» »

FTP server na siolu

FTP server na siolu

dizel ::

Jou

Eno vprasanje bi mel. A ma kdo tudi postavljen FTP server na svojem kompjuterju pa je na netu prek SiOL ADSLja?

Men je par mescev nazaj delalo brez problema brezhibno (BulletProof FTP server+win2000), kolegi so se gor prijavlja, razne slike z digitalcev in podobno robo smo izmenjevali vse uredu. Pol sem pa mogel formatirati in nekaj mesecev nisem nic mel postavljenega. Pred kratkim pa spet hocem zadevo usposobit, da se ubijes NE DELA. Vse 100% iste nastavitve, ne gre. Tud na Linuxu sem postavu FTP server. Isto, zmeri isti odziv, kolegi pravijo, da jim da sporocilo: "Connect call failed!" :|

Zanima me, ce kdo slucajno ve, a je mogoce SiOL zacel FTP promet kej onemogocat, a je kej druzga tle vmes???
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

Cokolesnik ::

Poskusi nastaviti ftp strežnik na kak drug port, npr. 4000, saj SiOL zagotovo ne bi blokiral portov vsepovprek.

Če uporabljaš za ftp strežnik standardni port 21, potem se lahko preveriš že s tem testom, ki bi ti praviloma moral javiti "odprt" port 21.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

dizel ::

Cokolesnik: hvala za odgovor, mam seveda nastimano na 21 in je odprt, je pa 21 standard zato bi rad tud tuki obdrzal, za kolege je ze priklop na FTP znanost, kaj sele, da bi mogl operirat z razlicnimi porti. Gre se zato, da bi jst res rad vzrok problema najdu, ce je mesece nazaj pod 100% istimi pogoji in nastavitvami delal, zakaj zdej kar naenkrat ne. Ze sam da mi en rece: ja, na SiOL ADSL FTP server lahko ziher laufa na portu 21, bo dobr, tolk da vem, da napake iscem pri men.

Ajde.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

LoneWolf ::

ja, na SiOL ADSL FTP server lahko ziher laufa na portu 21.

sash ::

men tud laufa :D na portu 21, program pa Blackmoon FTP Server v2.7 R1 B1691 na WinXP
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

dizel ::

:D no evo to sem hotu slisat. Hvala.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AmisDSL PRD pači promet na portu 21 ?

Oddelek: Omrežja in internet
51136 (851) MrStein
»

problem ftp server

Oddelek: Omrežja in internet
141875 (1565) primus1024
»

Kako dve ADSL točki med sabo FTP povezati

Oddelek: Programska oprema
7982 (847) MasterMind
»

FTP problem

Oddelek: Programska oprema
51136 (1078) sash
»

FTP dostop preko ADSL-ne dela od povsod

Oddelek: Omrežja in internet
81550 (1389) bojanu

Več podobnih tem