» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
30 / 116
»»

oo7 ::

bedarija je izjavil:

čudno da tega prej niso odstranili glede na to, da komiteji pregledajo čisto vse filme večkrat, predno jih na kitajski trg sploh spustijo. to je napaka na njihovi strani.



Mogoče njih ni motilo pa je šele gledalce zmotilo.

oo7 ::

Horas je izjavil:

racial? kaj spet? premalo raznolike pošasti?


Tole jih je zmotilo.

Audiences cite one particular scene in which two soldiers, one white and one Asian, are seen riding in a jeep. The latter draws attention to his knees and asks, "What kind of knees are these?" followed by, "Chi-nese." The pun has been widely interpreted among Chinese audiences as a reference to an offensive schoolyard rhyme: "Chi-nese, Jap-a-nese, dir-ty knees, look at these," often accompanied by derogatory gestures.

Horas ::

so pa res občutljivi poševnookci. stara fora. še v family guy so meli sceno s tem
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

D3m ::



China-men. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Horas je izjavil:

so pa res občutljivi poševnookci. stara fora. še v family guy so meli sceno s tem


Ja 5 sekund posnetka v filmu jih je koštal največjega zaslužka v Box office. Trenutno na Kitajskem kino dvorane delajo s polno paro in taki filmi so tam kar popularni. Tako, da so verjetno ob 50% Box offica ali več.

oo7 ::

Monster Hunter na Kitajskem v enem dnevu v blagajno prinesel 4,5 mio $ potem pa so film umaknili. V ZDA izide za Božič.

oo7 ::

'Monster Hunter' Producer Issues Apology Over Scene That Stirred China Backlash; Dialogue To Be Removed

https://deadline.com/2020/12/monster-hu...

Horas ::

eh p!*ke. vse za denar.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

eh p!*ke. vse za denar.


Tudi če spustijo nazaj v kino ne bo enakega obiska.

oo7 ::

Kingsman režiser Matthew Vaughn načrtuje še 7 filmov in TV serijo.


2014

Proračun $81-94 mio $
Box office $414.4 mio $



2017

Proračun $104 mio $
Box office $410.9 mio $



2021

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



The Divide




Sem pogledal pa mi ni bil preveč všeč :|
Prva polovica filma je bila zanimiva druga polovica filma pa ne.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Hvala, koronavirus! 8-O






Evo pa se je oglasil še Cristopher Nolan.


Christopher Nolan calls Warner's streaming plan ‘a mess’

https://www.wsoctv.com/news/christopher...

oo7 ::

James Gunn ni zadovoljen, da gre njegov film Suicide Squad 2 na steaming v ZDA.

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ko je že zgoraj omenjen The Divide, priporočam še film Skriti (Hidden), če še nisi videl.





Sem pogledal film Hidden mi je bil boljši kot Divide.

Divide je dober, do prve polovice potem pa vse skupaj zamre. Hidden ima pa počasen začetek in zanimiv konec.

Hidden film sta posnela Duffer brata tista kot Stranger Things.

oo7 ::

Sem pa še pogledal Ruski film T-34



Proračun 10 mio $
Box office 32 mio $


Kar dober tankovski film mi je bil pa Fury boljši tankovski film.


Fury tankovski film priporočam.



Proračun 70 mio $
Box office 211 mio $

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sem pa še pogledal Ruski film T-34



Proračun 10 mio $
Box office 32 mio $


Kar dober tankovski film mi je bil pa Fury boljši tankovski film.


Fury tankovski film priporočam.



Proračun 70 mio $
Box office 211 mio $


Fury ogromen problem, ki ga ne moreš prebavit, da je čista hollywoodska fantazija. Sherman ni bil sposoben prebit Tigrov oklep in niti pod razno se ne bi zgodilo na bojišču tako, da bi v odprtem boju imel Sharman čas pridet na zadnjo stran in onesposobit tigra. Hollywoodske pravljice.

Ko že gledaš tankovske filme, si poglej še ruskega z imenom Beli tiger oz. white Tiger. Ga imaš tudi na youtubu. Ni slab, je napet, ni pa mojstrovina.

bambam20 ::

Zelo dobra je tudi danska 8 delna mini serija z imenom 1864.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Wonder woman 1984 bo dobila konkurenco. Na božični dan v kinih tako poleg WW 1984 zdaj izide še film Monster Hunter.



Eh, tole je en podpovprečen izdelek, ki je že na pašnikih.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:



Fury ogromen problem, ki ga ne moreš prebavit, da je čista hollywoodska fantazija. Sherman ni bil sposoben prebit Tigrov oklep in niti pod razno se ne bi zgodilo na bojišču tako, da bi v odprtem boju imel Sharman čas pridet na zadnjo stran in onesposobit tigra. Hollywoodske pravljice.

Ko že gledaš tankovske filme, si poglej še ruskega z imenom Beli tiger oz. white Tiger. Ga imaš tudi na youtubu. Ni slab, je napet, ni pa mojstrovina.


No ja bitke so bile narejene dobro. kolikor se spomnim so kar s težka uničili nemški tank drugače pa ja Holivud in Američani, ki mislijo, da so najbolj zaslužni za konec ww2.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Wonder woman 1984 bo dobila konkurenco. Na božični dan v kinih tako poleg WW 1984 zdaj izide še film Monster Hunter.



Eh, tole je en podpovprečen izdelek, ki je že na pašnikih.



Verjetno ne bo nič posebnega saj gre za istega režiserja kot pri Resident Evil filmih moža od Mile.

oo7 ::

Slab Box office za film Tener je povod, da Warner Bros v ZDA izda filme na streaming service v letu 2021 mogoče tudi 2022.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Wonder woman 1984 bo dobila konkurenco. Na božični dan v kinih tako poleg WW 1984 zdaj izide še film Monster Hunter.



Eh, tole je en podpovprečen izdelek, ki je že na pašnikih.



Verjetno ne bo nič posebnega saj gre za istega režiserja kot pri Resident Evil filmih moža od Mile.


Jaz sem ga že pogledal, zato sem napisal, da je to podpovprečno.

Isti režiser je recimo posnel precej dober Death race z jasonom Statahanom.

oo7 ::

Se pravi še en film narejen po igri, ki je samo povprečen.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Se pravi še en film narejen po igri, ki je samo povprečen.



Osebno bi želel en temačen in krvav film po igri Bloodborne. ALi pa animirano serijo.

oo7 ::

Jaz pa se veselim TV serije Fallout upam, da bo dobra.


Drugače pa filmi po igrah Warcraft 2016 mi je bil kar vredu in film Hitman z leta 2007 ta mi je verjetno še najboljši film narejen po igri.
Hitman 2015 pa je podn od podna.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa se veselim TV serije Fallout upam, da bo dobra.


Drugače pa filmi po igrah Warcraft 2016 mi je bil kar vredu in film Hitman z leta 2007 ta mi je verjetno še najboljši film narejen po igri.
Hitman 2015 pa je podn od podna.


Za mene je najboljši film narejen po igri Silent Hill iz leta 2006.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz pa se veselim TV serije Fallout upam, da bo dobra.


Drugače pa filmi po igrah Warcraft 2016 mi je bil kar vredu in film Hitman z leta 2007 ta mi je verjetno še najboljši film narejen po igri.
Hitman 2015 pa je podn od podna.


Za mene je najboljši film narejen po igri Silent Hill iz leta 2006.



Ja ta Silent Hill je bil tudi vredu film.

oo7 ::

Čedalje več režiserjev nezadovolnjih, da gredo njihovi filmi na streaming service pri Warner Brosu. Dune direktor Denis Villeneuve izrazil svoje nezadovoljstvo.

VaeVictis ::

oo7 je izjavil:

Slab Box office za film Tener je povod, da Warner Bros v ZDA izda filme na streaming service v letu 2021 mogoče tudi 2022.


Tenet je zanič film z ne tako zanimivo zgodbo.

Edino kar je vredu pri Tenet je par zanimivih prizorov, malce doda pa še bivša Nolanova slava.

Samo, če bi šel tole v kino gledati bi zahteval denar nazaj!


Pa, če že hočejo imeti dober zaslužek, naj filmarji kot prvo ne re-hashajo idej, kot drugo naj pa tistih nekaj originalih idej, ki jih imajo, spilijo in naredijo gledljive, brez prevelikih neumnosti, plus naj pustijo PC ideje na svojem Twitter profilu in ne v filmu, ki ga posnamejo!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

oo7 ::

VaeVictis je izjavil:

oo7 je izjavil:

Slab Box office za film Tener je povod, da Warner Bros v ZDA izda filme na streaming service v letu 2021 mogoče tudi 2022.


Tenet je zanič film z ne tako zanimivo zgodbo.

Edino kar je vredu pri Tenet je par zanimivih prizorov, malce doda pa še bivša Nolanova slava.

Samo, če bi šel tole v kino gledati bi zahteval denar nazaj!


Pa, če že hočejo imeti dober zaslužek, naj filmarji kot prvo ne re-hashajo idej, kot drugo naj pa tistih nekaj originalih idej, ki jih imajo, spilijo in naredijo gledljive, brez prevelikih neumnosti, plus naj pustijo PC ideje na svojem Twitter profilu in ne v filmu, ki ga posnamejo!


Tudi meni Tenet ni bil preveč všeč. Pa bi ga moral pogledati še enkrat, ker sem ga gledal brez podnapisov pa po pravici povedano se mi ga ne,d a gledati še enkrat.

Zaenkrat ni zadovoljen James Gunn, da gre njegov film Suicide squad 2 na streaming service in Denis Villeneuve film Dune. Pa tudi Cristopher Nolan je javno kritiziral to odločitev. Torej kar težkokategorniki.

Ganon ::

oo7 ::

If The Batman Remains Theater-Exclusive, It Could Break Box-Office Records
The Batman may be WarnerMedia's first post-COVID film to get an exclusive theatrical release, which may lead to some shattered box office records.

https://www.cbr.com/the-batman-theatric...


Se pravi leto 2022.

oo7 ::

Denis Villeneuve Slams HBO Max Deal: "Warner Bros. Might Just Have Killed the 'Dune' Franchise"

https://collider.com/dune-denis-villene...

"With this decision AT&T has hijacked one of the most respectable and important studios in film history. There is absolutely no love for cinema, nor for the audience here. It is all about the survival of a telecom mammoth, one that is currently bearing an astronomical debt of more than $150 billion. Therefore, even though Dune is about cinema and audiences, AT&T is about its own survival on Wall Street. With HBO Max's launch a failure thus far, AT&T decided to sacrifice Warner Bros.' entire 2021 slate in a desperate attempt to grab the audience's attention."

"Warner Bros.' sudden reversal from being a legacy home for filmmakers to the new era of complete disregard draws a clear line for me. Filmmaking is a collaboration, reliant on the mutual trust of team work and Warner Bros. has declared they are no longer on the same team."

"Streaming can produce great content, but not movies of Dune's scope and scale. Warner Bros.' decision means Dune won't have the chance to perform financially in order to be viable and piracy will ultimately triumph. Warner Bros. might just have killed the Dune franchise. 'This one is for the fans.' AT&T's John Stankey said that the streaming horse left the barn. In truth, the horse left the barn for the slaughterhouse."



Ostre besede čedalje več direktorjev nezadovolnjih.

oo7 ::



Proračun - ni podatka
Box office $28.3 mio $


Sem pogledal. Film ni nič posebnega nič novega je pa za pogledat če ni nič drugega :P

opeter ::

oo7 je izjavil:

Ostre besede čedalje več direktorjev nezadovolnjih.


Kolikokrat pa si bil v kinu v zadnjih letih?

Jaz letno morda enkrat. Ali pa še to ne.

Seveda jaz nisem merodajen, ampak sem bral marsikje, da je še pred COVID-om obisk kinodvoran konkretno upadel v marsikateri državi. Cene kart ipd. so tudi narasle ...

Dober članek na to temo:
Cinemas are dead. Long live the movies
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ostre besede čedalje več direktorjev nezadovolnjih.


Kolikokrat pa si bil v kinu v zadnjih letih?

Jaz letno morda enkrat. Ali pa še to ne.

Seveda jaz nisem merodajen, ampak sem bral marsikje, da je še pred COVID-om obisk kinodvoran konkretno upadel v marsikateri državi. Cene kart ipd. so tudi narasle ...

Dober članek na to temo:
Cinemas are dead. Long live the movies


Jaz zadnja leta skoraj nič prej pa bolj poredko.

Ne odpre mi članka.

Kinodvorane bodo že preživele. Dokaz zato je npr Japosnka film Demon Slayer, ki je izšel letos je na japosnkem drugi najbolj gledan film po BO v zgodovini japonske. Tudi na Kitajskem kinodvorane že delujejo s polno paro.

Hec je v tem, da če gre film na Streaming service se bo takoj znašel na travniku potem tudi drugje po svetu bo manj ljudi gledalo film v kinu in bo takoj proglašen za flop. To tudi ni dober rezultat za režiserja in za nadaljevanje filma...

bedarija ::

opeter je izjavil:


Dober članek na to temo:
Cinemas are dead. Long live the movies


nimam pojma o čem članek govori, ker ne bom podpral paywall-a, drugače pa ugibam da se precej motijo. kar se tiče filmskega trga se bolj ko ne vedno gleda severno Ameriko, ker so pač on veliki standard. največ prodanih kart v tem tisočletju je bilo leta 2002 in to 1,58 milijard, leta 2019 je bila ta številka za 21% majša "le" 1,24 milijarde (letos 0,227 milijarde kart). vendar je bil zaradi višanja cen kart prihodek višji za 30% (iz 9,16 m$ na 11,95 m$)

se udeležba v kinih manjša? seveda, vendar ne tako drastično kot nekateri pišejo. v sloveniji morda, vendar mi smo kaplja v morje. kina so prinašale iz leta v leto več denarja in če ne bi bilo corone, bi se ta trend še kar nekaj let nadaljeval. kaj se bo pa zdaj zgodilo je pa itak brez veze filozofirat.

bambam20 ::

bedarija je izjavil:



se udeležba v kinih manjša? seveda, vendar ne tako drastično kot nekateri pišejo. v sloveniji morda, vendar mi smo kaplja v morje.


V SLoveniji se je zadnja leta precej povečevalo število gledalcev v kinu, kar je dober podatek, glede na streming ponudba , piratstvo, pa ljudje hodijo v kino.

bambam20 ::

OD kar na kitajskem predvajajo ameriške filme je upad v kvaliteti le teh boleč. Kitajci niso izbirčni , so ogromna masa in so rešili z denarjem veliko ameriških filmov, ki so drek, pa so preživeli zahvaljujoč Kitajcem.

https://www.looper.com/195787/movies-th...

oo7 ::

Disney+ je v dobrem letu delovanja pridobil 86 miljonov naročnikov.

oo7 ::



The King's Man film prestavljen za 1 mesec na marec 2021.


20th Century Studios še vedno ustrajajo pri tem, da film izide v kino dvoranah.

oo7 ::



Še dva dneva in v 14 državah bodo že začeli predvajati film Wonder woman 1984. 17 decembra še v 22 državah. Pri nas 24 decembra.


Bomo videli ali lahko WW 1984 pride med top 5 Box office filmov v letu 2020 s tem, da film v ZDA bodo predvajali na televiziji.


Top 5 2020


1 Ba bai $472,438,230
2 Wo He Wo De Jia Xiang $432,068,307
3 Bad Boys For Life $424,288,079
4 Tenet $361,300,000
5 Sonic The Hedgehog $304,999,138

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Še dva dneva in v 14 državah bodo že začeli predvajati film Wonder woman 1984. 17 decembra še v 22 državah. Pri nas 24 decembra.



Pa se bodo kinodvorane pri nas zagotovo odprle?

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Še dva dneva in v 14 državah bodo že začeli predvajati film Wonder woman 1984. 17 decembra še v 22 državah. Pri nas 24 decembra.



Pa se bodo kinodvorane pri nas zagotovo odprle?


To pa ne vem.

Pred 3 tedni so Nemci govorili, da bodo odprli kinodvorane 20 decembra pa verjetno jih ne bodo, ker naj bi tam zdaj med prazniki še bolj zapirali.

oo7 ::

Warner Bros filmi, ki bodo šli na streaming service 2021 bi lahko na koncu stali dobička studija WB več kot 1 miljarda $.

oo7 ::

Film Tenet v 10 dneh v indiji presegel 1 mio $ v Box office. Ampak glede na to koliko prebivalcev ima indija niso niti med top 10 državah na svetu kar se tiče Box office.

oo7 ::

Filmu Wonder woman 1984 napovedujejo otvoritveni vikend okoli 60 mio $ v 32 državah.

oo7 ::

Posneli bodo reboot filma Scarface. Trenutno naj bi bil glavni kandidat za vlogo Tonija Montane Michael B Jordan :)):)):))


Scarface Remake Rumor Claims Michael B. Jordan Is the New Tony Montana
https://movieweb.com/scarface-remake-mi...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Posneli bodo reboot filma Scarface. Trenutno naj bi bil glavni kandidat za vlogo Tonija Montane Michael B Jordan :)):)):))


Scarface Remake Rumor Claims Michael B. Jordan Is the New Tony Montana
https://movieweb.com/scarface-remake-mi...


Seveda je potrebno zadovoljiti kvote. Tega sploh gledal ne bom.

Podobno so naredili z Jakobovo Lestvo groze, kjer je v remaku oz. rebotu igral glavno vlogo temnopolt. FIlm je seveda flopnil. pa ne zato, ker je bil glavni igralec temnopolt, pač pa ker je bil zanič.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Posneli bodo reboot filma Scarface. Trenutno naj bi bil glavni kandidat za vlogo Tonija Montane Michael B Jordan :)):)):))


Scarface Remake Rumor Claims Michael B. Jordan Is the New Tony Montana
https://movieweb.com/scarface-remake-mi...


Seveda je potrebno zadovoljiti kvote. Tega sploh gledal ne bom.

Podobno so naredili z Jakobovo Lestvo groze, kjer je v remaku oz. rebotu igral glavno vlogo temnopolt. FIlm je seveda flopnil. pa ne zato, ker je bil glavni igralec temnopolt, pač pa ker je bil zanič.



Jakobove lestve (2019) sploh nisem gledal. A je bil film sploh v kinih ali je šel direktno na DDV.
««
30 / 116
»»