» »

MOLEX

MOLEX

msmiha ::

Kako bi narazen dob MOLEX konektor tak, da bi lahk pol še en kabel gor zalotav od ventilatorja. Ma kdo kako idejo? Kako mate to drugi naštimano. A ste šli lubit žice?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

jest sem kar žico mal olupu in na eno dal tri ventilatorje. Drugače pa se lahko molex konektorji kupijo v LJ tam pri Levu, kjer je ena taka štacuna. Samo jih nimajo vedno.

Binji ::

Zakaj bi to olupu?

CCD ::

Jes sm en MOLEX ki ni mel funkcije kar odrezal pol pa ventilatorje (oz. šaltarje) kar z navadno vrstno sponko gor priklopil.

alien-w ::

msmiha: ce molex pogledas od spredi (pogledas v notranjost, tm k mas une palcke za elektirko), lahko vidis, da so te palcke s kovinskim zatičem (kovinski je) zataknjen za plastiko. Ce tiste zatice s kaksnim nozkom ali izvijacem mal notr prtisnes (na vsaki kovinski palcki sta ponavadi dva) in od zadaj potegnes kabl ven, bi moralo iti. Malo se pomatraj. :8)
imam tudi sliko, kako to zgleda. ce mi napises mail, ti lahko posljem. LP

msmiha ::

Alien-W daj mi pošlji sliko na mail
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Bungee- ::

Ena varianta je da res z nozkom oziroma majhnim izvijacem enostavno pritisnes zgoraj noter. S tem odmaknes zatice, se bolj simpl pa je ce gres u eno elektro stacuno, pa si nabavis ene par novih, pa jih bos mel za vec ventov kot samo enega 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232189 (1946) Brias
»

Mrezice za ovitje kablov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272159 (1608) Keyser Soze
»

Urejanje napajalnih kablov (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
536799 (5284) Keyser Soze
»

Priklop ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131604 (1452) kuglvinkl
»

kje je se kako napajanje za ventilatorje

Oddelek: Pomoč in nasveti
11992 (871) kuglvinkl

Več podobnih tem