» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
87 / 120
»»

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Saj ocene ima dobre, samo BO je pa slab. Mene sicer moti PG13.


Ja BO je zelo slab. Zakaj saj PG13 je pravi za ta film.


Meni ne sedejo te otročje fore, kjer imaš bitke z meči in noži in režejo roke, vratove, zabadajo ter nikjer nič krvi.



Tudi meni ne pašejo te otročje fore ampak v tem filmu pa ne vem nisem nič pogrešal krvi, ker je bolj komedija.

delavec44 ::

Tista bitka pod zemljo me je zmotila še najbolj. Drugače je bila čisto v redu koreografirana. Zgleda sem razvajen z Vox Machino kot je že nekdo omenil. Pa je tudi slednja bolj komedija.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Tista bitka pod zemljo me je zmotila še najbolj. Drugače je bila čisto v redu koreografirana. Zgleda sem razvajen z Vox Machino kot je že nekdo omenil. Pa je tudi slednja bolj komedija.


Potem pa moram pogledati še Vox Machino.

BT52 ::

Kaj pa mislite koliko bo naredo Dune 2? Bo naredo pozitivno nulo ,da pokrije izgubo 1 dela? Trailer je bil BS. Osebno mislim, da cifra 700 mil bo težko doesegljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Kaj pa mislite koliko bo naredo Dune 2? Bo naredo pozitivno nulo ,da pokrije izgubo 1 dela? Trailer je bil BS. Osebno mislim, da cifra 700 mil bo težko doesegljiva.


Jaz bi rekel, da bo DUNE 2 prinesel več v BO sploh zato, ker prvi del so predvajali med covidom. Je pa tudi odvisno kakšna bo konkurenca tisti mesec, ko izide nadaljevanje filma DUNE.

2dark ::

Glede na igralsko zasedbo ne bom gledal. Nisem gledla niti prvega dela. Enostavno to ni DUne, ki ga je posnel Lynch ...

Igralska zasedba je v tem novem DUnu popolnoma zgrešena, saj naprej potiskajo igralce, ki nimajo karizme in so moteči...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

igralci? Moteči? Se ne strinjam.

Charlamet, Pugh, Ferguson, Stellan, Bardem, Brolin... Pa to ni woke, če to misliš... To je kvalietata. IMO Je pa res, da dandanes zaradi "korektnosti" ni več kulta "zvezde" aka v "starih časih". Mogoče zaradi tega tudi trpijo BO (zraven butastih scriptov)

oo7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Kaj pa mislite koliko bo naredo Dune 2? Bo naredo pozitivno nulo ,da pokrije izgubo 1 dela? Trailer je bil BS. Osebno mislim, da cifra 700 mil bo težko doesegljiva.


Jaz bi rekel, da bo DUNE 2 prinesel več v BO sploh zato, ker prvi del so predvajali med covidom. Je pa tudi odvisno kakšna bo konkurenca tisti mesec, ko izide nadaljevanje filma DUNE.


point taken. Tisto je bilo nesrečno ja. Je pa bil DUNE 1 cinematično doživetje z masko ali brez heh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

2dark ::

BT52 je izjavil:

igralci? Moteči? Se ne strinjam.




Se ne rabiš.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Horas ::

men sta pa chalamet pa zendaya naravnost zoprna
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BaTeMaN ::

Rebecca Louisa Ferguson Sundström je pa fajna :) 10/10
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Rebecca Louisa Ferguson Sundström je pa fajna :) 10/10


Absolutno je res :)

BT52 ::

Horas je izjavil:

men sta pa chalamet pa zendaya naravnost zoprna


Se strinjam za Zendayo. Cant act for shit.

oo7 ::

Guardians of the Galaxy Vol. 3 najboljši otvoritveni četrtek (17,5 mio $) od treh filmov Guardians.

Horas ::

https://siol.net/trendi/film/galakticna...

na siolu kot ponavadi odlična ocena.

čakam na rtv od jurcove in/ali sajovicke kritike :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Ta vikend 5-7 maj najbolj uspešni filmi v BO v ZDA/Kanada

Guardians of the Galaxy Vol. 3 $114.0M
The Super Mario Bros. Movie $18.6M
Evil Dead Rise $5.7M
Are You There God? It's Me, Margaret. $3.4M
John Wick: Chapter 4 $2.4M

oo7 ::

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (3 dni) - $282,100,000

The Super Mario Bros. Movie (33 dni) $1,155,298,705

John Wick: Chapter 4 (45 dni) $406,056,266

delavec44 ::

Guardians 3 so sicer dobro ocenjen film ampak jih BO malce skrbi. Če se bo ponovil Ant-Man in upad v 2. tednu predavajanja, bo spet flop. Po moje je to eden zadnjih dobrih Marvel filmov za nekaj časa.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Guardians 3 so sicer dobro ocenjen film ampak jih BO malce skrbi. Če se bo ponovil Ant-Man in upad v 2. tednu predavajanja, bo spet flop. Po moje je to eden zadnjih dobrih Marvel filmov za nekaj časa.



Bo kar držalo kar si napisal -Po moje je to eden zadnjih dobrih Marvel filmov za nekaj časa.

Naslednji dober bo šele Deadpool 3.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (3 dni) - $282,100,000

The Super Mario Bros. Movie (33 dni) $1,155,298,705

John Wick: Chapter 4 (45 dni) $406,056,266


Wick je spodoben, a predolg.. Enostanvo se vleče.. akcijski film ne sme biti dolg 170 minut. O tem sem že pisal. MI je konec všeč. Spoilal pa ne bom, da ne bo kdo v zrak skakal.

Od Bratov Mario nisem pričakoval nič, ampak se je na koncu izkazalo, da gre za dober animiran film.

za varuhe pa ne vem.. prvi mi ni bil všeč, drugega sem preskočil.. morda pogledam tretjega.



Sem si pa ogledal Evil dead Rise .. pričakoval nisem nič, ampak mi je začuda film všeč. Mogoče zaradi temačne atmosfere.. ne vem..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:



Wick je spodoben, a predolg.. Enostanvo se vleče.. akcijski film ne sme biti dolg 170 minut. O tem sem že pisal. MI je konec všeč. Spoilal pa ne bom, da ne bo kdo v zrak skakal.

Od Bratov Mario nisem pričakoval nič, ampak se je na koncu izkazalo, da gre za dober animiran film.

za varuhe pa ne vem.. prvi mi ni bil všeč, drugega sem preskočil.. morda pogledam tretjega.



Sem si pa ogledal Evil dead Rise .. pričakoval nisem nič, ampak mi je začuda film všeč. Mogoče zaradi temačne atmosfere.. ne vem..



No ja Wick 4 bom pogledal doma tako, da če se bo vlekel pavza pa kasneje naprej.

Kar se tiče Evil dead sem nazadnje gledal TV serijo. Odštekana serija :)

2dark ::

oo7 je izjavil:


Kar se tiče Evil dead sem nazadnje gledal TV serijo. Odštekana serija :)


No, liki so popoloma drugi. Edino tista knjiga je notri, ki spremeni v obsedene pošasti :).. Orignal evil dead je komedija proti temle, kjer so obsedeni res hudičevo srljivi...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

opeter ::

Evil Dead iz leta 2013 tudi ni slab. Je bolj resna zadeva v primerjavi z Raimijevimi filmi. Na splošno pa je ta franšiza ena izmed boljših.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

delavec44 ::

Ste me zakurili. Evil dead Rise prišel včeraj na travnik, danes pogledam :)

Če bo čas, pa še Guy Ritchie's the Covenant.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

delavec44 je izjavil:



Če bo čas, pa še Guy Ritchie's the Covenant.



Hvala za predlog :)

2dark ::

opeter je izjavil:

Evil Dead iz leta 2013 tudi ni slab. Je bolj resna zadeva v primerjavi z Raimijevimi filmi. Na splošno pa je ta franšiza ena izmed boljših.


Samo se ne jemlje preveč resno in tudi ljudje, ki jih je obsedlo zlo iz knjige niso pretirano grozni. Men je sicer najboljši del, ko gre ASH v srednji vek..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Sem pričakoval komedijo, dobil sem nekaj drugega.

opeter ::

2dark je izjavil:

Men je sicer najboljši del, ko gre ASH v srednji vek..


Ja, Army of Darkness je super, ima tisti neponovljivo in fantastično vdušje 80-tih/90-ih. Nazadnje sem takšen občutek dobil z ogledom filma Willy's Wonderland. Čeprav igra v modernem času ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Vsi trije originalni Evil Dead filmi so dobri.

oo7 ::

Willem Dafoe bo zaigral v filmu Beetlejuice 2.

Christian Bale bo zaigral v filmu Bride Of Frankenstein.

oo7 ::



Ant-Man And The Wasp: Quantumania naj bi Marvelu in Dizniju prinesel 125 mio $ izgube.


Jaz imam film že nekaj tednov na ključu pa se kar ne spravim gledat.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Ant-Man And The Wasp: Quantumania naj bi Marvelu in Dizniju prinesel 125 mio $ izgube.


Jaz imam film že nekaj tednov na ključu pa se kar ne spravim gledat.


Enako. In nič ni videt, da ga bom kdaj pogledal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Scorpy84 ::

Film ni slab, je zabaven, ampak vse ze videno, od akcije, do komedije, druzinske probleme, skratka nic novega. Za pogledati vseeno je, ce nimas velika pricakovanja.

Vceraj pogledal Stillwater, zanimivo gledati Damona v drugacni vlogi. Film je vredu, ker je konec drugacen, kot si mislis.

mAXTER ::

Scorpy84 je izjavil:

Film ni slab, je zabaven, ampak vse ze videno, od akcije, do komedije, druzinske probleme, skratka nic novega. Za pogledati vseeno je, ce nimas velika pricakovanja.

Vceraj pogledal Stillwater, zanimivo gledati Damona v drugacni vlogi. Film je vredu, ker je konec drugacen, kot si mislis.


Ne vem zakaj sem bil pod vtisom da bo ta film mega akcija ala Taken serijal...no na koncu pa čisto druga zgodba, dosti bolj realistično prikazan svet ter kot si napisal sam konec je tud zanimiv. Je za pogledat definitivno sam z bolj z vidika drame kot akcijskega žanra.

Drugače pa sem pogledal tudi The whale...ne vem no, men je bil film kot tak kr neki glede na ves hype okoli njega. Škoda, ker sem od Aronofskya film The wrestler vsaj ene 3x pogledal in mi je še dans res dobra drama tudi zaradi Mickey Rourka ki je bil edina logična izbira za ta film.
Tu sem pričakoval podobno vendar sem bil rahlo razočaran, ne vem, pa tista hiperaktivna hčerka notri mi je šla ornk na živce (subjektivna presoja seveda :D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

opeter ::

Kolikor sem bral, pride ta zadnji Ant-Man na digitalne pretočne platforme (npr. Disney+) čez kakšen teden.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

brett ::

oo7 je izjavil:



Ant-Man And The Wasp: Quantumania naj bi Marvelu in Dizniju prinesel 125 mio $ izgube.


Jaz imam film že nekaj tednov na ključu pa se kar ne spravim gledat.


Sem ga že pred dvema tednoma potegnil s travnika...začel gledati par dni kasneje in po 15 minutah sem obupal. Film za 12letnike. Moj prvi film iz Marvel vesolja, ki ga nisem zmogel pogledati. Edino frizura od Lily mi je top :)

oo7 ::

Marvel ima sedaj velik problem.
Igralec Jonathan Majors kateri igra lik Kang in kateri naj bi bil glavni veliki negativec se pravi novi Thanos za fazo 4,5 in 6... Ant man star Jonathan Majors faces a YEAR in jail as his assault charge against ex-girlfriend is upgraded

Že tako je MCU v propadu sedaj pa še to možno tudi, da bodo zamenjali igralca.

oo7 ::





Švedski igralec Dolph Lundgren je v nedavnem intervjuju Poglobljeno z Grahamom Bensingerjem razkril, da se že osem let bori z rakom. Bolezen so mu prvič diagnosticirali leta 2015, ponovila pa se je tudi v letih 2020 in 2021.

Kot je Lundgren povedal med intervjujem, je leta 2015, ko so mu bolezen diagnosticirali prvič, zdravnikom uspelo odstraniti rakavi tumor na njegovi ledvici.

Med operacijo so mu odstranili šest tumorjev

Med operacijo so mu odstranili šest tumorjev, jeseni 2021 pa so mu na jetrih odkrili še en tumor, ki je zrasel do "velikosti limone" in ga ni bilo mogoče enostavno odstraniti, zato je začel sistemsko terapijo.

"Ugotovili smo, da je veliko huje, kot smo mislili," je povedala Lundgrenova zaročenka Emma Krokdal. Zdravnik mu je svetoval, naj si vzame odmor in več časa preživi z družino, ter mu napovedal še dve ali tri leta življenja. Sčasoma je zvezdnik dobil drugo mnenje zdravnika iz Londona, ki je ugotovil, da njegov rak na ledvicah mutira kot pljučni rak, kar je vodilo v spremembo zdravljenja. "Če bi šel na drugo zdravljenje, bi mi ostalo približno tri ali štiri mesece življenje," je še povedal Lundgren in dodal, da je novo zdravljenje tumorje zmanjšalo za 20 ali 30 odstotkov.


https://siol.net/trendi/svet-znanih/sve...

oo7 ::




No pa sem včeraj pogledal film Ant man 3. Na trenutke se mi je zdelo kot, da gledam Star wars film.
Film nič posebnega je za pogledat ampak sta mi bila prejšnja Ant-man filma bolj všeč. Kang naj bi bil novi Thanos a ga premagajo mravlje :)
Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals ali Black Panther 2.

delavec44 ::

Dejansko se cel film ne bi rabil zgoditi, če bi stara povedala kaj se ji je dogajalo 20 let preden so jo rešili in da naj v quantum ne dirajo. Pismo vsaj opozorila bi jih lahko.

2dark ::

oo7 je izjavil:


Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals


Eternals je težko govno. Tega sem gledal v kinu. Kvazi superjunaki tipa justice league za revne..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Dejansko se cel film ne bi rabil zgoditi, če bi stara povedala kaj se ji je dogajalo 20 let preden so jo rešili in da naj v quantum ne dirajo. Pismo vsaj opozorila bi jih lahko.


Res je.
Potem bi bilo filma konec v 10 minutah :)

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:


Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals


Eternals je težko govno. Tega sem gledal v kinu. Kvazi superjunaki tipa justice league za revne..


Justice league za revne :)) dobra.

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:


Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals


Eternals je težko govno. Tega sem gledal v kinu. Kvazi superjunaki tipa justice league za revne..


Justice league za revne :)) dobra.



Če že rabim gledat superjunake, ki imitirajo Wonderwoman, Flasha, Aquamana, Kapitana ameriko, Supermana, potem bom gledal The Boys ali pa animirano serijo Invicible. To dvoje ima dobro ustvarjene like.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

brett ::

oo7 je izjavil:

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Budget $150 mio
Box office $194.2 mio



Sem pogledal sem mislil, da bo slabši film pa je kar zabaven. Sploh pa je vizualno lep film.


Včeraj sem si ga ogledal. No vmes malo brskal po netu...če veste kaj to pomeni!:))
V otroštvu sem oboževal risanko na to temo in vedno sem si želel, da bi na nanjo posneli tudi film ali serijo. No, zaenkrat tega še nisem dočakal! Vključno s to woke izvedbo. Pa to me niti ni motilo toliko, kot otročji scenarij (sive celice kar sproti odmirajo), lesena igra in mestoma zelo slab CGI. Edini svetli točki sta bili: pokopališče in par kratkih sekvenc, kjer se pojavijo liki iz prej omenjene risane serije. Minilo je npr. že preko 20 let od LoTR, pa je tisto čisto drug rang kvalitete. Že bizarno ogromen kontrast v kvaliteti!!!
Pod črto: ciljna publika za tole so pubertetniki. Da ima oceno preko 7 na IMDb je zelo zanimivo, hehehe. Jaz mu dam 5/10!

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:


Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals


Eternals je težko govno. Tega sem gledal v kinu. Kvazi superjunaki tipa justice league za revne..


Justice league za revne :)) dobra.



Če že rabim gledat superjunake, ki imitirajo Wonderwoman, Flasha, Aquamana, Kapitana ameriko, Supermana, potem bom gledal The Boys ali pa animirano serijo Invicible. To dvoje ima dobro ustvarjene like.


Podpis!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:


Vsekakor pa veliko boljši film kot Eternals


Eternals je težko govno. Tega sem gledal v kinu. Kvazi superjunaki tipa justice league za revne..


Justice league za revne :)) dobra.



Če že rabim gledat superjunake, ki imitirajo Wonderwoman, Flasha, Aquamana, Kapitana ameriko, Supermana, potem bom gledal The Boys ali pa animirano serijo Invicible. To dvoje ima dobro ustvarjene like.



Tudi The Boys niso več tisto kar so bili. Tretja sezona je že kar precej woke.

oo7 ::



Budget $75 mio
Box office $273.8 mio


Pogledal Creed III. Do zdaj najslabši Creed film. Bi ga rankiral tam nekje ob filmu Rocky V.

D3m ::

Tretja sezona je že kar precej woke.


:'(
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

oo7 je izjavil:



Budget $75 mio
Box office $273.8 mio


Pogledal Creed III. Do zdaj najslabši Creed film. Bi ga rankiral tam nekje ob filmu Rocky V.


Kar je bilo pričakovati brez Stallona.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Budget $75 mio
Box office $273.8 mio


Pogledal Creed III. Do zdaj najslabši Creed film. Bi ga rankiral tam nekje ob filmu Rocky V.


Kar je bilo pričakovati brez Stallona.



Pa tudi film je bil kar nekaj na hitro skupaj zmetan sploh kar se tiče mladega Dragota.

oo7 ::

Ta vikend 12-14 maj najbolj uspešni filmi v BO v ZDA/Kanada

Guardians of the Galaxy Vol. 3 $60.5M
The Super Mario Bros. Movie $13.0M
Book Club: The Next Chapter $6.5M
Evil Dead Rise $3.7M
Are You There God? It's Me, Margaret. $2.5M
««
87 / 120
»»