» »

Nakup preko Eventima

Nakup preko Eventima

bizgech ::

Kupujem neke vstopnice in me zanima ali moram opraviti ta nakup preko spletne strani eventim, ali lahko pridem na prodajno mesto in tam plačam in vzamem vstopnice. Bi šlo tako ali gre po principu mimovrste, enaa in podobnih trgovin?
Naslednje kar me zanima: če naročim preko spletne strani eventim in plačam s položnico (upn), kako jo izpolnem? Nisem namreč zasledil nobenih podatkov (TRR, BIC, Koda namena itd.), kaj je treba navesti.

koyotee ::

bizgech je izjavil:

Kupujem neke vstopnice in me zanima ali moram opraviti ta nakup preko spletne strani eventim, ali lahko pridem na prodajno mesto in tam plačam in vzamem vstopnice. Bi šlo tako ali gre po principu mimovrste, enaa in podobnih trgovin?
Naslednje kar me zanima: če naročim preko spletne strani eventim in plačam s položnico (upn), kako jo izpolnem? Nisem namreč zasledil nobenih podatkov (TRR, BIC, Koda namena itd.), kaj je treba navesti.


Veliko sreče v življenju ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Vstopnice lahko naročiš preko neta (tu sta običajno dve opciji, da ti pošljejo po pošti, kjer plačaš poštnino ali "pa print at home" si jo sprintaš sam) ali pa kupiš fizično na prodajnem mestu (torej tako, kot si rekel, tam plačaš in prevzameš). https://www.eventim.si/si/prodajna_mest...

Drugi del vprašanja ti ne znam odgovoriti, ker sam običajno plačam s kreditno kartico.

matobeli ::

Ponavadi dobiš vse podatke za plačilo na mail ob potrditvi nakupa.

Če je pri eventimu drugače jih pa pokliči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Kam na koncert? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
231148869 (169) GupeM
»

Spletna prodaja vstopnic

Oddelek: Loža
123946 (2413) fireX88
»

Najenostavnejše plačevanje položnic

Oddelek: Loža
4210053 (6966) Alien123
»

Kje v Italiji kupiti vstopnice

Oddelek: Loža
172290 (1933) MIHAc27
»

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Oddelek: Loža
202050 (1036) JercSI

Več podobnih tem