» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
8 / 116
»»

opeter ::

M-Power, kdaj so začeli predvajat Frozen II?
Naši še sploh pogledali niso ...

LeQuack je izjavil:

Čez 5 let pa še live action remake.


Zna se zgodit, da že prej.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

2dark ::

opeter je izjavil:

M-Power, kdaj so začeli predvajat Frozen II?

.


Verjetno so ga začeli s četrtkom ?

oo7 ::

opeter je izjavil:

M-Power, kdaj so začeli predvajat Frozen II?
Naši še sploh pogledali niso ...


Ledeno kraljestvo II Na sporedu od: 21.11.2019

v teh državah pa film še ni izšel.


Denmark 25 December 2019
Finland 25 December 2019
Lithuania 25 December 2019
Latvia 25 December 2019
Norway 25 December 2019
Sweden 25 December 2019
Estonia 27 December 2019
Argentina 2 January 2020
Brazil 2 January 2020

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Letos 2019 najboljši filmi po mesecih kar se tiče zaslužka .



Januar - Glass ($246,985,576)



Februar - How to Train Your Dragon: The Hidden World ($519,896,648)



Marec - Captain Marvel ($1,128,274,794)




April - Avengers: Endgame ($2,797,800,564)




Maj - Aladdin ($1,050,693,953)



Junij - Toy Story 4 ($1,073,392,661)




Julij - The Lion King ($1,656,310,290)



Avgust - Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw ($758,910,100)




September - It Chapter Two ($470,289,082)




Oktober - Joker ($1,049,054,740)




November - Fozen II ($745,248,362 še vedno v kinih)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

It2 je pa kar flopnil v primerjavi z prvim delom vsaj kar se tiče BO-ja. Filma še nisem gledal, sem pa slišal same pohvale...

Vazelin ::

IT prvi del ma konkretno boljšo oceno

Komot bi skrajši za 20 min
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

V prvem IT so imeli glavno vlogo otroci v drugem delu odrasli. Mogoče je tudi to razlog.

2dark ::

oo7 je izjavil:

V prvem IT so imeli glavno vlogo otroci v drugem delu odrasli. Mogoče je tudi to razlog.



Tudi v originalni duolagiji je bil drugi del slabši. Problem drugega dela je, ker se vleče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

It2 je pa kar flopnil v primerjavi z prvim delom vsaj kar se tiče BO-ja. Filma še nisem gledal, sem pa slišal same pohvale...


Ja v primerjavi z IT je IT 2 zaslužil 230 mio $ manj kar je veliko. Drugače pa je It 2 tudi dobro zaslužil.

oo7 ::

2020 filmi o superherojih. Kater film mislite, da bo najbolj uspešen v Box office ? :D Kakšnega težkokategornika za leto 2020 ravno ni ali pač ?



5 februar




20 februar





30 april





4 junij





31 julij





2 avgust (zadnji x men film z stare generacije)





2 oktober





4 november

oo7 ::



Sem pogledal Gemini-man. Pomlajeni Smith zgleda zelo dobro narejen ampak ne vem, če je samo to vredno takega budgeta. Film ni nič posebnega in se nič ne čudim, da je flop.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Sem pogledal Gemini-man. Pomlajeni Smith zgleda zelo dobro narejen ampak ne vem, če je samo to vredno takega budgeta. Film ni nič posebnega in se nič ne čudim, da je flop.


Willa so vrhunsko pomladili. To je res občudovanja vredno, da jim je to uspelo. Sama zgodba je pa uboga. Klasičen akcijski film o zaroti.


Si že pogledal netflixov film Irishman?

oo7 ::

2dark je izjavil:



Si že pogledal netflixov film Irishman?


Ne še. Ti ?


Drugače pa Irishman budget 159 mio $ trenutni box office slabih 7 mio $. Ampak tako se je odločil Netflix.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Frozen II je imel zelo dober petek in film ima v BO že 800 mio $. Jutri bo številka še višja, ko bo notri celoten vikend.

oo7 ::

Fozen II že pri $919,694,901. Drug vikend bo padla 1 miljarda. Disney je z filmom Frozen II v letu 2019 v BO prinesel že več kot 12 miljard $.

Vazelin ::

Takšno leto ni ponovljivo:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Takšno leto ni ponovljivo:)


Za Disney najbrž res ne. Razen če bodo podvojili število filmov.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Fozen II že pri $919,694,901. Drug vikend bo padla 1 miljarda. Disney je z filmom Frozen II v letu 2019 v BO prinesel že več kot 12 miljard $.


Jezus marija. Danes sva šča z mojo gledat Frozen. Zgodba slaba, petja je ogromno, nobena pesem ni nič posebnega. Glede, kako uspešen je bil prvi del je logično, da bo drugi del še bolj uspešen. Čeprav je slabši, kar se ti če zgodbe. Izjemno slaba je sinhronizacija, v angleškem jeziku pa ni bilo izbire.

Pred filmom je bil tudi napovednik v sinhronizaciji za Ježa Sonika. Samo križal sem se, kako zanič bo pa ta v slovenščini.

WallSreet ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Fozen II že pri $919,694,901. Drug vikend bo padla 1 miljarda. Disney je z filmom Frozen II v letu 2019 v BO prinesel že več kot 12 miljard $.


Jezus marija. Danes sva šča z mojo gledat Frozen. Zgodba slaba, petja je ogromno, nobena pesem ni nič posebnega. Glede, kako uspešen je bil prvi del je logično, da bo drugi del še bolj uspešen. Čeprav je slabši, kar se ti če zgodbe. Izjemno slaba je sinhronizacija, v angleškem jeziku pa ni bilo izbire.

Pred filmom je bil tudi napovednik v sinhronizaciji za Ježa Sonika. Samo križal sem se, kako zanič bo pa ta v slovenščini.


Mi na kraj pameti ne pade da bi šel kadarkoli gledati film sinhroniziran v slovenščini. Včasih zasledim komentarje v stilu, "kdaj pa pride slovenska sinhronizacija ven" in se samo križam. Ali ljudje dejansko gledajo sinhronizirane filme v slovenščini. Jaz jih nebi gledal pa če mi zato plačajo.

2dark ::

WallSreet je izjavil:


Mi na kraj pameti ne pade da bi šel kadarkoli gledati film sinhroniziran v slovenščini. Včasih zasledim komentarje v stilu, "kdaj pa pride slovenska sinhronizacija ven" in se samo križam. Ali ljudje dejansko gledajo sinhronizirane filme v slovenščini. Jaz jih nebi gledal pa če mi zato plačajo.


Ne more biti drugače ,če je zadeva v osnovi za otroke, ki še ne znajo brati.

opeter ::

WallSreet je izjavil:

Mi na kraj pameti ne pade da bi šel kadarkoli gledati film sinhroniziran v slovenščini. Včasih zasledim komentarje v stilu, "kdaj pa pride slovenska sinhronizacija ven" in se samo križam. Ali ljudje dejansko gledajo sinhronizirane filme v slovenščini. Jaz jih nebi gledal pa če mi zato plačajo.


Ti ne, marsikdo pa.
Sicer pa izgleda, si tudi ti plačal, ker si napisal "danes sva z mojo šla gledat ...". Torej si le plačal. >:D
Glavno, da bodo delničarjo dobro zaslužili.

Do konca leta bo Frozen II že prek milijarde in pol.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Zakaj bi šel moški srednjih let gledat frozen v kino brez otrok? In to sinhronizirano verzijo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

opeter ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj bi šel moški srednjih let gledat frozen v kino brez otrok? In to sinhronizirano verzijo


Kako pa rečeš prijateljici/partnerici/ženi, da ne boš šel? ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

I have the dick so i make the rules?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

opeter ::

Vazelin je izjavil:

I have the dick so i make the rules?:))


Odvisno. Marsikdo je na kratki vrvici (= če ne boš šel, se zna zgodit, da zvečer ne bo ...) ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Terminator Dark Fate

Budget $185-196 million
Box office $256.1 million

Več kot 1 mesec v kinih. Kar pomeni, da bo mogoče zaslužil še 5-10 mio $ in konec. FLOP :)

Vazelin ::

ene 200 mio prekratek za nulo kaj?
Imo se Švarci poslavlja od AAA produkcije. Ni več magnet za gledalce. Pač obsolete
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

ene 200 mio prekratek za nulo kaj?
Imo se Švarci poslavlja od AAA produkcije. Ni več magnet za gledalce. Pač obsolete


Dark Fate will need to earn approximately $370 million globally just to make its money back.

Vazelin ::

Saj pol ni tok slabo. Na koncu bo manjkalo enih 100mio:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FTad ::

Vazelin je izjavil:

ene 200 mio prekratek za nulo kaj?
Imo se Švarci poslavlja od AAA produkcije. Ni več magnet za gledalce. Pač obsolete


Ni bil kriv Arnold, da je film flop btw...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Saj pol ni tok slabo. Na koncu bo manjkalo enih 100mio:D


To je veliko denarja. Film so posneli, da bodo zaslužili.

WallSreet ::

opeter je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Mi na kraj pameti ne pade da bi šel kadarkoli gledati film sinhroniziran v slovenščini. Včasih zasledim komentarje v stilu, "kdaj pa pride slovenska sinhronizacija ven" in se samo križam. Ali ljudje dejansko gledajo sinhronizirane filme v slovenščini. Jaz jih nebi gledal pa če mi zato plačajo.


Ti ne, marsikdo pa.
Sicer pa izgleda, si tudi ti plačal, ker si napisal "danes sva z mojo šla gledat ...". Torej si le plačal. >:D
Glavno, da bodo delničarjo dobro zaslužili.

Do konca leta bo Frozen II že prek milijarde in pol.



Zamenjal si me z uporabnikom @belidihur. Jaz sinhroniziranega slovenskega sranja ne gledam in za takšne bedarije nimam časa. Si pa pogledam ta isti film v angleščini brez problema.

Horas ::

FTad je izjavil:

Vazelin je izjavil:

ene 200 mio prekratek za nulo kaj?
Imo se Švarci poslavlja od AAA produkcije. Ni več magnet za gledalce. Pač obsolete


Ni bil kriv Arnold, da je film flop btw...


točn tk. kriv je cameron ker je šel upoštevat metoo snežinkice z svojimi zahtevami pa temi forami.

oo7 ::

Dark Fate je prvi Terminator film, ki je flop v franšizi.

opeter ::

WallSreet je izjavil:

Zamenjal si me z uporabnikom @belidihur. Jaz sinhroniziranega slovenskega sranja ne gledam in za takšne bedarije nimam časa. Si pa pogledam ta isti film v angleščini brez problema.


Aja, ups, se opravičujem. 8-O
Res sem hotel odgovorit Belemudihurju ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel film 13 bojevnik, ki velja za enega največjih flopov ?

Men ni bil slab se še spomnim, ko sem ga prvič gledal na kaseti katero sem si sposodil v videoteki :)

The 13th Warrior (1999)



Budget filma 160 mio $ in Box office dovrih 60 mio $.

Film naj bi imel okoli 200 mio $ izgube.

Vazelin ::

Meni je bil odličen movie. Naravnost užival sem. Gledal na VHS.
Gledal ene 4x vsega skup
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

avani ::

Meni je bil 13 bojevnik tudi všeč. Vendar sem ga gledal se kot otrok. Pred leti sem prebral še knjigo, prav tako super čtivo. Gre se o tem, da v srednjem veku gre odposlanec civili Bagdada na skrajni sever med Vikinge, ker se mora spopasti s pošastmi.

oo7 ::

Še dva Box office težkokategornika izideta letos.

Jumanji : The nex level - petek 13

Star Wars: The Rise of Skywalker - petek 20


Drugače pa filmi, ki še izidejo še letos.

December 13 (Friday)
Black Christmas
Bombshell
Jumanji: The Next Level
Richard Jewell
Uncut Gems
Cunningham (Limited)
A Hidden Life (Limited)
Seberg (Limited)
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (Limited)

December 20 (Friday)
Cats
Star Wars: The Rise of Skywalker

December 25 (Wednesday - Christmas Day)
1917
Little Women
Spies in Disguise
Ip Man 4: The Finale (Limited)
Just Mercy (Limited)
The Song of Names (Limited)

December 27 (Friday)
Clemency (Limited)

FTad ::

Kolebam, ce bi sel pogledat SW v kino ali ne, glede na to, kaksen polom je bil The Last Jedi.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Kolebam, ce bi sel pogledat SW v kino ali ne, glede na to, kaksen polom je bil The Last Jedi.


Lahko greš na premiero in boš na koncu pozitivno presenečen ali pa razočaran.

Ali pa počakaš nekaj dni takrat se pa bo že bolj vedelo ali je film vredu ali ne.

Vazelin ::

Kljub vsemu mislim, da me bo premamilo v kino, čeprav je bil Last jedi precej govno:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FTad ::

Vazelin je izjavil:

Kljub vsemu mislim, da me bo premamilo v kino, čeprav je bil Last jedi precej govno:D


Ce ne zaradi drugega, da lahko potem pizdim, kak je bil tudi ta film za en drek ;) :P

2dark ::

FTad je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kljub vsemu mislim, da me bo premamilo v kino, čeprav je bil Last jedi precej govno:D


Ce ne zaradi drugega, da lahko potem pizdim, kak je bil tudi ta film za en drek ;) :P


V vsakem primeru bo drek, ker so isti igralci.

oo7 ::

Jumanji: The Next Level zaenkrat kar dobra ocena 76%. Bo šel preko 1 miljarde ? :P

Jumanji: Welcome to the Jungle filmu je leta 2017, do 1 miljarde zmanjkalo samo slabih 40 mio $.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Jumanji: The Next Level zaenkrat kar dobra ocena 76%. Bo šel preko 1 miljarde ? :P

Jumanji: Welcome to the Jungle filmu je leta 2017, do 1 miljarde zmanjkalo samo slabih 40 mio $.


Bo šel? Verjetno bo šel. Trailer zgleda dober. Pa tudi naveza The Rock- Kevin hart je dobra.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jumanji: The Next Level zaenkrat kar dobra ocena 76%. Bo šel preko 1 miljarde ? :P

Jumanji: Welcome to the Jungle filmu je leta 2017, do 1 miljarde zmanjkalo samo slabih 40 mio $.


Bo šel? Verjetno bo šel. Trailer zgleda dober. Pa tudi naveza The Rock- Kevin hart je dobra.



Jaz bi rekel, da bo tam tam. Bo pa tudi odvisno od Star wars, ki izide samo 1 teden kasneje.

2dark ::

oo7 je izjavil:




Jaz bi rekel, da bo tam tam. Bo pa tudi odvisno od Star wars, ki izide samo 1 teden kasneje.


Sicer ne vem, kaj ima Star Wars pri tem filmu. Ljudje gredo gledat več filmov v enem mesecu. Jaz ne bom šel gledat star wars.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:




Jaz bi rekel, da bo tam tam. Bo pa tudi odvisno od Star wars, ki izide samo 1 teden kasneje.


Sicer ne vem, kaj ima Star Wars pri tem filmu. Ljudje gredo gledat več filmov v enem mesecu. Jaz ne bom šel gledat star wars.


Nekateri gredo večkrat nekateri pa ne.

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:




Jaz bi rekel, da bo tam tam. Bo pa tudi odvisno od Star wars, ki izide samo 1 teden kasneje.


Sicer ne vem, kaj ima Star Wars pri tem filmu. Ljudje gredo gledat več filmov v enem mesecu. Jaz ne bom šel gledat star wars.


Nekateri gredo večkrat nekateri pa ne.



Star wars je zadnje kar bi šel gledat v kino. Pa ne bom edini. Upam, da flopne.
««
8 / 116
»»