» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
79 / 117
»»

delavec44 ::

Ljudjem pač ni do tega, da bi otroci gledali gej otroke v risankah kjer je to glavna nit zgodbe. Presneti homofobi.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Ljudjem pač ni do tega, da bi otroci gledali gej otroke v risankah kjer je to glavna nit zgodbe. Presneti homofobi.


Jaz ne poznam tega filma niti nisem videl trailerja ampak me veseli, da so ga ljudje zbombardirali :) enako kot so animirani film Lightyear. Upam, da je naslednja Ariel.

D3m ::

Sem babice že opozoril o vsebini filma.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

moja tamala ma rada lightyear ji je zelo všeč.

drugače pa zadnje tedne skos gledata serijo hotel transilvanija. res je smešno in imajo dobre fore otrokom primerne in smešne tudi za odrasle.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Je kdo bral Italjanske stripe Corto Maltese ?




Corto Maltese is a series of adventure and fantasy comics named after the character Corto Maltese, an adventurous sailor. It was created by the Italian comic book creator Hugo Pratt in 1967. The comics are highly praised as some of the most artistic and literary graphic novels ever written and have been translated into numerous languages and adapted into several animated films.

Corto Maltese @ Wikipedia


Frank Miller bo posnel živo različico Corto Maltese. Frank Miller je znan po

The Dark Knight Returns
Batman: Year One
Daredevil
Elektra
Wolverine
Ronin
300
Sin City
Cursed



Se je pa oglasil nek zaskrbljeni Italjanski novinar, ki pravi, da je Miller preveč Ameriški, da bi tole serijo naredil pravilno.

oo7 ::



Antonio Banderas hoče, da je njegov naslednik v vlogi Zorro-ta Tom Holland ? :|

Antonio Banderas has revealed who he would want to replace him in a Zorro reboot - and it's his Uncharted co-star Tom Holland.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

Horas je izjavil:

moja tamala ma rada lightyear ji je zelo všeč.

drugače pa zadnje tedne skos gledata serijo hotel transilvanija. res je smešno in imajo dobre fore otrokom primerne in smešne tudi za odrasle.


Saj res. Hotel Transilvanija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

opeter ::

oo7 je izjavil:

Je kdo bral Italjanske stripe Corto Maltese ?


Stripoteka je vsebovala nekatere zgodbe tega lika. Ampak kaj dosti se ne spomnim.
Raje bi videl kakšen konkreten film na temo stripovskega lika Zagor.



Turki so sicer naredili dva filma v 70-ih ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Zagor sploh še izhaja ? Se spomnim, ko sem bil majhen sem imel nekaj izvodov ampak so bili v Hrvaškem jeziku.

oo7 ::

Letos najbolj uspešni filmi v Sloveniji


1 Top Gun: Maverick $1,073,524

2 Pr' Hostar 2 $665,787

3 Minions: The Rise of Gru $663,530

4 Jurassic World: Dominion $345,442

5 Gaia's World - This Is My Planet! $344,618


Pr Hostar 2 trenutno 34 dni v kinih $665,787

Pr Hostar je bil v kinih kar 430 dni - $1,154,075

delavec44 ::

Ko se že spoznaš. Kolikšen je bil pa budget za Pr Hostar 1 in 2?

D3m ::

oo7 je izjavil:

Zagor sploh še izhaja ? Se spomnim, ko sem bil majhen sem imel nekaj izvodov ampak so bili v Hrvaškem jeziku.


Jup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Ko se že spoznaš. Kolikšen je bil pa budget za Pr Hostar 1 in 2?


Ne vem nikjer ne piše tudi tukaj ne - Seznam filmov iz samostojne Slovenije po prora%C4%8Dunu @ Wikipedia ali pa jaz ne vidim ?

oo7 ::

Nov dan nov reboot klasike.

Posneli bodo reboot filma Easy rider z leta 1969 v katerem so igrali Peter Fonda, Dennis Hopper in Jack Nicholson.




https://faroutmagazine.co.uk/producers-...


According to the latest reports, a group of producers and stakeholders are currently working on a reboot of Easy Rider. Many fans will undoubtedly claim that such a reboot would never work because the cultural framework of the '60s is an indispensable part of Easy Rider.

However, Maurice Fadida believes that the project is necessary. "Our goal is to build upon the counterculture and freedom narrative the original left us with and give the youth of today a film that pays serious attention to their own countercultures and challenges,"


Producent meni, da je ta reboot nujen :))

opeter ::

Generacija, ki je bila takrat v svojih 20-ih in 30-ih letih starosti (govorimo seveda v zahodnem bloku), je zdaj že bolj ali manj prek 70, 80 let. Dvomim, da bodo masovno drli v kine gledati novo varianto tega filma.

Mlajše generacije pa imajo drugačen pogled na "svobodo".
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

16 december se približuje in težkokategornik Avatar 2 >:D


Vodilni filmi v letu 2022


1 Top Gun: Maverick $1,486,657,763

2 Jurassic World: Dominion $1,001,136,080

3 Doctor Strange in the Multiverse of Madness $955,775,804

4 Minions: The Rise of Gru $939,220,210

5 The Batman $770,836,163

6 Thor: Love and Thunder $760,928,081

7 Black Panther: Wakanda Forever $680,926,058

8 Water Gate Bridge $626,571,697

9 Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore $405,161,334

10 Sonic the Hedgehog 2 $402,656,846






Top Gun Maverick bo dodal še kakšen miljon saj ga bodo v nekaterih kinih spet predvajali pred izidom filma Avatar 2.

mAXTER ::

No me res firbec daje glede Avatar 2... da vidimo kaj nam je Cameron pripravil:D

Budget filma je znan mogoce?

BaTeMaN ::

mAXTER je izjavil:

No me res firbec daje glede Avatar 2... da vidimo kaj nam je Cameron pripravil:D

Budget filma je znan mogoce?


250
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

mAXTER je izjavil:

No me res firbec daje glede Avatar 2... da vidimo kaj nam je Cameron pripravil:D

Budget filma je znan mogoce?


250


Ja samo za kritje stroškov pa potrebujeo okoli 2 miljardi vsaj tako pravi Cameron.

oo7 ::

Začeli so snemati nadaljevanje filma Nobody




Budget $16 mio
Box office $57.5 mio

Horas ::

uf, da bo le tk dobr ko prvi.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

uf, da bo le tk dobr ko prvi.


Kar vredu ampak mi je John Wick boljši.

Horas ::

tist tk al tk da je john wick bolši.

je pa bob presenetil s tem filmom in tistim dobrim pretepom na busu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Ta vikend 2-4 december najbolj uspešni filmi v Box office v ZDA/Kanada



Black Panther: Wakanda Forever $17.6M
Violent Night $13.3M
Strange World $4.9M
The Menu $3.6M
Devotion $2.8M

oo7 ::

Še 12 dni, do težkokategornika v Box office :)




So pa James Camerona vprašali če bi se lahko kdaj zgodila TV serija Avatar

James Caeron - "The problem with these CG characters is that they're so cost- and labor-intensive that it really doesn't work for TV. Now, come back in 10 years, with a lot of machine deep learning. Insert it into our pipeline, which we hope to do, over time. We might be able to get to a TV schedule, but it doesn't interest me right now."

D3m ::

James Cameron,'Avatar' Director, Calls Testosterone A 'Toxin,'

https://www.forbes.com/sites/brucelee/2...

Slaba popotnica za film. :S
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::



Black Panther Wakanda Forever trenutno pri 733 mio $. Verjetno jim ne bo uspelo preseči 1 miljarde kar bo veliko razočaranje za Disney :)

oo7 ::



Budget $195-200 mio $
Box office $384.6 mio $


Warner Bros naj bi izgubil okoli 100 mio $.

oo7 ::




Obetajo se velike spremembe v DC filmih.

Hennry Cavill je pred kratkim napovedal, da je nazaj kot Superman a danes pišejo, da bo mogoče igral samo cameo v filmu Flash.

Flash bo zadnji film v Snyderversu.

Wonder Woman 3 film je menda mrtev.

Jaosn Mamoa Aquaman 2 bo menda zadnji Aquaman film v keterm bo imel on glavno vlogo. Menda bo postal nov DC lik to je LOBO nekakšen vesoljski motorist.

Black Adam 2 je tudi vprašljiv seveda tudi zaradi slabega box offica.

oo7 ::




Tudi v MCU ni vse rožnato.
Film Black Panther Wakanda Forever je zaključil fazo 4 MCU in film verjetno sploh ne bo presegel 1 miljarde kar je pod pričakovanji.
Odgovorni pri MCU so nekaj dni nazaj sami priznali, da faza 4 ni bila uspešna in kvalitetna in, da bo kar nekaj sprememb kar se tiče faze 5 in 6 kljub temu, da imajo že veliko napovedanih filmov in TV serij.

oo7 ::




Rusija prepovedala vse filme, igre in knjige katere vsebujejo LGBT propagando.

Violations are punishable by fines of up to 200-400 thousand rubles (about 3,200-4,500 USD), depending on the offense of individuals. For organizations, the fine can be up to 5 million rubles (or almost $100 thousand).

From today, books, films, games, etc. that are "promoting LGBT" are banned in "national media" within the Russian Federation.

D3m ::

Fajn.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

oo7 je izjavil:




Rusija prepovedala vse filme, igre in knjige katere vsebujejo LGBT propagando.

Violations are punishable by fines of up to 200-400 thousand rubles (about 3,200-4,500 USD), depending on the offense of individuals. For organizations, the fine can be up to 5 million rubles (or almost $100 thousand).

From today, books, films, games, etc. that are "promoting LGBT" are banned in "national media" within the Russian Federation.


edini pametni in prisebni! respect!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

oo7 ::

Danes je 44 let odkar je izšel Cristopher Revees Superman film.



Budget $55 mio
Box office $300.5 mio

oo7 ::

Ta vikend najbolj uspešni filmi v BI (Zda / Kanada)

Black Panther: Wakanda Forever $11.1M
Violent Night $8.7M
Strange World $3.6M
The Menu $2.7M
Devotion $2.0M



Zadnji vikend, da je Black Panther na vrhu. Čez nekaj dni izide Avatar 2.

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Black Panther Wakanda Forever trenutno pri 733 mio $. Verjetno jim ne bo uspelo preseči 1 miljarde kar bo veliko razočaranje za Disney :)



Zdaj je jasno, da Black Pnther Wakanda forever ne bo dosegel uspeha prvega filma. V enem tednu samo 34 mio $ se pravi je sedaj film pri $767,810,778. Kot kaže ne bo prihitel niti Doctor Strange in the Multiverse of Madness 955 mio $

oo7 ::



Budget $70 mio
Box office $131 mio


Včeraj sem gledal film Minhen iz leta 2005. Film temelji na resničnih dogodkih. Koliko od tega v filmu je resnično ?

oo7 ::

Brazilski film Cidade de Deus (City of God - Božje mesto) iz leta 2002 bo dobil nadaljevanje v obliki TV serije. Tv serijo za HBO ustvarja isti režiser kateri je posnel film.



Budget $3.3 mio
Box office $30.6 mio


Že zelo dolgo časa odkar sem gledal ta film. Bi bilo potrebno pogledat še enkrat :)

D3m ::

Dober film.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::

Tega uvrščam v vrh mojih priljubljenih - globoka zadeva. Ni ravno za predbožični čas, ampak zdaj ga moram pogledat še enkrat te dni...
less then zero

oo7 ::

Nič čudnega, da Avatar 2 potrebuje 2 miljarde v BO, ker so povsod na netu same reklame za film Avatar 2 :)

D3m ::

Ga gremo v soboto gledati v Cineplexx.

Držte pesti, da ne bo crap.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Ga gremo v soboto gledati v Cineplexx.

Držte pesti, da ne bo crap.



Prvi del ti je bil dober ?

oo7 ::



Budget $250 mio
Box office $771.1 mio



Black Panther 2 film naj bi potreboval 1 miljardo $ v box office, da sploh pokrije stroške. Disney je na veliko reklamiral film Black Panther Wankanda forever ob tem pa medijsko zanemaril druga dva animirana filma Strange World in Lightyear katera dva sta oba flopnila v box office. Kot kaže bo tudi Black Panther 2 Wakanda forever, ker skoraj sigurno ne bo sodegel 1 miljarde sploh pa ta teden izide Avatar 2.

D3m ::

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Ga gremo v soboto gledati v Cineplexx.

Držte pesti, da ne bo crap.



Prvi del ti je bil dober ?


Zgodba "Pleše z volkovi", CGI je bil pa napreden za tiste čase.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::

Zgodba "Pleše z volkovi",.


Pokahontas, The Last Samurai,... pa še pa še pa še ...
less then zero

D3m ::

No no.

Last Samurai je čisto drugo. Pocahontas pa ja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::

Se strinjama, da se ne strinjama :D ampak ja Last Samurai je dejansko kr dober film medtem ko Avatar zame :) ni



pač zgodba..

enemy falls in with the good guys and becomes one of them


bla bla bla...
less then zero

D3m ::

Že videno v Pleše z volkovi, ki je pa dejansko dober film v primerjavi s imitatorji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BaTeMaN ::

Pa iskreno mislim, da je Avatar 2 tak družinski film z bednimi dialogi, plotom ampak vizualno lep, da pač gledaš v kinu :) akcija bo zagotovo popolna
less then zero
««
79 / 117
»»