» »

Izrez luknje v ohišju

Izrez luknje v ohišju

Bojan xxxx ::

Morda kdo ve, kje v Ljubljani znajo (lepo pa pocen) izrezat luknjo v stranico ohisja ??? Thnx

fAtso ::

Jest ti jo izrezem ce hoces :) za male pare pa kakrsne oblike hoces! ce hoces sliko kako sem sebi izrezal poglej na Link

Bojan xxxx ::

Ja, odlicno. Jest sicer ne bi imel nobenega taksnega lika ... ampak povsem navadno luknjo za 8 cm velik ventilator. Namrec, Antecov Truepower PS ima malcek manj genialno resitev prezracevanja (del toplega zraka piha nazaj v ohisje), zato je notranjost PC-ja ZARES vroca.
Mi lahko poves, kje se te da dobit. Npr. posljes mail na korenini@siol.net ... pa se zmeniva.

Thnx

tigrr ::

poglej si luknja.si

obstaja znatna verjetnost da je slo zgornje podjetje zaradi premajhnega zanimanja po luknjah v stecaj, in bos mogu kr lastno vrtalno podjetje ustanovit:)

lp

fAtso ::

bojan xxxx moj mail je tj.internet@siol.net pa mi pisi. sem pa iz ljubljane!!! pripelji pa ti naredim se kaksno pivo zraven dostav pa je ;)

sash ::

@ Bojan xxxx, kva za enega Anteca pa imaš, da ti piha luft v kišto, ker mam tud sam enega iz te serije kot ti pa ne piha lufta v kišto :\ ampak ga z enim sesa iz ohišja pr drugem pa piha v prostor
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Bojan xxxx ::

To kar pravis je sicer res ... ta PS ima 2 venta, eden je spodaj in piha noter, drugi je zadaj in piha ven. Ampak tisti spodnji je vecji od zadnjega, zato ustvarja nadtlak v ohisju power supplaya. Posledica tega pa je, da PS skozi tiste reze, ki gledajo v ohisje, zraka ne sesa notr ampak ga piha v ohisje. Grdo, ane.

Ce ne verjames sklepanju, probaj s cigaretnim dimom ... bo tako precej enostavno ugotovit, kam gre zrak iz PS-a.

Prakticna posledica tega je, da pri vrhu ohisja nastaja, ne "hot spot" ampak cela Afrika vrocega zraka :)))

Mogoce je to tko samo pri meni (upam ... ampak dvomim da je). Pri teh "smart" zadevah pac nikoli ne ves, ce delajo pri sosedu bas enako kot pri tebi.
Sprobaj ... s cigaretnim dimom al pa z eno goro disecih indijskih palck :)))

Zgodovina sprememb…

frenk ::

bojanxxx: poj pa prelimej vse lukne na napajalniku ane...jest sm tko naredu:D

Bojan xxxx ::

Si se pa cist 100% radikalno lotil zadeve !!!! Kao: "Shut up you mother f****" :))) Mi je vsec. Pogumno !!!
Kaj jest vem, mogoce je ta poteza cist uredu ... mogoce so pa v fabriki tiste luknje v PS-u naredili s kaksnim namenom; npr da vrzejo ven vse tiste hot-spote, ki bi se hotli lepo naselit na raznih koncih PS-a. Tam v kotih PS-a so neki kondenzatorji, pa se kaksna krama bi se nasla. Pojma nimam, kako te zadeve prenasajo temperaturo. No ja, ce ti je delalo do zdaj bo po vsej verjetnosti slo tud naprej.
Ce si pa to zadevo glihkar prelimal ...
Bom jutri, al pa takoj, ko bom mel kaj casa, napisal se kaksno besedo o Antec-ih. Najverjetneje na "Kaj kupiti" ...

frenk ::

jah ni me stran ker sm dodal en vent(prej je bil sam en) in stvar dela že kšne tri mesce:)

cahahopie ::

Mal po kavbojsko naret kot sem jaz.
S pormašino izvrti v krogu luknje (zelo blizu drugo drgui), mal zrahljaj pleh med luknjicami s fleksom, nato pa pilo v roke oz. če imaš brusilni kamen za na pormašino...si pa zmagu.
Sem naredu kr dobri dve luknji..sicer malo čudno okrogli.:D ...to je to če nisi natančen pri merah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617190 (5599) solatko
»

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
6012326 (8470) BladE_
»

Optimalna postavitev ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
264754 (2407) svetetko
»

Vodno - par vprasanj

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241979 (1395) tec
»

Kako obrniti vantilator na hladilniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222613 (1851) DimmniBurek

Več podobnih tem