» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
38 / 116
»»

oo7 ::

bedarija je izjavil:

oo7 je izjavil:


Koliko pa je sploh vreden Discovery?


če gledaš delnice majo marketcap 16 milijard, ampak je to precej mala cifra, ker imajo že assetov nekje 30 milijard. tako da od oka če bi jih kdo hotu kupit kakih 50 milijard. kar je ogromno za neko hišo ki pomoje ni več to kar je bila včasih, je res da pod discovery paše še alien planet, kitchen, gold, HGTV in mnogo tega, sam to so res kanali ki jih, vsaj jaz, pogledam glih 1x na mesec. ne vem od kje jim toliko denarja.





Google prevajalnik

Odbori AT&T in Discovery so dogovor odobrili, vendar ga bodo regulatorji še vedno morali podpisati. Posel je transakcija z delnicami, pri kateri bo AT&T prejel 43 milijard USD v kombinaciji denarja, dolžniških vrednostnih papirjev in zadrževanja dolga s strani WarnerMedia. Delničarji AT&T bodo prejeli delnice v vrednosti 71 odstotkov novega podjetja, delničarji Discoveryja pa bodo imeli v lasti preostalih 29 odstotkov.

oo7 ::

Govori se, da naj bi bil reboot filma John Carter v zgodnji izdelavi. Film je izšel leta 2012 in velja za eno največjih box office bomb.



Proračun 306 mio $
Box office 284 mio $

opeter ::

Meni pa je John Carter bil zelo gledljiv. Škoda, da nikoli ni dočakal nadaljevanja z izvirnimi igralci. :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Ja John Carter me je pritegnil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Fast and furious 9 film dober začetek v BO

'F9' Turbocharges Korea Box Office With Franchise-Best Opening Day & Biggest Start Of Pandemic Era

https://deadline.com/2021/05/f9-opening...

oo7 ::

Brie Larson hoče 20 mio $ da nastopi v star wars filmu ali TV seriji ? Govori se, da naj bi igrala Maro Jade Skywalker ženo Luke Skywalkerja.

Upam, da ne dobi ne denarja ne vloge v Star wars :))

FTad ::

oo7 je izjavil:

Brie Larson hoče 20 mio $ da nastopi v star wars filmu ali TV seriji ? Govori se, da naj bi igrala Maro Jade Skywalker ženo Luke Skywalkerja.

Upam, da ne dobi ne denarja ne vloge v Star wars :))


Ce bo skulirana, kot je bila v Jimmy Kimmel show, ji odpustim ;)



Bi tudi pozrl, da igra, ce le ne bi bilo v seriji woke agende ipd. V samem Captain Marvel filmu te agende ni bilo in je bil sam film cisto ok. Problem je bil, ker je na intervjujih dajala cudne izjave.

bambam20 ::

John Carter je meni ena takšna čudna mešanica star wars-conan ... filma nisem gledal tudi zaradi glavnega igralca in na splošno se mi zdi zadeva po dostopnih posnetkih na yt-bu povprečna akcijada.

bedarija ::

FTad je izjavil:

Problem je bil, ker je na intervjujih dajala cudne izjave.


največja fora je da sploh noben ne ve kaj so bile njene "čudne" izjave, ker ona neki reče potem pa mediji začnejo napihovat in vrtet besede in na koncu nekaj čisto drugega pride ven. Mediji so napihnili stvar v: "beli moški naj ne pridejo gledat filma", a njena izjava je bila da ji gre na kurac da jo intervjujajo samo beli moški, kje so kaki drugi kritiki, ženske in drugih ras. kako naj bo kritisizm nekega filam res pravičen če o filmu pišejo samo beli moški, kje so pogledi na film tudi iz drugih zornih kotov.

ampak kot vedno, laže je prebrat nek 2 minutni clickbait title kako je nekdo "woke" kot pa dejanski video intervju

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

John Carter je meni ena takšna čudna mešanica star wars-conan ... filma nisem gledal tudi zaradi glavnega igralca in na splošno se mi zdi zadeva po dostopnih posnetkih na yt-bu povprečna akcijada.


John Carter je obstajal pred Star wars in Star wars si je veliko sposodil od John Carterja.

John Carter of Mars je bil prvič predstavljen v noveli leta 1912.

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Brie Larson hoče 20 mio $ da nastopi v star wars filmu ali TV seriji ? Govori se, da naj bi igrala Maro Jade Skywalker ženo Luke Skywalkerja.

Upam, da ne dobi ne denarja ne vloge v Star wars :))


Ce bo skulirana, kot je bila v Jimmy Kimmel show, ji odpustim ;)



Bi tudi pozrl, da igra, ce le ne bi bilo v seriji woke agende ipd. V samem Captain Marvel filmu te agende ni bilo in je bil sam film cisto ok. Problem je bil, ker je na intervjujih dajala cudne izjave.


Jaz pa upam, da ji ne uspe priti v Star wars je že dovolj, da je tam sith lord Kathleen Kenedy ):

Brie Larson Reportedly Wants Her Star Wars Character To Be The Strongest Jedi Ever

Brie Larson Reportedly Wants Captain Marvel To Be The MCU’s Strongest Avenger

oo7 ::

Fast and Furious franšiza je zelo popularna na Kitajskem to dokazuje tudi nov film F9, ki je prvi dan na Kitajskem v BO spravil dobrih 58 mio $.

oo7 ::

Box Office Blockbusters: The Top Grossing Movies in the Last 30 Years

oo7 ::

Fast and Furious 9 film na Kitajskem v treh dneh 156 mio $

V ZDA film izide šele 25 junija. Trenutno se predvaja šele v 6 državah. Gre za zelo razpršen izid filma po državah. Španija, Nemčija in Francija šele julija in Italija šele avgusta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Fast and Furious franšiza je zelo popularna na Kitajskem to dokazuje tudi nov film F9, ki je prvi dan na Kitajskem v BO spravil dobrih 58 mio $.


To se vidi, glede kako kvalitetno vsebino ima. LOL.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Fast and Furious franšiza je zelo popularna na Kitajskem to dokazuje tudi nov film F9, ki je prvi dan na Kitajskem v BO spravil dobrih 58 mio $.


To se vidi, glede kako kvalitetno vsebino ima. LOL.



Verjetno ravno zaradi Kitajske ta franšiza dela s polno paro naprej.

oo7 ::



Proračun 29.5 mio $
Box office 168.8 mio $

Zelo dober Sci-Fi film. Tudi TV serija je bila dobra.

Bruce Willis hoče posneti nadaljevanje.

oo7 ::

No zdaj pa nekaj šokantnega ? :))

Disney bi rad kupil WB s tem kupijo tudi DC ?

Disney Looking To Buy DC And WarnerDiscovery?

https://www.small-screen.co.uk/disney-l...


Se pravi dobimo film Avengers vs Justice Legue :P

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Proračun 29.5 mio $
Box office 168.8 mio $

Zelo dober Sci-Fi film. Tudi TV serija je bila dobra.

Bruce Willis hoče posneti nadaljevanje.


Nimam nič proti, če bo tako dober kot prvi del.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



Nimam nič proti, če bo tako dober kot prvi del.



Se strinjam. Pa režirat bi moral Terry Gilliam, ki je režiral prvi del drugače je režiral tudi Monty Python filme :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Nimam nič proti, če bo tako dober kot prvi del.



Se strinjam. Pa režirat bi moral Terry Gilliam, ki je režiral prvi del drugače je režiral tudi Monty Python filme :)


Sicer ne vem, kako bi se zgodba nadaljevala, ker prvi del je dejansko perfekcija.

opeter ::

oo7 je izjavil:

Se pravi dobimo film Avengers vs Justice Legue :P


V stripih je že bilo.
DC vs. Marvel
DC vs. Marvel @ Wikipedia

JLA/Avengers
JLA/Avengers @ Wikipedia

Ampak, če bodo to dovolili Disneyju, potem pa res ne vem ...

Se pa v tej igri omenjata še Apple in Amazon.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Nimam nič proti, če bo tako dober kot prvi del.



Se strinjam. Pa režirat bi moral Terry Gilliam, ki je režiral prvi del drugače je režiral tudi Monty Python filme :)


Sicer ne vem, kako bi se zgodba nadaljevala, ker prvi del je dejansko perfekcija.


V TV seriji so kar dobro nadaljevali. Si gledal ?

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Se pravi dobimo film Avengers vs Justice Legue :P


V stripih je že bilo.
DC vs. Marvel
DC vs. Marvel @ Wikipedia

JLA/Avengers
JLA/Avengers @ Wikipedia

Ampak, če bodo to dovolili Disneyju, potem pa res ne vem ...

Se pa v tej igri omenjata še Apple in Amazon.



Ali bodo dovolili ali ne to bomo še videli denarja pa vsekakor imajo dovolj.

oo7 ::

Amazon nears deal to buy MGM Studios for nearly $9 billion

https://www.cnbc.com/2021/05/24/amazon-...


Kot kaže bo prišlo, do odkupa.

oo7 ::

John Cena je užalil Kitajce, ker je rekel, da je Tajvan država.

Na Kitajskem se sedaj vrti film F9. Ali bo to imelo kake posledice se bo pa še videlo.

Trenutno 160 mio $ na Kitajskem v 6 dneh.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



V TV seriji so kar dobro nadaljevali. Si gledal ?




Od začetka sem, pa mi zadeva kasneje ni več sedla in sem opustil z gledanjem. Film je enostavno predober.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:




Od začetka sem, pa mi zadeva kasneje ni več sedla in sem opustil z gledanjem. Film je enostavno predober.


Film je res dober. Pa tudi Brat Pitt je zelo dobro odigral norca :)

opeter ::

Kakšnega norca? ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bedarija ::

MGM prodan amazonu, kot je razvidno iz novice na prvi strani. res zanimivo da se apple ni zganil. za zadnji james bond je studio želel 600m da bi šel ekskluzivno za samo eno leto na nek streaming in je apple ponujal 400m. sedaj bi pa cel studio za 8,5 milijarde dobil ... ne vem kaj razmišlajo

opeter ::

Verjetno bo Apple kupil Disney. ;) Samo bo prej počakal, da Disney pokupi še preostale igralce na trgu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

bedarija je izjavil:

MGM prodan amazonu, kot je razvidno iz novice na prvi strani. res zanimivo da se apple ni zganil. za zadnji james bond je studio želel 600m da bi šel ekskluzivno za samo eno leto na nek streaming in je apple ponujal 400m. sedaj bi pa cel studio za 8,5 milijarde dobil ... ne vem kaj razmišlajo


Apple je hotel kupiti MGM ampak menda so bili pripravljeni plačati 6 miljard $ in niti dolarja več. Amazon je ponudil dve dobri miljardi več.

oo7 ::

Ta teden se je začel po nekaterih državah že predvajati film Quiet place II. Drugi del ima veliko večji proračun kot prvi del. Drugi del 61 mio $ in prvi je imel 20 mio $.

Posneli bodo triologijo.

bambam20 ::

Bom prilepil kar sem.

Za vse tiste, ki s(m)o spremljali komično serijo Prijatelji, smo lahko včeraj pogledali posebno epizodo, kjer so se po 17 letih se je šesterica ponovno srečala in malce poobujala spomine.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Horas ::

serija mi je bila odlična, sem jo večkrat pogledal celo! tega ponovnega združenja pa ne bom.

p.s.: a je že kdo gledal reunion fresh princa? je za kaj?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

meho7 ::

bedarija je izjavil:

FTad je izjavil:

Problem je bil, ker je na intervjujih dajala cudne izjave.


največja fora je da sploh noben ne ve kaj so bile njene "čudne" izjave, ker ona neki reče potem pa mediji začnejo napihovat in vrtet besede in na koncu nekaj čisto drugega pride ven. Mediji so napihnili stvar v: "beli moški naj ne pridejo gledat filma", a njena izjava je bila da ji gre na kurac da jo intervjujajo samo beli moški, kje so kaki drugi kritiki, ženske in drugih ras. kako naj bo kritisizm nekega filam res pravičen če o filmu pišejo samo beli moški, kje so pogledi na film tudi iz drugih zornih kotov.

ampak kot vedno, laže je prebrat nek 2 minutni clickbait title kako je nekdo "woke" kot pa dejanski video intervju

Kaksni mediji neki? Saj imas vse njene intervjuje na youtube. Baba ni cist h20
Tale njen twit da vedeti s kaksno zensko imas opravka
https://twitter.com/brielarson/status/9...

bambam20 ::

Horas je izjavil:

serija mi je bila odlična, sem jo večkrat pogledal celo! tega ponovnega združenja pa ne bom.

p.s.: a je že kdo gledal reunion fresh princa? je za kaj?



Pa bi si ga lahko. Po moje je Friends reunion zelo dobro, saj gre za 6 likov, kjer nihče ni izstopal. vsi so bili dejansko kot celota, vsak je prispeval del in nihče ni bil glavni igralec.


Za razliko od Fresh Princa, kjer je dejasko Will bil osrednja figura serije. Sicer je ok reunion, ampak se vidi, da je Will osrčje vsega, ostali so sicer bili dobro izbrani. Ni slab, tokrat pride na ponovno združeje tudi igralka, ki je bila prva teta od smitha, ki so jo kasneje zamenjali.

Nekaj podobnega kot Familly Matters, kjer se je vse vrtelo okoli Steva Urkla.



Friends reunion je bljši tudi iz stališča, ker je vse skupaj v sporščenem tonu, vsi so veseli, ne ubadajo se s političnimi in občutljivmi temami .. enostavno se spominjajo lepih trenutkov.


Fresh prince reunion je precej bolj žalostna zadeva , vmes pač klasično po črnsko morajo malce podebatirat o tabujih.. svoje naredi tudi prehitra smrt igralca, ki je uprizarjal strica Phila, ki je bil poleg Willa in Carltona osrednja figura serije.


Men je bila drugače serija Freshprince bolj smešna in boljša kot Prijatelji, ampak reunion mi je bil pa boljši od Prijateljev.

oo7 ::

Film Army of the dead zelo popularen na Netflixu. V prvem tednu si je film ogledalo 72 miljonov gospodinjstev.

oo7 ::

Quiet Place drugi del dober otvoritveni petek z 19,3 mio $ v ZDA. Po svetu pa ima film trenutno 57 mio $ v BO.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Quiet Place drugi del dober otvoritveni petek z 19,3 mio $ v ZDA. Po svetu pa ima film trenutno 57 mio $ v BO.


Hvala za omembo. Že vlečem.

endelin ::

a je bil še komu precej gledljiv film Justice League? Prijetno presenečen.

bambam20 ::

endelin je izjavil:

a je bil še komu precej gledljiv film Justice League? Prijetno presenečen.



Da, da. Malce zamujaš.

scipascapa ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Quiet Place drugi del dober otvoritveni petek z 19,3 mio $ v ZDA. Po svetu pa ima film trenutno 57 mio $ v BO.


Hvala za omembo. Že vlečem.


kje?

oo7 ::

endelin je izjavil:

a je bil še komu precej gledljiv film Justice League? Prijetno presenečen.


Tisti iz leta 2017 je slab film letošnji JL Snyder cut je pa dober.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Quiet Place drugi del dober otvoritveni petek z 19,3 mio $ v ZDA. Po svetu pa ima film trenutno 57 mio $ v BO.


Hvala za omembo. Že vlečem.


kje?


Iz enega od torrent trackerjev.

oo7 ::

'A Quiet Place Part II' Screaming To $58M+; 'Cruella' Set To Dazzle $27M+: The Box Office Is Back

https://deadline.com/2021/05/a-quiet-pl...


Kot kaže se stanje v BO izboljšuje.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Fast and Furious 9 film na Kitajskem v treh dneh 156 mio $

V ZDA film izide šele 25 junija. Trenutno se predvaja šele v 6 državah. Gre za zelo razpršen izid filma po državah. Španija, Nemčija in Francija šele julija in Italija šele avgusta.


Film je že na spletu. Težko kaj pametnega zapišem, ker so kot po navadi pretiravali z vsem! Ta film pa res ne smeš gledat z možgani.

Bi še nekaj zapisal, pa smem bom. Boste že sami pogledali in povedali ali vam je zadeva všeč.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Fast and Furious 9 film na Kitajskem v treh dneh 156 mio $

V ZDA film izide šele 25 junija. Trenutno se predvaja šele v 6 državah. Gre za zelo razpršen izid filma po državah. Španija, Nemčija in Francija šele julija in Italija šele avgusta.


Film je že na spletu. Težko kaj pametnega zapišem, ker so kot po navadi pretiravali z vsem! Ta film pa res ne smeš gledat z možgani.

Bi še nekaj zapisal, pa smem bom. Boste že sami pogledali in povedali ali vam je zadeva všeč.



Kakšna pa je kvaliteta ? Snemano z kamero ?

V tej franšizi že kar nekaj časa orng pretiravajo.

opeter ::

V tej seriji sta bila zame samo dva omembe vredna filma: prvi in tretji (Japonska).

Vse ostalo je akcijski badabum z veliko začimbami, a brez pravega okusa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bedarija ::

ok tokio drift pač ni fast and furious ampak je nek mladinski film. men osebo je četri najboljši ker so šli nazaj h koreninam in s tistim filmom ustvarili da to ni samo nek niš film ampak blockbuster. je pa res da ko enkrat začneš tekmovat s tanki in podmornicami, mora bit naslednja stvar samo še bolj obita, tako da vesolje slej ko prej.
««
38 / 116
»»