» »

Si z odločitvijo za ženo (in otroke) zakompliciramo in zapečatimo življenje?

Si z odločitvijo za ženo (in otroke) zakompliciramo in zapečatimo življenje?

Temo vidijo: vsi

PrihajaNodi ::

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Ciper...kaka dalmacija...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

:)) to pomeni da jo se vedno gledas?


That was a deal. :D A ti se ji pa izogneš? :D


Glej prevec za razlagat ampak ja. Mama njena je bla stalno in povsod zravn....hladilnik prazn, selfi je blo treba na vsakem koncu nrest...pac jst to ne morm gledat

lol, slaba slaba :D
alien technology

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D

XLapse ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D

a bi lahko na kratko povedal tvojo zgodbo s to ?

Torej maš otroka z neko ki ti je zagrenila lajf. To bo neka ljubezen vmes.. Povej več? pa ne rabi na dolgo
alien technology

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D


Ce bi vedu mojo celo zgodbo....jao...k je bla moja mat tam pri njih je rekla sam dobr da nista ozenjena. Sm jo v Barceloni vprasu ce se ji nic cudno ne zdi da je tolk kamer povsod pa je rekla da nima nic za skrivat...Jure je jezn zdele...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

XLapse je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D

a bi lahko na kratko povedal tvojo zgodbo s to ?

Torej maš otroka z neko ki ti je zagrenila lajf. To bo neka ljubezen vmes.. Povej več? pa ne rabi na dolgo


Prevare, staršem ni znala postaviti meja. Ko je vse o prevarah prišlo ven, so se spravili name in so jo podpirali, da je na CSD zahtevala preživnino in skrbništvo. DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D


Ce bi vedu mojo celo zgodbo....jao...k je bla moja mat tam pri njih je rekla sam dobr da nista ozenjena. Sm jo v Barceloni vprasu ce se ji nic cudno ne zdi da je tolk kamer povsod pa je rekla da nima nic za skrivat...Jure je jezn zdele...


Saj ne more pisat tuki. :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.


Zakaj pa sam brisov nis uzrv pa placov??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XLapse ::

PreviousUser je izjavil:

XLapse je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa kdo se bo s tem ukvarjal...ps ona hodi v Barcelono, Malorco...kaka dalmacija...


Moja tega še ni odkrila. :D Pol bom moral verjetno zasebno letalo najet, da bomo hitro tam. :D

a bi lahko na kratko povedal tvojo zgodbo s to ?

Torej maš otroka z neko ki ti je zagrenila lajf. To bo neka ljubezen vmes.. Povej več? pa ne rabi na dolgo


Prevare, staršem ni znala postaviti meja. Ko je vse o prevarah prišlo ven, so se spravili name in so jo podpirali, da je na CSD zahtevala preživnino in skrbništvo. DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.

what the fuck bro? Torej sploh neveš če si oče tega otroka? Omg pa kako zdržiš?

Sožalje stari vem da tak tip trpljenja (vse kar ma veze z ženskami) je en tak poseben tip trpljenja mam raje ostala čustva thx!
alien technology

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.


Zakaj pa sam brisov nis uzrv pa placov??


Saj sem potem v končni fazi, da sem vedel, pri čem sem.

PrihajaNodi ::

PrihajaNodi je izjavil:

DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.


Zakaj pa sam brisov nis uzrv pa placov??


Mi smo to izvedel brez da je ona vedla:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DNK testa očetovstva mi niso pustili delati.


Zakaj pa sam brisov nis uzrv pa placov??


Mi smo to izvedel brez da je ona vedla:)


Mi tud. :D

PrihajaNodi ::

:))haha kaksno je blo ujemanje v procentih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

:))haha kaksno je blo ujemanje?


Ja, test pravi, da se ujema. :D Samo je malo bad, da moraš takole ugotavljat...

PrihajaNodi ::

Mas procente tam:) itak da je bed ampak hvala bogu da obstaja. Kak si pa to delita zdej malega?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mas procente tam:) itak da je bed ampak hvala bogu da obstaja. Kak si pa to delita zdej malega?


Si ga ne deliva, to je deal. :D Ti imaš stike?

Magic1 ::

V kakšnem primeru pa nimaš pravice do stikov?!? (razen če si res debil)
Magic

PreviousUser ::

Magic1 je izjavil:

V kakšnem primeru pa nimaš pravice do stikov?!? (razen če si res debil)


Sem mislil, če ima stike ali ima mogoče deljeno skrbništvo npr.

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mas procente tam:) itak da je bed ampak hvala bogu da obstaja. Kak si pa to delita zdej malega?


Si ga ne deliva, to je deal. :D Ti imaš stike?


Ne. Midva sva v razdalji 500 km, sem ji povedov da ce hoce da bo mali vidu pa vedu za fotra bo pac mogla pridt za dolocen cajt h men zvet pa dat se tretji flat v rento (itak ma porodniske dve leti). Jasno je rekla ne in da ga bo sama vzgajala. Sm reku ok jst vikend fotr ne bom, z njeno mamo pa tud ne bom “zivel”. To da men ona slike posilja na telefon mi nc ne pomen. Placujem pa.

Pac mal bol kompleksna situacija, ker nisva glih sosesda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mas procente tam:) itak da je bed ampak hvala bogu da obstaja. Kak si pa to delita zdej malega?


Si ga ne deliva, to je deal. :D Ti imaš stike?


Ne. Midva sva v razdalji 500 km, sem ji povedov da ce hoce da bo mali vidu pa vedu za fotra bo pac mogla pridt za dolocen cajt h men zvet pa dat se tretji flat v rento (itak ma porodniske dve leti). Jasno je rekla ne in da ga bo sama vzgajala. Sm reku ok jst vikend fotr ne bom, z njeno mamo pa tud ne bom “zivel”. To da men ona slike posilja na telefon mi nc ne pomen. Placujem pa.


Ma, jaz pa nekako bi težko živel s tem, da bi bil ali vikend fotr ali pa brez stikov... Sem vseeno rad z njim, ne glede na vse.

PrihajaNodi ::

Ma, jaz pa nekako bi težko živel s tem, da bi bil ali vikend fotr ali pa brez stikov... Sem vseeno rad z njim, ne glede na vse.


Verjamem. Ampak tako pac je. Bols da se razides do konca kot da si mal tam mal tu. Itak vprasanje ce te froc sprejme kit fotra ker si vikend ocka. Ona bo pa drudzga najdla in potem spet problemi...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Če se zgodi nesreča ti avtomatsko postaneš skrbnik kajne??
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Če se zgodi nesreča ti avtomatsko postaneš skrbnik kajne??


Vprasanje. Mozno da bi lahko bila mama od nje. Mislim po zakonu placujem svoj delez tak da...pojma nimam kako bi sodisce gledalo na to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

djabi ::

nevone je izjavil:

Si z odločitvijo za ženo (in otroke) zakompliciramo in zapečatimo življenje?


Zaenkrat je to edini način ohranjanja človeštva. Seveda ni treba da si vi "zakomlicirajo" življenje na ta način, a če si ga nihče, je to pač pot v izumrtje.

o+ nevone


Zaenkrat ja, dokler se ne bo razvil proces v laboratorijih.

Sicer pa je bil včeraj na SLO1 en dober film: Vražja babnica. Zdaj vem, zakaj nisem v zvezi. :))

Vse skupaj me je spomnilo na tole:

dope1337 ::

@Nodi, Mitchoo & Vazelin

Pa vi trije ste tak pateticno zalostni za brat, da je se jure obupo nad vami/zapustil temo, Hipatija se pa se oglasla ni xD

Res ste neverjetni :))

Onotpic: Osebno se lahko se najbolj poistovetim z Unilseptijem.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Aquafriend ::

amaterji. Oziroma noobi, kot vi pravite. Zensko vprasas po datumu in uri rojstva, ji izdelas astroloski profil in jo preberes kot knjigo. Potem vecjih presenecenj ne bos dozivel. Ampak ne. Rajs verjamete eliti, da je to psevdoznanost medtem ko oni sami to uporabljajo in obvladajo v nulo. Zgodovinsko gledano so vladarji in kralji to uporabljal, od julija cezarja do celo hitlerja. Zato so med 1% najvplivnejsimi na svetu. Vas seveda ne zelijo zraven, ker vecina mora sluzit vladarju in bit neveden.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

dope1337 je izjavil:

@Nodi, Mitchoo & Vazelin

Pa vi trije ste tak pateticno zalostni za brat, da je se jure obupo nad vami/zapustil temo, Hipatija se pa se oglasla ni xD

Res ste neverjetni :))

Onotpic: Osebno se lahko se najbolj poistovetim z Unilseptijem.


Hvala za tvoj bogat prispevek k temi. :D Verjetno še nimaš resne partnerice, pa zato tako govoriš. :D

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

amaterji. Oziroma noobi, kot vi pravite. Zensko vprasas po datumu in uri rojstva, ji izdelas astroloski profil in jo preberes kot knjigo. Potem vecjih presenecenj ne bos dozivel. Ampak ne. Rajs verjamete eliti, da je to psevdoznanost medtem ko oni sami to uporabljajo in obvladajo v nulo. Zgodovinsko gledano so vladarji in kralji to uporabljal, od julija cezarja do celo hitlerja. Zato so med 1% najvplivnejsimi na svetu. Vas seveda ne zelijo zraven, ker vecina mora sluzit vladarju in bit neveden.


Ti to pocnes skupaj s tehnicnimi amalizami kriptovalut?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Obstaja kakšna statistika glede na delež poročenih in samskih(pri določeni starosti)?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

dope1337 ::

PreviousUser je izjavil:

Hvala za tvoj bogat prispevek k temi. :D Verjetno še nimaš resne partnerice, pa zato tako govoriš. :D


Na mojo srečo se še kako motiš.

P.S. Vzemite si prejsnji post kot kompliment. Malo komu je uspelo jureta utisati, Hipatiji pa vzeti glas se preden je spregovorila (sploh v tako seksisticno obarvani razpravi). Sej pravim ... Neverjetni ste :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

FormerUser ::

V bistvu pogoji za lagodno življenje človeka še nikoli niso bili toliko ugodni, kakor ravno danes, pa naj je samski ali z družino. Kompliciramo si ga predvsem sami, zaradi pretirane tekmovalnosti in potrošniške mentalitete, ki je seveda močno vzpodbujana od zunaj, ko je pač treba imeti lepšo hišo, večji avto, boljšo sedežno, večji tv, otroke vpisane na več dejavnosti.... kakor pa sosedje ali znanci, čeprav to potem negativno vpliva na naš work -life balance. Eden od možnih odgovorov se skriva v poenostavljanju, minimalizmu, ki mi je čedalje bolj všeč.

P.s.
Ker se je tema razvila v smer šinfanja žensk in kakšne pr****e, da so, naj vas potolažim, tudi kar se tega področja tiče, še vedno držite močan primat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KAVINSKY ()

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:



Moji bivsi se danes pri 34 mama v njeno stanovanje kosilo nosi...

Ti si torej gospod v 50-tih, bivša pa stara 34 let in potem se čudiš, zakaj stvar ni uspela? Svašta. Morda pa ne bi bilo slabo tudi možgane vklopit, ko se izbira partnerja, bi bilo posledično precej manj komplikacij.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

PrihajaNodi ::

Ti si torej gospod v 50-tih, bivša pa stara 34 let in potem se čudiš, zakaj stvar ni uspela? Svašta. Morda pa ne bi bilo slabo tudi možgane vklopit, ko se izbira partnerja, bi bilo posledično precej manj komplikacij.


Nisem 50...haha pa tudi ce bi bil je ona pri 34 se vedno otrok z igracami. Bojda vsadzga slej ko prej palca sreca...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

V bistvu pogoji za lagodno življenje človeka še nikoli niso bili toliko ugodni, kakor ravno danes, pa naj je samski ali z družino. Kompliciramo si ga predvsem sami, zaradi pretirane tekmovalnosti in potrošniške mentalitete, ki je seveda močno vzpodbujana od zunaj, ko je pač treba imeti lepšo hišo, večji avto, boljšo sedežno, večji tv, otroke vpisane na več dejavnosti.... kakor pa sosedje ali znanci, čeprav to potem negativno vpliva na naš work -life balance. Eden od možnih odgovorov se skriva v poenostavljanju, minimalizmu, ki mi je čedalje bolj všeč.

P.s.
Ker se je tema razvila v smer šinfanja žensk in kakšne pr****e, da so, naj vas potolažim, tudi kar se tega področja tiče, še vedno držite močan primat.


Ne skrbi. Zadeve se izboljšujejo.:)

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si torej gospod v 50-tih, bivša pa stara 34 let in potem se čudiš, zakaj stvar ni uspela? Svašta. Morda pa ne bi bilo slabo tudi možgane vklopit, ko se izbira partnerja, bi bilo posledično precej manj komplikacij.


Nisem 50...haha pa tudi ce bi bil je ona pri 34 se vedno otrok z igracami. Bojda vsadzga slej ko prej palca sreca...

Ne ti men tralala, ker dobro veš, da berem tudi vašo kripto temo kjer ti je izletelo iz ust, da si gospod v petdesetih. Kar se palce tiče imaš pa seveda prav, tako da še tudi tebe čaka.

PreviousUser ::

FormerUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti si torej gospod v 50-tih, bivša pa stara 34 let in potem se čudiš, zakaj stvar ni uspela? Svašta. Morda pa ne bi bilo slabo tudi možgane vklopit, ko se izbira partnerja, bi bilo posledično precej manj komplikacij.


Nisem 50...haha pa tudi ce bi bil je ona pri 34 se vedno otrok z igracami. Bojda vsadzga slej ko prej palca sreca...

Ne ti men tralala, ker dobro veš, da berem tudi vašo kripto temo kjer ti je izletelo iz ust, da si gospod v petdesetih. Kar se palce tiče imaš pa seveda prav, tako da še tudi tebe čaka.


Nodi, you are under radar. :D

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Ker se je tema razvila v smer šinfanja žensk in kakšne pr****e, da so, naj vas potolažim, tudi kar se tega področja tiče, še vedno držite močan primat.

Oh, lej. Hipatija se je najdla med pr****mi. Dovolj zgovorno samo po sebi. :))

d4d3 ::

tisti, ki imate že nekaj več izkušenj. Dajte mi povedat kako je vaši zvezi.

Pravijo, da v vsaki zvezi nekaj "škripa". Al postelja, al pa vse drugo. Je to res? Po 8-ih letih v zvezi je postelja prenehala škripati in ja ta vic nekako drži:

Oče s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vpraša dečko. Oče ga premeri z očmi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex". "Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v škatli?" "Ker je to škatla za srednješolce" odvrne oče, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo." Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s šestimi. "In ta škatla, 6 zavitkov?" "Ti pa so za študente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo." "WOW!" navdušeno opazi sin. "Zakaj pa so potem tisti?" držeč v rokah škatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom oče odvrne: "Ti so pa za poročene moške, eden za januar, eden za februar,...."


Glede na to, da problem ni ravno od včeraj, da sva ga s partnerico že večkrat poizkusila reševat, pa je 1 mesec bolje, potem pa spet na stara pota. Razmišljam, ali zamenjati ali ne, ampak me najbolj skrbi to, da bom šel na slabše. V vsem drugem se ujameva in se razumeva, ampak ja. Če hočem ob njej normalno funkcionirati moram izklopit vsa čustva in sem kot mumija, pričakovat, da bo pa nekoč bolje je pa verjetno utopija...

Vm1999 ::

d4d3 je izjavil:

tisti, ki imate že nekaj več izkušenj. Dajte mi povedat kako je vaši zvezi.

Pravijo, da v vsaki zvezi nekaj "škripa". Al postelja, al pa vse drugo. Je to res? Po 8-ih letih v zvezi je postelja prenehala škripati in ja ta vic nekako drži:

Oče s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vpraša dečko. Oče ga premeri z očmi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex". "Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v škatli?" "Ker je to škatla za srednješolce" odvrne oče, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo." Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s šestimi. "In ta škatla, 6 zavitkov?" "Ti pa so za študente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo." "WOW!" navdušeno opazi sin. "Zakaj pa so potem tisti?" držeč v rokah škatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom oče odvrne: "Ti so pa za poročene moške, eden za januar, eden za februar,...."


Glede na to, da problem ni ravno od včeraj, da sva ga s partnerico že večkrat poizkusila reševat, pa je 1 mesec bolje, potem pa spet na stara pota. Razmišljam, ali zamenjati ali ne, ampak me najbolj skrbi to, da bom šel na slabše. V vsem drugem se ujameva in se razumeva, ampak ja. Če hočem ob njej normalno funkcionirati moram izklopit vsa čustva in sem kot mumija, pričakovat, da bo pa nekoč bolje je pa verjetno utopija...


Za kakšno pogostost pa gre? Dejansko 1x mesec, kot k vicu, ki ga opisuješ?
Jaz sem v podobno dolgi zvezi, povprečje je nekje 1x-2x na teden - pač služba in ritem življenja. Se pa veselo nadoknadi med dopusti ipd...

d4d3 ::

2016 24x, predlani 13, lani 12, letos 6, s tem, da je bilo januarja 5x.

Ja štejem. Enkrat sva šla s kolegom stavit, da tisti ki manjkrat seksa časi gajbo, od takrat naprej si za foro pišem. Nimam veliko dela :|

Takrat kadar pa seksava pa pride skoraj preč, ker ji tako paše... Ampak kaj ko jo potem 1 mesec ne morem več pripravit do tega ne glede na to kaj delam. Na dopustu je isto sranje...

PrihajaNodi ::

Glede na to, da problem ni ravno od včeraj, da sva ga s partnerico že večkrat poizkusila reševat, pa je 1 mesec bolje, potem pa spet na stara pota. Razmišljam, ali zamenjati ali ne, ampak me najbolj skrbi to, da bom šel na slabše. V vsem drugem se ujameva in se razumeva, ampak ja. Če hočem ob njej normalno funkcionirati moram izklopit vsa čustva in sem kot mumija, pričakovat, da bo pa nekoč bolje je pa verjetno utopija...


Glej takole je, jst bi svojo sreco dal na stran in ostov z babo zarad froca, drugace ni sans da si v taksni zvezi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FTad ::

d4d3 je izjavil:

tisti, ki imate že nekaj več izkušenj. Dajte mi povedat kako je vaši zvezi.

Pravijo, da v vsaki zvezi nekaj "škripa". Al postelja, al pa vse drugo. Je to res? Po 8-ih letih v zvezi je postelja prenehala škripati in ja ta vic nekako drži:

Oče s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vpraša dečko. Oče ga premeri z očmi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex". "Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v škatli?" "Ker je to škatla za srednješolce" odvrne oče, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo." Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s šestimi. "In ta škatla, 6 zavitkov?" "Ti pa so za študente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo." "WOW!" navdušeno opazi sin. "Zakaj pa so potem tisti?" držeč v rokah škatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom oče odvrne: "Ti so pa za poročene moške, eden za januar, eden za februar,...."


Glede na to, da problem ni ravno od včeraj, da sva ga s partnerico že večkrat poizkusila reševat, pa je 1 mesec bolje, potem pa spet na stara pota. Razmišljam, ali zamenjati ali ne, ampak me najbolj skrbi to, da bom šel na slabše. V vsem drugem se ujameva in se razumeva, ampak ja. Če hočem ob njej normalno funkcionirati moram izklopit vsa čustva in sem kot mumija, pričakovat, da bo pa nekoč bolje je pa verjetno utopija...


d4d3 je izjavil:

2016 24x, predlani 13, lani 12, letos 6, s tem, da je bilo januarja 5x.

Ja štejem. Enkrat sva šla s kolegom stavit, da tisti ki manjkrat seksa časi gajbo, od takrat naprej si za foro pišem. Nimam veliko dela :|

Takrat kadar pa seksava pa pride skoraj preč, ker ji tako paše... Ampak kaj ko jo potem 1 mesec ne morem več pripravit do tega ne glede na to kaj delam. Na dopustu je isto sranje...


Ce prekines zvezo, kako tocno bos sel potem se na slabse? Ce je situacija taka, da tudi takrat, ko ze sexata ni najbolj zadovoljivo, potem nisi kot samski nic na slabsem. Kvecjemu si odpres priloznost, da srecas eno novo punco, ki ni frigidna.

Vm1999 ::

Tema se mi zdi res zanimiva zanimiva in se sam večrat sprašujem o tem. Nimam otrok, nikoli si jih nisem želel in ne vidim, da bi se to kdaj spremenilo pri meni... v zadnjih 10ih letih se ni.
Če sem prav razbral, se avtor sprašuje o tem, ali si zakompliciramo življenje s partnerji in družino, nato pa razkriva, da je do neke mere ločen s partnerko in da skupaj vzgajata otroka? Verjetno to predstavlja komplikacije, ne? Ne dvomim pa, da tudi srečo, saj ima otroka, ki ga ima rad.

Nekdo je pisal o tem kako je bivša neznosna na dopustih in ji ni nič prav... če je tako že od začetka, zakaj vzrajate v takih zvezah?
Se mi zdi, da se pogosto pari prehitro odločajo za otroke. Sam poznam nekaj primerov, ki so bili v skoraj 10-letnih zvezah, on-off, potem pa z novim partnerjem v dobrem letu ustvarili otroka... mislim wtf. Razumem, da sem v manjšini - da večina hoče otroke, ampak potem imaš pa čez nekaj let ločitve itd.
Zakaj v današnjih časih ne moremo malo počakati in stestirati zveze, da mine tista zaljubljenost iz začetka. Da vidiš, če po nekaj letih še uživaš v medsebojni družbi. Če ne zmoreš biti skupaj v istem prostoru in si ne iti na živce, ali pa iti na dopust za 10, 14 ali več dni in uživati drug z drugim, potem to ni to.

Prav tako ne razumem, kako "se zgodi" da narediš otroka - človek z osnovno šolo bi to moral znati kontrolirati. Če si pripravljen za družino, ok.

Vm1999 ::

d4d3 je izjavil:

2016 24x, predlani 13, lani 12, letos 6, s tem, da je bilo januarja 5x.

Ja štejem. Enkrat sva šla s kolegom stavit, da tisti ki manjkrat seksa časi gajbo, od takrat naprej si za foro pišem. Nimam veliko dela :|

Takrat kadar pa seksava pa pride skoraj preč, ker ji tako paše... Ampak kaj ko jo potem 1 mesec ne morem več pripravit do tega ne glede na to kaj delam. Na dopustu je isto sranje...


Če je tako, potem res nekaj ne štima - glede na to da si, kot sam pišeš, želiš več. Seks bi pomoje moral s časom postati boljši in ne slabši, saj se vedno bolje poznaš. Količina je stvar debate, ampak mora obema ustrezati. Težje je edino razbijati rutino, da se ne začneš dolgočasit :)

d4d3 ::

FTad je izjavil:

d4d3 je izjavil:

tisti, ki imate že nekaj več izkušenj. Dajte mi povedat kako je vaši zvezi.

Pravijo, da v vsaki zvezi nekaj "škripa". Al postelja, al pa vse drugo. Je to res? Po 8-ih letih v zvezi je postelja prenehala škripati in ja ta vic nekako drži:

Oče s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vpraša dečko. Oče ga premeri z očmi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex". "Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v škatli?" "Ker je to škatla za srednješolce" odvrne oče, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo." Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s šestimi. "In ta škatla, 6 zavitkov?" "Ti pa so za študente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo." "WOW!" navdušeno opazi sin. "Zakaj pa so potem tisti?" držeč v rokah škatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom oče odvrne: "Ti so pa za poročene moške, eden za januar, eden za februar,...."


Glede na to, da problem ni ravno od včeraj, da sva ga s partnerico že večkrat poizkusila reševat, pa je 1 mesec bolje, potem pa spet na stara pota. Razmišljam, ali zamenjati ali ne, ampak me najbolj skrbi to, da bom šel na slabše. V vsem drugem se ujameva in se razumeva, ampak ja. Če hočem ob njej normalno funkcionirati moram izklopit vsa čustva in sem kot mumija, pričakovat, da bo pa nekoč bolje je pa verjetno utopija...


d4d3 je izjavil:

2016 24x, predlani 13, lani 12, letos 6, s tem, da je bilo januarja 5x.

Ja štejem. Enkrat sva šla s kolegom stavit, da tisti ki manjkrat seksa časi gajbo, od takrat naprej si za foro pišem. Nimam veliko dela :|

Takrat kadar pa seksava pa pride skoraj preč, ker ji tako paše... Ampak kaj ko jo potem 1 mesec ne morem več pripravit do tega ne glede na to kaj delam. Na dopustu je isto sranje...


Ce prekines zvezo, kako tocno bos sel potem se na slabse? Ce je situacija taka, da tudi takrat, ko ze sexata ni najbolj zadovoljivo, potem nisi kot samski nic na slabsem. Kvecjemu si odpres priloznost, da srecas eno novo punco, ki ni frigidna.


Narobe si razumel. Ko seksava ji nenormalno paše, ampak kaj ko je to 1x na mesec.
Na slabše seveda ne bi šel dokler sem sam. Potem je pa treba spet prebirati zrnje od plev, frigidnih žensk bi pa rekel, da jih je polovica zagotovo, kar se pa ne pokaže ravno v enem letu + z leti se nekaterim še zmeša.
star še nisem, nimava otrok, tako da lahko grem kadar hočem.

PrihajaNodi ::

Prav tako ne razumem, kako "se zgodi" da narediš otroka - človek z osnovno šolo bi to moral znati kontrolirati. Če si pripravljen za družino, ok.



Takole je, ko je zenska +30 bo naredila vse da dobi otroka z normalnim moskim, torej bo igrala dokler ga ne dobi, kasneje pa se pokaze pravi obraz. Moski pac recimo da vidi v njej prijazen obraz, skrbnost...je logika zadaj nimas vec 20 let ampak 30...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

juroz ::

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life, kako do happy wife ve vsak sam. ;)


bullshit.
osnova si ti, torej: happy me, happy wife, happy life.
če se obračaš pa zvijaš kot ena presta zato da je happy wife, sam si pa jezen in nesrečen, pomeni da nista kompatibilna in že vnaprej je zveza obsojena na propad.
so pa seveda potrebni kompromisi, to je pa dejstvo. in da si prizadevaš da je happy wife tudi ni v osnovi nič slabega sevda dokler ne trpi tvoja lastna sreča.

tikitoki ::

Meni ni jasno, kako lahko nekateri, kljub trenutni prenaseljenosti, privlecejo moznost izumrtja v temo. Trenutno nas je dobrih 7 miljard, do konca stoletja nas bo menda vec, k 10 miljard. Res grozno, ce kdo ne zeli otrok.

XLapse ::

tikitoki je izjavil:

Meni ni jasno, kako lahko nekateri, kljub trenutni prenaseljenosti, privlecejo moznost izumrtja v temo. Trenutno nas je dobrih 7 miljard, do konca stoletja nas bo menda vec, k 10 miljard. Res grozno, ce kdo ne zeli otrok.

slaba nataliteta v nemčiji in v slo tudi se mi zdi.

Da ne govorimo o Japonski
alien technology

eric_cartman ::

tikitoki je izjavil:

Meni ni jasno, kako lahko nekateri, kljub trenutni prenaseljenosti, privlecejo moznost izumrtja v temo. Trenutno nas je dobrih 7 miljard, do konca stoletja nas bo menda vec, k 10 miljard. Res grozno, ce kdo ne zeli otrok.


Slovenci gremo proti nuli počasi.. To pa je vseeno žalostno..

Problem staranja prebivalstva je že sedaj zadosti hud.. Čez 50 let pa bo v Sloveniji katastrofa. Potem obstaja možnost, ki jo je izbrala Nemčija --> Welcome refugees!

Sicer pa tisti, ki noče imet otrok, je boljše da jih nima..

Jst vem, da bi bil nesrečen če jih ne bi mogel imet.. Jaz si štejem kot uspeh, da imam partnerko s katero sem srečen in otroka.. Noben denar ne odtehta tega - vsaj meni ne..

Sicer pa kaj ti pomagajo tone in tone denarja, če ga ne moreš z nikomer deliti?

Tilen ::

S tem, ko imaš veliko denarja, ga veliko deliš z vsemi. Bistveno več od povprečja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068944 (11386) BigWhale

Več podobnih tem