» »

WMP9&Full screen

WMP9&Full screen

Elemen_T ::

Zakaj mi Windows Media Player verzija 9.0 (Win2k sp4) ne deluje na full screen?
Ne javlja nobene napake, vse deluje bp, le fullscreen ne prime (v bistvu prime in je že na "poti", da se okno raztegne, a na koncu se zopet pomanjša na trenutno velikost).

Kaj bi bil problem?
Nisem prepričan, a občutek imam, da se to dogaja odkar sem instaliral sp4...

Hvala za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB mass storage problemi

Oddelek: Strojna oprema
133160 (2874) energetik
»

Novopecenec ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
172668 (1984) BaRtMaN
»

SP4 za windows 2000 - kdaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
332032 (1375) Maxtor
»

Nadlezen Blue Screen v Win 2000 Pro

Oddelek: Operacijski sistemi
101273 (1148) krneki
»

Izšel nov Service Pack za Windows 2000

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
173010 (3010) Zheegec

Več podobnih tem