» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
97 / 120
»»

BT52 ::

Hahah so samo pigment spremenili hahah $$$$$$$$$$$$ hell yeah

D3m ::

Mater je grda.
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

Kaj želve so še lahko zelene? Ni to nekam konzervativno?

oo7 ::



Budget $120 mio
Box office $407.1 mio


Producent pravi, da so pripravljeni posneti nadaljevanje filma.

2dark ::

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kow ::

oo7 je izjavil:

kow je izjavil:

Oppenheimer ni vojaski film. Poleg tega se zasluzke primerja inflation adjusted. Mal se blamiras.


Ne sekiraj se že 96 strani se ne primerja inflation adjusted lahko pa ti začneš.


Se mi ne ljubi. Kar ne spremeni dejstva, da ze "96 strani" pises bedarije.

Horas ::

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

kow je izjavil:

oo7 je izjavil:

kow je izjavil:

Oppenheimer ni vojaski film. Poleg tega se zasluzke primerja inflation adjusted. Mal se blamiras.


Ne sekiraj se že 96 strani se ne primerja inflation adjusted lahko pa ti začneš.


Se mi ne ljubi. Kar ne spremeni dejstva, da ze "96 strani" pises bedarije.


Kaj naj ti rečem kot, da nehaj brat bedarije :))

kow ::

Preko te teme preverim kaj je v kinu, v tem smislu je uporabna ;)

oo7 ::

kow je izjavil:

Preko te teme preverim kaj je v kinu, v tem smislu je uporabna ;)


Me veseli, da je vsaj za nekej uporabna.

2dark ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.



Verjamem. AMpak men tud tematika ni blizu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

brett ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.


Pogojno dober kot poletna akcija s kokicami in možgani na off. 100x prežvečene teme, vratolomne akcije, pocukran konec, etc.
Mene pri teh akcionerjih moti predvsem to, da so vsi igralci "zloščeni", se kar svetijo od nanosov pudra + krvavi, strgana oblačila skorajda nič. Frizira jim stoji kot da so ravnokar prišli od frizeraja, pedikerja, maskerja... Skratka vse skupaj ena šminka pred zelenim platnom.
V starih akcionerjih so to znali neprimerno boljše izpeljati. Res si padel v zgodbo + si verjel, da igralec res krvavi, se poškoduje, se plazi po blatu, itn.

brett je izjavil:

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

BT52 ::

brett je izjavil:

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.


Pogojno dober kot poletna akcija s kokicami in možgani na off. 100x prežvečene teme, vratolomne akcije, pocukran konec, etc.
Mene pri teh akcionerjih moti predvsem to, da so vsi igralci "zloščeni", se kar svetijo od nanosov pudra + krvavi, strgana oblačila skorajda nič. Frizira jim stoji kot da so ravnokar prišli od frizeraja, pedikerja, maskerja... Skratka vse skupaj ena šminka pred zelenim platnom.
V starih akcionerjih so to znali neprimerno boljše izpeljati. Res si padel v zgodbo + si verjel, da igralec res krvavi, se poškoduje, se plazi po blatu, itn.

brett je izjavil:

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Še en film, ki ga nisem pogledal. Tega Hollanda pač ne prebavljam.


film je drugače zelo dober.




Jup točno to. Še posebi bejbe so vedno polišpane 😂 čeprav glede na situacijo je tole nemogoče

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

Pa tudi teh pustolovskih filmov kar malo primankuje.

Poleg prvih treh Indiana Jones filmov mi je bil uredu tudi Romancing the Stone in oba National tresaure od Nicolas Cage.

BaTeMaN ::

'Sound of Freedom'

A je to res MUST WATCH? Al samo propaganda proti Holivudu?

2023's Most Controversial Film

Mnenja?
less then zero

kow ::

Lahko spustis. Zadeva se prodaja pri ameriskih kristjanih. No, razen ce te tema zanima.
Nisem gledal sicer, ampak mislim da si lahk predstavljam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

Jaz bom pogledal.

Da vidim kako je Epstein funkcioniral.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Letos zaenkrat najbolj uspešni filmi v BO


1 The Super Mario Bros. Movie $1,356,190,570

2 Barbie $1,066,808,894

3 Guardians of the Galaxy Vol. 3 $845,431,987

4 Fast X $704,709,660

5 Spider-Man: Across the Spider-Verse $684,106,311

6 Oppenheimer $572,676,475

7 The Little Mermaid $566,623,843

8 Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One $497,690,870

9 Ant-Man and the Wasp: Quantumania $476,071,180

10 Transformers: Rise of the Beasts $433,766,392

delavec44 ::

Pa si upošteval inflacijo? :P

2dark ::

Mario je gledljiv ( ne spomnim se, da bi bilo v njem preirnao kakšnega Woke sranja - mogoče zato, ker imajo Japonci glavno besedo ).. prenesetil me je fast X.. verjetno zaradi briljatne igre Jasona Momoe kot negativca... Sem pričakoval, da bo težek pofl pa je kar znosen ..

Transformersi zanič..

Če potegnem pod črto je od teh na lestvici res gledljiv samo Mario..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Pa si upošteval inflacijo? :P


Delno ;)

oo7 ::

2dark je izjavil:

Mario je gledljiv ( ne spomnim se, da bi bilo v njem preirnao kakšnega Woke sranja - mogoče zato, ker imajo Japonci glavno besedo ).. prenesetil me je fast X.. verjetno zaradi briljatne igre Jasona Momoe kot negativca... Sem pričakoval, da bo težek pofl pa je kar znosen ..

Transformersi zanič..

Če potegnem pod črto je od teh na lestvici res gledljiv samo Mario..


Mario sem pogledal mi je bil čisto fejst zabaven film.
Barbie nisem še gledal. Bom enkrat pogledal iz firbca.
Guardians of Galaxy vol 3 mi je bil dober.
Fast X že orng pretiravajo.
Spider-Man: Across the Spider-Verse nisem še gledal.
Oppenheimer nisem še gledal
The Little Mermaid nisem še gledal in verjetno nikoli ne bom sploh mi gredo filmi kjer pojejo na K
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One nisem še gledal
Ant-Man and the Wasp: Quantumania sem pogledal in je slab film.
Transformers: Rise of the Beasts najslabši Transformers film, do zdaj.

kow ::

delavec44 je izjavil:

Pa si upošteval inflacijo? :P


Znotraj istega leta mu pozegnam, da je ne rabi :p

Ko pa trdis, da je Oppenheimer financno uspesnejsi film kot Resevanje vojaka Ryana, pol se pa ze moras vprasati koliko stika z realnostjo se imas. Lajf je krut.

oo7 ::



Naslednji teden (18 avgust) izide film Blue Beetle kateri bo verjetno tudi bombardiral v BO kljub zmernemu proračunu 120 mio $.

delavec44 ::

Kam smo prišli, da je 120 mio $ zmerni proračun.




Je pa baje Gran Turismo dokaj ok, za film narejen po igri.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Mario sem pogledal mi je bil čisto fejst zabaven film.
Barbie nisem še gledal. Bom enkrat pogledal iz firbca.
Guardians of Galaxy vol 3 mi je bil dober.
Fast X že orng pretiravajo.
Spider-Man: Across the Spider-Verse nisem še gledal.
Oppenheimer nisem še gledal
The Little Mermaid nisem še gledal in verjetno nikoli ne bom sploh mi gredo filmi kjer pojejo na K
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One nisem še gledal
Ant-Man and the Wasp: Quantumania sem pogledal in je slab film.
Transformers: Rise of the Beasts najslabši Transformers film, do zdaj.


Barbie ne bom gledu, ker mi ta zvrst ni ok.
Varuhe ne bom gledu, ker mi ni.
Fast x je proti prejšnjim delom boljši. AMpak še vedno je težko govno.
Spicer man-- raztegnjen- dolgočasen -- malo sem ga preletel..
Opennheimer-- malo pogledal-- tematika, ki jo obravnava me ne zanima, zato ne bom gledal. Zagotovo pa ni slab film.
Morske črne deklice niti pod razno ne bom gledal.
Missija - raztegnjena - mal pogledal, ni šans da tole gledam v celoti..
Antmana tud niti pod razno ne mislim gledat
Transformersi so podobno slabi kot vsi do zdej.


Veste kaj bi jaz imel.. Eno hardcore animiran film o Volku in treh pujsih :).. Takšno krvavo..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Včeraj pogledal No Hard Feelings. Parkrat sem se nasmejal kar je kar dosežek pri novodobnih komedijah, tako da je kar ok.

Sem prebral komentarje v tej temi, pa me je vseeno presenetilo, da je šla Jennifer do konca.

meho7 ::

2dark je izjavil:

Mario je gledljiv ( ne spomnim se, da bi bilo v njem preirnao kakšnega Woke sranja - mogoče zato, ker imajo Japonci glavno besedo ).. prenesetil me je fast X.. verjetno zaradi briljatne igre Jasona Momoe kot negativca... Sem pričakoval, da bo težek pofl pa je kar znosen ..

Transformersi zanič..

Če potegnem pod črto je od teh na lestvici res gledljiv samo Mario..

Pri Mario filmu je problem Peach - ni vec damsel in distress. Zgodba je tudi mal neumna z ogromno memberberries foram.
Sam sem z Mario igrami zakljucil pri Nintendu 64 konzoli tako de vecino referenc nisem zastopil.

oo7 ::

Barbihammer še vedno kraljuje.

Najbolj uspešni filmi v BO 11-13 asvgust ZDA/Kanada

Barbie $33.7M
Oppenheimer $18.8M
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem $15.8M
Meg 2: The Trench $12.7M
The Last Voyage of the Demeter $6.5M

oo7 ::

Barbie (23 dni) $1,183,909,000

Oppenheimer (23 dni) $649,027,475

Meg 2: The Trench (9dni) $256,936,917

The Last Voyage of the Demeter (3 dnevi) $6,500,000

oo7 ::

Margot Robbie bo s filmom Barbie zaslužila okoli 50 mio $ z vsemi bonusi.
Njeno premoženje naj bi bilo trenutno ocenjeno na okoli 40 mio $.

oo7 ::

Kot kaže Disney hoče čimprej umakniti tole box office atomsko bombo iz kinodvoran.

Film Indiana Jones and the Dial of Destiny bodo začeli prevajati na televiziji še ta mesec se pravi 29 avgusta.



Proračun 300 mio $
Box office 370 mio $

Indiana Jones and the Dial of Destiny needs to make at least $750 million at the box office just to break even, and $800 million to start making a profit.

opeter ::

Meni je vseeno, če ga bodo umaknili ali ne. Edini film, ki ga bom letos šel gledati v kino je Peščeni planet 2. del.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mAXTER ::

delavec44 je izjavil:

Včeraj pogledal No Hard Feelings. Parkrat sem se nasmejal kar je kar dosežek pri novodobnih komedijah, tako da je kar ok.


Potem najverjetneje nisi prej gledal movie trailer, kjer so kot vedno tipično pokazali vse najboljše fore, film je bil pa nato meh, sem malo več pričakoval no.

Sem se pa tudi sam spraševal ali je v tisti sceni na plaži res Jlaw naga ali so uporabili dvojnico?

delavec44 ::

Baje da je ona in ne dvojnica ali CGI.

Ne, trailerjev ne gledam nikoli, ker vse spojlajo. To je pri meni kar pravilo. Največ kar je, pogledam oceno na imdb in rt in kakšen spoiler free komentar.

2dark ::

delavec44 je izjavil:

Baje da je ona in ne dvojnica ali CGI.

Ne, trailerjev ne gledam nikoli, ker vse spojlajo. To je pri meni kar pravilo. Največ kar je, pogledam oceno na imdb in rt in kakšen spoiler free komentar.


NE verjamem, da je to njen body. Sploh prsa ma mal sumljivo prazna..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

mAXTER je izjavil:



Sem se pa tudi sam spraševal ali je v tisti sceni na plaži res Jlaw naga ali so uporabili dvojnico?


Bila je Jlaw.

Zakaj zdaj snema take prizore...

After her pictures leaked in 2014, Jennifer Lawrence was angry and scared to do nudity in any movie, but when she read the ‘Red Sparrow' script she realized that she had to break that cycle or it would cost her roles she really wanted to play.

And when she started filming those scenes she realized how comfortable she was with her own body, that she even made the crew surrounding her uncomfortable.

2dark ::

To, da se je odločila, da se razgali pove nekaj o njej kot igralki, ki je očitno zelo na tesnem z denarjem in brez spoštovanja do sebe-
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Pogledal Resident Evil: Death Island pa ni nič posebnega.



Box office $59,246

2dark ::

oo7 je izjavil:

Pogledal Resident Evil: Death Island pa ni nič posebnega.



Box office $59,246


Čas bi že bil, da prenehajo snemat tele RE-je, ker so vsi po istem kopitu in dolgočasni.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BaTeMaN ::

Včeraj sem po nekem naključju na nekem kanalu gledal Gladiator po ne vem.. 20 letih. V spominu sem imel nek film epske razsežnosti, bil mi je pa čisto povprečen. Edina svetla točka Joaquin Phoenix. Star postajam, al pa sem bil takrat mlad in...
less then zero

2dark ::

BaTeMaN je izjavil:

Včeraj sem po nekem naključju na nekem kanalu gledal Gladiator po ne vem.. 20 letih. V spominu sem imel nek film epske razsežnosti, bil mi je pa čisto povprečen. Edina svetla točka Joaquin Phoenix. Star postajam, al pa sem bil takrat mlad in...


Če mene vprašaš je prekleto boljši Troja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

opeter ::

BaTeMaN je izjavil:

Včeraj sem po nekem naključju na nekem kanalu gledal Gladiator po ne vem.. 20 letih. V spominu sem imel nek film epske razsežnosti, bil mi je pa čisto povprečen. Edina svetla točka Joaquin Phoenix. Star postajam, al pa sem bil takrat mlad in...


Res je. Film se žal vleče. Od istega režiserja je Nebeško kraljestvo vsekakor bolj gledljiv.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Men je pa Gladiator zelo dober komaj čakam letošnjega Napoleona :)

oo7 ::




Oglasil se je 91 letni David Hale Hand kateri pravi, da se Walt Disney in njegov oče David Hand obračata v grobu.

Pokojni David Hand je posnel originalni animirani film Sneguljčica in sedem palčkov leta 1937.




Tole je povedal 91 letni David Hale Hand - "It's a whole different concept and I just totally disagree with it, and I know my dad and Walt would also very much disagree with it. I disagree with this whole new concept. [Disney is] trying to do something new with something that was such a great success earlier ... their thoughts are just so radical now. They change the stories, they change the thought process of the characters ... they're making up new woke things and I'm just not into any of that. I find it quite frankly a bit insulting [what] they may have done with some of these classic films ... There's no respect for what Disney did and what my dad did ... I think Walt and he would be turning in their graves."




Latino igralka Rachel Zegler katera bo igrala Snow Brown zadnje čase čedalje bolj razburja z izjavami. Pravi, da bodo kar konkretno spremenili zgodbo, da bo bolj po današnjem času. V glavnem to ne bo ljubezenska zgodba med princom in Sneguljčico, ker princ je navaden stalker / zalezovalec. Ona ne potrebuje princa, da jo reši ona tudi ne sanja o pravi ljubezni ampak o tem kako bo nekoč postala velika voditeljica naroda...

V glavnem folk jo je že popolnoma spljuval tako, da Disney ima zagotovljeno še eno Box office bombo.


'My dad and Walt Disney would be turning in their graves over woke Snow White remake'
https://www.telegraph.co.uk/world-news/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kuglvinkl ::

a boš šel gledat?
Your focus determines your reallity

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

a boš šel gledat?


V kino 100% ne.
Doma pa tudi verjetno ne. Mogoče čez 10 let, ko bodo vrteli na televiziji če bom ravno ujel :)
Ti boš gledal ?

kuglvinkl ::

a se hecaš?
Your focus determines your reallity

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

a se hecaš?


To leti na to, da ne bom gledal ali na to če boš ti gledal ?

kuglvinkl ::

a se hecas?
Your focus determines your reallity
««
97 / 120
»»