» »

Nakup sedeza za delo pri PCju

Nakup sedeza za delo pri PCju

scarymovie ::

Zdravo,

zanima me ce ima kdo dobre predloge za sedeze, primerne pri delu z racunalnikom, saj po sluzbi in med vikendi prezivim se nekaj casa za racunalnikom, zato sem razmisljal o nakupu sedeza ki je tudi bolj prijazen za hrbtenico. Za sedez bi bil pripravljen odsteti okrog 600 EUR (max 700).

Prosim za predloge.

Lp

AnjaNja ::

Spinalis Basic, pa tudi Ergonimc, šefica ima Apollo pa je super. Presedimo po 8-10 ur 5-7 dni na teden (odvisno od sezone in gužve)....k temu prištej še plavanje, jogo, pilates, pohodništvo, masažo oz. trigger point pri fizioterapevtu ter bownovo terapijo (eni smo mal kriplasti in zategli, pa sama rekreacija ni zadosti).

matobeli ::

Ikea Markus je dober v svojem cenovnem razredu, ni pa to 600eur razred.

JocJOC ::

AnjaNja je izjavil:

Spinalis Basic, pa tudi Ergonimc, šefica ima Apollo pa je super. Presedimo po 8-10 ur 5-7 dni na teden (odvisno od sezone in gužve)....k temu prištej še plavanje, jogo, pilates, pohodništvo, masažo oz. trigger point pri fizioterapevtu ter bownovo terapijo (eni smo mal kriplasti in zategli, pa sama rekreacija ni zadosti).


Lih gledamo te spinalis sedeže. Kdo to uporablja in ve povedat, kako je stol primeren za "zabušavanje" ali gledanje filmov recimo. Torej da hočeš biti mal bol udobno poseden :)

Han ::

Za udobno gledanje filmov so počivalniki, npr. Stressless s podstavkom za noge - ca. 1000 eur.

mgermo ::

Ergoles Obsession za 550€

bajsibajsi ::

Se strinjam http://www.ergoles.si/izdelki/pisarnisk... poje Spinalise.

scarymovie ::

Kako so pa Herman Miller sedezi, ima kdo izkusnje. Nasel sem da se prodaja rabljen za 400 €. Se se splaca? Kako je v primerjavi z Ergoles ali Spinalisom?

Steinkauz ::

Mi mamo na šihtu Obsession, doma pa evolution
http://www.ergoles.si/izdelki/pisarnisk...

In mi je evolution bolj všeč za non pure working space k se da bl čilirat na njem.

Spinalis so mi pa grozni stoli.

AnjaNja ::

JocJOC je izjavil:

AnjaNja je izjavil:

Spinalis Basic, pa tudi Ergonimc, šefica ima Apollo pa je super. Presedimo po 8-10 ur 5-7 dni na teden (odvisno od sezone in gužve)....k temu prištej še plavanje, jogo, pilates, pohodništvo, masažo oz. trigger point pri fizioterapevtu ter bownovo terapijo (eni smo mal kriplasti in zategli, pa sama rekreacija ni zadosti).


Lih gledamo te spinalis sedeže. Kdo to uporablja in ve povedat, kako je stol primeren za "zabušavanje" ali gledanje filmov recimo. Torej da hočeš biti mal bol udobno poseden :)


Se ne. Je pa odličen, ko dlje časa sediš za računalnikom in klofaš po tipkovnici, bereš zakonodajo etc in s es stolom/sedalom vred nagneš po papir, ki ti je padel na tla.

AnjaNja je izjavil:

JocJOC je izjavil:

AnjaNja je izjavil:

Spinalis Basic, pa tudi Ergonimc, šefica ima Apollo pa je super. Presedimo po 8-10 ur 5-7 dni na teden (odvisno od sezone in gužve)....k temu prištej še plavanje, jogo, pilates, pohodništvo, masažo oz. trigger point pri fizioterapevtu ter bownovo terapijo (eni smo mal kriplasti in zategli, pa sama rekreacija ni zadosti).


Lih gledamo te spinalis sedeže. Kdo to uporablja in ve povedat, kako je stol primeren za "zabušavanje" ali gledanje filmov recimo. Torej da hočeš biti mal bol udobno poseden :)


Se ne. Je pa odličen, ko dlje časa sediš za računalnikom in klofaš po tipkovnici, bereš zakonodajo etc in s es stolom/sedalom vred nagneš po papir, ki ti je padel na tla.


Tisti ki ste imeli rit vsaj nekaj ur parkirano na obeh stolih Ergoles in Spinnalis. Dajte primerjat v čem so razlike etc? Ker bo v kratkem nakup pisarniškega stola (ne za filme gledat in "čilirat") Pa dodatek je še, da se gre za "problematičen križ-hrbtenico".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442649 (8380) SeMiNeSanja
»

Alternativa stolom SpinaliS

Oddelek: Loža
83226 (2423) Invictus
»

Kateri stol?

Oddelek: Loža
205047 (4279) hcet
»

Križ

Oddelek: Loža
81293 (1080) madmitch

Več podobnih tem