti ne maras morja, da je zaradi tega otrok prikrajsan. Ajd ok, da tamal tudi ne mara.


On dobi dosti morja poleti. Sam izraža željo da bi šel na tobogane. :D

Scorpy84 ::

Twixz je izjavil:

Mene moti to, da ce ti ne maras morja, da je zaradi tega otrok prikrajsan. Ajd ok, da tamal tudi ne mara.


On dobi dosti morja poleti. Sam izraža željo da bi šel na tobogane. :D


Pol ce je tko, predvidevam da loceno zivite, pol pa ok.

Daliborg ::

Definitivno morje ali pa vsaj reka / jezero. Mogoče sem samo jaz tak ampak nekako mi ni več privlačno kopati se s človeškimi fekalijami in razkuževati s kloram. Nazadnje sem bil v Šmarjeških toplicah kjer se je pol doma za ostarele kopalo v lebdečih šmrkljih, potem se mi je pa v glavi še odvijala grozljivka kako ne morejo zadrževati svojih tekočin in blata ;(( Na morju ali jezeru imaš tudi nekje tobogane, razne rekvizite v vodi za skakanje ipd..
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

fikus_ ::

Daliborg, v jezerih/rekah so tvoji predsodki samo bolj razredčeni, prav tako v morju, kjer še dodatno razkužuje sol.

Ob takšnem/podobnem razmišljanju je najboljša domača kopalna kad s klorirano vodo!

PS. velika večina nas bo verjetno starih in . . .

koyotee ::

Če bi ras tobogane potem Aqualuna.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Twixz ::

Daliborg je izjavil:

Definitivno morje ali pa vsaj reka / jezero. Mogoče sem samo jaz tak ampak nekako mi ni več privlačno kopati se s človeškimi fekalijami in razkuževati s kloram. Nazadnje sem bil v Šmarjeških toplicah kjer se je pol doma za ostarele kopalo v lebdečih šmrkljih, potem se mi je pa v glavi še odvijala grozljivka kako ne morejo zadrževati svojih tekočin in blata ;(( Na morju ali jezeru imaš tudi nekje tobogane, razne rekvizite v vodi za skakanje ipd..


Ma saj v morju tudi ni tko čisto, nazadnje ko sem v Puli se potapljal je bilo človeškega dreka na dnu morja ko kamenja.
Če bi pa sina peljal v kakšen termalni park s tobogani bi pa itak bil ves čas na toboganih ne pa v đakuzijih s tistimi veterani :D.

A je že bil kdo na hrvaškem akvaparku? Je vredn svoje cene?

PreviousUser ::

Twixz je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Definitivno morje ali pa vsaj reka / jezero. Mogoče sem samo jaz tak ampak nekako mi ni več privlačno kopati se s človeškimi fekalijami in razkuževati s kloram. Nazadnje sem bil v Šmarjeških toplicah kjer se je pol doma za ostarele kopalo v lebdečih šmrkljih, potem se mi je pa v glavi še odvijala grozljivka kako ne morejo zadrževati svojih tekočin in blata ;(( Na morju ali jezeru imaš tudi nekje tobogane, razne rekvizite v vodi za skakanje ipd..


Ma saj v morju tudi ni tko čisto, nazadnje ko sem v Puli se potapljal je bilo človeškega dreka na dnu morja ko kamenja.
Če bi pa sina peljal v kakšen termalni park s tobogani bi pa itak bil ves čas na toboganih ne pa v đakuzijih s tistimi veterani :D.

A je že bil kdo na hrvaškem akvaparku? Je vredn svoje cene?


A si se potapljal kje blizu kanalizacijskega izhoda ali kdo to dejansko počne v morju? Drugače pa sem mislil, da drek plava. :D

Twixz ::

Ne, Duga uvala. Sicer ni tako obljudeno ker je en del plaže skalovje in ravno tam se največ "serje". :D

PreviousUser ::

Twixz je izjavil:

Ne, Duga uvala. Sicer ni tako obljudeno ker je en del plaže skalovje in ravno tam se največ "serje". :D


Samo, da se kdo ne bo našpičil na skalah. :D No, saj če ni obljudeno, potem tudi dixijev verjetno ni, človek je potem kar v zadregi, kaj storiti...

boset ::

kam na slovensko morje za dva dni ena nočitev ?
Main Desktop:
i9 14900k | EK Custom loop S480 | Asus APEX Encore Z790 | RTX4090 Strix OC
G.Skill 32Gb DDR5 7200 | WD_Black 850XNVMe | ThorII 1200W

Scorpy84 ::

boset je izjavil:

kam na slovensko morje za dva dni ena nočitev ?


Na slovensko morje.

Resno, sprašuješ za to majhno obalo kar imamo? Malo si poglej google, pa kaj ti je všeč, imaš max. 15 min izgube časa, da ugotoviš kaj ti paše.

2dark ::

boset je izjavil:

kam na slovensko morje za dva dni ena nočitev ?


Osebno bi ti predlagal eno od stanovanj v Rezidenci Park Lucija.

je pa odvisno, koliko ceniš udobje in čistočo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei 20pro težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
453604 (1956) Anney
»

Volilna pravica || Odvzeta opravilno sposobnost

Oddelek: Problemi človeštva
111647 (1091) primoz4p
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26143002 (35378) opeter
»

zakaj poleti vsi rinejo na morje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558317 (6790) jype
»

Aqualuna SUX!

Oddelek: Loža
212396 (2130) JurijTurnsek

Več podobnih tem