» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
95 / 120
»»

Scorpy84 ::

opeter je izjavil:

Zdaj, ko je Oppenheimer v kinih, ali je kdo od vas gledal film Anthropoid (2016)?

Od tega britanskega režiserja (Sean Ellis) sem sicer pred kratkim gledal film Eight for Silver/Cursed. Na voljo tudi na SkyShowtime. Priporočam.


Jaz, sicer kar nekaj casa nazaj. Film je za pogledati, ni pa noben presezek.

delavec44 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Cristopher Nolan režiral James Bond film ?

Christopher Nolan thinks it would be an "amazing privilege" to direct a James Bond film - but only if he could choose the 007 star.

https://www.1news.co.nz/2023/07/23/chri...


Bonda bi moral dat več različnim režiserjem (Nolan, Tarantino, itd.), da posnamejo različne standalone zgodbe z različnimi igralci, lahko tudi postavljene v različna časovna obdobja in brez povezav na druge filme (razen, če bi kdo želel posnet npr. "old man Bond" z Brosnanom ali še kakšnim starejšim igralcem).
Npr. vsako leto ali na 2 leti bi v kino prišel drug od teh filmov. Tako bi dobili Bonda v 60ih, modernega Bonda, mogoče kakšnega realističnega in drugega, ki gre spet v vesolje, mladega, starega, itd.

Ravno zdaj, ko se je končala prejšnja "serija" je pravi čas za to.
Čez nekaj let, bi pa spet šli nazaj na klasično snemanje z enim izbranim igralcem za daljši čas.


Boš dobil multiverse kjer bodo vsi stari bondi (Connery in Moore v deepfake) prišli nazaj v enem filmu v podporo novemu igralcu ;)

oo7 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Cristopher Nolan režiral James Bond film ?

Christopher Nolan thinks it would be an "amazing privilege" to direct a James Bond film - but only if he could choose the 007 star.

https://www.1news.co.nz/2023/07/23/chri...


Bonda bi moral dat več različnim režiserjem (Nolan, Tarantino, itd.), da posnamejo različne standalone zgodbe z različnimi igralci, lahko tudi postavljene v različna časovna obdobja in brez povezav na druge filme (razen, če bi kdo želel posnet npr. "old man Bond" z Brosnanom ali še kakšnim starejšim igralcem).
Npr. vsako leto ali na 2 leti bi v kino prišel drug od teh filmov. Tako bi dobili Bonda v 60ih, modernega Bonda, mogoče kakšnega realističnega in drugega, ki gre spet v vesolje, mladega, starega, itd.

Ravno zdaj, ko se je končala prejšnja "serija" je pravi čas za to.
Čez nekaj let, bi pa spet šli nazaj na klasično snemanje z enim izbranim igralcem za daljši čas.



Cilj lastnikov in producentov franšize Bond je, da imajo igralca kateri bo posnel več Bond filmov. Ker to, da izberejo igralca je kar dolg in premišljen proces.
Zato to, da bi bilo več igralcev za posamične filme sigurno odpade vsaj dokler ima družina Broccoli v lasti franšizo Bond.
Glede na govorice bi se lahko novi Bond spet dogajal v 60 letih.

oo7 ::

Amazon je od MGM za 8,5 miljarde $ kupil več filmskih franšiz med njimi tudi franšizo James Bond imata pa še vedno zadnjo besedo Barbara Broccoli in Michael G. Wilson . To sta podedovala po svojem pokojnem očetu Albert R. Broccoliju kateri je bil producent vse od prvega fima James Bond Dr. No 1962 in družina nadzoruje celotno franšizo Bond že od samega začetka.

Barbara Broccoli in Michael G. Wilson



EON Productions Limited and Danjaq LLC are wholly owned and controlled by the Wilson/Broccoli family.

Samo od njih dveh je odvisno kdo bo Bond, kam bo šel Bond...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

opeter je izjavil:

Zdaj, ko je Oppenheimer v kinih, ali je kdo od vas gledal film Anthropoid (2016)?

Od tega britanskega režiserja (Sean Ellis) sem sicer pred kratkim gledal film Eight for Silver/Cursed. Na voljo tudi na SkyShowtime. Priporočam.


Oba filam priporočam, ker sta odlična. V prvem gre za atentat na Reinhard Heydrich z odlično igralsko zasedbo (Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Anna Geislerová, Harry Lloyd in Toby Jones.), drugi je tudi zelo dober, saj gre za lov na volkodlake..

Scorpy84 je izjavil:

opeter je izjavil:

Zdaj, ko je Oppenheimer v kinih, ali je kdo od vas gledal film Anthropoid (2016)?

Od tega britanskega režiserja (Sean Ellis) sem sicer pred kratkim gledal film Eight for Silver/Cursed. Na voljo tudi na SkyShowtime. Priporočam.


Jaz, sicer kar nekaj casa nazaj. Film je za pogledati, ni pa noben presezek.


Če je za pogledat pomeni, da je zelo dober. Filmov brez presežkov se danes ne gleda več!

Spet bedarije počneo. Bond mora biti odrasel moški blizu 40-ih, ne pa eni mladi pamžlci...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::



Glede na govorice Kathleen Kenedy naj ne bi zahtevala obnove ali podaljšanja pogodbe. Njen mandat se izteče drugo leto.

oo7 ::

Po vsej verjetnosti še en FLOP od Diznija.



Budget $157.8 million


Kritiki nimajo preveč radi tega filma. Trenutno samo 49% na RT. Film izide ta vikend.

2dark ::

Pa tole more bit flop, če so notri v večini črnci. Tega kitajcem ne morejo prodat. Belcem tudi ne.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

psychoshorty ::

Prav privoscim jim, da to megaflopne.

2dark ::

psychoshorty je izjavil:

Prav privoscim jim, da to megaflopne.



Ciljajo na tiste, ki poznajo ukleto graščino iz njihovih zabaviščnih parkov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Barbie v 6 dneh 472 mio $. Kot kaže bo poleg Marija tudi Barbie letos prišla v miljardni klub.

oo7 ::



Naslednji transformers film bo imel tudi G.I joe.

GI Joes Will Be 'Active Participants' in the Next Transformers Movie, Says Producer
https://www.cbr.com/transformers-gi-joe...

oo7 ::

Barbie V 7 dneh 517 mio $. Verjetno bo v nedeljo že blizu 700 mio $. V Slovneiji je imel film otvoritveni vikend $140,957.

oo7 ::

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio

D3m ::

Včeraj pogledal Transformers 6.

Zelo slabo narejeno.

S čudnimi vsiljenimi humorji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

delavec44 ::

oo7 je izjavil:

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio



Najdeš kaj kdaj bo 2ka?

2dark ::

oo7 je izjavil:

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio


Sicer je dober, ampak dalče od tistega kar je recim Source Code. Oba igrata na isto karto , time loop.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Baje je Emily badass karakter... Je to res?

2dark ::

BT52 je izjavil:

Baje je Emily badass karakter... Je to res?


Je.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Baje je Emily badass karakter... Je to res?


Je 8-)

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio



Najdeš kaj kdaj bo 2ka?



Se še ne ve.
Režiser Doug Liman je zainterisiran za nadaljevanje ampak ne vem ali mu je uspelo končati scenarij. Leta 2019 je rekel, da ima pripralvjen scenarij nato 2021 je rekel, da še ni čisto končal... ?
Tom Cruise je tudi ZA ampak vprašanje kdaj, ker sedaj ima še en MI film in potem še tistega v katerem naj bi šel dejansko v vesolje.
Emily Blunt pa je pred mesecem dni tudi rekla,da je zainterisirana za ndaljevanje.

oo7 ::

2dark je izjavil:



Sicer je dober, ampak dalče od tistega kar je recim Source Code. Oba igrata na isto karto , time loop.



Source code je tudi dober ampak meni je še vedno Edge of Tommorow malo boljši :)

delavec44 ::

Predvsem je v Edge of Tomorrow več akcije.

D3m ::

2dark je izjavil:

BT52 je izjavil:

Baje je Emily badass karakter... Je to res?


Je.


In to celo normalen.

Brez feminističnega sranja badass.
|HP EliteBook|R5 6650U|

brett ::

oo7 je izjavil:

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio


Pogledal do sedaj 3X! Osebno najboljši scfi na temo časovne zanke! Bluntova s svojim badass likom in prezenco zasenči Toma. In to brez nekega woke jajcanja. Že tako simpatična igralka je s svojo karizmo in igro liku dala tisti presežek, ko rečeš za neko žensko: To pa je BABA! V čistem + smislu!

Skratka film za 10tko!

D3m ::

Mi smo ga s tamalimi ene 5x.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::



Budget $150 mio
Box office $208.2 mio

Film je bil flop kljub temu Paramontov šef pravi, da je nadaljevanje možno pod pogojem, da bo film imel nižji proračun.

BT52 ::

brett je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj še enkrat pogledal film Edge of Tomorrow. Meni osebno definitivno eden najboljših Sci-Fi filmov.
Samo škoda, ker je imel film slab BO.



Budget $178 mio
Box office $370.5 mio


Pogledal do sedaj 3X! Osebno najboljši scfi na temo časovne zanke! Bluntova s svojim badass likom in prezenco zasenči Toma. In to brez nekega woke jajcanja. Že tako simpatična igralka je s svojo karizmo in igro liku dala tisti presežek, ko rečeš za neko žensko: To pa je BABA! V čistem + smislu!

Skratka film za 10tko!


THX torej je karakter, kot v Sicario. Tam je bila cool.

opeter ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:


Sicer je dober, ampak dalče od tistega kar je recim Source Code. Oba igrata na isto karto , time loop.


Source code je tudi dober ampak meni je še vedno Edge of Tommorow malo boljši :)


Poglej tudi VOD/TV-film Ghosts of War. Mislim, da je iz leta 2020.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:



Poglej tudi VOD/TV-film Ghosts of War. Mislim, da je iz leta 2020.


Nisem še gledal teg filmaa. Hvala za predlog.

jimyboy ::

Edge of tomorrow je super razen konca. Ta je namreč enako sranje kot pri vseh teh invazijskih filmih iz vesolja. Zemljani uničijo šefa-komandno ladjo in vsi vesoljci pocrkajo. Sovražim te konce idiotske !!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

gaoZjQP ::

jimyboy je izjavil:

Edge of tomorrow je super razen konca. Ta je namreč enako sranje kot pri vseh teh invazijskih filmih iz vesolja. Zemljani uničijo šefa-komandno ladjo in vsi vesoljci pocrkajo. Sovražim te konce idiotske !!!!!

Ja, najlažje je tako za zgodbo, če so alieni tehnološko v veliki premoči in človeštvo nima časa za razvoj nekega super orožja, nukice metat pa ne gre brez posledic. Druga varianta sicer je, da jih nam nenevarni mikrobi/plini pobijejo, ker niso dobro analizirali stanja na terenu. Še ostane kaj veliko rešitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gaoZjQP ()

oo7 ::

gaoZjQP je izjavil:

jimyboy je izjavil:

Edge of tomorrow je super razen konca. Ta je namreč enako sranje kot pri vseh teh invazijskih filmih iz vesolja. Zemljani uničijo šefa-komandno ladjo in vsi vesoljci pocrkajo. Sovražim te konce idiotske !!!!!

Ja, najlažje je tako za zgodbo, če so alieni tehnološko v veliki premoči in človeštvo nima časa za razvoj nekega super orožja, nukice metat pa ne gre brez posledic. Druga varianta sicer je, da jih nam nenevarni mikrobi/plini pobijejo, ker niso dobro analizirali stanja na terenu. Še ostane kaj veliko rešitev?



Konec v War of the Worlds se mi je zdel zanimiv. Da so bili vesoljčki pogubljeni že od samega začetka.

oo7 ::

Ta vikend 28-30 julij najbolj uspešni filmi v BO ZDA / Kanada

Barbie $93.0M
Oppenheimer $46.2M
Haunted Mansion $24.2M
Sound of Freedom $12.4M
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One $10.7M


Barbie in Oppenheirmer meljeta naprej. Misija film pa kot kaže se je malo opekel s tem izidom.

oo7 ::

Haunted Mansion (3 dni) $33,300,000

Barbie (9 dni) $774,502,851

Oppenheimer (9 dni) $400,388,430

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One (18 dni ) $448,533,033

Sound of Freedom (26 dni) $148,972,065 (film predvajajo samo v ZDA)

Elemental (38 dni ) $395,283,672

Indiana Jones and the Dial of Destiny (38 dni) $355,984,867

Spider-Man: Across the Spider-Verse( 58 dni ) $682,396,158

oo7 ::

Sedaj ni več dvoma Barbie bo šla gladko čez miljardo $. Kar se tiče leta 2023 je samo po 9 dneh že na tretjem mestu pred njo samo še filma Guardians of the Galaxy Vol. 3 $844,857,149 in The Super Mario Bros. Movie $1,350,413,680.


Oppenheimer pa bo tudi visoko posegel na lestvici R rated filmov. Sicer je po 9 dneh šele na 43 mestu ampak glede na tempo bi rekel, da bo naslednji vikend že krepko čez 500 mio $ kar pomeni, da bo že v top 10.

Najbolj uspešni filmi s R ratingom


1 Joker $1,074,251,311

2 Deadpool $785,896,609

3 Deadpool $782,612,155

4 The Matrix Reloaded $741,847,937

5 It $700,381,748

6 Detective Chinatown 3 $686,257,563

7 Logan $619,021,436

8 The Passion of the Christ $612,054,428

9 The Hangover Part II $586,764,305

10 Fifty Shades of Grey $569,651,467

11 Ted 2012 $549,368,315
12 American Sniper 2014 $547,326,372
13 Detective Chinatown 2NA 2018 $544,068,574
14 The Revenant 2015 $532,938,302
15 The MermaidNA 2016 $525,018,479
16 Terminator 2: Judgment Day 1991 $515,390,883
17 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Movie: Mugen Train 2020 $507,127,293
18 Gladiator 2000 $503,162,313
19 Saving Private Ryan 1998 $485,035,085 [

20 The IntouchablesNA 2011 $484,857,330
21 Troy 2004 $483,152,040
22 It Chapter Two 2019 $473,093,228
23 The Hangover 2009 $465,487,583
24 The Matrix 1999 $465,377,200
25 Pretty Woman 1990 $463,406,268
26 Lucy 2014 $458,863,600
27 300 2007 $456,068,181
28 The Last Samurai 2003 $454,627,263
29 The Exorcist 1973 $441,306,145

30 A Star Is Born 2018 $434,888,866
31 Terminator 3: Rise of the Machines 2003 $433,371,112
32 The Matrix Revolutions 2003 $427,344,031
33 John Wick: Chapter 4 2023 $426,978,565
34 Bad Boys for Life 2020 $425,514,702
35 Django Unchained 2012 $425,368,238
36 Mad Max: Fury Road 2015 $415,261,382
37 Sex and the City 2008 $415,253,641
38 Kingsman: The Secret Service 2015 $414,351,546
39 The King's Speech 2010 $414,242,458

40 The Bodyguard 1992 $411,006,740
41 Kingsman: The Golden Circle 2017 $410,902,662
42 Prometheus 2012 $403,354,469

43 Oppenheimer $400,388,430

mAXTER ::

A niso leta 2003 že poizkušali srečo z "The Haunted mansion"? Samo mislim da ni bilo direktne povezave z Disney studiji. Je bil pa Eddie Murphy notri, ampak mislim da je film takrat flopnil big time :D Sam sem ga pogledal sicer 2x ampak moje mnenje o flimu ne šteje ker imam malce prizanesljiv odnos do Murphyevih filmov :D

IMDB LINK

oo7 ::

mAXTER je izjavil:

A niso leta 2003 že poizkušali srečo z "The Haunted mansion"? Samo mislim da ni bilo direktne povezave z Disney studiji. Je bil pa Eddie Murphy notri, ampak mislim da je film takrat flopnil big time :D Sam sem ga pogledal sicer 2x ampak moje mnenje o flimu ne šteje ker imam malce prizanesljiv odnos do Murphyevih filmov :D

IMDB LINK


Film iz leta 2003

Budget $90 mio
Box office $182.3 mio


Jaz pa se ne spomnim če sem gledal ta film v katerem je Eddie.

Sem pa skos mislil, da gre za film v katerem je bil tudi Owen Wilson iz leta 1999 The Haunting - https://www.imdb.com/title/tt0171363/

mAXTER ::

Se pardoniram...ta film je bil od Disneya, v trailerju 5 sekunda piše Disney studios :)) Ma tak no, Eddie kot Eddie...že sam zarad njegove karizme je film za preživet, čeprav je treba priznat da se nekaj veliko ne trudi...po moje je to bil pač odraz tistega časa v njegovi karieri ko je delal še projekte bolj kot ne zaradi denarja. Če ga še nisi pogledal je mogoče ok za kakšno nedeljsko popoldne samo iskreno ne pričakuj preveč 8-)

oo7 ::

mAXTER je izjavil:

Se pardoniram...ta film je bil od Disneya, v trailerju 5 sekunda piše Disney studios :)) Ma tak no, Eddie kot Eddie...že sam zarad njegove karizme je film za preživet, čeprav je treba priznat da se nekaj veliko ne trudi...po moje je to bil pač odraz tistega časa v njegovi karieri ko je delal še projekte bolj kot ne zaradi denarja. Če ga še nisi pogledal je mogoče ok za kakšno nedeljsko popoldne samo iskreno ne pričakuj preveč 8-)


Potem bom pa raje po dolgem času spet pogledal kakšen njegov Policaj s Beveri hillsa film :)

oo7 ::

Barbie' and 'Oppenheimer' bring Spain's best box office in 10 years

https://necir.org/barbie-and-oppenheime...

opeter ::

oo7 je izjavil:

Film iz leta 2003

Budget $90 mio
Box office $182.3 mio

Jaz pa se ne spomnim če sem gledal ta film v katerem je Eddie.
Sem pa skos mislil, da gre za film v katerem je bil tudi Owen Wilson iz leta 1999 The Haunting - https://www.imdb.com/title/tt0171363/


Ne, tisti film z Owen Wilson je gotska grozljivka (v filmu med drugimi igrata še Šindler in pa Katarina Daglasova) in je remake enega starejšega filma. Problem je, da v filmu enostavno preveč pokažejo in se izgubi srhljivost. Škoda.

Zgoranj omenjeni film z Edijem pa je družini prijazna komedija z določenimi fantastičnimi elementi in simboli Noči čarovnic (npr. pajki, okostnjaki, sveče itn.), spomnim pa se tudi kvarteta pojočih doprsnih kipov. :D


Film je drugače čisto gledljiv in zabaven, na voljo tudi na Disney+, če se dobro spomnim. Ima soliden nabor igralcev, npr. Jennifer Tilly (franšiza Chucky), Terence Stamp (General Zod v Superman II), Wallace Shawn (igral je v Princesi nevesti in sto drugih vlog).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

opeter je izjavil:


Ne, tisti film z Owen Wilson je gotska grozljivka (v filmu med drugimi igrata še Šindler in pa Katarina Daglasova) in je remake enega starejšega filma. Problem je, da v filmu enostavno preveč pokažejo in se izgubi srhljivost. Škoda.



Sem ga gledal. Če se prav spomnim smo ga šli celo s šolo gledati v kino. Čeprav ne vem kako so si izbrali ravno ta film :)

oo7 ::



Barbie samo po 12 dneh že $811,024,676. Možno, da bo v nedeljo že padla miljarda $.

ahac ::

Tom Cruise pa drvi proti zaslužku... The Little Mermaid.
:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

delavec44 ::

Škoda.

V enem intervjuju se je sicer res jezil, da je imel ekskluzivo v kinih le 1 teden preden je prišel Barbiheimer. Vsi ostali hiti dobijo vsaj 2 tedna "samote".
Potem je prišel pa še Sound of freedom.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Zdaj samo vprašanje koliko nadaljevanj in spinofov Barbie bodo naredili. Verjetno veliko.

2dark ::

Ja, zdej bodo posneli He-mana. NI več ovir. Lol.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Ta vikend začnejo predvajati film Meg 2: The Trench




Prvi del je bil kar uspešen v BO.

Ganon ::

oo7 je izjavil:

Zdaj samo vprašanje koliko nadaljevanj in spinofov Barbie bodo naredili. Verjetno veliko.


Molzli bodo, dokler bo šlo. Mene tematika ne zanima, pa še Margot težko prebavim.
««
95 / 120
»»