» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 26
»»

Half-Saint ::

Zanima me, koliko vas uporablja Tinder in kakšen vtis ste dobili oz. kakšne izkušnje? Ali se splača vzet tisti njihov Tinder Gold? Opazil sem, da večkrat dobim Match, potem pa ta oseba nikoli ne napiše niti besedice. Sklepam, da so to fake profili ali pa si te osebki pumpajo ego?
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com
  • zaklenil: BigWhale ()

Unknown_001 ::

Sounds good doesn't work.

Probal za ene 3 mesce pol pa skenslal. Dečwe hodijo gor iskat samopotrditev lastne vrednosti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Old Spice ::

Bil na Tinderju. Šel na kar nekaj zmenkov, bilo je fajn, nismo pa bili kompatibilni na dolgi rok. Dva moja kolega sta našla bejbe prek Tinderja. Prvi ima že bebo. Drugi se je pravkar vselil z bejbo (posredno sem prek njiju spoznal tudi mojo). Tako da ja... Je uporabno. Je pa tudi veliko smeti. Noben ni kupoval gold paketa. Je pa možno, da je sedaj že drugače.

fokz8 ::

Tinder v drugih državah je bolj kot ne seks aplikacija, medtem ko je v Sloveniji aplikacija za samopotrditev in brezvezne dolgočasne pogovore.

Se pa definitivno da dobit zmenek, vendar pa seveda, boš moral ti napravit prvi korak, punce ga v večini ne bodo :)

Za tale tinder gold pa ne vem, mi deluje kot nateg. Ideja, kjer lahko vidiš kdo te je lajkal sicer ni slaba, sam nikol pa ne veš, ali so to boti/fejk profili. Tako da osebno, ne hvala.
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

KAVINSKY ::

Unknown_001 je izjavil:

Probal za ene 3 mesce pol pa skenslal. Dečwe hodijo gor iskat samopotrditev lastne vrednosti.



Podobna izkušnja. Pa instagram sledilce nabirajo. Tudi če dobiš neko za pogovor na nivoju, te bo takoj skenslala, ko se boljši Chad McThundercock pojavi. Tako izkušnjo so imele tudi kolegice z moškimi - kot se pojavi boljša Stacy McThot, konča na ignoru.

Če že hočeš investirati denar pa pojdi raje na ona-on. Je namenska stran pa verjetno je več resnosti tam gor.

gendale2018 ::

če se komu ljubi, dajte enkrat za foro sliko enega orng hudega tipa

cel čas vam bo telefon piskal :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Vazelin ::

Koliko izbire 30 plus žensk je gori?

Half-Saint ::

Vazelin je izjavil:

Koliko izbire 30 plus žensk je gori?


Ne vem, ker nisem prepričan po kakšnem ključu ti jih prikazuje. Vem, da si kot neplačnik omejen, koliko lajkov na dan ti dajo. Verjetno ti avtomatsko omeji tudi rezultate in reče, da ni nobene nove v tvoji bližini.

Zato me zanima, če je s Tinder Gold to kaj drugače. Tam imaš neomejeno lajkov in vidiš, komu si všeč.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

TheBlueOne ::

Jaz bi placal, ce bi bil samski. :) Ko bi bil kje zunaj bi najprej pogledal, katere v blizini so dejansko na trgu. Si mislim, da bi prihranil na casu in denarju. Drugace tisti tipi, ki znajo spimpati profil znajo imeti dosti prometa.

Filip8 ::

ja tko je, lahk maš ti velik matchov, recimo 100, ampak resnica je, da če ona malo bolje izgleda jih ima 300 in od teh jih večina piše, zdej pa kako boš ti izstopal ne vem, ampak težko. sem pa že mel neki sreče gor.

TheBlueOne ::

Jaz si mislim, da ne smes gledati samo statisticno, moras gledati prakticno. Je ze res, da jih ona ima 200, ampak ce si ti slucajno blizu in se gre samo za kaj na hitro si takoj super kandidat. Morda sta oba v istem hotelu, na isti festi itn.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:

Sounds good doesn't work.


Seveda deluje ampak ne za vse. Iskanje partnerja je kot povpraševanje/ponudba na trgu. Ker je povpraševanja za ženski spol več, ponudbe pa manj, potem pridemo do tega da vsi moški pač nis(m)o zmagovalci.

Če želiš zmagat, moraš kot produkt izstopat. Nekaj izstočnic:

- Dobra profilna slika (vprašaj za mnenje tvoje ženske kolegice)
- Opis, ki izstopa (prosim ne začni: Sem X letni fant, prihajam iz X mesta, sem urejen, prijazen, končal sem X faks ..) - to je joke.
- TI moraš biti vedno aktiven. Ponudbo je treba iskati, ne čakat da sama pride k tebi - ne bo, ker je več povpraševanja in te v tem drugi prehitijo.

Moraš tudi vedet, da se ponudba konstantno menja. Ene se dajo dol iz Tinderja, druge pridejo gor. Ti si bil 3 mesece in obupal? Napaka.. ravno naslednji dan je lahko prišel tvoj pravi match :)


P.S Za profilno sliko in opis lahko delaš A/B testing. Več matchev v določenem obdobju (po spremembi) lahko nakazuje, da se tvoja statistika popravlja kar pomeni da očitni nekaj delaš prav (ali obratno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kalorijagr ::

Na tinderju se najde tudi kaj resnega in kaj zabavnega. Nikakor pa ne drži, da večina žensk išče samopotrditev, očitno eni ne znate z besedami :)

shadeX ::

Pa mogoče še ena zadeva. Profilna slika oz. izgled je res prva stvar, ki jo pri človeku opazimo. Z tebi neprivlačnim človekom pač nimaš kaj delat, se je pa treba zavedat da zaljubiš se v karakter človeka in ne izgled. Na dolgi rok izgled počasi postaja irelevanten, ker v končni fazi živiš s človekovim karakterjem.

Pod črto: Če si karakterno pizda od človeka, na dolgi rok ne bo nobena s tabo, pa si lahko maneken.

Vazelin ::

Če bi mel 2 jurja neto bi placilno listo objavil kot profilko na tinderju

Alien123 ::

Vazelin je izjavil:

Če bi mel 2 jurja neto bi placilno listo objavil kot profilko na tinderju


I lold :D
Drugace pa ženske na tinderju so v veliki večini vase zaljubljene pipike

Relanium ::

Dobil resno žensko iz tinderja. Zdaj ga ne rabim več.
Preverjeno deluje ;)

tikitoki ::

Kot, da niso tudi moski problem. Cez vsako se takoj slinijo in letijo komentarji in pumpanje ega, potem pa se pritozujete, k imajo ego do neba. Nebi rekel, ce bi taksni komentarji padali pri res hudih bejbah, sam zenska lahko izgleda prav bedno in se bo naslo brezbroj fukfehtarjev.

stara mama ::

Res je, moški si pljuvamo sami v svojo skledo, zato so ženske prisiljene filtrirat.
In tako le stežka dobiš njeno pozornost.
Ekologija™ in Trajnost™

Stari89 ::

S punco (leto in pol) sma se našla na Tinderju in se imava zelo rada.
Se strinjam, da je tam ogromno groznih profilov, ki pumpajo svoj ego. Menim pa tudi, da je enako razmerje groznih (ne na pogled) bab v klubih oz. kjerkoli drugje, tako da nekako ne pljuvam po Tinderju zaradi tega.
V glavnem: se da, brez da pustiš dostojanstvo za sabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

Filip8 ::

se strinjam ja, nekatere imajo napačno predstavo o sebi in če gredo na tinder bo le še slabše..

Relanium ::

No moja iz tinderja pravi, da se je pred menoj dobila s tremi iz tinderja. Vsak je bil neke vrste čudak.
Eden je že od štarta hotel grabit za rit, drug ni bil preveč prijazen, tretji je imel doma ženo in otroke, itd.
Podobne zgodbe sem slišal tudi od ene druge, ki sem jo tudi spoznal na tinderju.
Skratka, zadeva funkcionira, samo ljudje s(m)o čudni!

mikhaair ::

Na Tinderju se dogajajo iste stvari kot v real life, le lažje je vse skupaj, tudi za manj korajžne. Relax, ne fejkat, sproščeno. Če bo kaj skupnega bo, če na pa ne.
Znanka je rekla da tipom, ki začnejo pogovor z Zivjo, sploh ne odpise...pol pa pade na nakladace verjetno.

shadeX ::

nekak nimam tendence svojih fotk objavljat po netu.


Zakaj potem jočeš, da nimaš uspeha na Tinderju in ga kriviš, če se sam ne znaš primerno oglaševat?

kalorijagr ::

Nekateri se ne morete sprijazniti, da imate zahteven karakter ali pa ste karakterno neprivlačni in krivite druge osebe za lasten karakter. Zame je izjemno odbijajoče, če človek na fotkah prikazuje kao svoj jak materialni status. Vsaka normalna oseba samo preskoči take ljudi, tako na Tinderju kot v rl.

Zanimivo je tudi, da veliko nickov tukaj, ki ni imelo sreče na Tinderju ima v ikonci persona non grata.

Zgodovina sprememb…

odgovornost ::

meni je tinder res kul zadeva.
Uporabljal v zadnjih 4 letih parkrat. S trenutno punco sva se našla prek tinderja. Pa zadnje 2 bejbi, ki sem jih dejtal so bile preko tinderja.
Trik je, ko se matchas z osebo s katero si se dobro ujel je najbolje da ga izklopis / zbrises in se osredotočiš samo na to osebo.
Načeloma ko je match, ko se prvič dobiš in če se punca hoče še vidt si ze zmagal. potem pa samo skomunicirata kaj hočeta od zadeve

Tisti, ki punce spoznavate v reallife imate pa res zanimiva zivljenja, da dnevno srečate toliko novih deklin... da bi okoli sebe cel dan gledal za kakšno luštno punco in upal na naključje mi pa ne diši preveč.
Ko mi zasede zenska druzba, se zlouda tinder, v enem tednu ali pa 14 dneh sem ga še vedno uspel zbrisati.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

nekak nimam tendence svojih fotk objavljat po netu.


Zakaj potem jočeš, da nimaš uspeha na Tinderju in ga kriviš, če se sam ne znaš primerno oglaševat?


Jokam? Si ti noramln?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

odgovornost ::

Unknown_001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

nekak nimam tendence svojih fotk objavljat po netu.


Zakaj potem jočeš, da nimaš uspeha na Tinderju in ga kriviš, če se sam ne znaš primerno oglaševat?


Jokam? Si ti noramln?


ti si res en smeško raptorf16 hehe.

Unknown_001 ::

odgovornost je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

nekak nimam tendence svojih fotk objavljat po netu.


Zakaj potem jočeš, da nimaš uspeha na Tinderju in ga kriviš, če se sam ne znaš primerno oglaševat?


Jokam? Si ti noramln?


ti si res en smeško raptorf16 hehe.


A šta se ti smiješkaš.
Nisi ni počeo da drkaš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

kalorijagr ::

Predlagam zaklep teme, saj so jo prevzeli persona non grata osebe, ki imajo očitno porazen nivo komunikacije tako na spletu kot v resničnem življenju.

shadeX ::

Torej si sebi že priznal, da sem prepameten za vas. Well it's a start.


Nikjer nisem napisal da nisi. Problem je tvoja vzvišenost / ego in prepričanje, da lahko tako deluješ na vseh področjih. Žal te moram razočarat, ker največ jih popuši ravno zaradi takega načina razmišljanja.

Za začetek lahko začneš malo nižati svoje standarde in pa začneš malo bolj kontrolirat v določenih zadevah. Potem si že napredoval.

Res da moderatorji dostkrat na "random" talajo nazive, ampak to da si ga ti imel že najmanj 3x mislm, da dost pove o tebi oz. tvojemu obnašanju. In verjamem, da slo-tech ni edini prostor v katerem se tako obnašaš :)

ramiz?! ::

Mal preletel temo in na hitro lahko potegnem sam dva zelo opazna zaključka ven:
1. raptorju so popustile tablete (pomoje jemlje neko agresivno sranje)
2. davidstein je definitivno ritopik, pa se tega še ne zaveda
Never regret anything, there's always a reason things happen.

shadeX ::

Greš na pir z mano? Res, ker vidim, da bi se rad pogovarjal pa da ne smetimo.


Sej verjamem, da nisi slab človek, ampak se nekako bojim tvojih izpadov, kadar prideš v argument z mano. Ne vem ali si celo sposoben fizično obračunat z mano, sploh če maš "pir" v riti.

Dajmo raje komunicirat na daljavo.

shadeX ::

1. Niža krvni pritisk
2. Niža možnost srčnega napada
3. Izboljšuje kakovost spanca
4. Deluje protistresno
5. Si boljše volje

Si s partnerjem bolj povezan.

Sam nekaj iz glave. Za več uporabi Google.

mikhaair ::

Sprošča napetost

stara mama ::

shadeX je izjavil:

1. Niža krvni pritisk
2. Niža možnost srčnega napada
3. Izboljšuje kakovost spanca
4. Deluje protistresno
5. Si boljše volje

Vse, kar raptor nima
Njegova taktika osvajanja brez tinderja je torej odlična :)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

odgovornost ::

stara mama je izjavil:

1. Niža krvni pritisk
2. Niža možnost srčnega napada
3. Izboljšuje kakovost spanca
4. Deluje protistresno
5. Si boljše volje


2. točko bi izpodbijal. enkrat sem imel priloznost biti z mojo nakoksan... mislil sem da mi bo srce skočil iz prsnega koša

louser ::

shadeX je izjavil:

1. Niža krvni pritisk
2. Niža možnost srčnega napada
3. Izboljšuje kakovost spanca
4. Deluje protistresno
5. Si boljše volje

Si s partnerjem bolj povezan.

Sam nekaj iz glave. Za več uporabi Google.

samo če ti spolni odnos ne povzroča stresa.

Mavrik ::

Okej, smo zradirali Raptorejeve mentalne probleme - nazaj na temo Tinderja prosim.
The truth is rarely pure and never simple.

FTad ::

Mavrik je izjavil:

Okej, smo zradirali Raptorejeve mentalne probleme - nazaj na temo Tinderja prosim.


nekaj si jih zgresil, poglej prosim se enkrat.

Invictus ::

Statistika Tinderja pravi, da top 10% seksa kot nori, ostalih 90% pa puši... Ciufree so za UK, ne najdem članka.

Poanta je, če nimaš dobrih slik, si oplel... Tako da se splača dobiti fotografa, ki ti tudi slike ustrezno obdela in doda kako eksotično ozadje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Invictus: ne rabiš profi slik. Samo napiš da maš 500 dnevno in boš fookal ko zmaj:D
Ps. Saj ista statistika je po diskačih. 3/4 je samo gledalo babe, nekaj opogumilo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hojnikb ::

Unknown_001 je izjavil:

Sounds good doesn't work.

Probal za ene 3 mesce pol pa skenslal. Dečwe hodijo gor iskat samopotrditev lastne vrednosti.


-Step 1: Be attractive.
-Step 2: Don't be unatracttive
....
Profit!
#brezpodpisa

JamesBond ::

Half-Saint je izjavil:

Zanima me, koliko vas uporablja Tinder in kakšen vtis ste dobili oz. kakšne izkušnje? Ali se splača vzet tisti njihov Tinder Gold? Opazil sem, da večkrat dobim Match, potem pa ta oseba nikoli ne napiše niti besedice. Sklepam, da so to fake profili ali pa si te osebki pumpajo ego?


Tinder gold se splača, lahko povem iz prve roke. Poznam eno fejst bejbo, ko je to kupila in je tako spoznala mene. Tako da priporočam. :)

ripmork ::

Relanium je izjavil:

Dobil resno žensko iz tinderja. Zdaj ga ne rabim več.
Preverjeno deluje ;)

+1, tudi po mojih izkušnjah.
Kolega si je pa ženo našel gor (poroka bila lani poleti, po cca 3 letih). Ironično - oba sta živela v istem kraju, pa se verjetno nikoli ne bi srečala brez App-a :D

Tinder je super stvar, ker zelo pomaga razbit led in vsaj v glavnem veš, da je všečnost obojestranska. Mimogrede še kak skupen interes vidiš in to takoj olajša situacijo. Jasno, šele v živo potem zares vidiš, koliko je ura. Je tudi precej neresnosti gor in žensk, ki zgolj iščejo samopotrditev, to je res - je pač treba bit malce vztrajen pri iskanju. Dobra profilna slika je pa absolutno ključna za širši interes, tu sploh ni debate. Tudi na najboljši App s slabo ikono nihče ne bo kliknil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

ripmork je izjavil:

Tudi na najboljši App s slabo ikono nihče ne bo kliknil.
No, no... Nikar o drugih ne sklepaj po sebi. Appi, ki jih redno poganjajo mnogi od nas, ikon sploh nimajo, pa tudi na Tindru imaš komot shitty pic, pa dobiš cel kup odziva.

ripmork ::

@jype: Ne sklepam po sebi, ampak po povprečnem odzivanju ljudi na splošno. Mimogrede - razlika med shitty in dobro ikono can make a big difference. Pa tega ne govorim na pamet; delam v mobile fohu in znajo A/B testi marsikaj povedat ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

Če iščeš partnerja, ki pada na slikco, torej iščeš povprečneža. Razumem.

Sem prepričan, da je iskanje partnerja na Tinderju stvar optimizacije začetnih stopenj komunikacije pri iskanju najboljšega možnega partnerja, ne pa ugajanje povprečnežem, da bo odziv čimbolj kvantitativno močan.

A110 ::

zanimiva stvar. jaz sem imel z njim dobre izkusnje. je pa res da sem vecino iskal one night stande in imel to za zabavo in ne za iskanje cesar vec. vecina steje dober profil in da se znas pogovarjati. sem pa opazil da tisti zananci ki so v zivo (klubi, nakljucno pogovarnjanje na hodniku,...) imeli probleme z pristopi (sramezljivci) so imeli tudi na tinderju slabe reultate in obratno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

ripmork ::

Večina tako ali drugače pademo na sliko, pa če si to priznamo, ali ne - zato je tudi sistem tako postavljen :) Seveda je pa čisto od individuma odvisno, koliko mu je vizualnost pomembna oz. kakšne prioritete ima pri iskanju.

All I’m saying is: fajn profilka statistično poveča možnosti / zanimanje nasprotnega spola. Optimizacija, kot omenjaš.
««
«
1 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30684966 (38467) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031000 (27418) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520963 (17275) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350247 (41798) BigWhale

Več podobnih tem