» »

Samsung pokazal nove Galaxyje 10

1 2
3
4

Lion29 ::

hojnikb je izjavil:

Ko bo 5g pri nas, boš ti ze na naslednjem telefonu ;)


zivim v londonu ze 6 let ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dimnik ::

hojnikb je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Baterija bi naj bila 4380 mAh. To me vedno cudi pri teh flagship telefonih - kitajski telefoni za 150 EUR imajo ponavadi boljso baterijo noter (ok no 380 mAh je zmogljivejsa od mojega telefona za 150 eur ki sem ga nabavil pred 3 leti).

Kitajski telefoni so velikokrat optimistični, kar se tice mAh ;)


Po pomoti ptitisnil predlagaj izbris, namesto citiraj

Aha imaš prav, npr. Samsungova 3500mah v s8+ crkne dosti prej kot xiaomijeva 3400mah v mi8 ali 3500mah v mi note3, ob enaki uporabi....

Nikonja ::

Najbolj smešno je, če bi vsakem tukaj dal 1.500 eur za nakup telefona, ampak samo za nakup telefona (razliko vrneš nazaj) jutri bi vsi prednaročili eno verzijo S10 ane? Manjši del bi eno od verzij iPhona ampak nobeden od vas nebi Xiaomija, Huaweia... naročil.

Priznam, meni je predrag, in nimam želje ga plačat v 24 obrokih tudi, ampak če bi imel dnar bi ga takoj naročil, brez sekunde razmišljanja. Ima svoje minuse, ampak trenutno je najboljši android telefon.

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Baterija bi naj bila 4380 mAh. To me vedno cudi pri teh flagship telefonih - kitajski telefoni za 150 EUR imajo ponavadi boljso baterijo noter (ok no 380 mAh je zmogljivejsa od mojega telefona za 150 eur ki sem ga nabavil pred 3 leti).

Kitajski telefoni so velikokrat optimistični, kar se tice mAh ;)


Po pomoti ptitisnil predlagaj izbris, namesto citiraj

Aha imaš prav, npr. Samsungova 3500mah v s8+ crkne dosti prej kot xiaomijeva 3400mah v mi8 ali 3500mah v mi note3, ob enaki uporabi....

Potrjujem to navedbo. Sem istočasno kupil SGN 4 in Xiaomijev Note 3, pa trojka še vedno dela kot nova, Samsung pa je bil tudi po menjavi baterije katastrofa.

Nikonja je izjavil:

Najbolj smešno je, če bi vsakem tukaj dal 1.500 eur za nakup telefona, ampak samo za nakup telefona (razliko vrneš nazaj) jutri bi vsi prednaročili eno verzijo S10 ane? Manjši del bi eno od verzij iPhona ampak nobeden od vas nebi Xiaomija, Huaweia... naročil.

Priznam, meni je predrag, in nimam želje ga plačat v 24 obrokih tudi, ampak če bi imel dnar bi ga takoj naročil, brez sekunde razmišljanja. Ima svoje minuse, ampak trenutno je najboljši android telefon.

Imaš prav. Pojutrišnjem bi ga pa prodal...:D

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

A ni ta Samsung izjema, ki je neke težave imela?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

c3p0 ::

Nikonja je izjavil:

Najbolj smešno je, če bi vsakem tukaj dal 1.500 eur za nakup telefona, ampak samo za nakup telefona (razliko vrneš nazaj) jutri bi vsi prednaročili eno verzijo S10 ane? Manjši del bi eno od verzij iPhona ampak nobeden od vas nebi Xiaomija, Huaweia... naročil.


Če je že brezplačen... Drugače bi bilo, če bi razliko lahko obdržal. Price/performance.

GRT ::

Nikonja je izjavil:

Najbolj smešno je, če bi vsakem tukaj dal 1.500 eur za nakup telefona, ampak samo za nakup telefona (razliko vrneš nazaj) jutri bi vsi prednaročili eno verzijo S10 ane? ...ampak nobeden od vas nebi Huaweia... naročil.

Se pa precej motiš.

Ganon ::

Prihaja konkurenca. :D



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

MrNighthawk ::

Ganon je izjavil:

Prihaja konkurenca. :D





Ni čudno, da se jih Apple in U.S. bojijo

https://www.theverge.com/2019/2/24/1823...

Sicer me še vedno zdijo preveliki telefoni ampak tehnološko gledano se mi pa tale zadeva bolj dopade od Samsunga

Ganon ::

Fold izgleda kot leta star prototip v primerjavi z Mate X. Res osupljiv telefon.

Lion29 ::



primerjava baterij...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LeQuack ::

Ganon je izjavil:

Fold izgleda kot leta star prototip v primerjavi z Mate X. Res osupljiv telefon.


Ja Huawei zgleda 100x boljš dejansko. Boljši ko je zložen in boljši ko je razprt, brez notcha ali podobnih bedarij. Ne vem kako misli Samsung prodajat tisto stvar za 2k dolarjev/evrov.
Quack !

Vazelin ::

In kdaj se bo lahko kupilo tega Huaweja?

Lion29 ::

LeQuack je izjavil:

Ganon je izjavil:

Fold izgleda kot leta star prototip v primerjavi z Mate X. Res osupljiv telefon.


Ja Huawei zgleda 100x boljš dejansko. Boljši ko je zložen in boljši ko je razprt, brez notcha ali podobnih bedarij. Ne vem kako misli Samsung prodajat tisto stvar za 2k dolarjev/evrov.


zgleda boljsi? ne vem, meni deluje zaslon precej slabsi. nisem lih tolko siguren, da je tolko boljsi...
kolko bo cena?

anyways, mene ne prvi ne drugi ne prepricata... cena ni vazna, zame je uporaba... oba mi delujeta se vedno precej gimmiky
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Groot ::

Sicer Huawei Mate X izgleda res hudo, ampak sam nikakor ne razumem kako se bo obneslo to, da je telefon ko je zložen ubistvu v celoti ekran. Pač ravno v torbo zraven ključev ga ne moreš dati.

MrStein ::

A če je samo na eni strani ekran, potem pa lahko?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Sicer pa smo leta 2019. Gorilla glas je že leta 2012 v verziji 2 čisto OK ščitil pred ključi. Razen če imaš ključe iz diamanta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gddr85 ::

tud gorilla glasa ni scratch proof, čez cajt dobiš komot kake mikro praskice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Groot ::

MrStein je izjavil:

Sicer pa smo leta 2019. Gorilla glas je že leta 2012 v verziji 2 čisto OK ščitil pred ključi. Razen če imaš ključe iz diamanta.


Bi se načeloma povsem strinjal, ampak glede na to da vsaj sam za Galaxyja S8+ nisem uspel dobiti nekega pametnega zaščitnega stekla, ki bi zdržal več kot 1 mesec okog zakrivljenega dela ekrana (in ja poizkusil tudi originale), dvomim da bo tole šlo. Plus panzer glass za pregibajoč ekran itak odpade tako da ostane samo folija.

MrStein ::

Govorim o "vgrajeni" zaščiti.

gddr85 je izjavil:

tud gorilla glasa ni scratch proof, čez cajt dobiš komot kake mikro praskice

Verjetno, ja. Za to res rabiš dodatke, ki jih menjuješ.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

BigWhale ::

Meni se zdi tole s 'steklenimi' ekrani cista norost. Trda plastika in enostavno zamenljiva zascita proti praskam nad njo. Ko se ti spraska, enostavno zamenjas tisto zascito in je problem resen. Bolj prozna je zgornja plast, bolje je.

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Meni se zdi tole s 'steklenimi' ekrani cista norost. Trda plastika in enostavno zamenljiva zascita proti praskam nad njo. Ko se ti spraska, enostavno zamenjas tisto zascito in je problem resen. Bolj prozna je zgornja plast, bolje je.


Samo pol ni tok lep :))

Lion29 ::

MrStein je izjavil:

Sicer pa smo leta 2019. Gorilla glas je že leta 2012 v verziji 2 čisto OK ščitil pred ključi. Razen če imaš ključe iz diamanta.



fold def. ne bo imel gorilla glass... tisti Huawei tudi ne... je treba videt kako se bo zadeva obnesla... sploh po dolgotrajni uporabi... imam nekako obcutek da na "fold" mestu bo prihajalo do obrabe
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

GRT ::

Fantje, niso to telefoni za radničko klaso.
Za tiste v kravatah pa belih rokavičkah pa nč bat, da ga bodo popraskal, če pa že se pa zaradi tega ne sekirajo, ker ga bodo zamenjali.
bdw
Koliko pa bo ta Huawei MateX?

MrNighthawk ::

GRT je izjavil:


Koliko pa bo ta Huawei MateX?


2.200 € če se ne motim

roCkY ::

2299 € sem nekje videl.
Čemu in komu bi tole bilo namenjeno pa mi zaenkrat ni jasno. Za 2k se dobi odličen PC. In če rabiš nekaj za resno delo se pač tisto s sabo vlači.

Machete ::

roCkY je izjavil:

2299 € sem nekje videl.
Čemu in komu bi tole bilo namenjeno pa mi zaenkrat ni jasno. Za 2k se dobi odličen PC. In če rabiš nekaj za resno delo se pač tisto s sabo vlači.


KAAAJ? Ne se hecat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

Bili bi presenečeni, koliko ljudi je pripravljeno kupiti tak telefon, če jim ga ponudiš na obroke.

sirotka ::

Lion29 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ko bo 5g pri nas, boš ti ze na naslednjem telefonu ;)


zivim v londonu ze 6 let ;)


Z Londonom se ne bi hvalil glede hitrosti prenosa podatkov na mobilnem omrežju, meni je cel teden delovalo katastrofalno, očitno preveč ljudi.

feryz ::

Kamor greš je podobno. Enakopravnost oz. enaki pogoji v roamingu so bolj na papirju. V realnosti goste malo bremzajo. Da se domačim splača biti domači.

sirotka ::

feryz je izjavil:

Kamor greš je podobno. Enakopravnost oz. enaki pogoji v roamingu so bolj na papirju. V realnosti goste malo bremzajo. Da se domačim splača biti domači.


Sem govoril z domačini in vsi jamrajo, oversubscribed je bila beseda, ki so jo oni uporabljali:) Zadeva na meji uporabnega.

MrStein ::

roCkY je izjavil:

2299 € sem nekje videl.
Čemu in komu bi tole bilo namenjeno pa mi zaenkrat ni jasno. Za 2k se dobi odličen PC. In če rabiš nekaj za resno delo se pač tisto s sabo vlači.

Pa tudi soliden rabljen avto dobiš za ta denar!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

roCkY ::

€ se pač da za tisto kar se rabi oz. se misi, da se rabi. V tem izpostavljenem zaslonu pa ne vidim NIČ uporabnega.
Industrija išče niše. Bomo videli kako bo tole sploh obstojno. Bo kaj bolje kot očala ali 3D TV recimo?

Lion29 ::

sirotka je izjavil:

Lion29 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ko bo 5g pri nas, boš ti ze na naslednjem telefonu ;)


zivim v londonu ze 6 let ;)


Z Londonom se ne bi hvalil glede hitrosti prenosa podatkov na mobilnem omrežju, meni je cel teden delovalo katastrofalno, očitno preveč ljudi.


kot prvo, meni dela tipi topi (seveda ne vedno)
kot drugo, nihce se s tem ne hvali, samo da bomo tu med prvimi z 5G
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MrNighthawk ::

roCkY je izjavil:

2299 € sem nekje videl.
Čemu in komu bi tole bilo namenjeno pa mi zaenkrat ni jasno. Za 2k se dobi odličen PC. In če rabiš nekaj za resno delo se pač tisto s sabo vlači.


za 2.3k dobiš odličnega laptopa ali pa ultrabooka pa še zelo dober telefon. produktivnost 100x višja kot pa na tablici.

Machete ::

Nije žvaka za seljaka.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dottor ::

GRT je izjavil:

Fantje, niso to telefoni za radničko klaso.

Tu se motiš, pejdi malo na gradbišča pogledat kakšne telefoni imajo. Živet cel mesec na pašteti, ampak telefon pa more bit. Nek se vidi razkoš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

MrStein ::

Saj ni rekel, da ga ne kupijo. Ampak da ni namenjen njim. Tako kot spojlerji na avtih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GRT ::

MrStein je izjavil:

Saj ni rekel, da ga ne kupijo. Ampak da ni namenjen njim. Tako kot spojlerji na avtih.

Točno to.
Potem se pa pritožujete čez ceno Samsunga FOLD. Saj je čist poceni. No ja samo mal bolj smotan izgleda. :))

klinker ::

To itak ne bo slo v promet, tako kot tablice niso nek prodajni hit. Pa kot zgoraj omenjeno, za ta kes kupis top fon in en iPad pro zraven al pa ultrabook, pa lahko res dejansko kaj nardis.

Lion29 ::

eden izmed mnogih primerjav kako (dobro) SGS10+ stabilizira sliko

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MrStein ::

Pri iPhone in Samsung je kul, da imata ravno tam pol leta zamaknjene release in lahko fani vsakič onanirajo kako je nov telefon boljši od starega.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lion29 ::

MrStein je izjavil:

Pri iPhone in Samsung je kul, da imata ravno tam pol leta zamaknjene release in lahko fani vsakič onanirajo kako je nov telefon boljši od starega.


ni tolko pomembno to, da je boljsi v necem od iPhone-a.... ampak to, da premore to (ki bi dandanes ze moglo biti standard)

z iPhone-om pa se ga pac primerja, ker naj bi bil najboljsi fon na trziscu, no, do zdaj, al pa najbolj popularen v ZDA...
me pa sicer res zanima, kako se bo apple odzval na tole.... ker samsung je po mojem naredil najvecji korak do sedaj med razlicicami v primerjavi s prejsnjimi foni... od sgs1 naprej ... sam sem vedno bil rahlo razocaran ob predstavitvi... sgs10 v primerjavi z 9ko prinasa kup novosti.

je pa tudi res, da se slisi prevec dobro da bi bilo res, pa samo cakam, kdaj bo prisla novica ven, da je baterija crkuje po 1 mesecu, ali da kamere crkujejo, ali da ekrani pokajo okoli kamer, etc...

zaenkrat sem po uvidnih super novicah (po specsih na papirju) prav zadovoljen, da prihajajo recenzije ven s pohvalami.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MrNighthawk ::

Lion29 je izjavil:

sam sem vedno bil rahlo razocaran ob predstavitvi... sgs10 v primerjavi z 9ko prinasa kup novosti.


Meni se sicer zdi, da večina novosti, ki pridejo so bolj gimmicks kot ne vem kakšne praktične zadeve. Malo boljši zaslon in malo boljši aparat + nov čip in (mogoče) malo večja baterija. Oblikovno so pa vsi telefoni zadnja 4 leta zelo podobni. Največji (designerski) preskok je bil iz aluminija na steklo. Fotke "se filtrirajo in končajo" na instagramu. Day to day uporaba je pa približno enaka, glede na moje potrebe :)

Lion29 je izjavil:

eden izmed mnogih primerjav kako (dobro) SGS10+ stabilizira sliko



Test ni fer ker je Samsunga držal v desni (močnejši) roki in je bil bolj stabilen :))

Lion29 ::

The Galaxy S10's Incredible Display!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Daliborg ::

Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Machete ::

Lion29 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Pri iPhone in Samsung je kul, da imata ravno tam pol leta zamaknjene release in lahko fani vsakič onanirajo kako je nov telefon boljši od starega.


ni tolko pomembno to, da je boljsi v necem od iPhone-a.... ampak to, da premore to (ki bi dandanes ze moglo biti standard)

z iPhone-om pa se ga pac primerja, ker naj bi bil najboljsi fon na trziscu, no, do zdaj, al pa najbolj popularen v ZDA...
me pa sicer res zanima, kako se bo apple odzval na tole.... ker samsung je po mojem naredil najvecji korak do sedaj med razlicicami v primerjavi s prejsnjimi foni...


Nisem siguren. Jaz prihajam iz s8 in me je 10 pustil precej ravnodušnega. (Kamera pa je celo eno mini razočaranje, predvsem v luči, da je huawei naredil boljšo). Gre pa pozdraviti ohranitev vseh starih senzorjev, 3,5 jacka, vseh možnih navi sistemov in 5g. Glede tega je s10 kralj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrStein ::

Daliborg je izjavil:

hmmmm
https://www.tomsguide.com/us/galaxy-fol...

To meni javi error 403
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Daliborg ::

Mogoče tale povezava potem?
https://www.theverge.com/2019/4/17/1841...

Skratka teli Samsung galaxy fold naj bi se kvarili na prepogljivem mestu.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

MrStein ::

MrStein je izjavil:

Daliborg je izjavil:

hmmmm
https://www.tomsguide.com/us/galaxy-fol...

To meni javi error 403

Sem probal tudi nekaj proxy-jev in večina javi error 403 ali 404.

Edini, ki je pokazal stran je https://www.croxyproxy.com/
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung pokazal Galaxy S10 Lite in Note 10 Lite

Oddelek: Novice / Android
198540 (5603) Bellzmet
»

Nokia 7.2 je tu

Oddelek: Novice / Android
248164 (4893) SmeskoSnezak
»

Xiaomijev prvak Mi A3 je tu

Oddelek: Novice / Android
236830 (5284) crystal
»

Samsung predstavil Galaxy S9 in S9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5117571 (12932) xda develope
»

Novosti iz Sonyja: E3, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet, SmartWatch 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5421545 (20239) PrihajaNodi

Več podobnih tem