» »

Računalničar --> Elektrotehnik

Računalničar --> Elektrotehnik

bizgech ::

Zanima me, kako bi iz področja računalništva in informatike najlažje in najhitrejše preklopil na področje elektrotehnike? Imam končano srednjo elektro šolo in nedokončan FRI (manjka nekaj izpitov in diploma). Programiranje mi ne gre, zato v tipičnih programerskih firmah nimam kaj iskati. Tudi večino ostalih stvari, ki naj bi se jih na faksu naučil, sem že pozabil. Imam nekaj teoretičnega znanja, ki sem ga dobil v srednji elektro šoli, vendar prakse iz tega področja nimam. Trenutno delam v neki IT firmi, kjer klikam po Wordpressu. Ker mi takšno delo ni zanimivo in bi me bolj veselila elektro stroka, me zanima, kako bi prišel do zaposlitve na tem področju.

Assass1n ::

Kaj bi pa rad delal.
Poglej oglase pokliči pojdi na razgovor... Če si pripravljen delat in se priučit so ti vsa vrata odprta.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Blinder ::

Assassin, kaka konkretnejsa pomoc, kje iskat delo?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

TheBlueOne ::

Elektrotehnika lahko ima kar dosti programiranja, ki pa je praviloma bolj enostavno, kot tisti na PCju in vedno povezano s skaksno mehaniko. Poglej si kaksne vgradne sisteme itn. Imas OK izhodisce.

mlamat ::

Dokončaj FRI.

koyotee ::

bizgech je izjavil:

Zanima me, kako bi iz področja računalništva in informatike najlažje in najhitrejše preklopil na področje elektrotehnike? Imam končano srednjo elektro šolo in nedokončan FRI (manjka nekaj izpitov in diploma). Programiranje mi ne gre, zato v tipičnih programerskih firmah nimam kaj iskati. Tudi večino ostalih stvari, ki naj bi se jih na faksu naučil, sem že pozabil. Imam nekaj teoretičnega znanja, ki sem ga dobil v srednji elektro šoli, vendar prakse iz tega področja nimam. Trenutno delam v neki IT firmi, kjer klikam po Wordpressu. Ker mi takšno delo ni zanimivo in bi me bolj veselila elektro stroka, me zanima, kako bi prišel do zaposlitve na tem področju.


Vsaka firma rabi štromarje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bizgech ::

Assass1n je izjavil:

Kaj bi pa rad delal.


Dejansko niti ne vem, kaj vse počnejo elektrotehniki, ker imajo zelo raznoliko delo. Za začetek za kakšno delo s spajkalnikom nisem dovolj spreten, saj tega že več let nisem počel. Če bi vedel, kaj vse pride v poštev in kakšno znanje je potrebno, bi tudi lažje izbral (prav zaradi tega sem odprl temo).

koyotee ::

bizgech je izjavil:

Assass1n je izjavil:

Kaj bi pa rad delal.


Dejansko niti ne vem, kaj vse počnejo elektrotehniki, ker imajo zelo raznoliko delo. Za začetek za kakšno delo s spajkalnikom nisem dovolj spreten, saj tega že več let nisem počel. Če bi vedel, kaj vse pride v poštev in kakšno znanje je potrebno, bi tudi lažje izbral (prav zaradi tega sem odprl temo).


Montaža stikal, razsvetljave, vlečenje kablov, diagnosticiranje napak na strojih, menjava senzorjev, itd...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem delo

Oddelek: Loža
428636 (5520) xardas
»

Začetki programiranja

Oddelek: Pomoč in nasveti
233209 (2257) FTad
»

Kvalitetno gradivo za elektrotehniko

Oddelek: Šola
274471 (3525) BivšiUser2
»

FE ali FRI

Oddelek: Šola
247487 (6693) i386
»

Elektrotehnik elektronik

Oddelek: Loža
132120 (1939) Kaiser

Več podobnih tem