» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
2 / 26
»»

shadeX ::

jype je izjavil:

ripmork je izjavil:

Tudi na najboljši App s slabo ikono nihče ne bo kliknil.
No, no... Nikar o drugih ne sklepaj po sebi. Appi, ki jih redno poganjajo mnogi od nas, ikon sploh nimajo, pa tudi na Tindru imaš komot shitty pic, pa dobiš cel kup odziva.


Sicer ne vem kaj in kje programiraš ampak sem sam naredil preveč A/B testov, na app storih ki dokazujejo, da je odziv na ikono s slabšim izgledom veliko manj odziva kot na ikono, ki je očem "appealing".

Če imaš produkt, ki prinese veliko vrednost uporabniku, potem mogoče nima veze kakšno ikono ima - ker se bo prej ali slej za njega razvedelo. Ampak če temu appu zamenjaš ikono, ki je nekajkrat lepša kot prva, mu odziv lahko za nekajkrat povečaš.

Popolnoma isto je na Tinderju oz. kjerkoli na netu. Stavim roko, da bo odziv na nekoga, ki mu manjkata dva zoba veliko slabši kot pri nekomu, ki tega problema nima (ob predpostavki, da imata oba enako število ogledov).

Mogoče še kaj rešiš z opisom, ampak vsekakor imaš zelo slab prvi vtis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kr3ten ::

Če si papak, ti noben Tinder in ostali portali ne bodo našli partnerja. Če si atraktiven, greš med ljudi in slej ko prej dobiš ponudbo.

Meiniken ::


Malce za šalo malce za res.

Je pa shadeX lepo predstavil zadevo.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

jype ::

shadeX je izjavil:

Popolnoma isto je na Tinderju
Ja, no, zdaj pa prevedi to v posledice, prosim. Pa Ripmork, ki pravi, da je iskal potencialno partnerko, tudi.

Če je filtriranje med bistveno več kandidati, ki jih zanima izgled namesto vsebine, optimizacija, potem to besedo razumemo zelo različno.

shadeX je izjavil:

Mogoče še kaj rešiš z opisom, ampak vsekakor imaš zelo slab prvi vtis.
Če iščeš one night stand, potem komot nafotošopaš kar želiš in povoziš konkurenco.

Meiniken je izjavil:

Malce za šalo malce za res.




Dovolim, da uporabite za A/B test.

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:

Kot, da niso tudi moski problem. Cez vsako se takoj slinijo in letijo komentarji in pumpanje ega, potem pa se pritozujete, k imajo ego do neba. Nebi rekel, ce bi taksni komentarji padali pri res hudih bejbah, sam zenska lahko izgleda prav bedno in se bo naslo brezbroj fukfehtarjev.


Res je! Nikoli nisem imel tinderja, a lahko potegnem vzporednico po celotnem spletu.

Tudi tukaj je tako.

shadeX je izjavil:


Pod črto: Če si karakterno pizda od človeka, na dolgi rok ne bo nobena s tabo, pa si lahko maneken.


Podpis!
In tega folk ne razume (in, v začaranem krogu, krivi druge).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

Če je filtriranje med bistveno več kandidati, ki jih zanima izgled namesto vsebine, optimizacija, potem to besedo razumemo zelo različno.

Ni izgled namesto vsebine, ljudje iščejo lično predstavljeno vsebino. Predvsem se pa ne gre toliko za sam izgled; ljudje ponucamo manj mentalnega processinga za ogledovanje slik, kot za branje. V nekaj slikah lahko pokažeš urejenost, kak zanimiv quirk, slika kakega hobija, ipd,... več kot tisoč besed, ali kako že pravijo.

še oglasov na Bolhi brez fotografij nihče noče povohat. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

ripmork je izjavil:

Ni izgled namesto vsebine, punce iščejo lično predstavljeno vsebino.
Ja, ampak če iščejo lično predstavljeno vsebino, potem je večja verjetnost, da iščejo embalažo, ne vsebine.

ripmork je izjavil:

še oglasov na Bolhi brez fotografij nihče noče povohat. :)
Če kupuješ SMD elemente, te fotografije ne zanimajo, če kupuješ ponev za palačinke, hočeš pa videt, kolk je teflon spraskan.

ripmork je izjavil:

Predvsem se pa ne gre toliko za sam izgled; ljudje ponucamo manj mentalnega processinga za ogledovanje slik, kot za branje. V nekaj slikah lahko pokažeš urejenost, kak zanimiv quirk, slika kakega hobija, ipd,... več kot tisoč besed, ali kako že pravijo.
Ja, saj v tem je problem, kajne? S slikami prideš do bistveno večjega kroga kandidatov, ki jih je treba potem dejansko preveriti po vsebini. Če se temu koraku zavestno odpoveš, imaš precej manj dela, kar je tisto, čemur bi jaz rekel "optimizacija".

Vazelin ::

Glede "lovljenja" si ali nisi. Enostavno se je tega zelo težko priučiti. Seveda lahko delaš na samozavesti ampak to je ena tistih "mehkih veščin", v kateri si ali nisi.

Jasno je, da je uspeh na Tinderju v prvi vrsti namenjen tistim, ki lahko že tako ali tako zahaklajo žensko na vsaki zabavi. Tem je Tinder še bolj omogočil menjavo spolnih partnerjev brez pretiranega naprezanja (pravzaprav ni potrebno praktično niti iti več v "lajf", da jo odpelješ domov in poseksaš). Ljudje, ki imajo kavorko, so s Tinderjem res dobili močno orožje v roke.

Ostalim je sicer Tinder prav tako omogočil večjo možnost za dobitev partnerja (ta profil ljudi ne išče toliko one night stand ali priložnosti seks ampak hrepenijo bolj po resni zvezi). Seveda je lažje narediti "stik", ko z neko žensko nekaj časa dopisuješ, kot v diskaču, kjer je ogromno konkurence, in če nisi res pogumen oz. že vsiljiv, težko odideš domov z žensko.

Na kratko...

jype ::

Vazelin je izjavil:

odpelješ domov
Pripelje se praviloma sama.

ripmork ::

Ja, saj v tem je problem, kajne? S slikami prideš do bistveno večjega kroga kandidatov, ki jih je treba potem dejansko preveriti po vsebini. Če se temu koraku zavestno odpoveš, imaš precej manj dela, kar je tisto, čemur bi jaz rekel "optimizacija".

predlagaš profil brez fotografije? S tem pomoje signaliziraš tako nizek "low effort", da si več ali manj vse šanse pokoplješ vnaprej :)

Ljudje, ki imajo kavorko, so s Tinderjem res dobili močno orožje v roke.

Well said. Ta omemba "kavorke" me instantno na Kramerja spomni :D:))

Ma čist odkrito, meni je bilo vedno "totalno off" kar pristopat do neznanih punc nekje v baru, nikoli nisem hotel bit vsiljiv. Tinder je bil tu res v veliko pomoč.

jype ::

ripmork je izjavil:

predlagaš profil brez fotografije? S tem pomoje signaliziraš tako nizek "low effort", da si več ali manj vse šanse pokoplješ vnaprej :)
OK, bom odprl par profilov in pripravil kratko študijo, da pokažemo, kaj se da naredit brez fotografij.

ripmork je izjavil:

Ma čist odkrito, meni je bilo vedno "totalno off" kar pristopat do neznanih punc nekje v baru, nikoli nisem hotel bit vsiljiv. Tinder je bil tu res v veliko pomoč.
Če so v baru, potem obstaja možnost, da so tam zato, da bi kdo pristopil. Če rečejo "ne", greš pač naprej. Na Tinderju je enako, le levi poteg človeka manj zaboli, ker ga ne vidi.

shadeX ::

Glede "lovljenja" si ali nisi.


Jaz ne bi to trdil z gotovostjo.

Dovolj se lahko naučiš, da ne ostaneš brez partnerja. Samo tisti, ki nikoli ne poskusijo (ali pa obupajo po prvi zavrnitvi) ostanejo pač sami.

ripmork ::

Na Tinderju je enako, le levi poteg človeka manj zaboli, ker ga ne vidi.

Dobra - and it is true. Predvsem imaš pa že v osnovi sfiltrirana očitna ne-ujemanja.

softskillsi, kot je Vazelin omenjal - edini način njih pridobitve je preko izkušenj. Star klasični pristop barskega datinga lahko pa marsikateremu človeku hitro podre moralo za lep čas (ergo, ni pridobivanja izkušenj). V nekaj mesecih uporabe App-a in seriji zabavnih zmenkov sem doživel lep "Level up" svoje sproščenosti v ženski družbi. Do te mere, da sem po enem neperspektivnem Tinder date-u zvečer zavil na kos pice in tam čisto slučajno spoznal punco, s katero sem bil polurni sprehod kasneje na pijači. Nič posebnega, but still, my "old me" would be mind blown :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

Ja, ampak delat na tem, da te zavrnitev ne zaboli, je pametno za praktično vsa področja življenja.

ripmork ::

jype je izjavil:

Ja, ampak delat na tem, da te zavrnitev ne zaboli, je pametno za praktično vsa področja življenja.

True. Not easy, though. Psiha kot telo; S postopnim obremenjevanjem mišico sčasoma okrepiš - pretežko breme naenkrat jo bo pa raztrgalo.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Ja, ampak delat na tem, da te zavrnitev ne zaboli, je pametno za praktično vsa področja življenja.


Potem pa enkrat to uspes in se odlepis od vecine, napredujes, pravilo pades v resno zvezo in te zacne tepsti pomanjaknje casa. Potem ponovno izogibas teh situacij ampak ne, ker bi imel nek odpor ali cesa bal, ampak ker ni casa za tak pristop.

Ironija pa je, da skoraj vsak s casom najde partnerja, tudi ce ne dela na samokontroli, kjer pa vidim problem, da se kdo nauci samokontrole, dobi materialno kar hoce, ampak se istocasno verjetno oddalji od starega socialnega kroga, kar je zopet lahko problem in ni edini problem. Praviloma, ce imas samokontrolo te doletijo tudi vsaj razne odgovornosti.

Skratka poti do cilja je vec, kjer je samokontrola najbolj ucinkovita ampak tudi najmanj kamot gledano iz nekega "romanticno cutnega" stalisca.

@Yipe, mi je pa zanimivo, da to predlagas ravno ti, ki mi ne delujes nekdo s pretirano razvito samokontrolo glede na praviloma dokaj custven nacin repliciranja. Se ne bojis, da bolecino samo kanaliziras in plasiras drugje in drugace?

tikitoki ::

jype je izjavil:


]Ja, saj v tem je problem, kajne? S slikami prideš do bistveno večjega kroga kandidatov, ki jih je treba potem dejansko preveriti po vsebini. Če se temu koraku zavestno odpoveš, imaš precej manj dela, kar je tisto, čemur bi jaz rekel "optimizacija".


Najboljse, da se sploh ne prijavis na Tinder, ker ne bos imel nic dela.

link_up ::

Tinder? Ja kako pa potem pogovor v zivo zgleda? Bistvena razlika je, ce znas bejbo ogovoriti ali ji stisniti like...astronomska! Raje vezbajte prvo varjanto...
In and Out

FiReFTW ::

Zadnje čase je tinder zelo čudn, sploh nevem zakaj je 99% slovenk gor.

Al pa je očitno ogledalo kako zgublene so slovenske punce.

Do zdaj vedno ko sem šel na kako potovanje v tuje kraje sem na tinderu imel ogromno punc ki so pisale in se pogovarjale na polno pa tudi srečal se z dosti od njih.

Tu pri nas pa so očitno totalno nezrele in nimajo pojma zakaj sploh tinder uporabljajo.

Ogromno primerov ko se z eno ujameš in ji pišeš pa ti odpiše po par dneh, pa napišeš nekaj nazaj pa spet traja par dni, in vmes doda da ni nič kaj gledla tinder ali bila gor, ali da ga malo uporablja.

Za kaj za božjo voljo imaš tinder na telefonu če ga sploh ne odpiraš razen 2x na teden?

Mislim da pri nas večina punc ima tinder zgolj iz dolgčasa in gre gor malo pisat ko jim je tečno, tak je vsaj moje mnenje, medtem ko v tujini je pa dosti boljši, ker so tam dejansko punce gor z nekim razlogom.

Cruz ::

Kot je že nekdo povedal, pri nas Tinder ni to kar je recimo v Ameriki(hook-up app). :) Maš več šans na Instagramu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

jype ::

FiReFTW je izjavil:

Zadnje čase je tinder zelo čudn, sploh nevem zakaj je 99% slovenk gor.
Ljudje se vse prepogosto sprašujete, kaj je narobe z drugimi.

ripmork ::

link_up je izjavil:

Tinder? Ja kako pa potem pogovor v zivo zgleda? Bistvena razlika je, ce znas bejbo ogovoriti ali ji stisniti like...astronomska! Raje vezbajte prvo varjanto...

Preberi si malo temo... Tinder ni nadomestek datinga, bolj kot ne le pomaga "razbit led". Pa tudi že takoj vidiš, če je kak skupen interes, kar je vedno plus. Še vedno se mora potem kemija v živo zgodit, date kot date.

@FiReFTW:
Če rabi več kot dan za odgovor najverjetneje nima pravega interesa :) Škoda časa za izgubljanje s takimi, ignore. Dosti jih je, ki samo iščejo mal pozornosti iz dolgčasa, firbcajo,... jih je pa še vedno dosti, ki so fajn, pa so en klik stran :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Vazelin ::

Razbijanje ledu? Praznjenje jajč more likely

mikhaair ::

Če te nateguje z nekimi izgovori, da ni pogosto gor itd. si rezerva, če se tisti v pacanju ne izide.

Matija82 ::

Cruz je izjavil:

Kot je že nekdo povedal, pri nas Tinder ni to kar je recimo v Ameriki(hook-up app). :)


Tole je res ena slovenska posebnost.

XLapse ::

vedno ostane problem prinicipa... čim je oseba na taki platformi je vse skp kr desperate.
alien technology

ripmork ::

XLapse je izjavil:

vedno ostane problem prinicipa... čim je oseba na taki platformi je vse skp kr desperate.

Eh, cajti so se spremenili. Desperate je mogoče plačevat mesečno naročnino na sofisticirane dating strani. Tinder je pa free app, ki ga je samo zaradi firbca marsikdo sprobal. V današnjem svetu, ko je 3/4 družbe polovico časa tako ali drugače za zasloni, hardly surprising :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

Matija82 je izjavil:

Tole je res ena slovenska posebnost.
Meni se pa ne zdi. Kolegi, ki tinder uporabljajo pravilno, tudi v Sloveniji nimajo težav najti spolnega partnerja za eno noč.

GabrieLeo ::

Tinder se v SLO definitivno ne uporablja tako kot drugod, predvsem zato ker je use premejhno.
Ko sem ga še imel, sem kot prebivalec LJ velikokrat opazil da se nekatera dekleta ponavljajo in celo parkrat da sem
nekatera dekleta videl na busu naslednji dan (imam kr dober spomin za obraze) in je situacija kdaj kr nerodna sploh
če si ful aktiven na tinderju.
Meni je sicer to OK informacija, saj pomeni da imajo slo dekleta še vedno neko integriteto in z večino deklet, s katerimi
sem se ujel so povedala zelo podobno zgodbo: niso imele časa hoditi v klube ali ven oz. jim je le-to nerodno in so
na pobudo prijateljice (ja vem da se to ponavadi zlažejo) naredile profil. Zelo samozavedne punce, ki vedo zakaj to delajo in se skorajda sramujejo tega predvsem zaradi slovesa, ki ga tinder ima.
Meni osebno je še trikrat bolje to da ne odgovarjajo takoj ali so zategnjene. Pa morate tudi vzeti v zakup da med tem ko se vi matrate v njenih DMih ona že izbira med 5 boljšimi ponudbami. Welcome to the free market ;)))

Pika na i ::

Moški umobol.
Če tretirate ženske kot blago na tržnici, je dobro vedet, da velja to tudi za vas.

hp98 ::

Ali se lahko uporablja Tinder tudi brez tega Golda? Pač za foro sem naredil profil, in piše "nekome si že všeč", ampak zato da lahko vidiš njegov profil rabiš Tinder Gold. Nisem še zastopu point kako deluje, če je res tako da mora biti obojestrano všečkanje je verjetno bolj nekoristno ker je za to majhna opcija :D In recimo, da se to zgodi, ali lahko pišeš tej osebi brezplačno?

Kaj mislite koliko je kaj fake profilov? Recimo da sem na hitro preletel kakšnih 200 slik, nerealno mi deluje da je približno petina žensk atraktivnih, ker imam kar visoke standarde :D Od teh 200 pa sem mogoče prepoznal 2 punci da sem ji že videl v lajfu, kar je dost malo glede na to da poznam kar veliko oseb oz. sem že videl veliko ljudi :D

neverlucky ::

hp98 je izjavil:

Ali se lahko uporablja Tinder tudi brez tega Golda? Pač za foro sem naredil profil, in piše "nekome si že všeč", ampak zato da lahko vidiš njegov profil rabiš Tinder Gold. Nisem še zastopu point kako deluje, če je res tako da mora biti obojestrano všečkanje je verjetno bolj nekoristno ker je za to majhna opcija :D In recimo, da se to zgodi, ali lahko pišeš tej osebi brezplačno?

Kaj mislite koliko je kaj fake profilov? Recimo da sem na hitro preletel kakšnih 200 slik, nerealno mi deluje da je približno petina žensk atraktivnih, ker imam kar visoke standarde :D Od teh 200 pa sem mogoče prepoznal 2 punci da sem ji že videl v lajfu, kar je dost malo glede na to da poznam kar veliko oseb oz. sem že videl veliko ljudi :D


Kaksen delez zensk ti je pa v resnicnem zivljenju vsec? Da ti je le petina zensk atraktivnih je kar zgovoren podatek :)

tikitoki ::

Pika na i je izjavil:

Moški umobol.
Če tretirate ženske kot blago na tržnici, je dobro vedet, da velja to tudi za vas.


Priznaš, da si/ste iste? Napredek je.

klihk ::

Mene zanima kako poteka matching pri free verziji? Tisti gold je nesmiseln saj te tako ali tako ne bojo všečkale tiste hude glede na izbiro moških razen če gre za fake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()

neverlucky ::

Lajka te ona, lajkas ti njo oziroma kontra in sta matchana. Torej po obojestranskem lajku.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

neverlucky je izjavil:

Lajka te ona, lajkas ti njo oziroma kontra in sta matchana. Torej po obojestranskem lajku.


+1

Zgodovina sprememb…

Meiniken ::

hp98 je izjavil:

Ali se lahko uporablja Tinder tudi brez tega Golda? Pač za foro sem naredil profil, in piše "nekome si že všeč", ampak zato da lahko vidiš njegov profil rabiš Tinder Gold. Nisem še zastopu point kako deluje, če je res tako da mora biti obojestrano všečkanje je verjetno bolj nekoristno ker je za to majhna opcija :D In recimo, da se to zgodi, ali lahko pišeš tej osebi brezplačno?

Kaj mislite koliko je kaj fake profilov? Recimo da sem na hitro preletel kakšnih 200 slik, nerealno mi deluje da je približno petina žensk atraktivnih, ker imam kar visoke standarde :D Od teh 200 pa sem mogoče prepoznal 2 punci da sem ji že videl v lajfu, kar je dost malo glede na to da poznam kar veliko oseb oz. sem že videl veliko ljudi :D


Ko gledaš profile naletiš na X profil ženske in stisneš lajk. Ona po istem principu dobiva moške kot na tekočem traku. Če imaš srečo bo pri tebi stisnla lajk in oba dobita obvestilo, da sta matchana. Od tu naprej si lahko pišeta kolkr hočeta zastonj.

Fake profilov? Niti nebi rekel, da jih je nekej velik (razen če sm jst bolj slep kot ostali :D ). Najbolj se sicer spomnim enega profila z le eno sliko ženske, ki je imela obupno postavo, slikana je bila v hrbet v nekih full-body kopalkah (oziroma vsaj tko je deloval). Celulita povsod. V opisu pa je pisal "pište samo 18cm+". S kolegom sva se fajn nasmejala ob ogledu tega profila, a sva se resno spraševala... je to fake al resničn profil? Ajde, če je fake se je en norca delal in se mal pozabaval, a po drugi strani se nama je zdel nekako žalostn, da je ženska dokaj zbirčna glede na to kakšna je. Najverjetneje je ego napumpan od vseh fukfehtarjev :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Vazelin ::

Izbircna? Ženska si je zaželela velike batine in to je to.

Meiniken ::

No, sej se niti nebi čudil. Verjetno je že dost traktorjev oral po tej njivi, da z nekim povprečnim orodjem niti ni več želenega efekta verjetno :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

hp98 ::

Malo mi nerealno deluje da je toliko atraktivnih gor, zato sem predvideval da je dost fake profilov. Edino če so se večinoma te dajale gor.:D

louser ::

Meiniken je izjavil:

No, sej se niti nebi čudil. Verjetno je že dost traktorjev oral po tej njivi, da z nekim povprečnim orodjem niti ni več želenega efekta verjetno :D

ženske spravijo čez vagina froca, a še vedno tipi tvojega kalibra s 15cm dolgo 'batino' folgajo raztegniti njihove vulve.

TheBlueOne ::

hp98 je izjavil:

Malo mi nerealno deluje da je toliko atraktivnih gor, zato sem predvideval da je dost fake profilov. Edino če so se večinoma te dajale gor.:D


Morda imas obenem prav in nimas. :) Nimas prav, da je toliko laznih profilov, imas prav, da niso tako atraktivne. Poglej na YT navodila za zenske, kako naj se fotkajo in takoj bo vse jasno.

Cruz ::

TheBlueOne je izjavil:

hp98 je izjavil:

Malo mi nerealno deluje da je toliko atraktivnih gor, zato sem predvideval da je dost fake profilov. Edino če so se večinoma te dajale gor.:D


Morda imas obenem prav in nimas. :) Nimas prav, da je toliko laznih profilov, imas prav, da niso tako atraktivne. Poglej na YT navodila za zenske, kako naj se fotkajo in takoj bo vse jasno.

To pa res, svaka jim čast. So iznajdljive. Imeli smo eno v srednji šoli - na Facebooku 300 lajkov, potem pa jo v živo vidiš... se sploh nismo obračali za njo. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

KAVINSKY ::

TheBlueOne je izjavil:

Poglej na YT navodila za zenske, kako naj se fotkajo in takoj bo vse jasno.


https://twitter.com/meninisttweet/statu...

hp98 ::

Mogoče ni toliko fake profilov, so pa verjetno profili žensk, ki so samo prijavile oz. registrirale, potem pa več niso uporabljale te aplikacije. Mislim na te, ki imajo zraven linke do instagram profilov...z drugimi besedami večina atraktivnim je verjetno neaktivnih tu gor :D

Če pa nimam prav naj me pa nekdo demantira, torej nekdo ki je dobil matching z neko instagram (ali pa kakšno drugo) lepotico.

Vazelin ::

Problem je, ker vsi preveč napalite na videz in bi jahali samo 8/10, 9/10 in seveda 10ke. V tem bazenu imate veliko konkurenco drugih (alfa) samcev

louser ::

V tem bazenu ni alfa samcev.

BlackHole ::

Filip8 je izjavil:

ja tko je, lahk maš ti velik matchov, recimo 100, ampak resnica je, da če ona malo bolje izgleda jih ima 300 in od teh jih večina piše, zdej pa kako boš ti izstopal ne vem, ampak težko. sem pa že mel neki sreče gor.


Point ni v tem, da izstopaš. Point je v tem, da ji ustrezaš. In ona tebi. Zato samo ne fejkat nekoga kar nisi ali glumit nekoga, ki bi morda ustrezal. Je res, da bo verjetno manj "klikov", bo pa enkrat tisti pravi. Razen, če ti je smisel iskanje potrditev.
LP Marko

BlackHole ::

neverlucky je izjavil:


Kaksen delez zensk ti je pa v resnicnem zivljenju vsec? Da ti je le petina zensk atraktivnih je kar zgovoren podatek :)

Kaj pa po tvoje pomeni ta podatek? Petina se tebi zdi malo ali veliko? Meni jih po moje ni všeč niti 1/10, vsaj na prvi pogled, vizualno seveda.
LP Marko

jype ::

Očitno ni povsem jasno, kaj pomeni "všeč". Eni smo izbirčni, a si ne domišljamo, da so tisti, ki niso všeč nam specifično, na kakršenkoli način objektivno vizualno neprivlačni.
««
2 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683455 (36956) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030428 (26846) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520766 (17078) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349836 (41387) BigWhale

Več podobnih tem