» »

Migranti domnevno ugrabili 79-letnika

Migranti domnevno ugrabili 79-letnika

1
2
3

Leprechaun ::

Smrekar1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mislim, a resno se sprašujete zakaj so ugrabli starega? Lol, meni je to že prvo sekundko ko sem prebral bilo jasno.

Ugrabiš ga zato, da ne obvesti takoj policijo. Ker pa vseeno niso morilci, vsaj ne za takšno stvar, so ga izpustili, ko je bilo all-clear.
Dva dni prej si ga ogleduješ, zato, da vidiš njegove običaje in kdaj je primeren trenutek za akcijo.


Aha.

In zakaj niso v Italijo šli s svojim avtom? Po pričevanju domnevne žrtve so ga imeli.


Ker je bil najbrž ukraden, ali pa ga fura tisti 4. .
*************************************************************

vostok_1 ::

Smrekar1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mislim, a resno se sprašujete zakaj so ugrabli starega? Lol, meni je to že prvo sekundko ko sem prebral bilo jasno.

Ugrabiš ga zato, da ne obvesti takoj policijo. Ker pa vseeno niso morilci, vsaj ne za takšno stvar, so ga izpustili, ko je bilo all-clear.
Dva dni prej si ga ogleduješ, zato, da vidiš njegove običaje in kdaj je primeren trenutek za akcijo.


Aha.

In zakaj niso v Italijo šli s svojim avtom? Po pričevanju domnevne žrtve so ga imeli.


Ker biti s tremi rjavimi v avtu in slovensko tablico ukradenega avta v italiji...definitivno ne pritegneš pozornosti.
Lahko seveda, kot je nekdo rekel, je bil še 4ti, ki je šel po svoje.

Ja ja, saj vem "profiliranje je bad m'kay". Počasi boste spoznali, da svet ni jypetova ograjena middle-upper class bela soseska.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jernejl ::

Smrekar1 je izjavil:

Policija tudi pravi, da je Janka Jamnika nedvomno ustrelil Milko Novič. Taista policija, ki je tam storila grozljive napake in prijela očitno nedolžnega človeka, je v po novem povsem nezmotljiva.
Nisem šel preverjat zgodovine, ampak a si ob prijetju Noviča tudi takoj odprl temo na forumu o tem, kako zadeva smrdi?

Smrekar1 je izjavil:

Celotna zgodba je povsem nesmiselna. Zakaj bi sploh ugrabili nekega ostarelega kmeta? Kakšno funkcijo naj bi imel?
Ja, ker so vsa kriminalna dejanja povsem smiselna. Posilstvo? Seveda, logično, kaj naj bi pa človek naredil v takih okoliščinah. Kajneda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

3p ::

Zgodba je čudna in precej smrdi, ne pomeni pa, da ni, vsaj v določeni meri, resnična.

V množici beguncev/migrantov, ki so prešli preko naših krajev, je gotovo precej "normalen" del lopovov. V resnici je čudno, da je šlo do zdaj vse brez kakih vidnejših ekscesov. Od nekoga, ki se po ovinkih (pa glede na statistiko vseeno precej utečenih poteh) prebija nekam v Evropo in se mu je tu zataknilo, pa tudi ni nepričakovano pričakovati kakega a-je-to dejanja.

Vseeno pa upam, da bo kdo priseben celo zadevo natančno preveril.

vostok_1 ::

Daj nehite prosim.
Kaj nesmiselna. Zelo smiselna.

Kako pa najlažje dobit avto...ga ukrast živahnemu 20 letniku na višku moči ali nekemu staremu, ki že tako bolj slabo vidi in je vrjetno sam doma?
Niso to več časi ko si enostavno porinil nož v rob vrat in si odklenil avto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

styrian ::

Ma kaka migranta. Starega je do Sežane popeljal NLP. Domačini so menda videli ožgano travo in pohabljene krave.

link_up ::

ja, ze tavanje sem ter tja je izjemen pokazatelj cunning nacrta! Pomoje imajo vse izdelano v nulo. Zato tudi ta 80 letni mozakar in njegov avto.
In and Out

vostok_1 ::

3p je izjavil:

Zgodba je čudna in precej smrdi, ne pomeni pa, da ni, vsaj v določeni meri, resnična.

V množici beguncev/migrantov, ki so prešli preko naših krajev, je gotovo precej "normalen" del lopovov. V resnici je čudno, da je šlo do zdaj vse brez kakih vidnejših ekscesov. Od nekoga, ki se po ovinkih (pa glede na statistiko vseeno precej utečenih poteh) prebija nekam v Evropo in se mu je tu zataknilo, pa tudi ni nepričakovano pričakovati kakega a-je-to dejanja.

Vseeno pa upam, da bo kdo priseben celo zadevo natančno preveril.


Se vidi, da vaš svet ne seže več kot par mailov s švabom čez teden in dopust julija za dva tedna.
Oh blažena preproščina.

Vsak ima neko bodisi idealizirano bodisi vilificirano podobo le-teh.

Dajte se malo več gibat v družbi ljudi, ki jim widescreen oLED TV v urejeni dnevni sobi in novi Audi v garaži niso nekaj samoumevnega. Hell, nekaj kar vidijo pogosto.
Razumem, da je mestnim srajčkam in wannabe-kmetu na obrobju ljubljanje, se obrnil svet, ko kaj takega slišijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Dr_M ::


A namigujete, da si je ata zgodbo izmislil?


Prave zgodbe levicarski teroristi skrivajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Glugy ::

Men zveni kot da so hotl da jih policisti ustavijo. Večkrat so prečkal mejo; večkrat vozil vzratno, ustavili so se na bencinskem servisu...zadevo naj bi načrtovali ( "Že dva dni prej so si ga ogledovali kot potencialno žrtev, svoj avto so takrat pustili v dolini pred vinogradom." ) ...mislim to ne gre skup ane. Zadevo načrtuješ 2 dni potem pa niti dost bencina ne pripraviš; pa niti poti prej ne pogledaš parkrat da se ne zgubiš.
Hotl so da se jih dobi. Zakaj ? Kdo ve..verjetno bodo dobili kakšno lepo "popotnico" ker so za politične namene šli tole nastopaško strašenje zganjat.

3p ::

vostok_1 je izjavil:


Se vidi, da vaš svet ne seže več kot par mailov s švabom čez teden in dopust julija za dva tedna.
Oh blažena preproščina.

Vsak ima neko bodisi idealizirano bodisi vilificirano podobo le-teh.

Dajte se malo več gibat v družbi ljudi, ki jim widescreen oLED TV v urejeni dnevni sobi in novi Audi v garaži niso nekaj samoumevnega. Hell, nekaj kar vidijo pogosto.
Razumem, da je mestnim srajčkam in wannabe-kmetu na obrobju ljubljanje, se obrnil svet, ko kaj takega slišijo.


Lahko prevedeš tole? Kaki oledi, pa avdiji, pa ljubljančani, ki se jim je svet obrnil (ne pozabi, večina migrantov je nastanjena v Lj).

A nisem pisal ravno o tem, da zadeva ne more biti posebej nepričakovana, če predpostavljaš da so migranti verjetno precej povprečna populacija? Po prvih poročilih je bilo nekaj WTF elementov, ki so zveneli kot marsovci na delu... Neka navodila na telefonih itd itd (verjetno foter ne uporablja navigacije).. Trenutna različica na rtvslo je dokaj smiselna.

crcfail ::

3p je izjavil:

Zgodba je čudna in precej smrdi


Se popolnoma strinjam. Pravi sirijski inženir in doktor za rakete ne bi rabil ključev za avto, saj zna prevezati kable pod ključavnico da pretenta računalnik od avta.

Ziher je bil stari naci, pa so ga 4je migranti peljali na krajši izlet s čimer so mu dokazali da jih ne sme soditi na podlagi novic s 4chana.

Glugy je izjavil:

Kdo ve..verjetno bodo dobili kakšno lepo "popotnico" ker so za politične namene šli tole nastopaško strašenje zganjat.


A gre za zaroto? Verjetno nekaj podobnega kot ko je Putin v Ameriki nastavil Trumpa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crcfail ()

Wrop ::

Da niso staremu plačali za prevoz. Pri teh majhnih penzijah nikoli ne veš.

vostok_1 ::

Glugy je izjavil:

Men zveni kot da so hotl da jih policisti ustavijo. Večkrat so prečkal mejo; večkrat vozil vzratno, ustavili so se na bencinskem servisu...zadevo naj bi načrtovali ( "Že dva dni prej so si ga ogledovali kot potencialno žrtev, svoj avto so takrat pustili v dolini pred vinogradom." ) ...mislim to ne gre skup ane. Zadevo načrtuješ 2 dni potem pa niti dost bencina ne pripraviš; pa niti poti prej ne pogledaš parkrat da se ne zgubiš.
Hotl so da se jih dobi. Zakaj ? Kdo ve..verjetno bodo dobili kakšno lepo "popotnico" ker so za politične namene šli tole nastopaško strašenje zganjat.


Če te jaz postavim v center Baghdada in rečem, da v dveh dneh pridi do te ulice, zadaj pa imej zavezanega domačina...zagotovo boš naredil par nelogičnih.

3p je izjavil:


Lahko prevedeš tole? Kaki oledi, pa avdiji, pa ljubljančani, ki se jim je svet obrnil (ne pozabi, večina migrantov je nastanjena v Lj).


Hotel sem povedati, da velika večina zahodnjakov ne pozna nerazvitih dežel izven turistične izkušnje. Kjer pa seveda ljudje kažejo večinoma svoj best ali worst face.
Zato pa se pol sprašujejo, zakaj bodisi ne streljamo nanje bodisi vsem častimo luksuzne vile. Zakaj niso vsi morilci, zakaj niso vsi astrofiziki. in podobne neumnosti.
Pojdi živet nekam tam dol za par let, in ko prideš nazaj te bom povprašal po izkušnji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

A so mainstream mediji že povezali 80 letnika z SDS? Hodi k maši? Morda ne bere Mladine ali vsaj bere Reporter?

Haha boli vse za starega da je živ in zdrav. Važno da se folk spet krega:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

crcfail ::

vostok_1 je izjavil:


Pojdi živet nekam tam dol za par let, in ko prideš nazaj te bom povprašal po izkušnji.


Upam da te banajo ker promoviraš kolonializem!

Božja batina ::

Slotech veljaki vedo več kot kriminalisti in policisti. No ja saj ni prvič 8-O

3p ::

crcfail je izjavil:

Se popolnoma strinjam. Pravi sirijski inženir in doktor za rakete ne bi rabil ključev za avto, saj zna prevezati kable pod ključavnico da pretenta računalnik od avta.

Ziher je bil stari naci, pa so ga 4je migranti peljali na krajši izlet s čimer so mu dokazali da jih ne sme soditi na podlagi novic s 4chana.


Kaki sirski raketni inženir? Raketne inženirje se je uvažalo iz nemčije v ZDA, sirija ni znana po raketni industriji?

Smiselno vprašanje je bilo, zakaj so jemali starega s sabo, ko so že dobili ključe. Ampak, kot pravim, kaže da so ubrali a-je-to metodo, zaradi katere so si "prislužili" še ugrabitev.

In zanimive zgodbe o večkratnem prečkanju meje, ki pa zdaj očitno niso potrjene.

4chana pa foter gotovo ni poznal. Saj menda ni bil pedo-nazi?

Božja batina ::

Smrdi edino to, da niste zmožni priznati, da so vaši ubogi migranti iz tretjih varnih držav zagrešili hud zločin ugrabitve.

jype ::

crcfail ::

3p je izjavil:


Smiselno vprašanje je bilo, zakaj so jemali starega s sabo, ko so že dobili ključe.


Jah naivneži bojo nasedli naci propagandi.

Verjetno je on ugrabil te 4 migrante in jih prisilil da so večkrat prečkali mejo, ker je vedel da je za njih to ilegalno. Dobro jih je stari.

jype ::

crcfail je izjavil:

Verjetno je on ugrabil te 4 migrante
Saj jaz vem, kako je bilo:

SDS aktivisti so v Španiji ugrabili migrante, ki so bili že zelo lačni in čisto brez denarja, ter jim rekli, da če odpeljejo avto iz Metlike v Sežano, dobijo topli obrok in prost prehod do Italije. Ker niso imeli izbire, so se seveda strinjali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

crcfail ::

jype je izjavil:

Saj jaz vem, kako je bilo


Razen plešo in wamp sodi naj zamaščen brezlasec.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Hotel sem povedati, da velika večina zahodnjakov ne pozna nerazvitih dežel izven turistične izkušnje. Kjer pa seveda ljudje kažejo večinoma svoj best ali worst face.
Zato pa se pol sprašujejo, zakaj bodisi ne streljamo nanje bodisi vsem častimo luksuzne vile. Zakaj niso vsi morilci, zakaj niso vsi astrofiziki. in podobne neumnosti.
Pojdi živet nekam tam dol za par let, in ko prideš nazaj te bom povprašal po izkušnji.


Skratka, nisi prebral kaj sem napisal, ampak si videl le "en kar na slepo zagovarja storilce". Se strinjam glede napisanega, da je vsaj glasna večina, na enih ali drugih okopih, kar je povsem neracionalno, ker gre v glavnem za dokaj povprečno populacijo izvornih držav - jasno s povečanim deležem tistih, ki so pripravleni tvegati pot v neznano tujino in povečanim deležem tistih, ki so v svojih državah nezaželjeni (iz političnih ali drugih razlogov).

FYI: Eh. Seveda poznam te dežele le kot turist, a mi je tudi jasno, kaj to pomeni. Predidevam, da tudi ti nisi tam preživel par let? No, kljub temu bi jaz meje, z določenimi "haklci" bolj odprl, sprejemam pa tudi to, da se večina sodržavljanov s tem ne strinja...

imagodei ::

Božja batina je izjavil:

Smrdi edino to, da niste zmožni priznati, da so vaši ubogi migranti iz tretjih varnih držav zagrešili hud zločin ugrabitve.

Ne sklepaj po sebi - če ti nisi zmožen priznati, da je Janša škodljivec, to ne pomeni, da mi ne razumemo, da so posamezni migranti, ki prihajajo skozi Slovenijo, povsem zlahka delinkventi. Nek procent ljudi je, v kateri koli družbi, nagnjen k kriminalu. Vprašanje časa je, kdaj se bo/je v Sloveniji pojavil en tak migrant (domače imamo že tu).

Vse kar pravimo je, da je zgodba nekoliko nesmiselna in da je zaenkrat še kar nekaj nejasnosti. Volitve se bližajo, SDS pa je znana po tem, da se zateka k kriminalu: nedovoljeno financiranje stranke, potvarjanje listin za diskreditacijo nasprotnikov, sovražni govor, afere... Ne bi presenečalo, če je to "logični" korak naprej.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

vostok_1 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Hotel sem povedati, da velika večina zahodnjakov ne pozna nerazvitih dežel izven turistične izkušnje. Kjer pa seveda ljudje kažejo večinoma svoj best ali worst face.
Zato pa se pol sprašujejo, zakaj bodisi ne streljamo nanje bodisi vsem častimo luksuzne vile. Zakaj niso vsi morilci, zakaj niso vsi astrofiziki. in podobne neumnosti.
Pojdi živet nekam tam dol za par let, in ko prideš nazaj te bom povprašal po izkušnji.


Skratka, nisi prebral kaj sem napisal, ampak si videl le "en kar na slepo zagovarja storilce". Se strinjam glede napisanega, da je vsaj glasna večina, na enih ali drugih okopih, kar je povsem neracionalno, ker gre v glavnem za dokaj povprečno populacijo izvornih držav - jasno s povečanim deležem tistih, ki so pripravleni tvegati pot v neznano tujino in povečanim deležem tistih, ki so v svojih državah nezaželjeni (iz političnih ali drugih razlogov).

FYI: Eh. Seveda poznam te dežele le kot turist, a mi je tudi jasno, kaj to pomeni. Predidevam, da tudi ti nisi tam preživel par let? No, kljub temu bi jaz meje, z določenimi "haklci" bolj odprl, sprejemam pa tudi to, da se večina sodržavljanov s tem ne strinja...


Point je, da povprečje pri nas ni isto kot povprečje dol pri njih.

Jz sem absolutno pro-migration. Ampak to niti slučajno ne pomeni open borders.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

3p ::

crcfail je izjavil:

3p je izjavil:


Smiselno vprašanje je bilo, zakaj so jemali starega s sabo, ko so že dobili ključe.


Jah naivneži bojo nasedli naci propagandi.

Verjetno je on ugrabil te 4 migrante in jih prisilil da so večkrat prečkali mejo, ker je vedel da je za njih to ilegalno. Dobro jih je stari.


Jao. Dajmo vsako debato spremenit v 4chananje. Pravim, da to ni imelo kakega smisla, ne da ni bilo res.

link_up ::

imagodei je izjavil:

Božja batina je izjavil:

Smrdi edino to, da niste zmožni priznati, da so vaši ubogi migranti iz tretjih varnih držav zagrešili hud zločin ugrabitve.

Ne sklepaj po sebi - če ti nisi zmožen priznati, da je Janša škodljivec, to ne pomeni, da mi ne razumemo, da so posamezni migranti, ki prihajajo skozi Slovenijo, povsem zlahka delinkventi. Nek procent ljudi je, v kateri koli družbi, nagnjen k kriminalu. Vprašanje časa je, kdaj se bo/je v Sloveniji pojavil en tak migrant (domače imamo že tu).

Vse kar pravimo je, da je zgodba nekoliko nesmiselna in da je zaenkrat še kar nekaj nejasnosti. Volitve se bližajo, SDS pa je znana po tem, da se zateka k kriminalu: nedovoljeno financiranje stranke, potvarjanje listin za diskreditacijo nasprotnikov, sovražni govor, afere... Ne bi presenečalo, če je to "logični" korak naprej.


assumption?

In and Out

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Point je, da povprečje pri nas ni isto kot povprečje dol pri njih.

Jz sem absolutno pro-migration. Ampak to niti slučajno ne pomeni open borders.
O, lej, vostok feels the Bern.

jernejl ::

imagodei je izjavil:

Ne sklepaj po sebi - če ti nisi zmožen priznati, da je Janša škodljivec, to ne pomeni, da mi ne razumemo, da so posamezni migranti, ki prihajajo skozi Slovenijo, povsem zlahka delinkventi. Nek procent ljudi je, v kateri koli družbi, nagnjen k kriminalu.
Bolj je problem, da se nekaterim zdi, da kriminalci med migranti ne morejo obstajati in če se taka zgodba vendarle pojavi, menijo, da gre za nesmisel ali pa jo je zakuhal Janša.

imagodei je izjavil:

Vse kar pravimo je, da je zgodba nekoliko nesmiselna
OP pravi, da je zgodba povsem nesmiselna, zraven pa lepi še slike svizcev, čokolade in folije. Očitno se je že odločil, kakšna je absolutna resnica, na podlagi nekaj vrstic besedila, prebranega nekje na internetu.

3p ::

vostok_1 je izjavil:


Point je, da povprečje pri nas ni isto kot povprečje dol pri njih.

Jz sem absolutno pro-migration. Ampak to niti slučajno ne pomeni open borders.


Povprečje ni isto, ne. Le da to ni ravno kak argument, ko pridejo k nam (recimo) američani na dopust, ne?

O tem, kako imenuješ bolj odprte meje (pro-migration), oziroma kako to stvar izpeljati da bo prav, bi bila zanimiva tema, a ne tukaj.

crcfail ::

Iz zaupnih virov sem pravkar izvedel, da naj bi bili ti 4 je migranti v resnici Janša, Jelinčič in še dva skrajna desničarja, ki so se namazali z Evrokremom, da bi tako očrnili dobro ime sirijskih beguncev iz afrike, za doseg svojih skrajnih političnih ciljev!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crcfail ()

jype ::

jernejl je izjavil:

OP pravi, da je zgodba povsem nesmiselna, zraven pa lepi še slike svizcev, čokolade in folije. Očitno se je že odločil, kakšna je absolutna resnica, na podlagi nekaj vrstic besedila, prebranega nekje na internetu.
Prav ima. Grims je imel izjavo za javnost pripravljeno še preden se je incident sploh zgodil.

crcfail ::

jype je izjavil:

imel izjavo za javnost pripravljeno še preden se je incident sploh zgodil.


Podobno kot ko je gorela Notradamska cerkev in so že v naprej povedali da gre lahko izključno le za nesrečo in nič drugega?

jernejl ::

jype je izjavil:

jernejl je izjavil:

OP pravi, da je zgodba povsem nesmiselna, zraven pa lepi še slike svizcev, čokolade in folije. Očitno se je že odločil, kakšna je absolutna resnica, na podlagi nekaj vrstic besedila, prebranega nekje na internetu.
Prav ima. Grims je imel izjavo za javnost pripravljeno še preden se je incident sploh zgodil.
Motiš se. Kdove, koliko je še takih dejanj, pa nam jih prikrivate. Kot si že povedal, volitve se bližajo.

imagodei ::

jernejl je izjavil:

Bolj je problem, da se nekaterim zdi, da kriminalci med migranti ne morejo obstajati in če se taka zgodba vendarle pojavi, menijo, da gre za nesmisel ali pa jo je zakuhal Janša.

Jah, ta človek očitno nisem jaz.

jernejl je izjavil:

OP pravi, da je zgodba povsem nesmiselna, zraven pa lepi še slike svizcev, čokolade in folije. Očitno se je že odločil, kakšna je absolutna resnica, na podlagi nekaj vrstic besedila, prebranega nekje na internetu.

Spet, nisem OP. Je pa vsekakor žalostno, da imamo v Sloveniji stranko, ki se je v preteklosti že zatekala k kriminalu in v takšnihle primerih pomisliš na možnost, da gre za njihov novi stunt.
- Hoc est qui sumus -

3p ::

crcfail je izjavil:

da bi tako očrnili dobro ime sirijskih beguncev iz afrike


1) Brez skrbi. Begunce ste že zdavnaj očrnili, da se jih še hannibal boji.
2) Sirijski begunci sicer niso iz Afrike.

jype ::

jernejl je izjavil:

Motiš se. Kdove, koliko je še takih dejanj, pa nam jih prikrivate. Kot si že povedal, volitve se bližajo.
Ne motim se. Kot nadbitje imam vpogled v vaša razmišljanja in Grims je vsekakor zaskrbljen, kot odgovoren za nacistično propagando v Sloveniji je bil pod velikim pritiskom, da čimprej uredi incident, ki bo ustvaril pogoje, ki jih SDS potrebuje.

kotanyi ::

vostok_1 je izjavil:

Ja ja, saj vem "profiliranje je bad m'kay". Počasi boste spoznali, da svet ni jypetova ograjena middle-upper class bela soseska.


Hja, tule ima yipe prav - če bi vsi delali tako kot on pravi, bi bili varni.

A si kdo predstavlja novico - migranti ukradli shiranemu možaku srednjih let kolo, ga zvezali, naložili na balanco ter se odpeljali proti meji z Italijo? :))

WhiteAngel ::

Meni ni jasno, kako so lahko prišli z avtom čez Hrvaško nazaj in potem nazaj v Slo. Saj niso imeli dokumentov?!

lynxslo5 ::

V azilnem domu na Viču je polno državljanov Alžirije in Maroka. Tudi ugrabitelji so bili državljani Maroka in Alžirije. V teh državah ni nobene vojne, pa naša država vseeno dopušča, da pri nas iz špekulativnih razlogov zaprošajo za azil, nato pa jih moramo državljani finacirati, kako se pasejo v azilnem domu na Viču in si organizirajo pot v Italijo. Nemudoma je treba zaostriti azilno zakonodajo.

D3m ::

domnevno ugrabili


To me vedno pogreje. Cut the crap smrečica.
|HP EliteBook|R5 6650U|

3p ::

lynxslo5 je izjavil:

V azilnem domu na Viču je polno državljanov Alžirije in Maroka. Tudi ugrabitelji so bili državljani Maroka in Alžirije. V teh državah ni nobene vojne, pa naša država vseeno dopušča, da pri nas iz špekulativnih razlogov zaprošajo za azil, nato pa jih moramo državljani finacirati, kako se pasejo v azilnem domu na Viču in si organizirajo pot v Italijo. Nemudoma je treba zaostriti azilno zakonodajo.


Azilna zakonodaja je že zelo stroga. Oglej si število odobrenih vlog tule, se boš hitro pomiril.

Za vlogo prošnje za azil seveda ni vojna v državi noben predpogoj. En razlog, zakaj bi nekdo z maroškim potnim listom lahko zaprosil za azil, se skriva pod imenom Zahodna Sahara.

jype ::

D3m je izjavil:

To me vedno pogreje. Cut the crap smrečica.
Drži, moral bi napisati "zaigrali ugrabitev".

Samael ::

crcfail je izjavil:

jype je izjavil:

imel izjavo za javnost pripravljeno še preden se je incident sploh zgodil.


Podobno kot ko je gorela Notradamska cerkev in so že v naprej povedali da gre lahko izključno le za nesrečo in nič drugega?

Da .. in potem ste nekateri videli tam zadaj obris človeka s kanglico bencina in pa na glavi nečesa, kar bi se dalo zaključiti, da je turban, ane?
Pač ta, dakšne budaleštine ste pisali naokoli.

Oberyn ::

Čakte mal, če so ti ljudje potovali iz lepe njihove preko slovenije proti trstu, očitno niso bežali iz Maroka in Alžirije, pač pa so se hoteli tja vrniti. Saj so vendar potovali v smeri proti Maroku. Torej to so očitno anti-migranti, ki jih je nekdo surovo odstranil iz domovine in se poskušajo tja vrniti kakor vejo in znajo. A to ni nikomur kapnilo?

vostok_1 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Point je, da povprečje pri nas ni isto kot povprečje dol pri njih.

Jz sem absolutno pro-migration. Ampak to niti slučajno ne pomeni open borders.


Povprečje ni isto, ne. Le da to ni ravno kak argument, ko pridejo k nam (recimo) američani na dopust, ne?

O tem, kako imenuješ bolj odprte meje (pro-migration), oziroma kako to stvar izpeljati da bo prav, bi bila zanimiva tema, a ne tukaj.


Jz sem že večkrat jasno ponazoril mojo migracijsko politiko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Master_Yoda ::

Zakaj za zacetek ne naredijo tako, da lahko za azil zaprosis samo ce hoces preckati mejo na prehodih ? Te ilegalne prehode pa zavrniti vse takoj.
Dovie'andi se tovya sagain.

kow ::

Master_Yoda je izjavil:

Ukradli so mu avto in se odpravili v itelijo. Mogoce je bila funkcija tega ta da ni mogel takoj obvestiti policije, ki bi jih potem hitreje prijela ?


To se zdi, vsaj na prvi pogled, smiselna razlaga.

lynxslo5 ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

To me vedno pogreje. Cut the crap smrečica.
Drži, moral bi napisati "zaigrali ugrabitev".


V tebi in Smrekarju tako ljubi Jugoslaviji je z migranti na meji opravila mrtva straža. Takrat migranti niti v sanjah niso ugrabljabljali ljudi in jih tlačili v prtljažnike.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

DELO: zloraba azilnega sistema v SLO in nevladne organizacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8712585 (10089) ahac

Begunska kriza v Sloveniji 2016 (strani: 1 2 3 4100 101 102 103 )

Oddelek: Problemi človeštva
5145573380 (450428) Mavrik

Več podobnih tem