» »

Šeriatsko pravo

Šeriatsko pravo

««
6 / 14
»»

Vazelin ::

xmetallic je izjavil:

Haha. Hipatija je očitno tako nezadovoljna s sabo, da se zdaj že kar izdaja za odraslo osebo. Za tiste, ki niste seznanjeni z njenim starostnim obdobjem, mladoletna je. Srednješolka. Nehote se je izdala na rtvslo portalu.

Bi jo pa pozval naj objavi svojo sliko. Stavim 200€, da je neprivlačna, verjetno tudi kakšen kilogram preveč. Če se izkaže, da se motim, preko jypeta pošljem 200€.

Ona je "Snežinkica" iz MMC?

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:



Meni je, jaz sem s staranjem in s smrtjo že sprijaznjena, delno zaradi feminizma, delno zaradi duhovnosti, ki mi je blizu.


Sleparija na kubik. Res, kako slabo ti mora biti, da je človeku vseeno ali bo jutri sploh še živ? Si prepričana, da se dobro počutiš? If you need warm word, we can talk. Če sem lahko bil osebni psihiater tolikim kolegom bom pa še tebi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Pznam primer
Jaz v tej temi vidim 100 grdih tipov, kako se slinijo, ker si domišljajo, da bo ena feministka svoje fotke objavila, ko jo izzovejo s "sej ne upaš".

xmetallic ::

Vazelin je izjavil:


Ona je "Snežinkica" iz MMC?

anarchist_cat. Prepoznaš jo po enakem slogu pisanja in izrazito radikalnem feminizmu. Stresa še za dva nivoja višje radikalne feministične parole kot tukaj.

Možno da ima več profilov. Se ne bi čudil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

HODL ::

Srednješolka

Zasluzi milijarde punca in jih bos imela kolikor zelis!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Res, kako slabo ti mora biti, da je človeku vseeno ali bo jutri sploh še živ?
Meni ni slabo, pa mi je popolnoma vseeno, če bom jutri sploh še živ, glede na to da na to v resnici lahko vplivam le do mere, ki je že izpolnjena.

xmetallic je izjavil:

anarchist_cat. Prepoznaš jo po enakem slogu pisanja in izrazito radikalnem feminizmu. Stresa še za dva nivoja više radikalne feministične parole.
Mora biti pa hudo tesen tale tvoj mehurček, da si misliš, da so vse feministke na internetu kar ista oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Pznam primer
Jaz v tej temi vidim 100 grdih tipov, kako se slinijo, ker si domišljajo, da bo ena feministka svoje fotke objavila, ko jo izzovejo s "sej ne upaš".


Jurč... to je izjemno žalosten primer z uničeno familijo in je resničen. Ženska se mi je smilila do daske, pa sem potem videl da nimam kaj pomagat ker je bila že "odločena" kako bo furala to svojo iluzijo naprej. V zahvalo sem bil pa na koncu še slabše tretiran kot vsak ciganski pes.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

ProGo je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zakaj bi se obremenjeval z nečim česar ne moreš spremeniti? Kvečjemu se boš še prej postaral. Dobro je samo to, da je zadeva pravična, vsi gremo v isto smer, noben se ne mladi.


Zelo neenakomerno se staramo, ženska pri 30ih je lahko že hudo iztrošena, moški pri 50ih pa fit alpha samec, pri kateremu se 20 letnicam tresejo hlačke.

Ti se kar tolaži, če ti bo lažje. Edini razlog, da se nekaterim 20-letnicam "tresejo hlačke" je debelina denarnice kakšnega 50-letnika.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

xmetallic ::

jype je izjavil:

Mora biti pa hudo tesen tale tvoj mehurček, da si misliš, da so vse feministke na internetu kar ista oseba.

Ne mislim, vem da je.

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Jurč... to je izjemno žalosten primer
Ta tema je še bolj.

xmetallic je izjavil:

Ne mislim, vem da je.
Pred "da" je vejica. Če ti tako praviš, potem možnosti, da je res, skoraj ni.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Jurč... to je izjemno žalosten primer
Ta tema je še bolj.



...

Imaš prav. Že začetek je tragičen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

49106 ::

jype je izjavil:

49106 je izjavil:

BTW: kaj je narobe s silikonom?
Nepotreben je.


Torej je Hipatijin komentar na mestu?

Tale silikon od ženske, da je classy?


Kaj pa tetovaže, ali moški z dolgimi lasmi ali karkoli podobnega naprimer travca in tebi omiljeni LSD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HODL ::

Ta tema je še bolj.

Jaz sem postal SJW in se s svojimi komentarji borim za enakost spolov, pa mi vseeno SJW bot predlaga izbris :|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Vazelin ::

Unknown_001 je izjavil:

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Jurč... to je izjemno žalosten primer
Ta tema je še bolj.



...

Imaš prav. Že začetek je tragičen.

Reče uporabnik z največ posti v dotični temi:D

FormerUser ::

49106 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:


Classy ženska.


A resno? Tale silikon od ženske, da je classy? OMG. I hate to say it ampak najbogatejši tip na svetu bi si pa lahko kaj boljšega našel. Ali je pa tole zgolj še en dokaz, da denar tudi ne more vsega kupiti.


Miljarde ti prinesejo marsikatero brhko žensko, ne samo ene.

BTW: kaj je narobe s silikonom?


Kaj je torej šlo tukaj narobe? S silikonom ni nič narobe, je čisto vredu material, samo ne za to kar je na sliki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

jype ::

49106 je izjavil:

Torej je Hipatijin komentar na mestu?
Ne vem, nisem ga prebral.

49106 je izjavil:

Kaj pa tetovaže, ali moški z dolgimi lasmi ali karkoli podobnega naprimer travca in tebi omiljeni LSD?
Tetovaže so nepotrebne. Dolgi lasje sami zrastejo, prav tako ni nič narobe z drogo.

HODL je izjavil:

Jaz sem postal SJW in se s svojimi komentarji borim za enakost spolov, pa mi vseeno SJW bot predlaga izbris :|
Jaz bi tudi, če bi mi dovolili, ker si zgolj še en neonacistični klon.

HODL ::

Ma nisem nazi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:


Reče uporabnik z največ posti v dotični temi:D


Komentira OP, ki neumorno lobira svojo tragikomedijo naprej..
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

xmetallic ::

jype je izjavil:

Jaz v tej temi vidim 100 grdih tipov, kako se slinijo, ker si domišljajo, da bo ena feministka svoje fotke objavila, ko jo izzovejo s "sej ne upaš".

Nad neprivlačnimi ženskami se ne bomo slinili. Privlačne ženske ne zganjajo feminizma, ker imajo atribute, ki jih lahko vnovčijo za doseganje svojih ciljev z malo oz. nič truda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:


Kaj je torej šlo tukaj narobe? S silikonom ni nič narobe, je čisto vredu material, samo ne za to kar je na sliki.


Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ProGo ::

FormerUser je izjavil:

ProGo je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zakaj bi se obremenjeval z nečim česar ne moreš spremeniti? Kvečjemu se boš še prej postaral. Dobro je samo to, da je zadeva pravična, vsi gremo v isto smer, noben se ne mladi.


Zelo neenakomerno se staramo, ženska pri 30ih je lahko že hudo iztrošena, moški pri 50ih pa fit alpha samec, pri kateremu se 20 letnicam tresejo hlačke.

Ti se kar tolaži, če ti bo lažje. Edini razlog, da se nekaterim 20-letnicam "tresejo hlačke" je debelina denarnice kakšnega 50-letnika.


Ja in? Kje je problem?

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Jurč... to je izjemno žalosten primer
Ta tema je še bolj.

xmetallic je izjavil:

Ne mislim, vem da je.
Pred "da" je vejica. Če ti tako praviš, potem možnosti, da je res, skoraj ni.


Motiš se. Medtem ko, vem da ... ni vejice. http://www.korpus-gos.net/Concordance/S... Slab slovničar si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Nad neprivlačnimi ženskami se ne bomo slinili.
Saj se že slinite.

xmetallic je izjavil:

Privlačne ženske ne zganjajo feminizma, ker imajo atribute, ki jih lahko vnovčijo za doseganje svojih ciljev z malo oz. nič truda.
Privlačnih žensk je več vrst. Ta brihtne dobro vedo, da je privlačnost subjektivna in minljiva, zato razvijajo tudi sposobnosti, ki nimajo teh lastnosti. Velika večina teh je feministk, tako kot ogromna večina pametnih moških.

49106 ::

jype je izjavil:

49106 je izjavil:

Torej je Hipatijin komentar na mestu?
Ne vem, nisem ga prebral.

49106 je izjavil:

Kaj pa tetovaže, ali moški z dolgimi lasmi ali karkoli podobnega naprimer travca in tebi omiljeni LSD?
Tetovaže so nepotrebne. Dolgi lasje sami zrastejo, prav tako ni nič narobe z drogo.


To, da je nekaj nepotrebno, ni narobe. Pa saj nisi konzervativc uPM.

jype ::

ProGo je izjavil:

Motiš se. Medtem ko, vem da ... ni vejice.
Končno nekdo, ki resno jemlje slovnico. Kudos.

49106 je izjavil:

To, da je nekaj nepotrebno, ni narobe.
Kje pa kdo trdi, da je narobe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Ti se kar tolaži, če ti bo lažje. Edini razlog, da se nekaterim 20-letnicam "tresejo hlačke" je debelina denarnice kakšnega 50-letnika.

Tebi gre v nos, da nisi privlačna, in se zato nikoli nobeden 50-letnik z debelo denarnico ne bo oziral za teboj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Tebi gre v nos, da nisi privlačna, in se zato nikoli nobeden 50-letnik z debelo denarnico ne bo oziral za teboj.
Projiciraš.

xmetallic ::

jype je izjavil:

Privlačnih žensk je več vrst. Ta brihtne dobro vedo, da je privlačnost subjektivna in minljiva, zato razvijajo tudi sposobnosti, ki nimajo teh lastnosti. Velika večina teh je feministk, tako kot ogromna večina pametnih moških.

Ok, naj ti bo. Fizično privlačne.

49106 ::

jype je izjavil:

Kje pa kdo trdi, da je narobe?



jype je izjavil:

49106 je izjavil:

BTW: kaj je narobe s silikonom?
Nepotreben je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:



Meni je, jaz sem s staranjem in s smrtjo že sprijaznjena, delno zaradi feminizma, delno zaradi duhovnosti, ki mi je blizu.


Sleparija na kubik. Res, kako slabo ti mora biti, da je človeku vseeno ali bo jutri sploh še živ? Si prepričana, da se dobro počutiš? If you need warm word, we can talk. Če sem lahko bil osebni psihiater tolikim kolegom bom pa še tebi.

Boš razumel, ko mentalno odrasteš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

ProGo ::

Mene pa zelo privlači, če je ženska inteligentna in razgledana, in obratno, ko vidim neumno, me takoj mine.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:


Boš razumel, ko odrasteš.


Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ProGo ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Boš razumel, ko odrasteš.


Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.


Meni se tudi to zdi, da bolj ko oseba govori o razsvetljenosti, duhovnosti, "razovišju", bolj je distancirana od normalnosti, kot jo dojema večina.

jype ::

49106 je izjavil:

jype je izjavil:

Kje pa kdo trdi, da je narobe?



jype je izjavil:

49106 je izjavil:

BTW: kaj je narobe s silikonom?
Nepotreben je.
Ta trditev ne implicira, da je karkoli narobe s silikonom, ampak razlaga, čemu je nezaželjen.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Boš razumel, ko odrasteš.

Uuuuu. A feministi v obratni smeri štejete leta? 16. se v feminističnem svetu šteje kot odrasla oseba, 30 pa kot otrok? Tablet vam psihiater še ni predpisal?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.
A, to te skrbi. Nič za to - vsi duhovniki se ne bodo čez noč samoumorili.

FormerUser ::

jype je izjavil:

Če ti tako praviš, potem možnosti, da je res, skoraj ni.


LOL. This. Jaz sem že po 1 mesecu tukaj ugotovila, da tipo nima pojma in da je "full of shit".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Uuuuu. A feministi v obratni smeri štejete leta? 16. se v feminističnem svetu šteje kot odrasla oseba, 30 pa kot otrok? Tablet vam psihiater še ni predpisal?
Pezde, ki sovraži ženske, je obsojen na žalostno eksistenco.

FormerUser je izjavil:

LOL. This. Jaz sem že po 1 mesecu tukaj ugotovila, da tipo nima pojma in da je "full of shit".
Konzervativci so vsi takšni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

49106 ::

jype je izjavil:

49106 je izjavil:

jype je izjavil:

Kje pa kdo trdi, da je narobe?



jype je izjavil:

49106 je izjavil:

BTW: kaj je narobe s silikonom?
Nepotreben je.
Ta trditev ne implicira, da je karkoli narobe s silikonom, ampak razlaga, čemu je nezaželjen.


Ta trditev je direkten odgovor na vprašanje, ki se ni glasilo, čemu je nezaželjen.

ProGo ::

Silikon je v veliki primerov nepotreben in kontra"produktiven", edina smiselna uporaba je pri rekonstrukcijah dojk in pri najstnicah ki imajo motnjo razvjoa prsi in nimajo 0 prsi. Za v ustnice pa sploh.

xmetallic ::

jype je izjavil:

Pezde, ki sovraži ženske, je obsojen na žalostno eksistenco.

Že tretjič ti moram razlagati, da ženska != feministka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

ProGo ::

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

Pezde, ki sovraži ženske, je obsojen na žalostno eksistenco.

Že tretjič ti moram razlagati, da ženska != feministka.


Ampak feministka lahko sovraži moške, moški pa ne sme sovražit feministke, ker ...

FormerUser ::

ProGo je izjavil:


Ja in? Kje je problem?


Problem je v tem, da je staranje, za razliko od denarja, biološki proces, ki smo mu vsi približno enako podvrženi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Že tretjič ti moram razlagati, da ženska != feministka.
Ja, že tretjič se motiš: Ti sovražiš ženske, ne feministk.

49106 je izjavil:

Ta trditev je direkten odgovor na vprašanje, ki se ni glasilo, čemu je nezaželjen.
Drži, spraševal si, kaj je narobe z njim. Nič, le nepotreben je, ter zato odveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ProGo ::

FormerUser je izjavil:

ProGo je izjavil:


Ja in? Kje je problem?


Problem je v tem, da je staranje, za razliko od denarja, biološki proces, ki smo mu vsi približno enako podvrženi.


Nismo, ženskam se staranje zaradi tanjše kože veliko prej pozna, hence makeup. Genetika v tem primeru favorizira moški spol.

Unknown_001 ::

ProGo je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Boš razumel, ko odrasteš.


Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.


Meni se tudi to zdi, da bolj ko oseba govori o razsvetljenosti, duhovnosti, "razovišju", bolj je distancirana od normalnosti, kot jo dojema večina.

Vera je za ljudi, ki ne morejo do psihiatra. Skozi zgodovino je dobro funkcioniralo.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Religiousness and spirituality have been shown to be important and commonly used resources for people coping with a variety of stressful and traumatic experiences, including major illnesses (e.g., Schreiber & Brockopp, 2012), bereavement (e.g., Wortmann & Park, 2008), and natural disasters (e.g., Henslee, Coffey, Schumacher, Tracy, Norris, & Galea, 2014). Although religiousness and spirituality are distinct constructs, with religiousness often characterized as a system of beliefs residing in a larger context and spirituality as the subjective experiences of a higher power or transcendence, these terms are often used conjointly (Aldwin, Park, Jeong, & Nath, 2014) Importantly, religiousness and spirituality comprise many dimensions, including affiliation, religious group identification, personal practices such as prayer, public practices such as service attendance, personal identification, and coping (NIA/Fetzer, 1999; Ysseldyk, Matheson, & Anisman, 2010).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

LOL. This. Jaz sem že po 1 mesecu tukaj ugotovila, da tipo nima pojma in da je "full of shit".

Defense mode? Nisi prebrala priročnika kako NE reagirati ko te nekdo sooči z neprijetno resnico? Lepo, da si potrdila moje vedenje. Zdaj absolutno ni dvoma, da si to ti.

Eh deklica, bo treba najprej srednjo šolo dokončat, potem diplomirat, in nato še magistrirat. Ko me ujameš v formalni izobrazbi se oglašaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

49106 ::

jype je izjavil:


49106 je izjavil:

Ta trditev je direkten odgovor na vprašanje, ki se ni glasilo, čemu je nezaželjen.
Drži, spraševal si, kaj je narobe z njim. Nič, le nepotreben je, ter zato odveč.


Potreben je, če želi ženska v tem segmentu tekmovati s tisimi, ki so bolj obdarjene.

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Boš razumel, ko odrasteš.


Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.

No, jaz ne razmišljam o samomoru, tako da ne rabim psiholoških nasvetov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

Ko me ujameš v formalni izobrazbi se oglašaj.
Kdor je tebi dal magisterij, je nesposoben.

49106 je izjavil:

Potreben je, če želi ženska v tem segmentu tekmovati s tisimi, ki so bolj obdarjene.
Če ženska želi tekmovati z obdarjenimi, potem je že izgubila. Enako velja za moške.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Boš razumel, ko odrasteš.


Deklica, ki mi je nazadnje razlagala o "duhovnosti" je bila na robu samomora.

No, jaz ne razmišljam o samomoru, tako da ne rabim psiholoških nasvetov.


What is your personal desire? Do you even have one?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()
««
6 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638814 (34364) vostok_1

Več podobnih tem