» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
3 / 26
»»

Vazelin ::

Kdor je preveč izbirčen ponavadi strada:)

BlackHole ::

jype je izjavil:

Očitno ni povsem jasno, kaj pomeni "všeč". Eni smo izbirčni, a si ne domišljamo, da so tisti, ki niso všeč nam specifično, na kakršenkoli način objektivno vizualno neprivlačni.


Saj ne govorim o objektivni privlačnosti. Ampak če mi ženska ni všeč, mi ni, pa če je vsem ostalim.
LP Marko

jype ::

BlackHole je izjavil:

Saj ne govorim o objektivni privlačnosti. Ampak če mi ženska ni všeč, mi ni, pa če je vsem ostalim.
S tem ni nič narobe, ampak "desetke" ponavadi označujejo tiste moške in ženske, ki so objektivno podobne lepotnemu idealu, ki ga narekuje mainstream (ki je že sam po sebi dovolj shizofren, da ta metrika ni smiselna, čeprav je pogosto referencirana).

neverlucky ::

BlackHole je izjavil:

neverlucky je izjavil:


Kaksen delez zensk ti je pa v resnicnem zivljenju vsec? Da ti je le petina zensk atraktivnih je kar zgovoren podatek :)

Kaj pa po tvoje pomeni ta podatek? Petina se tebi zdi malo ali veliko? Meni jih po moje ni všeč niti 1/10, vsaj na prvi pogled, vizualno seveda.


Petina se mi zdi kar malo. Zase bi rekel, da mi je kaksna 1/3 zensk, ki jih vidim v zivo privlacnih. Ene bolj, druge manj, so pa privlacne. To seveda mislim vizualno.

vahid ::

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti? Tinder/ona-on/... so mali oglasi, ki nekako pravijo: v zivo sem nezanimiv, pogovarjati se ne znam, ns pocnem nic kar te zanima, pa se jajc nimam, da bi te ogovoril. Za povrhu sem pa se tako obupan, da sem zadovolen s sliko in mi ze dogaja. In to velja za oba spola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

LeQuack ::

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti?


To je v modernem svetu sexual harassment (razen če zgledaš kot filmski igralec).
Quack !

ripmork ::

Švoh teorija je.

Estetika ima svojo objektivno plat (idealno sorazmerje obraznih potez npr) in subjektivno plat (kulturni vpliv, osebne preference, ipd). Likovna teorija (študija idealnih sorazmerij, kontrastov, harmonije barv, ipd) je na primer osnova za vse vrste oblikovanja in vizualnih umetnosti. Univerzalne zakonitosti človeške percepcije, ki temeljijo na izkustvenem in ki gredo daleč nazaj v preteklost - in ja, še kako vplivajo na ocenjevanje privlačnosti.

Že samo make-up recimo ni nič drugega kot fejkanje navidezne oblike obraza preko otemnjevanja / osvetljevanja ter igranja s kontrastom svetlostnih vrednosti in barv. Umetno približevanje idealnim proporcem. Pa vsi dobro vemo, kakšno razliko lahko samo make-up naredi :)

Vazelin ::

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti? Tinder/ona-on/... so mali oglasi, ki nekako pravijo: v zivo sem nezanimiv, pogovarjati se ne znam, ns pocnem nic kar te zanima, pa se jajc nimam, da bi te ogovoril. Za povrhu sem pa se tako obupan, da sem zadovolen s sliko in mi ze dogaja. In to velja za oba spola.

Velika razlika je v tem, da imajo člani na Tinderju skupne interese (beri: cilj je seks in/ali resna zveza...). Za neznanko, ki jo vidiš na ulici to ne moreš reči. Če si malo bolj vsiljiv si hitro lahko celo sex offender, sploh če nisi ravno 19 let star in si že bolj pri "stricih".

Problems?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

dejte prosim nehat s tem Tinderjem in bi prosil da se temo izbriše
alien technology

shadeX ::

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti?



Nikakor in nikoli ne delaj tega. To je najslabši možen nasvet. Na cesti..resno??

Do ženske pristopiš na zabavi prijatelja, diskaču, žurki, whatever. Boš imel bistveno večje možnosti kot pa če jo dobiš ravno v trenutku ko se ji mudi, pa tudi večje možnosti so da je tista na cesti zasedena kot pa tista na zabavi (v družbi prijateljic in ne fanta).

Enkrat sem partnerko za hec vprašal, kaj bi naredila če bi kdo do nje pristopil na cesti. Je rekla, da bi se nasmehnila in mu lepo povedala da je nezainteresirana, ker je že v zvezi.

Ob vprašanju, kaj bi naredila če bi bila samska, je odgovorila, da sicer odvisno od same situacije ampak zelo verjetno ne - sploh ker se gre za random tipa. Prednost bi imeli prijatelji prijateljev, kot že rečeno kje na zabavi kjer je dost bolj sproščena, kot pa npr na cesti, kjer se ji recimo mudi.

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti? Tinder/ona-on/... so mali oglasi, ki nekako pravijo: v zivo sem nezanimiv, pogovarjati se ne znam, ns pocnem nic kar te zanima, pa se jajc nimam, da bi te ogovoril. Za povrhu sem pa se tako obupan, da sem zadovolen s sliko in mi ze dogaja. In to velja za oba spola.


Kar seveda nikakor ne drži. Videti je da o ženskah in zvezi nimaš pojma.

Deli raje tisto v čemer si "dober", npr reverse engineering appov, vohunjenje kakšne knjižnice uporabljajo in seveda prijava zaradi kršitev GDPR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Drevesce ::

shadeX je izjavil:

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti?



Do ženske pristopiš na zabavi prijatelja, diskaču, žurki, whatever. Boš imel bistveno večje možnosti kot pa če jo dobiš ravno v trenutku ko se ji mudi, pa tudi večje možnosti so da je tista na cesti zasedena kot pa tista na zabavi (v družbi prijateljic in ne fanta).

Kar seveda nikakor ne drži. Videti je da o ženskah in zvezi nimaš pojma.


Nekomu govoriš, da nima pojma o ženskah, hkrati pa za edini prostor za spoznavanje žensk navedeš nočni klub. Na cesti sicer še nisem ogovoril ženske (iskreno takrat ne spremljam dogajanja okoli sebe dovolj dobro), sem pa že kdaj v trgovini. Ne pravim, da se v diskaču ne da dobiti ženske, vendar je kje drugje zagotovo bolj primeren prostor in tudi okoliščine lažje saj takrat ženske nimajo tistega svojega "guarda".

Je pa seveda res, ko si omenil družbo prijateljev. Ženska se zagotovo počuti bolj sproščeno ob nekom ki ga "pozna" preko prijatelja, kot pa s popolnim neznancem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

freesty ::

shadeX je izjavil:

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti?



Nikakor in nikoli ne delaj tega. To je najslabši možen nasvet. Na cesti..resno??

Do ženske pristopiš na zabavi prijatelja, diskaču, žurki, whatever. Boš imel bistveno večje možnosti kot pa če jo dobiš ravno v trenutku ko se ji mudi, pa tudi večje možnosti so da je tista na cesti zasedena kot pa tista na zabavi (v družbi prijateljic in ne fanta).

Enkrat sem partnerko za hec vprašal, kaj bi naredila če bi kdo do nje pristopil na cesti. Je rekla, da bi se nasmehnila in mu lepo povedala da je nezainteresirana, ker je že v zvezi.

Ob vprašanju, kaj bi naredila če bi bila samska, je odgovorila, da sicer odvisno od same situacije ampak zelo verjetno ne - sploh ker se gre za random tipa. Prednost bi imeli prijatelji prijateljev, kot že rečeno kje na zabavi kjer je dost bolj sproščena, kot pa npr na cesti, kjer se ji recimo mudi.

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti? Tinder/ona-on/... so mali oglasi, ki nekako pravijo: v zivo sem nezanimiv, pogovarjati se ne znam, ns pocnem nic kar te zanima, pa se jajc nimam, da bi te ogovoril. Za povrhu sem pa se tako obupan, da sem zadovolen s sliko in mi ze dogaja. In to velja za oba spola.


Kar seveda nikakor ne drži. Videti je da o ženskah in zvezi nimaš pojma.

Deli raje tisto v čemer si "dober", npr reverse engineering appov, vohunjenje kakšne knjižnice uporabljajo in seveda prijava zaradi kršitev GDPR.


Zakaj na cesti ne? V bistvu je cist vseeno kje jo ogovoris. Kaj bos cakal, da se zvezde poravnajo, da bos zensko ogovoril? Moras pa met pravi pristop in je tudi cesta cist super lokacija. Ce ni zainteresirana ti bo rekla, da nima casa in gres dalje. Kaj bos pa na zabavi? Celo noc se ji v rit tiscal pa ne bo nic s tega. Ali bos direkten bolj, te zavrne in jo moras potem tam gledat celi vecer.

Da pristopis do zenske na ulici, ze samo po sebi pove, da si samozavesten. Na kar se dosti zensk pali. Kolega to skoz dela. Nikoli ni blo nic narobe, seveda jih je dosti nezainteresiranih. Par mu jih je reklo, da so v zvezi ampak, da jim je polepsal dan. Kompliment tujca vcasih vec pomeni kot kompliment prijatelja. Ponavljam, ne smes pa bit creep.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

vahid ::

LeQuack je izjavil:

vahid je izjavil:

Oh jej, a ni bolj preprosto stopiti, do zenske, ki jo vidis na cesti in jo ogovoriti?


To je v modernem svetu sexual harassment (razen če zgledaš kot filmski igralec).


Moras poizkusit kaj drugega kot "ej bejba, kwa imas hud rust, zdajle bi ti jo malo polizal, greva za grm". Ceprav glede na intelekt povprecnice nasprotnega spola, bi ti znalo se uspeti, ce seveda ne naletis ravno na "sponzorusu" (iz cesa izvira tudi vsa tezava - tezite zenskam, ki so uporabne samo za dekoracijo dragega avtomobila - in potem sanjate, da ko boste veliki boste pa imeli Tesla 3 - kar pojdi soimensko temo pogledat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

shadeX ::

Nekomu govoriš, da nima pojma o ženskah, hkrati pa za edini prostor za spoznavanje žensk navedeš nočni klub.


Nikjer nisem izbiro omejil samo na nočni klub. Kolega jo je sicer ravno spoznal v nočnem klubu - na čik pavzi zunaj.



Kaj bos cakal, da se zvezde poravnajo, da bos zensko ogovoril?


To se sicer strinjam. Večje možnost imaš če žensko ogovoriš na cesti, kot nekdo ki jo ne. Vseeno boš verjetno za vsaj sprejem na pijačo, potreboval nekaj sto poskusov. Jaz osebno ne bi tvegal, da bi potem dobil sloves čudaka, ki ogovori vsako na cesti - in s tem zapravi možnosti še pri kakšni drugi.

in je tudi cesta cist super lokacija.


Super? Ne ..daleč od tega. Imaš vseeno na Tinderju veliko več možnosti.

Kaj bos pa na zabavi?


Jah kaj.. če ni s tam s tipom, imaš zagotovo večje možnosti kot pa na cesti.

te zavrne in jo moras potem tam gledat celi vecer.


Lahko jo vprašaš na koncu zabave, pa ne tvegaš da imaš še ti pokvarjeno zabavo :)

Da pristopis do zenske na ulici, ze samo po sebi pove, da si samozavesten.


Relativno. Večina si bo mislila, da si čudak. V enačbo še dodaj to da jo vprašaš med 21 in 07 zjutraj pa boš izpadel creepy, če boš imel srečo pa tudi policije ne bo klicala.

Ponavljam, ne smes pa bit creep.


Za žensko je "creep" že samo po sebi, če nek random tip pristopi do tebe v trenutku katerega je za to najmanj zainteresirana in te začne pecat - je tudi partnerka znala povedat, ko se ji je to zgodilo kadar ni bilo mene zraven.


Sicer je res vse odvisno od samega pristopa ampak jaz na cesti nikoli ne bi tvegal. Preveč truda in vložka.

Če smo že pri tem - grem raje ob 10.00 v bližnji lokal, kjer se tre študentk ker imajo odmor - imam bistveno večje možnosti kot pa da jo ogovorim na cesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

vahid ::

shadeX je izjavil:

reverse engineering


Tocno tako. Kaj mislis, da bos izstopal s tem, ko si se en sluzek, ki se skriva za web interfejsom, web strani polne narcisoidnih deklet? Daj razmisli malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

shadeX ::

Daj razmisli malo.


Kaj točno?

vahid ::

freesty je izjavil:


Da pristopis do zenske na ulici, ze samo po sebi pove, da si samozavesten.


Me veseli, da vsaj eden razume. Pa razen tega, kaj pa imas za zgubiti, te odhebe. In? Nikoli vec je ne bos videl, ce pa jo slucajno spet srecas (slucajno sem rekel, to ne pomeni, da postavis sotor pod njenim blokom) imas ze skupno temo, pristopis se enkrat, ce je vsaj ne nasmejes, si retoricen invalid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

shadeX ::

vahid je izjavil:

freesty je izjavil:


Da pristopis do zenske na ulici, ze samo po sebi pove, da si samozavesten.


Me veseli, da vsaj eden razume. Pa razen tega, kaj pa imas za zgubiti, te odhebe. In? Nikoli vec je ne bos videl, ce pa jo slucajno spet srecas (slucajno sem rekel, to ne pomeni, da postavis sotor pod njenim blokom) imas ze skupno temo, pristopis se enkrat, ce je vsaj ne nasmejes, si retoricen invalid.


Ti deluješ čudak že preko foruma, jaz osebno ne bi stavil da bi s takim odnosom dobil dejt, kaj šele kaj več.

vahid ::

shadeX je izjavil:

vahid je izjavil:

freesty je izjavil:


Da pristopis do zenske na ulici, ze samo po sebi pove, da si samozavesten.


Me veseli, da vsaj eden razume. Pa razen tega, kaj pa imas za zgubiti, te odhebe. In? Nikoli vec je ne bos videl, ce pa jo slucajno spet srecas (slucajno sem rekel, to ne pomeni, da postavis sotor pod njenim blokom) imas ze skupno temo, pristopis se enkrat, ce je vsaj ne nasmejes, si retoricen invalid.


Ti deluješ čudak že preko foruma, jaz osebno ne bi stavil da bi s takim odnosom dobil dejt, kaj šele kaj več.


Kar tolazi se.

freesty ::

@shadeX ne da se mi tak citirat lepo kot si ti. Bom kr tak odgovoril.

Who da fak je reku, da bos ponoci pristopal k zenskam na cesti? WTF.

Par 100 poskusov? Kaj si socialno neprilagojen? Ti manjka pol glave? Ce je manj drasticno bos ziher dosti prej prisel do telefonske.

Ocitno je ravno v tebi problem in o tvojem samospostovanju. Ce sam mislis, da si creep je jasno, da bodo zenske to tut zacutile.

Lahko cist normalno pristopis pa reces zdravo jaz "miha". Nobena ne bo misla, da si creep. Najprej bo rabla kaksno minuto, da se zaveda kaj se dogaja, saj tega ljudje pri nas ne pocnejo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

shadeX ::

Lahko cist normalno pristopis pa reces zdravo jaz "miha".


Točno kolikokrat si pa na cesti pristopil in jo ogovoril? Koliko telefonskih si dobil?

Pa če rata brez namišljenih številk.

jb_j ::

Tinder je dobil upgrade svoje različice:
https://play.google.com/store/apps/deta...

freesty ::

shadeX je izjavil:

Lahko cist normalno pristopis pa reces zdravo jaz "miha".


Točno kolikokrat si pa na cesti pristopil in jo ogovoril? Koliko telefonskih si dobil?

Pa če rata brez namišljenih številk.


Parkrat, cist spontano. Nisem nikoli mel problemov na tem podrocju tako, da nisem rabil aktivno iskat. Vedno, ko pa sem pa se je koncalo s prijetnim pogovorom ali kaj vec.

Pa a ni boljse trezen sredi dneva pristopit kot pa v klubu, kjer tudi, ce dobis stevilko, drug dan ne ves, ce bo se zainteresirana?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

showsover ::

Jaz pa ne upam it na tinder...
Da se mi ljudje ne bi smejali...
Svet je manjši, kot se zdi, še posebej, če nisi rosno mlad
:-)

louser ::

Jaz pa ne upam it na tinder...

Resni ljudje se ti ne bodo smejali. Imajo pa osebe svoj okus. Samo zaradi posmeha nekaterih še to ne pomeni, da komu pa res ne boš všeč.

FormerUser ::

freesty je izjavil:



Lahko cist normalno pristopis pa reces zdravo jaz "miha". Nobena ne bo misla, da si creep. Najprej bo rabla kaksno minuto, da se zaveda kaj se dogaja, saj tega ljudje pri nas ne pocnejo.

Jaz si bom mislila, da si creep, čuden in nadležen, pa še marsikatera druga, če ne kar večina, ni pa nujno, da ti bomo to v obraz povedale.

freesty ::

FormerUser je izjavil:

freesty je izjavil:



Lahko cist normalno pristopis pa reces zdravo jaz "miha". Nobena ne bo misla, da si creep. Najprej bo rabla kaksno minuto, da se zaveda kaj se dogaja, saj tega ljudje pri nas ne pocnejo.

Jaz si bom mislila, da si creep, čuden in nadležen, pa še marsikatera druga, če ne kar večina, ni pa nujno, da ti bomo to v obraz povedale.


Mas rajsi, da ko si zunaj s prijateljicami, da te pjani tipi ogovarjajo?

Verjetno sploh ne hodis ven, si borderline asocialna in isces cloveski kontakt le preko crk. Popravi me, ce se motim. Ni pa misljeno to zaljivo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Cruz ::

Dobro malo je čudno, če se takoj predstaviš. Najboljše, da začneš pogovor drugače. Recimo "mi poveš koliko je ura", "veš kje je ta ulica", "kako lepo vreme". Na tak način pomoje @Hipatija ne bi mislila, da si creep. Najboljše ne biti zelo direkten, lahko pa prav tako uspeš pri nekaterih. Take your gamble. :)

99% žensk bo veselo spregovorilo, če začneš pogovor z enim izmed zgoraj navedenih načinov. Če boš videl, da ji je do pogovora(in to boš takoj videl), poskusiš peljati pogovor naprej, drugače prekineš in greš naprej. :) Je pa v bistvu dandanes težko, ker veliko deklet ima slušalke in/ali gleda neprestano v mobitel(govorim za mlade).
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

@freesty

Nisi tako dober psiholog kot si domišljaš. Je pa res, da je zame vsiljivost ena bolj motečih človeških lastnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

jype ::

Cruz je izjavil:

Je pa v bistvu dandanes težko, ker veliko deklet ima slušalke in/ali gleda neprestano v mobitel(govorim za mlade).
Torej greš v hribe ali na sprehod s psom, pa to ni več težava. Če ima dekle v ušesih slušalke, jih ima bržkone predvsem zato, da se ji ni treba pogovarjat z vsiljivci.

Vazelin ::

to na ulici, da ogovarjaš je vprašljivo. rabiš precej samozavesti, da ne boš izpadel čudak.
Plus večina je itak vezanih in potem lahko koplješ v prazno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

mikhaair ::

Na ulici...vprašas če ti lahko posodi telefon, ker si svojega izgubil. Pokličeš in se nihče ne javi. Kasneje pokličeš nazaj , se zahvalis in povabiš na kavo etc.

Vazelin ::

mikhaair je izjavil:

Na ulici...vprašas če ti lahko posodi telefon, ker si svojega izgubil. Pokličeš in se nihče ne javi. Kasneje pokličeš nazaj , se zahvalis in povabiš na kavo etc.

ja ja i tata bi sine
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

jype je izjavil:

Cruz je izjavil:

Je pa v bistvu dandanes težko, ker veliko deklet ima slušalke in/ali gleda neprestano v mobitel(govorim za mlade).
Torej greš v hribe ali na sprehod s psom, pa to ni več težava. Če ima dekle v ušesih slušalke, jih ima bržkone predvsem zato, da se ji ni treba pogovarjat z vsiljivci.

Jep, to je glaven namen slušalk. :)

Vazelin je izjavil:

to na ulici, da ogovarjaš je vprašljivo. rabiš precej samozavesti, da ne boš izpadel čudak.
Plus večina je itak vezanih in potem lahko koplješ v prazno.

Dam stavit, da dobiš najmanj 2 številki, če vprašaš 10 punc sredi dneva. Gremo testirat? EDIT: Ok, tu je tudi veliko odvisno od starosti. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jb_j ::

Zakaj pa ne organizirajo singles night, tko kot v ameriki:

Singles night kolesarjev/kolesark, singles night hribolazcev/hribolazk, singles night žurerjev/žurerk, singles night hašišarjev/hašišark.
In podobno.

Skupno imajo neko dejavnost, ki jo počnejo v lajfu. In je le neko druženje med sabo. Brez obveznosti. Če se zakapiraš, se zakapiraš, če ne, pa nič.
In greš na naslednji tak event. (če se ne zakapiraš z nobenmu/nobeno)

Lahko pa uporabiš aplikacijo tudi to aplikacijo v naslovu teme:
https://play.google.com/store/apps/deta...

FormerUser ::

Saj to je že tudi v Sloveniji, ne samo v ZDA.

jb_j ::

FormerUser je izjavil:

Saj to je že tudi v Sloveniji, ne samo v ZDA.


Ok sem mislil, da vsi uporabljajo prejšnjo aplikacijo.
Nisem pač in.

Cruz ::

jb_j je izjavil:

Zakaj pa ne organizirajo singles night, tko kot v ameriki

Ne vem, meni je to čudno. Mislim, da takšni dogodki dajo velik pritisk na ljudi in se skrijejo v neko namišljeno osebnost. Jaz se jih gotovo ne bi udeležil. Če bi hotel punco, ki rada kolesari, bi se včlanil v neko kolesarsko društvo in pač poskusil najti samsko punco. Dosti boljši pristop se mi zdi, lahko najprej spoznaš osebo in šele nato narediš potezo. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

jb_j ::

Cruz je izjavil:

jb_j je izjavil:

Zakaj pa ne organizirajo singles night, tko kot v ameriki

Ne vem, meni je to čudno. Mislim, da takšni dogodki dajo velik pritisk na ljudi in se skrijejo v neko namišljeno osebnost. Jaz se jih gotovo ne bi udeležil. Če bi hotel punco, ki rada kolesari, bi se včlanil v neko kolesarsko društvo in pač poskusil najti samsko punco. Dosti boljši pristop se mi zdi, lahko najprej spoznaš osebo in šele nato narediš potezo. :)


Da se ljudje skrivajo v namišljeno osebnost, najbrž imaš prav.
Na tudderju so podobni oz. veliko hujši. (oz. tinderju). Oz. je isto tudder in tinder.

jb_j je izjavil:

Zakaj pa ne organizirajo singles night, tko kot v ameriki:

Singles night kolesarjev/kolesark, singles night hribolazcev/hribolazk, singles night žurerjev/žurerk, singles night hašišarjev/hašišark.
In podobno.

Skupno imajo neko dejavnost, ki jo počnejo v lajfu. In je le neko druženje med sabo. Brez obveznosti. Če se zakapiraš, se zakapiraš, če ne, pa nič.
In greš na naslednji tak event. (če se ne zakapiraš z nobenmu/nobeno)


FormerUser je izjavil:

Saj to je že tudi v Sloveniji, ne samo v ZDA.


Naštej mi 10 takšnih dogodkov v naslednjem mesecu.
Oz. samo 5 in manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

FormerUser ::

Jaz naj ti jih naštevam? Zguglaj "Dogodki za samske" in si preberi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

jb_j ::

FormerUser je izjavil:

Jaz naj ti jih naštevam? Zguglaj "Dogodki za samske" in si preberi.


Preseneti me z 10-imi dogodki v marcu.

Pogooglav sem, pa so se pojavla samo neka podjetja, ki kradejo denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

neverlucky ::

A bomo organizirali singles SloTech event?

jb_j ::

neverlucky je izjavil:

A bomo organizirali singles SloTech event?


Ne bi bila slaba ideja.

Samo bi bli vsi uporabniki slotecha tam. In bi najbrž tisti ženski bilo malo nelagodno, da bi prišla na tak event.

D3m ::

Saj v vsakem primeru ne bi prišla. Preveč dela z reševanjem sveta.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

A bomo organizirali singles SloTech event?

Počutil bi se nerodno med folkom ki ma 500 na uro:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vahid ::

Po zanimivem nakljucju sem v Globalu zasledil clanek na Tinder temo.

1.6 miljarde "podrsanj" na dan, od tega samo 26 miljonov ujemanj. Na hitro zracunano, samo 1.5%. Na 10 sporocil "ujemanjem", dobis en odgovor, pa smo na 0.15%. In potem se mores se prebiti do fizicnega srecanja, bomo tudi rekli 1:10, ceprav je po mojem manj. Pa smo na 0.015%. Hudo neucinkovito.

V povprecju moski zabijejo na Tinderju po 11 prijavljanj na dan, po 7.2 minue, zenske pa 8.5 minute. Skratka, konkretno garanje, pa se vse vase podatke zlorabijo/prodajo/...

Mislim, da je bolj preprosto povabiti na pijaco neznanko na cesti. In glede na to, da milenijske gneracije sploh ne vedo cemu so namenjeni spolni organi (drasticno upadanje sexa med mladimi), bolje, da si pac vtaknete/nataknete vibrator in se ne matrate s tem. "Nije zvaka za seljaka."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

Egidij88 ::

@vahid

Ok, tole glede Tinderja se strinjam. Ampak drastično upadanje seksa med mladimi? Od kje ti to?

vahid ::

Egidij88 je izjavil:

@vahid

Ok, tole glede Tinderja se strinjam. Ampak drastično upadanje seksa med mladimi? Od kje ti to?


Poduckduckgojaj. Saj ni nekaj novega. Milenijci se dajejo dolj manj kot katerakoli generacija pred njimi. Kar se ne cudim, ce Tinder in FB uporabljajo.

Sem jaz zbrskal:
https://www.psychologytoday.com/us/blog...

Izgleda, da se strinjajo z mano:
"3. The Problem with Dating Apps

It might seem like the proliferation of dating apps has made it easier to find dating partners, but that is not necessarily so. Kate Julian found that Tinder tends to be a huge waste of time. It takes an average of more than 60 swipes to get one match, and many matches do not result in a 2-way exchange of text messages.

And, of course, the matches are not evenly distributed. The "highly photogenic" people, as Julian tactfully puts it, are the ones finding dating apps most useful.

The expectation that people will use dating apps to connect with other people has, Julian believes, a troubling implication. The kinds of casual overtures that people used to make, now seem creepy. Apparently, that even applies to striking up conversations in bars.

If dating apps are wildly inefficient and ineffective, and it is problematic to ask people out (even if you have gotten to know them a bit, for example, by working in the same building or playing on the same sports team), then finding opportunities to have sex is going to be difficult, too."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

Nashina ::

Ne vem kako je trenutno na Tinderju, ampak pred leti sem ga kar redno uporabljal in sem bil zelo zadovoljen. Ženske je bilo mogoče karakterno filtrirat že v sam štartu, tako da ni bilo potrebno "zapravljati" časa s kavo z osebam, v katerimi že v štartu nimaš nič skupnega. Rezultat je bil nekaj one night standov, eno razmerje za pol leta, ter življenska partnerka s katero pričakujeva že drugega otroka. All in all, worth it.
Tinder ni popoln, ampak je imo kar uporaben, če veš kaj iščeš in kako se lotiti zadeve.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.

ripmork ::

Koliko enega moraliziranja čez tale Tinder, sploh s strani tapravih decevTM :)
Tapravi decTM si ženske, hrano in ostale življenjske potrebščine seveda vzame zgolj frišno, direktno z ulice.

it's simple: če ti App ni všeč - ne uporabljat. Če so dating App-i več let tako popularni in pogosto uporabljeni, potem že mora nekaj tu delovat, mar ne? Ali samo minuse "seštevate" plusov pa ne?

Včeraj na pijači kolega povedal, da je Tinderju v zahvalo share-al svojo poročno fotografijo. Brez tega App-a se namreč zelo verjetno nikoli ne bi spoznala s sedanjo ženo, pa sta živela v relativni bližini več let. Ampak ja, prav imate, Tinder sucks. Treba jih je na random ogovarjat, potem pa nekako upat, da ima vsaj približno podobne interese. Karkoli drugega je milenijski BS.

@Nashina: lepo povedano, točno to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()
««
3 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030420 (26838) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349819 (41370) BigWhale

Več podobnih tem