» »

regalne police v kleti

regalne police v kleti

alexribic ::

kak nasvet kje bi lahko dobil najcenejše regalne police za v klet?
180x90x300
ŠxGxV
sem gledal v Obiju in Bauhausu imajo le manjše in izgledalo je vse zelo nestabilno. Zanima me če je kak majster oz. pozna kdo kaksnega majstra v Lj., ki bi mi jih izdelal poceni (barva/material itd.. mi ni važna, glavno da bo stabilno in uporabno.
V skrajni sili, jih bi sam izdelal, a sem s časom na tesnem in če lahko nekdo izdela poceni in "kvalitetno-zanesljivo" bi raje nekomu plačal da naredi.


Hvala

profii ::

Kupi te bauhaus in jih pritrdi v steno zadaj, postanejo 300% bolj stabilne.
Kaj pa misliš dati gor? kaj ekstra težkega?

Tody ::

Kot je rekel profii vzameš tiste ta železne, ki imajo potem možnost pritrdive v steno. Drugače 3 m in 2m velika konstrukcija ne bo stala pri meru v nobenem primeru.

Baja ::

jaz kupujem te: https://www.merkur.si/arhivski-regal-19...

se dajo zložiti ena na drugo, tako da dobiš skoraj 3m. s stabilnostjo nimam tezav, gor pa je vecinoma stara (tezka) racunalniška oprema.

dale bi se tudi skupaj zašraufati, ampak ne vidim potrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Ziga Dolhar ::

Vseeno poglej še v Ikei, serija "Ivar". Z ženo sva postavila za ca. 10 metrov regalnih polic v kleti in se nama super obnese, sploh ker so dimenzije kompatibilne z njihovimi plastičnimi škatlami [različnih dimenzij] za shranjevanje.
https://dolhar.si/

LuiIII ::

Imam ene 7 kom. teh regalnih iz Bauhausa (ta večje modre) in sem jih pritrdil na steno. Drži se nosilnosti posamezne police in ne bi smel imeti nobenih problemov. Aja pa ravna tla so pogoj! Če imaš tla postrani moraš ustrezno podložiti noge. Bodi natančen.

matobeli ::

Jaz mam v kleti, garderobi in dnevni Ikea Algot, odličen storage sistem, je pa velik šraufanja v steno.

KAVINSKY ::

Imam dve garnitrui kupljeni v M tehniki. postavljeni v kot in dodatno privijačeni skupaj v L obliki. Postane precej bolj stabilno. Sicer, kot je napisano jih privijači na zid.

link_up ::

prazne ne bojo nobene stabilne, ce pa ze, bojo pa jurja. Nalozi kaj gor in seveda pritrdi v steno.
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

regali za delavnico

Oddelek: Loža
233569 (2721) OldSkul
»

Stara Hiša

Oddelek: Loža
327412 (5257) zobnik
»

Rabil bi pomoč vodovodarja

Oddelek: Loža
123703 (1997) marjan_h
»

Dolge Police

Oddelek: Loža
112470 (2111) Malajlo
»

pritrditev polic na nenosilno steno

Oddelek: Loža
93819 (3664) madmitch

Več podobnih tem