» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
105 / 120
»»

2dark ::

Osebno mislim, da je njihov plan drugačen. Filme popolnoma preusmerit na plačljive platforme. Zakaj. Tako odpade najem kino dvoran, distirbuterjev filmov, ... To je vse velik nepotreben strošek in ogromno pogače, ki jo morajo studiji delit.

Če bodo delali minus bodo pač rekli:" vidite, ne gre takoe. Imamo minus. Poizkusimo na pretočnih platformah"
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

Mislu si napisat, da film flopne na naslednji teden.


Upam, da čim bolj ;)

oo7 ::

2dark je izjavil:

Osebno mislim, da je njihov plan drugačen. Filme popolnoma preusmerit na plačljive platforme. Zakaj. Tako odpade najem kino dvoran, distirbuterjev filmov, ... To je vse velik nepotreben strošek in ogromno pogače, ki jo morajo studiji delit.

Če bodo delali minus bodo pač rekli:" vidite, ne gre takoe. Imamo minus. Poizkusimo na pretočnih platformah"



Jaz bi pa rekel, da je njihov namen še vedno kino sploh npr koliko denarja so prinesli Avengerji. Sedaj bodo poiskušali reševati ampak mislim, da je prepozno tudi če nazaj pripeljejo vse stare Avengerje. Pa tudi zaklali so se s TV serijami preveč vsega in premalo kvalitete.

oo7 ::

Ta vikend 3-5 november najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

Five Nights at Freddy's $19.4M
Taylor Swift: The Eras Tour $13.5M
Killers of the Flower Moon $7.0M
Priscilla $5.1M
Radical $2.7M

oo7 ::

Christopher Nolan's Oppenheimer, which is the third highest-grossing release of 2023, helped boost IMAX profits by over 50% in the third quarter. After returning to IMAX for a one-week run, Oppenheimer has managed to rake in an additional amount of $550K over the returning weekend. The total earnings of Universal's Oppenheimer at the IMAX global box office is now $184 million.

https://collider.com/oppenheimer-global...

oo7 ::

Box office bombo The Creator bodo začeli predvajati 14 novembra. Za 4K Ultra HD, Blu-ray, in DVD pa izide 12 decembra 2023.



Budget $80 mio
Box office $98.8 mio

oo7 ::



Box office $27,938

Včeraj pogledal film One Ranger. Smešno slab film :)

Ganon ::

Miyamoto potrdil naslednji film Nintenda. The Legend of Zelda. Ne bo animacija. :D

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Miyamoto potrdil naslednji film Nintenda. The Legend of Zelda. Ne bo animacija. :D


Super čeprav bi bilo verjetno bolje, da bi bil animiran film kot je bil Mario ?

oo7 ::

The Marvels prvi opisi so zunaj in na RT ima film samo 58% od 114 kritikov.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Posneli bodo Scarface reboot.

Luca Guadagnino to Direct 'Scarface' Reboot
https://variety.com/2020/film/news/luca...







Scarface (1983)

Proračun 37 mio $
Box office 66 mio $



Scarface remake mrtev.


Luca Guadagnino’s ‘Scarface’ Movie Is Dead

https://www.indiewire.com/news/general-...

oo7 ::



The highly anticipated Netflix adaptation of the beloved video game BioShock is currently in the scripting phase.
BioShock, set in an alternate history during the 1960s, takes place in the breathtaking underwater city of Rapture, which was once a utopia but met a catastrophic downfall.









Netflix's Gears of War adaptation is underway, with Netflix's Head of Film, Scott Stuber, personally invested in its success.
Dave Bautista is also enthusiastic about leading the film and has pitched himself for the role of Marcus Fenix.
The Gears of War series is set in a sci-fi universe and follows humanity's struggle against the Locust Horde, with rich characters and a natural transition to the screen.

oo7 ::

Finčerjev The Killer že na travnikih. V glavni vlogi Michael Fashbender.



Box office $318,289

Kritike in opisi so kar dobri.

delavec44 ::

Bom enkrat pogledal. Upam, da ne zaspim zraven.

brett ::

Še malo pa pride Napoleon... So kje že kaj komentirali (recenzije, forumi) o kvaliteti filma?

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Bom enkrat pogledal. Upam, da ne zaspim zraven.


Zakaj zaspiš ti je bil trailer dolgočasen ?

oo7 ::

brett je izjavil:

Še malo pa pride Napoleon... So kje že kaj komentirali (recenzije, forumi) o kvaliteti filma?


Embargo za opise je 14 november. Torej čez 3 dni.

oo7 ::



Jutri bodo znane bolj točne številke ampak kar se tiče predpremiere četrtek, petek in sobota filmu v BO kaže slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Diznijev Robin Hood je pred 3 dnevi praznoval 50 let :)




Budget $5 mio
Box office $33 mio



delavec44 ::

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Bom enkrat pogledal. Upam, da ne zaspim zraven.


Zakaj zaspiš ti je bil trailer dolgočasen ?


Trailerjev ne gledam, ker večkrat spojlajo zadeve. Opisi pravijo, da je slow burn, zato moja bojazen.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Bom enkrat pogledal. Upam, da ne zaspim zraven.


Zakaj zaspiš ti je bil trailer dolgočasen ?


Trailerjev ne gledam, ker večkrat spojlajo zadeve. Opisi pravijo, da je slow burn, zato moja bojazen.


Jaz pa opisev nisem še bral sem samo pogledal skupno oceno. Bom mogoče pogledal zdaj pa poročam.

DejchSLO ::

Jaz tudi ne gledam rad trailerjev, redko, ker pač spoilajo sploh filme, ki pač niso očitni kokr kakšne komedije, pa tud, če bi gledal komedije, kaj ti pomaga da vidš praktično vse "funny" scene pol pa gledaš film pa veš vse kje se bodo razbil itd.

Vse kar pogledam preden si ogledam film, je imdb ali metacritic oceno (sam slednji se mi zdi, da je bolj strog, ocene so načeloma vedno nižje kakor pri imdb, včasih preveč nizke) in kratek opis filma, pol pa grem gledat in vidm, ali mi film banga ali mi pa je zanič oz. dolgočasen.

Ganon ::

Včasih so bile prikolice samo za pokušino, da so te razdražili. Danes so to filmi v malem, lahko trajajo po več minut. Ne gledam jih več, manj kot vem, boljše je.

brett ::

oo7 je izjavil:

Finčerjev The Killer že na travnikih. V glavni vlogi Michael Fashbender.



Box office $318,289

Kritike in opisi so kar dobri.


Ok za pogledati, ni pa nek presežek. O hitmanih je bilo že malo morje filmov in ta je nekje v zlati sredini. Ni to nek Leon npr., ni pa slab, da ne bo pomote. Tempo je res počasen, njegovi monologi res mestoma preveč filozofski, a kot celota ok. Najboljša pa mi je bila scena s klientom: zanimiv zaključek njunega snidenja. Priznam, da sem pričakoval drugačen konec snidenja :)

Ocena 6,5/10

DejchSLO ::

brett je izjavil:

oo7 je izjavil:

Finčerjev The Killer že na travnikih. V glavni vlogi Michael Fashbender.



Box office $318,289

Kritike in opisi so kar dobri.


Ok za pogledati, ni pa nek presežek. O hitmanih je bilo že malo morje filmov in ta je nekje v zlati sredini. Ni to nek Leon npr., ni pa slab, da ne bo pomote. Tempo je res počasen, njegovi monologi res mestoma preveč filozofski, a kot celota ok. Najboljša pa mi je bila scena s klientom: zanimiv zaključek njunega snidenja. Priznam, da sem pričakoval drugačen konec snidenja :)

Ocena 6,5/10

Jaz sicer nisem nek fan hitman filmov, jih sicer pogledam, in je pomoje Leon top, ampak folku bo to smešno, toda meni je nekako najboljši hitmen film oz. izsek iz filma na tematiko hitman, iz Kill Billa tista anime animacija od O-shii Ren. Čista mojtrovina, po animaciji, po zgodbi, ter po glasbi, čeprav tud igralni del je meni zelo dobr, seprav nekaj minutni del filma, pa poseka večino teh hitman filmov imo.

BT52 ::

IMdb kritike niso več kritike ampak plačani oglasi...

DejchSLO ::

Sam imdb ma pač skupno oceno vseh, ki glasujejo pri metacriticu pa imaš ločeno, zaposlene kritike, in pač uporabnike, ki ocenjujejo. Sam sej pravm, recimo na imdb ma lahk film oceno 5.7 (kar je zame čist gledljivo), na metacriticu pa tam 32 (kar je ekstremno nizka ocena in doskrat sploh ni realna).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

BT52 ::

Podobno, kot Roten tomato ki prilagaja algoritem kako jim paše... Te ocene so lari fari. Recimo Asoka epizoda ima višjo oceno od Epire strikes back LMAO

delavec44 ::

Ocene serij in filmov sploh niso primerljive. Jaz to gledam kot 2 čisto ločena področja.

BT52 ::

imdb je povsem izgubil kompas že od 2013.. Noben mi nebo pravil, da je večina Marvel filmov boljša od klasičnih filmov od Fincherja, Kubricka, Scorseseja, Tarantina, Wrighta... Potem, da ne govorim o manipulaciji od izzidih filmov kjer je 1 teden ob izzidu najbolj pomebena in učinkovita. Manipulacija preko plačljivih in preverjenih profilov so zlata vredna za studie. Z tem studijo pridobijo zastonj reklamo in vzvod. Že je javna tajna, da studiji plačajo po par 10eur (50usd) za "ugoden" rewiev. Da se ne pogovarjamo o potencialu uporabe botov.

delavec44 je izjavil:

Ocene serij in filmov sploh niso primerljive. Jaz to gledam kot 2 čisto ločena področja.


ok fair enought.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

Jaz sem še ne dolgo nazaj zaupal IMDB oceni potem sem pa videl kako so prirejali oceno TV seriji Rings of Power seveda zato, ker IMDB in omenjena TV serija oba pripadata Amazonu. Rotten tomatoes se je pa že večkrat izkazalo kako prirejajo ocene sploh kar se tiče Diznija.

Ganon ::

oo7 ::

Ta vikend 10-12 november najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

The Marvels $47.0M
Five Nights at Freddy's $9.0M
Taylor Swift: The Eras Tour $5.9M
Priscilla $4.8M
Killers of the Flower Moon $4.7M

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Jutri bodo znane bolj točne številke ampak kar se tiče predpremiere četrtek, petek in sobota filmu v BO kaže slabo.




No napovedi so se izkazale za resnične.

Marvels film po celem svetu otvoritveni vikend $110,300,000

Marvels od vseh MCU filmov ima najslabši otvoritveni vikend na domačem trgu. Do danes je imel najslabši otvoritveni vikend MCU film The Incredible Hulk iz leta 2008 ($55,414,050) film Marvels ima $47,000,000.

Marvels ima ogromen proračun $274,800,000.

Kot kaže še en hud MCU box office flop :)

oo7 ::

In je že ko pogledal film Expendables 4 ?

Edina dobra stvar filma je bil Statham vse ostalo brez veze.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Jutri bodo znane bolj točne številke ampak kar se tiče predpremiere četrtek, petek in sobota filmu v BO kaže slabo.




No napovedi so se izkazale za resnične.

Marvels film po celem svetu otvoritveni vikend $110,300,000

Marvels od vseh MCU filmov ima najslabši otvoritveni vikend na domačem trgu. Do danes je imel najslabši otvoritveni vikend MCU film The Incredible Hulk iz leta 2008 ($55,414,050) film Marvels ima $47,000,000.

Marvels ima ogromen proračun $274,800,000.

Kot kaže še en hud MCU box office flop :)

Eh tele marvel sm nehu gledat z avangers part two. Za moj okus jih preveč štancajo, tko da me je prav minilo jih gledat. Pa če sem iskren jih tud ne pogrešam.

Scorpy84 ::

oo7 je izjavil:

In je že ko pogledal film Expendables 4 ?

Edina dobra stvar filma je bil Statham vse ostalo brez veze.


Statham zadnje čase eno in isto glumi, filmi brezvezni. Prav tako Expendables, veckrat iste fore kot pri hitri in drzni. Ce je kaj filmu dodal je Stallone, pa se ta se pojavi na zacetku in na koncu filma.

oo7 ::



Box office $141,479


Je za pogledat ampak nič posebnega. Že kdo gledal ?

oo7 ::

Lionsgate potrdil peti film John Wick + spinoff film Ballerina.

Po moje bi morali John Wick franšizo zaključiti s četrtim filmom.

2dark ::

5-tega dela sploh ne bom gledal. Enako ne gledam kao spin off serije. ZAdeva se je iz mojega vidika izpela.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

The Continental mi je bil kul.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

The Continental mi je bil kul.


Kaj so to tri kratke epizode ali 3 filmi ?

oo7 ::

Sem pogledal film River Wild 2023 kateri je reimagining filma River Wild iz leta 1994.




Zanič scenarij in nekatere res trapaste odločitve likov v filmu ;(( IMDB ocena 5,4 je še previsoka.




River wild iz 1994 je veliko boljši film.



Budget $45 mio
Box office $94.2 mio

delavec44 ::

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

The Continental mi je bil kul.


Kaj so to tri kratke epizode ali 3 filmi ?


Miniserija. So kar dolge epizode.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

The Continental mi je bil kul.


Kaj so to tri kratke epizode ali 3 filmi ?


Miniserija. So kar dolge epizode.




Bom verjetno pogledal sploh, ker je tako malo epizod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Budget $80 mio
Box office $103.4 mio


Sem ppogledal film Creator. Film mi ni bil nič posebnega neke vrste reklama za umetno inteigenco ?

Je pa film, dokaz, da se, da narediti vizualno dober film s 80 mio $ in ni potrebnih 200 ali 300 mio $.

oo7 ::



Zunaj prve ocene kritikov za film Napoleon katere pa niso ravno najboljše trenutno 63% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/napole...

kuglvinkl ::

tole pa obeta: https://editorial.rottentomatoes.com/ar...

let' see :)
Your focus determines your reallity

oo7 ::

Upam, da bo Napoleon dober film. Naslednje leto pa še film Gladiator 2.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Upam, da bo Napoleon dober film. Naslednje leto pa še film Gladiator 2.


.... to so uni just take my money filmi... iskreno pa ta dva slaba - res ne moreta biti; ne bom bral kritik dokler ne pogledam in si ustvarim neko mnenje, ker sem zadnje čase ful pod vplivom influencerjev :) hahaha
less then zero
««
105 / 120
»»