» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
7 / 116
»»

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zelo dober začetek v Box office za animirani film Frozen II





Moram popraviti ni bil zelo dober začetek za film Frozen II ampak odličen začetek.

Animirani film Frozen II je izšel v okoli 40 državah 20, 21 in 22 novembra in samo v treh dneh v blagajno prinesel 350 miljonov $ s tem, da film sploh še ni izšel v Italiji, Avstraliji, Čile, Grčiji, Novi zelandiji, Rusiji, Braziliji, Argentini, celotni skandinaviji in se po nekaterih drugih državah...

Kot kaže bo letos rekordno leto za Diznijevo miš.


Leto 2019 filmi, ki so presegli 1 miljardo

1 Avengers: Endgame $2,797,800,564 (Disney)
2 The Lion King $1,655,714,790 (Disney)
3 Spider-Man: Far from Home $1,131,928,519 (Sony)
4 Captain Marvel $1,128,274,794 (Disney)
5 Toy Story 4 $1,073,368,577 (Disney)
6 Aladdin $1,050,693,953 (Disney)
7 Joker $1,035,731,813 (Warner Bros)

Sedaj skoraj sigurno lahko rečemo, da se bo tem filmom zgoraj pridružil še en Diznijev film Frozen II in decembra še eden Star wars epizoda 9.



Jumanji bo odločal o tem ali jim lahko uspe desetka. Upam da jim uspe. Frozen, Star Wars, Jumanju in imaš 10 filmov preko milijarde BO-ja.

Vazelin ::

Lahko Frozen pride čez 2?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

WallSreet je izjavil:




Jumanji bo odločal o tem ali jim lahko uspe desetka. Upam da jim uspe. Frozen, Star Wars, Jumanju in imaš 10 filmov preko milijarde BO-ja.


Od tega bo 8 filmov od Diznija.

LeQuack ::

Se pravi Disney mora zdaj še DC kupit.
Quack !

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Lahko Frozen pride čez 2?


Ne.
Jaz bi rekel največ tam okoli 1,3 miljarde $

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi Disney mora zdaj še DC kupit.


Dvomim, da bi WB prodal DC pa tudi najbrž ne bi več pustili kupovati Dizniju, ker ima že zdaj skoraj monopol.

Vazelin ::

Disney ima res popolno dominanco v AAA naslovih. In še sploh ni konec leta.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Disney ima res popolno dominanco v AAA naslovih. In še sploh ni konec leta.


Letos je najbrž da rekordno.
Bo pa naslednje leto povprečno.

Horas ::

zakaj pa JP noče snemat nadaljevanj? strah pred neuspehom

oo7 ::

starboi je izjavil:

Tako je ... JP je anomalija v holivodu in dela zadeve na svoj način in je večkrat izrazil v intervjujih pred leti, da ne bo snemal nadaljevanj. Malce spremljati njegovo kariero preden pišeš takšne in drugačne zadeve , samo da se razvije debata v prazno. Držimo stvari na nivoju , ne spuščajmo se na nivo rumenega tiska in trollov.



Mogoče bo za film Joker 2 naredil izjemo ;)

oo7 ::

Terminator Dark Fate bo kar huda box office bomba :)) film je že cel november v kinih in vse skupaj je prinesel v blagajno slabih 250 mio $. Frozen II pa v treh dneh 350 mio $ s tem, da še v veliko državah film sploh ni izšel.
No ja ni ravno poštena primerjava, ker je Terminator R in je bolj primerljiv z Jokerjem kateri je pa v manj kot 1 tednu zaslužil kot T Dark Fate vse skupaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Glede Gemini Mana ni čudno, da je flop. Razen prve scene na vlaku je ostalo bolj kot ne brezveze:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

Glede Gemini Mana ni čudno, da je flop. Razen prve scene na vlaku je ostalo bolj kot ne brezveze:D


Še dobro da ima vsak svoje mnenje. Če bi bil film od Marvela in bi glavnega igralca narediti superheroja, bi imel pa oceno 8 in služil milijone. Tako to gre.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

oo7 ::

Nekateri letošnji flopi

Replicas
The Kid Who Would Be King
Serenity
Captive State
The Beach Bum
Hellboy
Tolkien
Dark Phoenix
Charlie's Angels
Terminator: Dark Fate

Vazelin ::

The beach bum je trash
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Glede Gemini Mana ni čudno, da je flop. Razen prve scene na vlaku je ostalo bolj kot ne brezveze:D

A je flop uradno? Dobro. Ker je tako povprecen akcijski film.

oo7 je izjavil:

Nekateri letošnji flopi

Replicas
The Kid Who Would Be King
Serenity
Captive State
The Beach Bum
Hellboy
Tolkien
Dark Phoenix
Charlie's Angels
Terminator: Dark Fate


Sami nezanimivi filmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Glede Gemini Mana ni čudno, da je flop. Razen prve scene na vlaku je ostalo bolj kot ne brezveze:D

A je flop uradno? Dobro. Ker je tako povprecen akcijski film.


Ja

Budget $138 million
Box office $171.6 million

Vazelin ::

Res mi ni jasno kam so vtaknili 140mio za Gemini:))
To je sladka 100mio bomba
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Res mi ni jasno kam so vtaknili 140mio za Gemini:))
To je sladka 100mio bomba
Verjetno je v budget že všteto plačilo za Will Smitha, katero prav gotovo ni majhno. Potem še pogledaš kdo je napisal scenarij, kdo je režiser pa hitro milijoni odidejo.

oo7 ::

Nisem še gledal Gemini-man sem pa bral, da naj bi imel dober CGI posebej mlajši Will Smith mogoče so tam zmetali velik delež budgeta ?

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal Gemini-man sem pa bral, da naj bi imel dober CGI posebej mlajši Will Smith mogoče so tam zmetali velik delež budgeta ?


Film je dobil precej slab glas, zato ker je screenwriter eden od dveh, ki je sodeloval pri Game of Thrones, sploh season 8. In gledalci mu ne morejo oprostiti kar so naredili iz season 8 in finale, tako da jaz predvidevam da sedaj vse filme pri katerih bo sodeloval znajo bit precej slabo ocenjeni. Internet hate machine is strong.
Quack !

oo7 ::

Pa tudi kritiki so ga slabo ocenili.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal Gemini-man sem pa bral, da naj bi imel dober CGI posebej mlajši Will Smith mogoče so tam zmetali velik delež budgeta ?


Ja. Willa so preko CGi-ja vrhunsko pomladili. To vidiš v trailerju in to stane.

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal Gemini-man sem pa bral, da naj bi imel dober CGI posebej mlajši Will Smith mogoče so tam zmetali velik delež budgeta ?


Film je dobil precej slab glas, zato ker je screenwriter eden od dveh, ki je sodeloval pri Game of Thrones, sploh season 8. In gledalci mu ne morejo oprostiti kar so naredili iz season 8 in finale, tako da jaz predvidevam da sedaj vse filme pri katerih bo sodeloval znajo bit precej slabo ocenjeni. Internet hate machine is strong.



To nima veze. Film oz. zgodba je izjemno povprečna in dolgočasna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

Star Wars 9 The Rise of Skywalker za otvoritveni vikend filmu napovedujejo od 185-220 mio $

Star Wars 7 Force Awekens je imel za otvoritveni vikend 248 mio $

Star Wars 8 Last jedi je imel otvoritveni vikend 220 mio $

djabi ::

oo7 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Se pravi Disney mora zdaj še DC kupit.


Dvomim, da bi WB prodal DC pa tudi najbrž ne bi več pustili kupovati Dizniju, ker ima že zdaj skoraj monopol.


Vse je samo vprašanje denarja. Lahko podkupiš tudi politiko in administracijo, potem marsikaj spregledajo oz. pustijo, da se uresniči.
Verjetno pa bo moral Dizni kupit kar celi Warner Bros, tako bi Zajček Dolgoušček (na Balkanu Zekoslav Mrkva ali pa Duško Dugouško) skupaj z Batmanom pristal pod miško.

Cruz ::

Če smo že pri Star Warsu: Zadnje čase sem se malce potepal po front page-u reddita in opazil ogromno reklam za serijo The Mandalorian. Od "baby Yoda" memejev, do top komentarjev z referencami na serijo pod novicami, ki nimajo veze s Star Warsom ali filmami.

Verjamem, da Disney veliko investira v "skriti" marketing na redditu. Sliši se sicer kot teorija zarote, ampak verjamem, da je temu tako. Saj to ni nič slabega, samo zanimivo mi je. Saj druge firme(Tesla ipd.) isto delajo.

djabi ::

Saj jim ni treba dosti. Vržejo drobtinico, ostalo pa naredijo fanatiki pa tudi nadobudni ljubitelji sami ...

Cruz ::

djabi je izjavil:

Saj jim ni treba dosti. Vržejo drobtinico, ostalo pa naredijo fanatiki pa tudi nadobudni ljubitelji sami ...
Tudi res, še posebej pri franšizi kot je Star Wars.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Vazelin ::

Last Jedi je bil strel v koleno. Jaz sem gledal par dni nazaj še enkrat in film je beden. Mene so izgubili kar se ogledov filmov SW v kinu tiče.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Last Jedi je bil strel v koleno. Jaz sem gledal par dni nazaj še enkrat in film je beden. Mene so izgubili kar se ogledov filmov SW v kinu tiče.


Prej strel v čelo. Daleč najslabši film v celotni franšizi kmalu za njim pa epizoda VII.

FTad ::

Cruz je izjavil:

Če smo že pri Star Warsu: Zadnje čase sem se malce potepal po front page-u reddita in opazil ogromno reklam za serijo The Mandalorian. Od "baby Yoda" memejev, do top komentarjev z referencami na serijo pod novicami, ki nimajo veze s Star Warsom ali filmami.

Verjamem, da Disney veliko investira v "skriti" marketing na redditu. Sliši se sicer kot teorija zarote, ampak verjamem, da je temu tako. Saj to ni nič slabega, samo zanimivo mi je. Saj druge firme(Tesla ipd.) isto delajo.


Navdusenje nad serijo Mandalorian je predvsem zato, ker je bila epizoda The Force Awakens, The Last Jedi in film Solo tolk zanic, ta serija pa je napram tem filmom dejansko dobra (ali pa vsaj znatno boljsa) glede na pricakovanja.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Star Wars 9 The Rise of Skywalker za otvoritveni vikend filmu napovedujejo od 185-220 mio $



Kje je pa Luke? Brze veze ...

FTad je izjavil:



Navdusenje nad serijo Mandalorian je predvsem zato, ker je bila epizoda The Force Awakens, The Last Jedi in film Solo tolk zanic, ta serija pa je napram tem filmom dejansko dobra (ali pa vsaj znatno boljsa) glede na pricakovanja.



Hmm.. Navdušenje je zato, ker daje vtis , da jo je Lukas posnel v 80-ih in je podobna prvim trem filmov.

Tukaj so še mene "kupili" , ki načeloma skurcam vse , kar je od star warsa in nisem goreč fanatik. Mandalorian je narejen za vse tudi za stiste ki se nam na star wars ime ne dvigne in nimamo pojma o vseh možnih nepomembnih podatkih, likih... ( v stilu, da mora baby yoda 3 dni spat ko uporabi moč ipd.. nepomembne zadeve, ki nekomu, ki ni fanatik dol visi ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

WallSreet ::

Frozen 2 bo jutri potegnil čez 500 milijonov.

Kot kaže bo podrl rekord enke kar se tiče domestic BO-ja in sicer pravijo da bo doma zaslužil približno 450M kar je 50 milijonov več kot pri prvem delu (400 milijonov). Mislim da gre tole preko milijarde še pred novim letom.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Frozen 2 bo jutri potegnil čez 500 milijonov.




Brez težav jutri čez 500 mio $

2dark ::

WallSreet je izjavil:

Frozen 2 bo jutri potegnil čez 500 milijonov.

Kot kaže bo podrl rekord enke kar se tiče domestic BO-ja in sicer pravijo da bo doma zaslužil približno 450M kar je 50 milijonov več kot pri prvem delu (400 milijonov). Mislim da gre tole preko milijarde še pred novim letom.



Kje je še postranski zaslužek. Otroc obožujejo frozen.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Frozen 2 bo jutri potegnil čez 500 milijonov.




Brez težav jutri čez 500 mio $



Malo skromna sva bila včeraj z to napovedjo Frozen II ima, do danes že $738,573,344 8-O



Do sedaj je 9 animiranih filmov preseglo 1 miljardo

1 The Lion King $1,655,964,858 (2019)
2 Frozen $1,290,000,000 (2013)
3 Incredibles 2 $1,242,805,359 (2018)
4 Minions $1,159,398,397 (2015)
5 Toy Story 4 $1,073,372,881 (2019)
6 Toy Story 3 $1,066,969,703 (2010)
7 Despicable Me 3 $1,034,799,409 (2017)
8 Finding Dory $1,028,570,889 (2016)
9 Zootopia $1,023,784,195 (2016)

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Frozen 2 bo jutri potegnil čez 500 milijonov.




Brez težav jutri čez 500 mio $



Malo skromna sva bila včeraj z to napovedjo Frozen II ima, do danes že $738,573,344 8-O



Do sedaj je 9 animiranih filmov preseglo 1 miljardo

1 The Lion King $1,655,964,858 (2019)
2 Frozen $1,290,000,000 (2013)
3 Incredibles 2 $1,242,805,359 (2018)
4 Minions $1,159,398,397 (2015)
5 Toy Story 4 $1,073,372,881 (2019)
6 Toy Story 3 $1,066,969,703 (2010)
7 Despicable Me 3 $1,034,799,409 (2017)
8 Finding Dory $1,028,570,889 (2016)
9 Zootopia $1,023,784,195 (2016)


Ja sem ravno želel objavi. Sem bil presenečen ko sem videl 740 milijonov. Noro. Tole gre gladko preko milijarde. Torej potrebujejo še 2 filma da bo 10. Jumanju in pa Star Wars. Težka bo vendar ni nemogoče.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:


Ja sem ravno želel objavi. Sem bil presenečen ko sem videl 740 milijonov. Noro. Tole gre gladko preko milijarde. Torej potrebujejo še 2 filma da bo 10. Jumanju in pa Star Wars. Težka bo vendar ni nemogoče.


Star wars je 100% vsaj 1 miljarda zdaj pa je vse odvisno od Jumanjija.

2dark ::

A Brunija ste že videli. Disneyu očitno zadnje čase uspeva. Najprej baby yoda, sedaj pa še Bruni.

oo7 ::

Se pravi bo Frozen II dobra reklama za še več prodanih igrač.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Se pravi bo Frozen II dobra reklama za še več prodanih igrač.


Logično. Bruni in Olaf v vsako slovensko družino.

Na prvo roko bo Frozen 2 pregel lion kinga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Horas ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Se pravi bo Frozen II dobra reklama za še več prodanih igrač.


Logično. Bruni in Olaf v vsako slovensko družino.

Na prvo roko bo Frozen 2 pregel lion kinga.


eh, praš punčke koga hočeko met iz te risanke. prvi odgovor elza potem ana. tkao je pr moji hčeri in nečakinji. isto so rekle moja, ženina sestra in moja sestra.

vrjetno je pr pobih bolj olaf pa jelenček

2dark ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Se pravi bo Frozen II dobra reklama za še več prodanih igrač.


Logično. Bruni in Olaf v vsako slovensko družino.

Na prvo roko bo Frozen 2 pregel lion kinga.


eh, praš punčke koga hočeko met iz te risanke. prvi odgovor elza potem ana. tkao je pr moji hčeri in nečakinji. isto so rekle moja, ženina sestra in moja sestra.

vrjetno je pr pobih bolj olaf pa jelenček


To ti veš. Moja je rekla, da greva gledat Frozen 2.

opeter ::

Frozen 2 bo gladko prilezel do dveh milijard in prek.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

2dark ::

opeter je izjavil:

Frozen 2 bo gladko prilezel do dveh milijard in prek.



Ni druge.

oo7 ::

opeter je izjavil:

Frozen 2 bo gladko prilezel do dveh milijard in prek.


Jaz bom pa rekel, da ne bo. Še vprašanje če bo prehitel Levjega kralja čeprav bi jim privoščil, ker film Levji kralj je bil dokaj slab.

Vazelin ::

Milijardo in pol od filma. 5mlrd od igrač:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Čez 5 let pa še live action remake.
Quack !

2dark ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Frozen 2 bo gladko prilezel do dveh milijard in prek.


Jaz bom pa rekel, da ne bo. Še vprašanje če bo prehitel Levjega kralja čeprav bi jim privoščil, ker film Levji kralj je bil dokaj slab.


No, zato ga bo pa prehitel, ker je dober. Čez 5-6 dni bo na 1.2 milijarde.

Frozen2 je trenudno zaslužil v Sloveniji $231,605. Ne da se mi pretvarjat valute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::

Zakaj mislim, da Frozen II ne bo presegel 2 miljarde.

Otvoritveni vikend za filme, ki so presegl 2 miljarde v Ameriki

Endgame - $357,115,007
Star Wars: Episode VII - $247,966,675
Avengers: Infinity War - $257,698,183

Tukaj ne bom štel Avatarja in Titanik, ki sta imela slab otvoritveni vikend a zelo dolge noge in ta dva filma spadata v druge čase.

Levji kralj - $191,770,759
Frozen II - $130,263,358

Amerika je še vedno največji trg in Frozen II je imel velik otvoritveni vikend ampak z filmi zgoraj pa malo zmanjka.


Potem pa še Kitajska trenutno drugi največji trg otvoritveni vikend

Endgame - $175,961,330
Star Wars: Episode VII - $52,348,430
Avengers: Infinity War - $191,034,859

Levji kralj - $54,182,944
Frozen II - $52,878,479

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
7 / 116
»»