» »

Slovenska Youtube scena

Slovenska Youtube scena

«
1
2

shadeX ::

Kaj si mislite o naši Youtube sceni? Spremljate koga, ki se vam zdi zanimiv? Mogoče poznate koga, ki že redno nalaga na Youtube ali pa ste to celo vi?

Sam nisem toliko v slovenski YT sceni ampak vem za že par "youtuberjev", ki so si na ta način zgradili svoj brand (npr Lepa Afna med bolj poznanimi). Vsekakor je Youtube eden izmed načinov kako prodati samega sebe.

Ker je Youtube z razvojem interneta postal praktično že naša "tradicionalna TV", me zanima kaj si o tem mislite, da se posamezniki snemajo, redno objavljajo kaj se dogaja v njihovih življenjih ali pa da "revijujajo" razne stvari od tech, avtov, hrane, športa,...

Ste tudi sami že kdaj razmišljali, da bi se posneli in hkrati imate mogoče pomisleke o tem kako bi bili sprejeti?


V tej temi se lahko prosto govori o slovenski Youtube sceni oz. vse kar je povezano s tem.

P.S V komentarjih lahko tudi prilepite link do vašega kanala ali pa do kanala, ki ga spremljate. (mislim da moderatorji ne bi smeli biti jezni).
  • spremenil: shadeX ()

starboi ::

Obstaja slovenska YT scena ? :O

pegasus ::

Zakaj mora obstajat neka "scena"? Zakaj mora posameznik gradit en "brand"? Za boostanje svojega lastnega ega?

Youtube dojemam kot način deljenja zanimivih dogodkov z osebami, ki se jih niso mogle udeležiti. In ga tako tudi uporabljam.

Vazelin ::

Un miško piškot al neki v tem smislu iz hop.si ima na svojem kanalu like par 100 ogledov kombinirano.
Zakaj bi kdo sploh to fural v slovenščini?

Imaš par izjem sam to je pa to
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

shadeX ::

pegasus je izjavil:

Zakaj mora posameznik gradit en "brand"? Za boostanje svojega lastnega ega


Brand gradiš posredno v "ozadju". Bolj kot si zanimiv in več ogledov maš, bolj trden je tvoj "brand", več se o tebi govori,..

Verjetno so razlogi za to različni. Od zaslužkarjev, ali pa teh ki jim je to preprosto všeč, ali pa to kar si sam omenil. Razlogov je verjetno veliko.

Obstaja slovenska YT scena ? :O


Ja nekaj obstaja, ampak mislim da je manevra za izboljšanje te "scene" veliko, imam občutek, da sploh v Sloveniji je ta zadeva nekako še "tabu", medtem ko je v USA to čisto nekaj normalnega.

Imamo celo podelitev nagrad za spletno zvezdo.

Vazelin je izjavil:

Un miško piškot al neki v tem smislu iz hop.si ima na svojem kanalu like par 100 ogledov kombinirano.
Zakaj bi kdo sploh to fural v slovenščini?

Imaš par izjem sam to je pa to


Ampak zakaj pa ti ne bi bil izjema? hop.si je gaming zadeva, izjemno ozka ciljna skupina ljudi. Npr za Anjo Susic, verjetno še noben ni tukaj slišal, pa je iz tega naredila že cel posel. Targetirana ciljna skupina ljudi so ljudje, ki se ukvarjajo z zdravim načinom življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Recimo še en takih Youtuberjev, je Marko Žerjal. Imel je nekaj videjev, ki so bili na TOP lestvici na Youtubu. Bil je programer, pustil službo, sedaj se ukvarja z youtubom in ima stand up nastope po Sloveniji. Ima že skoraj 30k naročnikov, kar je za Slovenijo že dost.

pegasus ::

Kar mene kot introvertiranca moti, je to, da se na takih platformah nagrajuje ekstrovertirane opice. Bolj ko je osebek ekstrovertiran in večje neumnosti počne ko pred kamero, več ima ogledov in posledično finančnih ugodnosti.

Dokler youtube ne bo resno razmislil o tem in obrnil formulo nagrajevanja na glavo, bomo še naprej drveli v idiocracy.

Izvirni greh je pa seveda oglaševanje.

WizzardOfOZ ::

ne moremo drveti v idiocracy. Smo namreč že tam, še posebej če YouTube pogledaš.

pegasus ::

Ja ... algoritmi ti naprej porivajo same idiocracy level izdelke. To je fundamentalno narobe in uničuje celotno družbo. Nekaj let sem rabil, da sem jih streniral tako, da mi ponujajo še kaj drugega zanimivega poleg lastnih videov in videov, ki sem jih že gledal. Večina ljudi nima toliko potrpljenja in se sprijazni z idiocracy.

blackbfm ::

To so tvoji problemi, ne problemi algoritmov in druzbe:))

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Kaj si mislite o naši Youtube sceni? Spremljate koga, ki se vam zdi zanimiv?


ŽErjala si že omenil. Potem je tukaj od meni bolj zanimivih Komotar Minuta.. Potem se pa počasi konča. Slovenci niso ravno v večinsko zanimivi.

radmannsdorf ::

pegasus ::

blackbfm je izjavil:

To so tvoji problemi, ne problemi algoritmov in druzbe:))
Ja, lahko gledaš na to na ta način. Je čisto ok in sem ga skušal prakticirati in ugotovil, da ne prinaša napredka. Tipičen pripadnik družbe se s tem neobremenjuje, jaz pa sem bolj "ustavite zemljo, rad bi izstopil".

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

Timko Kid.
https://socialblade.com/youtube/channel...
Dobro jim gre. :)


Kaj ima tole s slovensko yt sceno?

radmannsdorf ::

bambam20 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Timko Kid.
https://socialblade.com/youtube/channel...
Dobro jim gre. :)


Kaj ima tole s slovensko yt sceno?

Ugani.

Glugy ::

Scena obstaja okol stvari ki te zanimajo. Mene ne zanima al je dotična oseba ki mi servira željeno sceno iz Afrike; Vietnama; Brazilije al pa Slovenije. Nevem zakaj bi naredil slovenskost tisto kar bi definiralo sceno. Če te zanimajo trač osebe je to trač scena. Če te zanimajo potovanja je to turistično/potovalna scena. Če te zanimajo igre je to igralska scena, itd itd. Bilokaj te zanima. Če je nekdo pri tem Slovenec al pa Rus je totalno irrelevantno; nepomembno. Pomembno je če je servivanje kvalitetno da upraviči čas ki smo ga namenili za ogled.

Dajat različne scene umetno skupaj in jim rečt slovenska scena mi je tak čudno no. : ] Drgač pa nimam slabga mnenja o youtuberjih; to je pač pojav sedanjosti ; večje neodvisnosti od centraliziranega serviranja scen. Ampak da bi bil pa zato ker je nekdo Slovenec kej bolj navdušen kot če je nevem Britanc; Perujec al pa Rus ; ne. Edino kar me navduši je kvaliteta serviranja ( s tem ne ciljam na kvaliteto produkcije same ) .

To je tak približno zame k eni pravijo ja zdej je pa nevem...(vstavi veroizpoved) naredil dobro delo. Mene ne zanima njegova veroizpoved. Mene zanima da je ta človek dobr človek. To mi je pomembno. Ker imaš tud ljudi z ( vstavi veroizpoved) ki niso dobri. Torej je podatek da je človek ki je naredil dobro delo te ali one veroizpovedi popolnoma nepomembno. Isto je za obratno sceno ko gre za slaba dela.

shadeX ::

Slovenci ampak globalna vsebina. Zanimivo, kanal s skoraj 4M subov in 1.4 Milijarde ogledov. Noro..

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

bambam20 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Timko Kid.
https://socialblade.com/youtube/channel...
Dobro jim gre. :)


Kaj ima tole s slovensko yt sceno?

Ugani.


Sem že. Vse skupaj je glede na kvaliteto, ki je slaba in posnekti so nezanimivi sumljivo visoko število ogledov in naročinikov. Otroc si sicer res bebci, samo tako veliki pa spet niso , da bi tole gledal. Mislim, da imajo kupljene naročnike in oglede.

shadeX je izjavil:

Slovenci ampak globalna vsebina. Zanimivo, kanal s skoraj 4M subov in 1.4 Milijarde ogledov. Noro..


Naročnike, oglede, všečke.. vse to se da poceni kupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

shadeX ::

Tak kanal bi prej al slej rakom žvižgat. Google ma pomoje dost informacij okol tega, kateri so pravi in kateri fejk subi oz. uporabniki.

Pa tudi če so uporabniki resnični in jih ta vsebina ne zanima, lahk algoritm hitro določi, da je s takim kanalom nekaj narobe.

Invictus ::

Kdo ima cajt gledat 10 minutno nakladanje osebka, katerih branje bi zahtevalo 15 sekund?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bambam20 ::

Men tale kanal deluje sumljivo. Posnetki so dolgočasni, neizvirni. Publika so otroc, pa vseeno sem močno skeptičen, da tok otrok gleda tako nekvalitetne in dolgočasne zadeve.

radmannsdorf ::

Ane, isto velja za Telebajske, kdo bi to gledal, pa so vseeno popularni kot pr norcih. Sej ta kanal jim je podoben. V svetovnem merilu čist razumem da obstaja toliko staršev, ki uporablja ta kanal za zabavo svojih otrok. In rezultat je tu. Jim privoščim.

Anney ::

Evo da bo lažje:
https://socialblade.com/youtube/channel...

Ponavadi so vedno med top listami kanali za otroke. Naša je recimo nora na Diana in Roma (neki rusi) Sem šel preverit je med top 10 na svetovni lestvici.
https://socialblade.com/youtube/c/kidsd...

Drugače pa top 250 SI lestvica:
https://socialblade.com/youtube/top/cou...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Matevz96 ::

Slovenska YT scena je bolj boga za moje pojme.

Edini slovenski kanal ki, ga spremljal je Komotar Minuta.

Glede na Anneyevo listo top slovenskih kanalov je eden od vodilnih slovenkih youtuberjev Gorenje!
#hooldthedoor

shadeX ::

Matevz96 je izjavil:


Edini slovenski kanal ki, ga spremljal je Komotar Minuta.


Meni nekako ne sede. Od slovenskih spremljam samo žerjala.

XLapse ::

ena najbolj zanimivih mi je neka američanka k se je poročila z slovencem in preselila sem. Ne spomnem se imena bom najdel pa editiral

shadeX je izjavil:

Matevz96 je izjavil:


Edini slovenski kanal ki, ga spremljal je Komotar Minuta.


Meni nekako ne sede. Od slovenskih spremljam samo žerjala.

poznam brata od žerjala zelo dobro.. sm bil pri njemu večkrat.

Meni tudi komotar ne sede
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

bambam20 ::

XLapse je izjavil:

ena najbolj zanimivih mi je neka američanka k se je poročila z slovencem in preselila sem. Ne spomnem se imena bom najdel pa editiral



Meni tudi komotar ne sede



Maričko Dolenc si imel v mislih.


Ima pa Komotar recimo enega zelo zanimivega sponzorja Grosbasket. To bi imel tudi sam.

Alien123 ::

radmannsdorf je izjavil:

Timko Kid.
https://socialblade.com/youtube/channel...
Dobro jim gre. :)


ajde, svaka jim čast. Sam videi pa so totalno kr nekaj, verjetno deca palijo na to.

blackbfm ::

Naročnike, oglede, všečke.. vse to se da poceni kupit.


In od kupovanja ogledov in vseckov imas kot ustvarjalec vsebin kaj tocno? Minus v denarnici?

KAVINSKY ::

shadeX je izjavil:

Meni nekako ne sede.


Toliko je ta tip antipatičen, težko prideš do polovice videota zaradi konstantnega mahanja z kamero naokoli.

Dober mi je pit-stop, pove izkušnje z avtom, opažanja in ne samo podatke iz kataloga z moneyshoti (slo+ang jezik).


Polenar tatical je bil zabaven, preden je začel hoditi naokoli in delati wannabe delta force tečaje.

bambam20 ::

KAVINSKY je izjavil:



Dober mi je pit-stop, pove izkušnje z avtom, opažanja in ne samo podatke iz kataloga z moneyshoti (slo+ang jezik).

.



Zanimivo. Če ne bi imel slovenskih tablic ne bi nikoli ugotovil, da je Slovenec, saj nima naglasa.

blackbfm je izjavil:

Naročnike, oglede, všečke.. vse to se da poceni kupit.


In od kupovanja ogledov in vseckov imas kot ustvarjalec vsebin kaj tocno? Minus v denarnici?


Ne bi vedel. Vprašaj Salletovega Očka, če mu je kupovanje ogledov pomagalo pri "glasbeni" karieri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

blackbfm ::

Kolikor sem jz videl v zivo zna narest kar zurko, pa mularija zna besedila na pamet. Oni so tut kupljeni? :))

hamez66 ::

Ja sej tale Challe Salle ima kar kvaliteto. Produkcija, stil in tko naprej.

louser ::

V bistvu ima dva, tri komade.
Za na party enkrat med DJovo pavzo not je dober za dati.
Ali pa po kakem večjem izvajalcu, da se malce produži.
Da bi ga pa mladina žrla veš večer nanj?
Naah.

hamez66 ::

Ja, maš kar prav. Ima 44 tisoč naročnikov in 6.7 miljona ogledov na hitu iz 2017, sam to ni lih velik iz finančnega vidika. Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.

bambam20 ::

hamez66 je izjavil:

Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.



Naj me nekdo popravi, vendar Komotar mInuta, ki je bil prej novinar pri Siolu sedaj živi samo od Vlogov.

korenje3 ::

pegasus je izjavil:

Zakaj mora obstajat neka "scena"? Zakaj mora posameznik gradit en "brand"? Za boostanje svojega lastnega ega?

Youtube dojemam kot način deljenja zanimivih dogodkov z osebami, ki se jih niso mogle udeležiti. In ga tako tudi uporabljam.


youtube je lahko dober biznis. že s samo 30k+ ogledov na video in 10 videi na mesec lahko živiš bolje kot z nadpovprečno slovensko plačo. ekstra dodajo še sponzorji če jih imaš.
vprašanje je samo ali raje delaš za drugega za drobiž ali si sam gradiš lastno sceno...

Lahko pa rečem da random videi o avtomobilih kar od nekje navijajo oglede. Tako da verjetno se najbolj izplača delat na avtomobilski sceni v angl. jeziku. Medtem ko so videi o raznih finančnih zadevah najbolje plačani.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

hamez66 ::

bambam20 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.



Naj me nekdo popravi, vendar Komotar mInuta, ki je bil prej novinar pri Siolu sedaj živi samo od Vlogov.



Skupaj ima 10.2 miljona ogledov. Ni lih. Verjetno ima še kakšen alternativen vir prihodka v zvezi z vloganjem.



No, ne vem. Mogoče so slovenski kliki vredni več, kot tuji. Baje je tam okoli jurja na miljon ogledov, pa če tudi dobi recimo 2.5 jurja na miljon, je to 25 jurjev.

Več kot minimalc, mogoče več kot povprečje, ampak za povprečno plačo se ti ni treba izpostavljat pred vso Slovenijo. (samo mnenje, no hating. Želim mu veliko ogledov in čim več uspeha!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Matevz96 ::

hamez66 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.



Naj me nekdo popravi, vendar Komotar mInuta, ki je bil prej novinar pri Siolu sedaj živi samo od Vlogov.



Skupaj ima 10.2 miljona ogledov. Ni lih. Verjetno ima še kakšen alternativen vir prihodka v zvezi z vloganjem.


Sam se večkrat sprašujem kako preživi od vlogov, rekel bi, da mora biti prisotna kakšna "modra koverta" s strani uvoznikov avtomobilov, ker vlogi + gross basket (zdi se mi da edini sponzor) ter malenkost merchandise-a niso ravno prihodek.
#hooldthedoor

kr3ten ::

Streamerji so zgolj ogledalo družbe. Če streamer igra vlogo primitivca, pomeni da je tudi populacija primitivna.

hamez66 ::

Preživeti se da tudi z zelo malo, posebej, če ni najemnik. :) Mogoče ma žena dobro plačo :p

bambam20 ::

hamez66 je izjavil:





No, ne vem. Mogoče so slovenski kliki vredni več, kot tuji.



Ravno obratno je. Slovenski kliki so vredni zelo malo.

hamez66 je izjavil:

Preživeti se da tudi z zelo malo, posebej, če ni najemnik. :)


Ni najemnik, če živi v hiši nekje pri Mariboru oz. v MAriboru.

Matevz96 je izjavil:



Sam se večkrat sprašujem kako preživi od vlogov, rekel bi, da mora biti prisotna kakšna "modra koverta" s strani uvoznikov avtomobilov, ker vlogi + gross basket (zdi se mi da edini sponzor) ter malenkost merchandise-a niso ravno prihodek.


Bi ti pritrdil, ker ga ves čas vabijo na različne prireditve glede novih modelov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hamez66 ::

bambam20 je izjavil:

hamez66 je izjavil:





No, ne vem. Mogoče so slovenski kliki vredni več, kot tuji.





Škoda ja, to je potem samo dodaten minus.


Tipček v spodnjem videu lepo razloži, kako deluje youtube algoritem (v trenutni obliki):



Ideja je, da imaš kar se da clickbait naslov videa in pa clickable slikico. Da ko youtube priporoči video, če velik procent ljudi klikne in si ogleda video, da potem tak video bolj priporočajo tudi drugim uporabnikom. Uporabniki pa pač klikamo podobno kot grejo vešče na luč ponoči. Če nam zapaše, kliknemo. Tako da se da algoritem uporabljati/zlorabljati sebi v prid. Če vas zanima, je najbolje, da si video ogledate, ker ne znam tako dobro razložit, kot je razloženo v videu.

KAVINSKY ::

Matevz96 je izjavil:

Sam se večkrat sprašujem kako preživi od vlogov, rekel bi, da mora biti prisotna kakšna "modra koverta" s strani uvoznikov avtomobilov, ker vlogi + gross basket (zdi se mi da edini sponzor) ter malenkost merchandise-a niso ravno prihodek.


Nekaj doda še instagram (cca 0,25 centa na post engagement, če imaš nad 10k sledilcev). Tako ali tako je bolj influenser, kot pa opisovalec. Avtorske glasbe ni. Verjetno mu največ časa vzame nek scenarij za spisati. Vse skupaj posname in zmontira z telefonom.

PS: V novici pa dela reklamo za Huawei :))

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

BTW: njegova žena je od bogatih staršev. Oz so bili - imeli so pekarno katera je pogorela, zavarovano pa menda ni bilo v celoti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

bambam20 ::

KAVINSKY je izjavil:



BTW: njegova žena je od bogatih staršev.


Zdaj je precej jasno, zakaj imata novo bajto.

otago ::

Slovenska Youtube scena, december 2017
Denise Dame, lepota in življenjski slog, zadnji fenomen slovenske vlogerske scene, 14.000 sledilcev na youtubu

Komotar minuta (Ciril Komotar), 10.000 sledilcev na youtubu, 56.000 na facebooku

AnjaSuska (Anja Susič), zdrav način življenja, 9000 sledilcev na yotubu, 7000 na facebooku

Barbi in Matic (Barbara Završnik in Matic Cvetko), življenjski slog, 8000 sledilcev na youtubu, 5000 na facebooku

Marija Zmosta (Eva Kljun), 5000 sledilcev na youtubu, 3000 na facebooku

Cool fotr (Jani Jugovic), družinsko življenje, 4000 sledilcev na youtubu, 48.000 na facebooku


Nekoc, v nekem mimo obdobju, gledal Barbara4uc, amerisko WH obdobje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

korenje3 ::

hamez66 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.



Naj me nekdo popravi, vendar Komotar mInuta, ki je bil prej novinar pri Siolu sedaj živi samo od Vlogov.



Skupaj ima 10.2 miljona ogledov. Ni lih. Verjetno ima še kakšen alternativen vir prihodka v zvezi z vloganjem.



No, ne vem. Mogoče so slovenski kliki vredni več, kot tuji. Baje je tam okoli jurja na miljon ogledov, pa če tudi dobi recimo 2.5 jurja na miljon, je to 25 jurjev.

Več kot minimalc, mogoče več kot povprečje, ampak za povprečno plačo se ti ni treba izpostavljat pred vso Slovenijo. (samo mnenje, no hating. Želim mu veliko ogledov in čim več uspeha!)


youtube plačuje od $2,5/1000 ogledov do $25/1000 ogledov. To je glede na vsebino posnetka. AI prepozna vsebino in potem da temu primerne reklame.

Po moje ta minuta dobi $10/1000 ogledov + sponzorski denar od embedded sponzoriranja.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

bambam20 ::

otago je izjavil:


Denise Dame, lepota in življenjski slog, zadnji fenomen slovenske vlogerske scene, 14.000 sledilcev na youtubu



Zbrisala kanal na yt-bu. hvala bogu.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

otago je izjavil:


Denise Dame, lepota in življenjski slog, zadnji fenomen slovenske vlogerske scene, 14.000 sledilcev na youtubu



Zbrisala kanal na yt-bu. hvala bogu.

Ji je ratalo dobit sponzorja?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

korenje3 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Težka je v Sloveniji na youtubu, če si usmerjen samo za slo.



Naj me nekdo popravi, vendar Komotar mInuta, ki je bil prej novinar pri Siolu sedaj živi samo od Vlogov.



Skupaj ima 10.2 miljona ogledov. Ni lih. Verjetno ima še kakšen alternativen vir prihodka v zvezi z vloganjem.



No, ne vem. Mogoče so slovenski kliki vredni več, kot tuji. Baje je tam okoli jurja na miljon ogledov, pa če tudi dobi recimo 2.5 jurja na miljon, je to 25 jurjev.

Več kot minimalc, mogoče več kot povprečje, ampak za povprečno plačo se ti ni treba izpostavljat pred vso Slovenijo. (samo mnenje, no hating. Želim mu veliko ogledov in čim več uspeha!)


youtube plačuje od $2,5/1000 ogledov do $25/1000 ogledov. To je glede na vsebino posnetka. AI prepozna vsebino in potem da temu primerne reklame.

Po moje ta minuta dobi $10/1000 ogledov + sponzorski denar od embedded sponzoriranja.



Ne vem, od kod si potegnil te super optimistične številke. Toliko bolje, če so resnične, ampak dvomim.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523214 (12182) otago
»

YouTube zaslužek (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6912682 (10395) CoreySteel
»

Youtube "kariera" (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
589754 (6881) Unknown_001

Več podobnih tem