» »

Si z odločitvijo za ženo (in otroke) zakompliciramo in zapečatimo življenje?

Si z odločitvijo za ženo (in otroke) zakompliciramo in zapečatimo življenje?

Temo vidijo: vsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce recem ja kaj bos odgovoril? Da sem bil neumen da sem sploh sel v zvezo?;)
Tako je.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Pranje možganov je bilo očitno precej učinkovito?
Očitno. Tako so ti jih oprali, da sploh ne preverjaš več, kaj je res, samo še histerično cepetaš.



Oprosti Jure, mogoče pa imam kakšne neprijetne izkušnje, tako z žensko kot s sistemom in se mi lahko zdi kaj krivično?

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Oprosti Jure, mogoče pa imam kakšne neprijetne izkušnje, tako z žensko kot s sistemom in se mi lahko zdi kaj krivično?
Jasno, ampak krivično se ti zdi zato, ker si domišljaš, da ti svet karkoli dolguje. Čimprej se odkrižaj te fantazije.

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Oprosti Jure, mogoče pa imam kakšne neprijetne izkušnje, tako z žensko kot s sistemom in se mi lahko zdi kaj krivično?
Jasno, ampak krivično se ti zdi zato, ker si domišljaš, da ti svet karkoli dolguje. Čimprej se odkrižaj te fantazije.


Ne, krivično se mi zdi, da ženska misli, da ji karkoli dolgujem, potem ko sem jo načevljal. :D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

včasih ko sem žalosten ker nimam mainstream lajfa z ženo in otroci, kot večina mojih vrstnikov, se spomnim na svojga frenda, ki ima najbolj leno osebo za ženo, ki sem jo srečal v lajfu:)) Delomrznež v pravem pomenu besede. Ne samo da je non stop doma, tudi v trgovino peš se ji ne da. Tko da potem on nosi špecerijo dnevno domov (seveda ona bi jedla vsak dan sveže žemlje). Sedaj ga še za otroke priganja. Potem je res passe. ;((


Moji bivsi se danes pri 34 mama v njeno stanovanje kosilo nosi...tudi jaz sem nosil spicerijo domiv pa kruh ni bil pravi ker ima rada ona francosko struco...fuc* this sh**
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Ne, krivično se mi zdi, da ženska misli, da ji karkoli dolgujem, potem ko sem jo načevljal. :D
Od načevljanja si nobena ženska ne domišlja, da ji karkoli dolguješ, tako da sem prepričan, da si pred tem sklenil celo vrsto pogodb, ki se jih nisi sposoben držati.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Ne, krivično se mi zdi, da ženska misli, da ji karkoli dolgujem, potem ko sem jo načevljal. :D
Od načevljanja si nobena ženska ne domišlja, da ji karkoli dolguješ, tako da sem prepričan, da si pred tem sklenil celo vrsto pogodb, ki se jih nisi sposoben držati.


Jah prezivnina je ze sama po sebi 30% od place po zakonu:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jah prezivnina je ze sama po sebi 30% od place po zakonu:)
Ne, ni.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jah prezivnina je ze sama po sebi 30% od place po zakonu:)
Ne, ni.


V Romuniji je:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

V Romuniji je:)
Niti v Romuniji ni treba plačevati preživnine nikomur, ki mu nisi ničesar obljubil.

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

včasih ko sem žalosten ker nimam mainstream lajfa z ženo in otroci, kot večina mojih vrstnikov, se spomnim na svojga frenda, ki ima najbolj leno osebo za ženo, ki sem jo srečal v lajfu:)) Delomrznež v pravem pomenu besede. Ne samo da je non stop doma, tudi v trgovino peš se ji ne da. Tko da potem on nosi špecerijo dnevno domov (seveda ona bi jedla vsak dan sveže žemlje). Sedaj ga še za otroke priganja. Potem je res passe. ;((

Vsakomur svoje :P


Vazelin, ne se iti mainstreama. :) Resno, ni vredno.

msjr ::

V bistvu bistva je odgovor na celo debato samo to, da znižaš pričakovanja in si veseliš dobrih stvari, v vsakem primeru pa se lahko vprašaš kako to:

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Vazelin, ne se iti mainstreama. :) Resno, ni vredno.
Zopet neumnost. Mainstream je to, kar ti opisuješ (zakonske zveze, ločevanja, kompliciranje u božju mater, dokler na koncu vsega ne poberejo odvetniki).

PreviousUser ::

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

včasih ko sem žalosten ker nimam mainstream lajfa z ženo in otroci, kot večina mojih vrstnikov, se spomnim na svojga frenda, ki ima najbolj leno osebo za ženo, ki sem jo srečal v lajfu:)) Delomrznež v pravem pomenu besede. Ne samo da je non stop doma, tudi v trgovino peš se ji ne da. Tko da potem on nosi špecerijo dnevno domov (seveda ona bi jedla vsak dan sveže žemlje). Sedaj ga še za otroke priganja. Potem je res passe. ;((

Vsakomur svoje :P


Vazelin, ne se iti mainstreama. :) Resno, ni vredno.
Smilijo se mi 20 something tipčki, zaljubljeni do ušes, baba pa že pri tej starosti težka ko sto mater... Ko bi vedeli, kaj jih čaka...

jype ::

PreviousUser je izjavil:

Smilijo se mi 20 something tipčki, zaljubljeni do ušes, baba pa že pri tej starosti težka ko sto mater... Ko bi vedeli, kaj jih čaka...
Ker zaradi zelo slabe vzgoje ženske sovražiš, imaš potem o njih popolnoma zgrešene predstave.

Vazelin ::

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

včasih ko sem žalosten ker nimam mainstream lajfa z ženo in otroci, kot večina mojih vrstnikov, se spomnim na svojga frenda, ki ima najbolj leno osebo za ženo, ki sem jo srečal v lajfu:)) Delomrznež v pravem pomenu besede. Ne samo da je non stop doma, tudi v trgovino peš se ji ne da. Tko da potem on nosi špecerijo dnevno domov (seveda ona bi jedla vsak dan sveže žemlje). Sedaj ga še za otroke priganja. Potem je res passe. ;((

Vsakomur svoje :P


Vazelin, ne se iti mainstreama. :) Resno, ni vredno.

Mah ne. Saj sedaj mi je nekako že vseeno. Tam par let nazaj je bil pravi moment, da bi šel full into mainstream varianto. Verjetno sem ratal nek klen samec, "stric" če hočete (takšne tipe sem včasih pomiloval če sem pošten). Ajde, morda me kera omreži. Verjetni bom raje fural varianto z manjšo odgovornostjo še naprej
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Smilijo se mi 20 something tipčki, zaljubljeni do ušes, baba pa že pri tej starosti težka ko sto mater... Ko bi vedeli, kaj jih čaka...
Ker zaradi zelo slabe vzgoje ženske sovražiš, imaš potem o njih popolnoma zgrešene predstave.


Oh, jype, sem imel zelo lepo mnenje o ženskah, dokler ni prišla mimo ena, ki mi je uničila življenje... Si nisem mislil, da so ženske česa takega sposobne.

Tudi zdaj nimam nič proti njim, ampak če bi karkoli spremenil, je to, da se ne bi resneje zapletal in šel all-in s polnim zaupanjem.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

PreviousUser je izjavil:

jype je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Smilijo se mi 20 something tipčki, zaljubljeni do ušes, baba pa že pri tej starosti težka ko sto mater... Ko bi vedeli, kaj jih čaka...
Ker zaradi zelo slabe vzgoje ženske sovražiš, imaš potem o njih popolnoma zgrešene predstave.


Si nisem mislil, da so ženske česa takega sposobne.

ah ti noob , nevem kolko si star ampak bi že mogel vedet česa so vse sposobne. To znajo bit velke vipere
alien technology

Vazelin ::

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)


Verjemi ne zeli si otrok z zensko ki ni mentalno stabilna...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XLapse ::

.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)


Oni so ciljna publika, da se jih reši, preden je prepozno zanje. :D

XLapse je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)

nič ne dominiram saj me sploh ni blo v temi. Sm samo mu komentiral na to da ni pričakoval


Ko se mi je to zgodilo, sem bil noob ja... Ampak posledice čutim še danes.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)


Oni so ciljna publika, da se jih reši, preden je prepozno zanje. :D


Resnica. Potem pa je misljenje: star sem, brez otrok...gledajo pa sam navzven srecne druzine. Locencev pa delirev froca malo tamo malo vamo pa ne vidijo. Da vse kregarije in pizdarij ne omenjam...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Lepo, samski tipi dominirajo temo o ženah in otrocih8-)


Oni so ciljna publika, da se jih reši, preden je prepozno zanje. :D


Resnica. Potem pa je misljenje: star sem, brez otrok...gledajo pa sam navzven srecne druzine. Locencev pa delirev froca malo tamo malo vamo pa ne vidijo.


Po mojih izkušnjah je največ sranja v tistih družinah, ki imajo najbolj osladne slikice na FB.

Anney ::

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life, kako do happy wife ve vsak sam. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Unilseptij ::

Ko enkrat človek odraste, doštudira in se nasploh osamosvoji, se zelo hitro vpraša, kaj pa zdaj. Lahko par let bluzi in "uživa", ampak konec koncev si vsi želimo samo ljubezni, bližine in nekega normalnega življenja. In to je najlažje doseči z družino, sploh za povprečnega Janeza, ki ni vrhunski športnik ali znanstvenik ali kaj podobnega. In kot povsod se lahko tudi tu zalomi, ampak to še ne pomeni, da ni vredno poskusiti. Zase osebno nimam pojma, kaj bi pri 30-ih počel brez družine, verjetno brezciljno popival, delal ravno toliko, da ne crknem od lakote in kradel bogu čas. Kaj pa drugega preostane.

PreviousUser ::

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life. ;)


Dovolj je, da naletiš na eno mino, pa je tvoj življenje determiniran do konca...

Anney ::

PreviousUser je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life. ;)


Dovolj je, da naletiš na eno mino, pa je tvoj življenje determiniran do konca...


Če izbereš pravo osebo, težko, lahko se pa zgodi, ampak...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life. ;)


Dovolj je, da naletiš na eno mino, pa je tvoj življenje determiniran do konca...


Če izbereš pravo osebo, težko, lahko se pa zgodi, ampak...


Zelo lahko se to zgodi...se okol se ne obrnes in se zgodi;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Anney je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life. ;)


Dovolj je, da naletiš na eno mino, pa je tvoj življenje determiniran do konca...


Če izbereš pravo osebo, težko, lahko se pa zgodi, ampak...


Kako veš, da je prava oseba, saj ko jo spoznaš, še ne veš vsega o njej... Zna pa potem postopoma curljati ven, ko je že prepozno (imaš že otroka npr.)

PrihajaNodi ::

Kako veš, da je prava oseba, saj ko jo spoznaš, še ne veš vsega o njej... Zna pa potem postopoma curljati ven, ko je že prepozno (imaš že otroka npr.)


Se zgodi. Koliko placas prezivnine?;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako veš, da je prava oseba, saj ko jo spoznaš, še ne veš vsega o njej... Zna pa potem postopoma curljati ven, ko je že prepozno (imaš že otroka npr.)


Se zgodi. Koliko placas prezivnine?;)


Nič, imam raje otroke na dosegu roke. :D Pa ti?

Anney ::

PreviousUser je izjavil:

Anney je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Anney je izjavil:

Fantje, get a life. Ni samo moška vrsta na planetu. In niso vse ženske iste. Happy wife, happy life. ;)


Dovolj je, da naletiš na eno mino, pa je tvoj življenje determiniran do konca...


Če izbereš pravo osebo, težko, lahko se pa zgodi, ampak...


Kako veš, da je prava oseba, saj ko jo spoznaš, še ne veš vsega o njej... Zna pa potem postopoma curljati ven, ko je že prepozno (imaš že otroka npr.)


Še enkrat happy wife, happy life, za to pa moramo moški poskrbeti, če pa je zgonjena k... pa si moral vedeti preden si delal potomce (razen če ti ni prvič všlo). Verjetno ne špricate v vsako, ali pač...?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

:)) to pomeni da jo se vedno gledas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

:)) to pomeni da jo se vedno gledas?


That was a deal. :D A ti se ji pa izogneš? :D

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Unilseptij je izjavil:

Ko enkrat človek odraste, doštudira in se nasploh osamosvoji, se zelo hitro vpraša, kaj pa zdaj. Lahko par let bluzi in "uživa", ampak konec koncev si vsi želimo samo ljubezni, bližine in nekega normalnega življenja. In to je najlažje doseči z družino, sploh za povprečnega Janeza, ki ni vrhunski športnik ali znanstvenik ali kaj podobnega. In kot povsod se lahko tudi tu zalomi, ampak to še ne pomeni, da ni vredno poskusiti. Zase osebno nimam pojma, kaj bi pri 30-ih počel brez družine, verjetno brezciljno popival, delal ravno toliko, da ne crknem od lakote in kradel bogu čas. Kaj pa drugega preostane.


Pac si clovek, ki je brez odrasle osebe neodgovoren in brez ciljev v zivljenju.

Vazelin ::

Meni ni jasno, kako poročeni 30 letniki mislijo, da folk dejansko nima nič za delat, če nima družine. :D Ja ljuba duša, kaj si pa 30 let prej počela, da se ti zdi lajf 30 letnih samcev beden in apriori psotanejo pijandure? recimo sedaj vrtim (precej naglas) MOzartov Requiem. Lahko ti to delaš? a a? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

:)) to pomeni da jo se vedno gledas?


That was a deal. :D A ti se ji pa izogneš? :D


Glej prevec za razlagat ampak ja. Mama njena je bla stalno in povsod zravn....hladilnik prazn, selfi je blo treba na vsakem koncu nrest...pac jst to ne morm gledat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

:)) to pomeni da jo se vedno gledas?


That was a deal. :D A ti se ji pa izogneš? :D


Glej prevec za razlagat ampak ja. Mama njena je bla stalno in povsod zravn....


Od tvoje bivše? Zakaj to?

Vazelin je izjavil:

Meni ni jasno, kako poročeni 30 letniki mislijo, da folk dejansko nima nič za delat, če nima družine. :D Ja ljuba duša, kaj si pa 30 let prej počela, da se ti zdi lajf 30 letnih samcev beden in apriori psotanejo pijandure? recimo sedaj vrtim (precej naglas) MOzartov Requiem. Lahko ti to delaš? a a? :D


Dej ne rajci. :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

jah nodi: jaz bi na tvojem mestu še njeno mamo kresnil, morda je tebe gledat hodila:))



se opravičujem za malo šale
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


Naj gre ona v en stanovanje, v drugega pa mama. :D Ne, tašče in tasti tudi ogromno pripomorejo k (ne)uspešnosti zveze, je pa odvisno od tega, na katero stran se postavi partner...

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


A mama je pri njej v obeh stanovanjih? Mela bi se fino v tistem ko je ni. :))
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


Naj gre ona v en stanovanje, v drugega pa mama. :D Ne, tašče in tasti tudi ogromno pripomorejo k (ne)uspešnosti zveze, je pa odvisno od tega, na katero stran se postavi partner...


Jah ce ti zacne s stavki: “ves moja misli...” kaj lahk pricakujes. Mama zivi 10 minut stran od nje.

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


A mama je pri njej v obeh stanovanjih? Mela bi se fino v tistem ko je ni. :))


Pravzaprav majo tri, dva rentajo v enem zivi ona mama pri tipu ampak je mama stalno pri njej...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unilseptij ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Ko enkrat človek odraste, doštudira in se nasploh osamosvoji, se zelo hitro vpraša, kaj pa zdaj. Lahko par let bluzi in "uživa", ampak konec koncev si vsi želimo samo ljubezni, bližine in nekega normalnega življenja. In to je najlažje doseči z družino, sploh za povprečnega Janeza, ki ni vrhunski športnik ali znanstvenik ali kaj podobnega. In kot povsod se lahko tudi tu zalomi, ampak to še ne pomeni, da ni vredno poskusiti. Zase osebno nimam pojma, kaj bi pri 30-ih počel brez družine, verjetno brezciljno popival, delal ravno toliko, da ne crknem od lakote in kradel bogu čas. Kaj pa drugega preostane.


Pac si clovek, ki je brez odrasle osebe neodgovoren in brez ciljev v zivljenju.


Vazelin je izjavil:

Meni ni jasno, kako poročeni 30 letniki mislijo, da folk dejansko nima nič za delat, če nima družine. :D Ja ljuba duša, kaj si pa 30 let prej počela, da se ti zdi lajf 30 letnih samcev beden in apriori psotanejo pijandure? recimo sedaj vrtim (precej naglas) MOzartov Requiem. Lahko ti to delaš? a a? :D

Da ne bo pomote... jaz nič ne zaničujem ljudi, ki se odločijo, da bodo pač počeli kaj drugega, kot se ukvarjali z družino. Menim pa le, da je taka odločitev prej posledica slabih izkušenj, nesrečnih razmerij in ne toliko prva izbira. In res zdajle ne morem naglas vrteti muzike... lahko pa pokrijem otroke, objamem ženo in grem spat z zavedanjem, da mi prav nič ne manjka. In zame je to vredno precej več.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


Naj gre ona v en stanovanje, v drugega pa mama. :D Ne, tašče in tasti tudi ogromno pripomorejo k (ne)uspešnosti zveze, je pa odvisno od tega, na katero stran se postavi partner...


Jah ce ti zacne s stavki: “ves moja misli...” kaj lahk pricakujes. Mama zivi 10 minut stran od nje.


Stanovanje mora biti tako daleč, da ne more tašča v copatih tja. :D

Uf ene tašče in tasti znajo biti tudi financministri, ampak seveda s tvojim denarjem, najdejo ti hišo zraven njih, ki naj bi jo kupil, avto, ki bi ga naj kupil, še celo destinacijo, kam moraš princesko peljati na dopust. >:D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kam moraš princesko peljati na dopust


O ja...punca se v lajfu stegnla ni za nic jamra pa da mora na dopust in morje ko najvecji izgoreli bolnik v fabrki. Kuha ne in hodi v restavracije...dopust z njo v toplice je zgledal tako: cesta predolga, nobenga partija zravn, voda prevroca...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Kresni mamo, bo življenje kuj lepše. Bo ''bivša'' znala tudi kuhat, pa prat.


Da ne bo pomote... jaz nič ne zaničujem ljudi, ki se odločijo, da bodo pač počeli kaj drugega, kot se ukvarjali z družino. Menim pa le, da je taka odločitev prej posledica slabih izkušenj, nesrečnih razmerij in ne toliko prva izbira. In res zdajle ne morem naglas vrteti muzike... lahko pa pokrijem otroke, objamem ženo in grem spat z zavedanjem, da mi prav nič ne manjka. In zame je to vredno precej več.


Lepa.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od tvoje bivše? Zakaj to?


Zakaj? Ker bi jo mogla mama v rit brcnt naj se punca osamosvoji. Sej financno je stabilna, dva flata. Ampak kaj ko je mama skoz pr njej...


Denar ima cudezno moc :D

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

kam moraš princesko peljati na dopust


O ja...punca se v lajfu stegnla ni za nic jamra pa da mora na dopust in morje ko najvecji izgoreli bolnik v fabrki. Kuha ne in hodi v restavracije...dopust z njo v toplice je zgledal tako: cesta predolga, nobenga partija zravn, voda prevroca...


... Istra je za reveže, treba v Dalmacijo, da bo kaj robe za na Instagram. :D Pa tašča naroči, da treba močnejši avto kupiti, da bomo hitreje dol (resno). :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068943 (11385) BigWhale

Več podobnih tem