» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
8 / 26
»»

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

antartide je izjavil:

Jype... Bil sem z solidnimi in z hudačami. Z hudačo je boljše. Sorry joči se.
A uno z rumenim pokrovom? Kako že ti rečeš temu? Azijke? V Ljubljani temu rečejo "za embalažo".



Z zelenim pokrovom so novo zelandke, če se ne motim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

kuall je izjavil:

Znam bolje opazovat kot ti. Poznam par moških, ki znajo VSAKO žensko omehčat, ali pa 90% njih, z gobcem seveda. Ga bo natakarica prvič v življenju videla in se mu bo smejala, da ti je takoj jasno, da bi šla takoj z njim v posteljo, če bi ji dal šanso. Ti so "alfa" samci. Že mau smešno, posebej meni, ker imam čut za opazovanje bolj izostren, ostali to spregledate.
Ja, to je napaka, ki jo delaš. "Alfa" itak ne pomeni tega, ampak ker je tako ali tako koncept znanstveno temeljito diskreditiran, je celotna debata odveč.

Saj ti si v preteklosti že pisal o tem, pa si zdaj očitno pozabil: Takim moškim (in ženskam) rečemo "čustveno visoko inteligentni".

PrihajaNodi je izjavil:

Z zelenim pokrovom so novo zelandke, če se ne motim.
Dvomim:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

Alfa moški obstajajo, jype.
Alfa moški niso mit.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Mhm, pa Artur je edini k loh sablo iz kamna spul.

PrihajaNodi ::

Pri volkovih je vedno alfa samec tisti ki, zacne prvi jesti meso od plena.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pri volkovih je vedno alfa samec tisti ki, zacne prvi jesti meso od plena.

:D
Alfa samec ga tudi prvi in zadnii zarine v volkuljo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

https://m.imdb.com/title/tt1601913/

Film o volkovih in alfa samcih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WhiteAngel ::

kuall je izjavil:

Ves trik pa je v sproščenosti in v samozavesti. Če je človek sproščen se bo zlahka šalil, šale mu bodo prihajale same od sebe, kar bo ženske nasmejalo. Če pa je samozavesten bo imel barvo glasu in ritem govora prijetno optimistično, kar pritegne ženske, ker jih spravi v dobro voljo poslušat tisto, isto kot jih spravi v dobro voljo poslušat dobro muziko. Zato pa smo obsedeni z glasbo, naši možgani so zaradi govora tako natrenirani za zaznavanje lepega ritma v zvokih in zato tako uživamo v glasbi.


Heh, so true :P

kuall ::

Alfa samci so vodje oziroma tisti, ki največ govorijo in jih hočejo vsi poslušat.
Zato pa imajo ženske rade gobce (ljudi, ki jih je prijetno poslušat) ker vedo, da jih bo prijetno poslušat tudi vsem drugim ljudem in bodo tako prišli do pozicije vodje, kar pa bo potem tem ženskam prineslo dodatne dobrine, ko bodo pri koritu.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pri volkovih je vedno alfa samec tisti ki, zacne prvi jesti meso od plena.
To je bullshit.

kuall je izjavil:

Alfa samci so vodje oziroma tisti, ki največ govorijo in jih hočejo vsi poslušat.
To je bullshit.

Vazelin je izjavil:

Alfa samec ga tudi prvi in zadnii zarine v volkuljo
To je bullshit.

PrihajaNodi je izjavil:

Film o volkovih in alfa samcih.
To je bullshit.

Alpha (ethology) @ Wikipedia

Pravljice, ki ne zdržijo resne presoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

kuall je izjavil:

Alfa samci so vodje oziroma tisti, ki največ govorijo in jih hočejo vsi poslušat.
Zato pa imajo ženske rade gobce (ljudi, ki jih je prijetno poslušat) ker vedo, da jih bo prijetno poslušat tudi vsem drugim ljudem in bodo tako prišli do pozicije vodje, kar pa bo potem tem ženskam prineslo dodatne dobrine, ko bodo pri koritu.


A zato so geeki vec ali manj samci?

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pri volkovih je vedno alfa samec tisti ki, zacne prvi jesti meso od plena.
To je bullshit.

kuall je izjavil:

Alfa samci so vodje oziroma tisti, ki največ govorijo in jih hočejo vsi poslušat.
To je bullshit.

Vazelin je izjavil:

Alfa samec ga tudi prvi in zadnii zarine v volkuljo
To je bullshit.

PrihajaNodi je izjavil:

Film o volkovih in alfa samcih.
To je bullshit.

Alpha (ethology) @ Wikipedia

Pravljice, ki ne zdržijo resne presoje.



Poglej si film pa ne obsojaj dalje!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

A zato so geeki vec ali manj samci?
Niso.

PrihajaNodi je izjavil:

Poglej si film pa ne obsojaj dalje!
Znanost je že dokazala, da je koncept neuporaben za opisovanje družbenih vzorcev. Vse nakladanje, ki pride po tem, je to, čemur strokovno rečemo "wishful thinking".

PrihajaNodi ::

Niso.


So, ker jim manjka socialnih vescin in gobca.

Znanost je že dokazala, da je koncept neuporaben za opisovanje družbenih vzorcev. Vse nakladanje, ki pride po tem, je to, čemur strokovno rečemo "wishful thinking".


Sej je dal Vostok posnetek dogajanja z mismi ko je enkrat hrane prevec. So ga veckrat ponovili, rezultat isti. Alfa samci se spremenijo v geje ali pa se lispajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

So, ker jim manjka socialnih vescin in gobca.
Tvoji podatki so zastareli, zanemarjaš tudi vpliv patriarhalne vzgoje.

PrihajaNodi je izjavil:

Sej je dal Vostok posnetek dogajanja z mismi ko je enkrat hrane prevec. So ga veckrat ponovili, rezultat isti. Alfa samci se spremenijo v geje ali pa se lispajo.
Tisto je bullshit.

PrihajaNodi ::

Za tebe je vae bullshit. Test s podganami pa prikazuje naso druzbo. Sam da so misice, silikoni in ferari pr bajt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Test s podganami pa prikazuje naso druzbo.
Ne, test s podganami je bullshit. Eksperiment s podganami in pol stoletja prej z volkovi je vedno lahko postavljen tako, da dokaže karkoli. Če si želiš dokazati obstoj alfa samca, potem izbereš primerne podgane, jih postaviš v primerno okolje in dobiš rezultate, s katerimi lahko izvajaš bullshit.

PrihajaNodi je izjavil:

Sam da so misice, silikoni in ferari pr bajt.
Slaboumneži že od nekdaj hrepenite po zgodbicah, ki bi vam dale prijeten občutek, da je vse organizirano. Mene ne moti, samo ne stresat svojega bullshita po tehnološkem forumu.

Vazelin ::

Se lahko vrnemo on-topic?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

holabaluza ::

kuall je izjavil:

jype je izjavil:

Vidim, da si z mentaliteto še v srednjem veku, kar tudi potrjuje moje domneve, da si bil zelo pomanjkljivo vzgojen, če sploh.

Znam bolje opazovat kot ti. Poznam par moških, ki znajo VSAKO žensko omehčat, ali pa 90% njih, z gobcem seveda. Ga bo natakarica prvič v življenju videla in se mu bo smejala, da ti je takoj jasno, da bi šla takoj z njim v posteljo, če bi ji dal šanso. Ti so "alfa" samci. Že mau smešno, posebej meni, ker imam čut za opazovanje bolj izostren, ostali to spregledate.


Pa zelo nizko cenis zenske. Torej vsaka zenska, ki se tipu nasmeji bi se po tvoji logiki takoj dala dol s tipom? A si ti resen, dude?

Mislim, ok stekam ce govoris tam o srednjesolkah ali pa se o mal neizoblikovanih studentkah. Se mi pa zdi, da prej tipu kaj manjka, ce se se pri tridesetih kar dol daje z 20 letnicami.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Ne, test s podganami je bullshit. Eksperiment s podganami in pol stoletja prej z volkovi je vedno lahko postavljen tako, da dokaže karkoli. Če si želiš dokazati obstoj alfa samca, potem izbereš primerne podgane, jih postaviš v primerno okolje in dobiš rezultate, s katerimi lahko izvajaš bullshit.

Potem pa prosimo tebe, o vsemogočni jype, da nam s prstom pokažeš, katere študije so relevantne in katere niso. Verjetno samo tiste, ki ustrezajo tvoji ozkogledosti in preferirajo bicikle.

thetech ::

Smo jih kar nekaj pobimbal iz Tinderja, navsezadnje je temu namenjen, mar ne? Mogoče so ta dekleta zdaj vaše punce, kdo ve...

FTad ::

antartide je izjavil:

Me zanima če kdo dejansko bere te spise jypeta? Ker meni se ne da brat, ker že možgani vedo da so spet neke jype buče brez smisla.


jaz jih ze avtomatsko preskocim

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Nodi, nehaj sanjati o golobih na strehi,
pa si najdi eno simpatično gospo svoje starosti in se imej z njo fajn še teh par let, ki jih imaš pred sabo. To ti bo prineslo več pravega zadovoljstva kot vse o čemer naklada vostok.


Kje jo najdem?

A nisi v Romuniji?

Tam ne bi smel imeti problemov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

A nisi v Romuniji?

Tam ne bi smel imeti problemov...


Meh, če misliš da je tako kot včasih ko si rekel da si iz Yuge in je bila Jugoslavija oh in sploh se motiš. Babe kot babe, povsod isti šmorn.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Nima nodi 500 eur dnevno da bo zanimiv 20 letnim romunkam:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nima nodi 500 eur dnevno da bo zanimiv 20 letnim romunkam:D



Eh, majo romunke več kot slovenke, vsaka že pri dvajsetih svoj flat, ene na kredo, spet druge pa kar po dva ker jim da država neke ugodne kredite za mlade pa potem morajo to izkoristit. Nevem če jim je tolko do keša. Vprašaj Invictusa, ko mu je ušla z neko ljubeznijo iz srednje šole, ziher ni bil miljonar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Back on topic počasi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Back on topic počasi


Saj smo na topicu. Tinder rešitev? Močno dvomim. Samo pomisli bejba dobi po 2k "lajkov" in na koncu bo šla z nekim Vazelinom? Pa to je kot Leninove uresničene sanje o komunizmu, ki deluje v praksi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Horas ::

holabaluza je izjavil:

kuall je izjavil:

jype je izjavil:

Vidim, da si z mentaliteto še v srednjem veku, kar tudi potrjuje moje domneve, da si bil zelo pomanjkljivo vzgojen, če sploh.

Znam bolje opazovat kot ti. Poznam par moških, ki znajo VSAKO žensko omehčat, ali pa 90% njih, z gobcem seveda. Ga bo natakarica prvič v življenju videla in se mu bo smejala, da ti je takoj jasno, da bi šla takoj z njim v posteljo, če bi ji dal šanso. Ti so "alfa" samci. Že mau smešno, posebej meni, ker imam čut za opazovanje bolj izostren, ostali to spregledate.


Pa zelo nizko cenis zenske. Torej vsaka zenska, ki se tipu nasmeji bi se po tvoji logiki takoj dala dol s tipom? A si ti resen, dude?

Mislim, ok stekam ce govoris tam o srednjesolkah ali pa se o mal neizoblikovanih studentkah. Se mi pa zdi, da prej tipu kaj manjka, ce se se pri tridesetih kar dol daje z 20 letnicami.


ti pa nimaš nobenih izkušenj z ženskami ha? niti jih ne poznaš. tudi ženske 30 40 50 maš take ko bi se kr dol dale. ni vse v isti koš metat ampak so.

in ka manka 30letniku če se daje dol z srednješolkami? nič!!! uživa v mladem mesu.

Cruz ::

kuall je izjavil:

jype je izjavil:

Vidim, da si z mentaliteto še v srednjem veku, kar tudi potrjuje moje domneve, da si bil zelo pomanjkljivo vzgojen, če sploh.
Če je človek sproščen se bo zlahka šalil, šale mu bodo prihajale same od sebe, kar bo ženske nasmejalo. Če pa je samozavesten bo imel barvo glasu in ritem govora prijetno optimistično, kar pritegne ženske, ker jih spravi v dobro voljo poslušat tisto, isto kot jih spravi v dobro voljo poslušat dobro muziko. Zato pa smo obsedeni z glasbo, naši možgani so zaradi govora tako natrenirani za zaznavanje lepega ritma v zvokih in zato tako uživamo v glasbi.
Saj vsakega človeka pritegne prijeten človek. Tudi moške spravi tak moški v dobro voljo. Kot je nekdo rekel, če žensko nasmeješ, še ne pomeni, da je spolno zainteresirana vate. Lahko si ji le zanimiv, kot človek, kot prijatelj. Gobec je za začetek sicer v redu, pomaga, ampak čim bo ženska videla, da si samo gobezdač, te bo odstranila s seznama kandidatov. Potrebno ji je neverbalno pokazati kaj hočeš. Da jo pogledaš v oči in istočasno s pogledom objameš ter izsesaš njeno dušo s telesa. To si ženska želi, ne gobezdača - čeprav je seveda lahko dodaten plus, odvisno od osebe. Jaz poznam človeka, ki je tih po naravi pa brez problema dobi punco. Pa ni fizično nič posebnega, ve pa pokazati kaj želi in potem to tudi stori.

GrX ::

thetech je izjavil:

Smo jih kar nekaj pobimbal iz Tinderja, navsezadnje je temu namenjen, mar ne? Mogoče so ta dekleta zdaj vaše punce, kdo ve...

A ti to resno? Hahahaha....

GrX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nima nodi 500 eur dnevno da bo zanimiv 20 letnim romunkam:D



Eh, majo romunke več kot slovenke, vsaka že pri dvajsetih svoj flat, ene na kredo, spet druge pa kar po dva ker jim da država neke ugodne kredite za mlade pa potem morajo to izkoristit. Nevem če jim je tolko do keša. Vprašaj Invictusa, ko mu je ušla z neko ljubeznijo iz srednje šole, ziher ni bil miljonar.

Ja seveda ja. Sem pred leti na Ibizi slučajno spoznal dve romunki, ki sta pri 24-tih še vedno živeli še doma... Sem bil tudi pri njih nekaj dni na obisku, pa tista stanovanja niso zgledala ravno iz tega desetletja. Nabijaš in lažeš, da se kar kadi....no, saj čisto po romunsko.

Vazelin ::

GrX je izjavil:

thetech je izjavil:

Smo jih kar nekaj pobimbal iz Tinderja, navsezadnje je temu namenjen, mar ne? Mogoče so ta dekleta zdaj vaše punce, kdo ve...

A ti to resno? Hahahaha....

Ja saj folk to dela. Preko tinderja se dobivajo za seks
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

GrX ::

Vazelin je izjavil:

GrX je izjavil:

thetech je izjavil:

Smo jih kar nekaj pobimbal iz Tinderja, navsezadnje je temu namenjen, mar ne? Mogoče so ta dekleta zdaj vaše punce, kdo ve...

A ti to resno? Hahahaha....

Ja saj folk to dela. Preko tinderja se dobivajo za seks

Vem, drugi del...

Vazelin ::

Ja, kar šokantno zna biti da sedaj nek drug forumaš dejta punco, ki ni bila dovolj dobra za @thetech:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

GrX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nima nodi 500 eur dnevno da bo zanimiv 20 letnim romunkam:D



Eh, majo romunke več kot slovenke, vsaka že pri dvajsetih svoj flat, ene na kredo, spet druge pa kar po dva ker jim da država neke ugodne kredite za mlade pa potem morajo to izkoristit. Nevem če jim je tolko do keša. Vprašaj Invictusa, ko mu je ušla z neko ljubeznijo iz srednje šole, ziher ni bil miljonar.

Ja seveda ja. Sem pred leti na Ibizi slučajno spoznal dve romunki, ki sta pri 24-tih še vedno živeli še doma... Sem bil tudi pri njih nekaj dni na obisku, pa tista stanovanja niso zgledala ravno iz tega desetletja. Nabijaš in lažeš, da se kar kadi....no, saj čisto po romunsko.


Jaz imam solidno stanovanje v Romuniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:


Jaz imam solidno stanovanje v Romuniji.

Vem. ;)

Vazelin ::

On topic ffs

Thetech: daj opiši malo kako je potekalo spoznavanje preko tinderja. Maš kakšne napotke?

Si takoj navalil ali je bilo prvo enomesečni chat?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horas ::

vazelin kj bi pa rad vedel saj ni nič tkageea? prvo malo potipaš kire sorte je no ons ali just ons or a lot ons - teh je bol mal je pa odvisno kako izgledaš in kolilo imaš namazan jezik. se mal meniš, ko ugotoviš kire sorte je kaj si želi, se zmenita kdaj pa kje pa kk. to je to.

GrX je izjavil:

thetech je izjavil:

Smo jih kar nekaj pobimbal iz Tinderja, navsezadnje je temu namenjen, mar ne? Mogoče so ta dekleta zdaj vaše punce, kdo ve...

A ti to resno? Hahahaha....


ja ta je zanimiva. sem poleti srečal eno s katero sem se dobil parkrat pred 8 leti v celju z enim tipom in me je celo pozdravila. tip pa takoj kdo je to? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

jype ::

Tipi so tako švoh, da jim še osnove topologije delajo težave.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

PrihajaNodi ::

Tako je. Nacisti nikoli ne boste razumeli kako dobiti zensko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

It's easy.

rabelj5 ::

jype je izjavil:

Nazadnje sem jo objavil ravno pred kratkim:

https://slo-tech.com/novice/t751833/p64...

a punca je ta ki nosi torbe 8-)

jype ::

rabelj5 je izjavil:

a punca je ta ki nosi torbe 8-)
Ja, pri tem pa uporablja vsa sredstva, ki so v dani situaciji na voljo.

Ni tako butasta kot so nekateri, ki torbe nosijo tako, da s pestmi bočno iztegnjenih rok držijo za jermene, da se lahko pokažejo, kako močni da so (fizično) in kako šibki da so (intelektualno).

zuzelka ::

jype je izjavil:

Znanost je že dokazala, da je koncept neuporaben za opisovanje družbenih vzorcev. Vse nakladanje, ki pride po tem, je to, čemur strokovno rečemo "wishful thinking".


Saj zato pa je Hillary predsednica ne Trump. Aja, ups.

jype ::

zuzelka je izjavil:

Saj zato pa je Hillary predsednica ne Trump. Aja, ups.
Trump pravi, da je njegova izvolitev katastrofa za demokracijo, ker ga niso izvolili ljudje, temveč aparatčiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

vostok_1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vidva se mi zdita idealna partnerja, both single.

Thoughts? :D


Hipatija je rezervirana. Sem že dobil konsenz patriarha njene hiše in plačal doto.
It's settled.

Fajn so te to nas*ali :))

Vazelin ::

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/z...
Evo, še Ben Affleck uporablja online zmenkarije:D

Navalite punce, morda pa kako slovenko ujaga
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Meiniken ::

Vazelin, če bojo sami taki na online dating appih pol povprečneži kot ti in jst nimava šans :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

KAVINSKY ::

Meiniken je izjavil:

Vazelin, če bojo sami taki na online dating appih pol povprečneži kot ti in jst nimava šans :D


Najboljše, da kar izbrišete app :))

zuzelka ::

A je na tinderju sploh kakšna pod 30? Znanec mi je pravil da je gor kup obupanih ki so zamudile biološko uro. Menda ima dosti kosil, kinov, toplic... zastonj, ena mu je še cunje prala.
««
8 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683441 (36942) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030421 (26839) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349819 (41370) BigWhale

Več podobnih tem