» »

Huawei pokazal prepogljiv telefon Mate X

1
2
»

shadeX ::

Glih 2000$ telefon ne sme biti tečen ko hočeš kaj priklopiti v njega.


Čist mogoče - več ni nikoli slabše. Ali pač? Nič bat..tudi Huawei ve, da na uporabniki na njihovih napravah vse več uporabljajo BT slušalke in se jim po vsej logiki ne zdi smiselno noter dajat tiste luknje za nekaj procentov uporabnikov, ki bi jim to slučajno prišlo prav.

Žica me niti najmanj ne moti, pa še vedo je bolj zanesljiva.


Sej je super dokler si na miru. Pri teku, sem jaz slušalke vedno kupoval na pol leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Vazelin ::

gusto je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pri prenosni napravi jaz milorečeno ne vidim prednosti slušalk s kablom:D

Ena od bistvenih prednosti je meni ta, da jih priklopim in delajo, ne pa da takrat crkne baterija, ko jih najbolj rabim. To se mi zdi manjša težava za uporabnike, ki jih dnevno uporabljajo, meni pa, ki jih imam v predalu 1-2 tedna in jih potem nenadoma rabim, se res ne da ukvarjati s tem in razmišljati ali je baterija polna ali ne. Žica me niti najmanj ne moti, pa še vedo je bolj zanesljiva.

1. AirPods so zate pravi naslov. Odlična avtonomija.
2. Moraš primerjati proper bt slušalke, ne smeti iz alibabe za 20 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

shadeX ::

1. AirPods so zate pravi naslov. Odlična avtonomija.


Airpodse boš težko uporabljal za tečt. Men so padale ven in se slušalke za 50EUR bistveno bolje obnesejo kot AP.

Baterijo imam za 5-7 ur poslušanja glasbe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Vazelin ::

Jaz BP tečem z Airpods. Morda imam perfektno oblikovana ušesa, kalup po katerem so oblikovali AP, kaj vem:D

Baterijo imam za .... 20 ur8-)

Scorpy84 ::

GRT je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Glugy je izjavil:

" ni pa vtičnice za slušalke."

meh... rajš bi videl vtičnico za slušalke k pa bralnik prstnih odtisov. Šparal so na napačnem koncu.

Ti pa si bolnik.
Mene pomeče po tleh, ko vidim v l.2019 koga, da je vštekan na telefon s slušalkami.
Pa saj nismo v dobi walkmanov in discmanov.
Wake up.


Ti pa se bolj, ker ne vidiš prednosti, če imaš slušalke s kablom.

To govorijo samo taki, ki kupujejo neke cheap, klump BT slušalke. Kupite enkrat neke kvalitetne BT slušalke pa ne boste nikoli pomislili na kable.


Nimam bt slusalk, probal jbl cenovni rang 100e, pa mi niso prevec usec vsaj zvokovno ne. S kablom dobis boljsi zvok, ok res nisem probal bt slusalk za 200-300e... sicer pa dosti poslusam prek dac, zato mi prav pride kabel.

Markus386 ::

shadeX je izjavil:

Glih 2000$ telefon ne sme biti tečen ko hočeš kaj priklopiti v njega.


Čist mogoče - več ni nikoli slabše. Ali pač? Nič bat..tudi Huawei ve, da na uporabniki na njihovih napravah vse več uporabljajo BT slušalke in se jim po vsej logiki ne zdi smiselno noter dajat tiste luknje za nekaj procentov uporabnikov, ki bi jim to slučajno prišlo prav.

Žica me niti najmanj ne moti, pa še vedo je bolj zanesljiva.


Sej je super dokler si na miru. Pri teku, sem jaz slušalke vedno kupoval na pol leta.


Ampak tista luknja jih stane nekaj centov pri izdelavi, in pokrijejo še teh nekaj procentov "starih prdcev", ki uporabljajo stare dobre slušalke.

Markus386 ::



Za referenco (če še kdo ni gledal). Če je ratalo njemu, bi ratalo tudi appleu.

Markoff ::

Dobra dva čuka? Sitniš. Banke talajo potrošniške kredite, tako da, kdor ga nima, je res prava zguba.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

zmaugy ::

Tole je pissing contest za prestiž. Pa četudi ga nihče ne kupi, glavno da ga firma v ponudbi ima za razliko od "zaostalih firm, ki tega nimajo". Ovce palijo na to.
Pa da so bili prvi ali drugi (predvsem pa pred Applom), ki so to imeli. Kar je po drugi strani pozitivno v primerjavi z Applom, katerega glavni bragging feature je da NIMA headphone jacka in da NIMA čitalnika prstnih odtisov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

rejven ::

pi**a matrna tuki nardijo phone, ki je dejansko nek napredek v zadnjih x letih in predstavlja neke smernice kam bo verjetno razvoj šel, vi se pa napucavate a ga kdo not vtakne al ne.

Komaj čakam, da se nardi taka stvar nekje velikosti 5", ki ga lahko unfoldaš v večji screen če imaš potrebo.

shadeX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

GRT ::

shadeX je izjavil:

Tem "folderjem", vsaj Samsungovim, slabo kaže.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech...

https://twitter.com/i/status/1118574478...


FAK. Ti si tudi malo prilagojen program!
Naslov teme je: Huawei pokazal prepogljiv telefon Mate X
Kaj ima Samsung Fold veze s to temo, razen tega da sta oba prepogljiva!?
Spelji se s takimi kam drugam in ne seri po takih temah, ki nimajo veze s tvojimi blodnjami!
Za take pa moderatorji spijo in drkajo kurac. Za vse druge traparije pa takoj skačejo v luft.
Šalabajzeri!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

shadeX ::

Samsung fanboy, chill.

Kaj ima Samsung Fold veze s to temo,


Si si odgovoril sam - oba sta prepogljiva in sta na tem trgu neposredna konkurenta en drugemu, ker sta edina s to tehnologijo.

Samsungu vsaj v štartu slabo kaže (sorry bro) in bo moral svojo tehnologijo še dodelat.

Mogoče bo pa Apple vzel sample raje od Huaweia.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

GRT ::

shadeX je izjavil:

Samsung fanboy, chill.


Ha ha ha, ti si pa res mal ...

Lonsarg ::

Smaungov način foldanja ima to slabost, da je radij pognjanja precej manjši kot pri Mate X, kar ni ravno fajn za vzdržljivost naprave. Mate X slabost glede vzdržljivosti je pa sicer to, da je ekran na zunanji strani...

Bo leta 2025 Gorila Glass izdal upogljivo steklo pa bo :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končno. Galaxy Fold bo na voljo ... jutri!

Oddelek: Novice / Ostale najave
3510050 (6608) OK.d
»

Samsung razvija že drugi zložljiv telefon

Oddelek: Novice / Android
64233 (2558) nekikr
»

Narediti prepogljiv telefon je težko

Oddelek: Novice / Android
309965 (6927) Magic1
»

Galaxy Fold zdaj menda nared za trg

Oddelek: Novice / Android
146059 (4710) Mato989
»

Huawei pokazal prepogljiv telefon Mate X (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6418029 (13437) Lonsarg

Več podobnih tem