» »

A Wrinkle in Time 2018

A Wrinkle in Time 2018

WallSreet ::

A Wrinkle in Time 2018

Meg Murry and her little brother, Charles Wallace, have been without their scientist father, Mr. Murry, for five years, ever since he discovered a new planet and used the concept known as a tesseract to travel there. Joined by Meg's classmate Calvin O'Keefe and guided by the three mysterious astral travelers known as Mrs. Whatsit, Mrs. Who and Mrs. Which, the children brave a dangerous journey to a planet that possesses all of the evil in the universe.

Je kdo gledal ta film? Resnično ne razumem zakaj tako nizka ocena. Meni osebno je bil film všeč in me je prav prijetno presenetil. Film je sicer za otroke vendar sem se ob gledanju filma poskušal postaviti v vlogo otroka in moram priznati da me je film resnično navdušil. Film ima dokaj v redu zgodbo vendar predvsem fantastično sporočilo, ki mislim da je za mlajšo generacijo še kako pomembno. Love in the face of evil is the ultimate weapon! Mislim da gre za krasno sporočilo. Glavni razlog za nizko oceno naj bi bil predvsem ta, da je film posnet po knjigi. V knjigi se zgodba vrti predvsem okoli vere medtem ko se je režiser filma odločil za drugačen pristop in obral sporočilo: ljubezen je močnejša od zla. Večini to ni bilo všeč in o tem govorijo tudi recenzije. Meni pa je film ravno zaradi te spremembe všeč, kjer so vero postavili na stran.

Igralska zasedba je delo opravila dobro čeprav se mi zdi da je bila Oprah v tem filmu katastrofalna. Storm Reid in predvsem Deric McCabe sta bila izjemna. Glasba je bila v redu medtem ko je bila cinematografija povprečna. Kot sem že omenil mi je bilo pri filmu všeč predvsem sporočilo. Lepo bi bilo da bi mlajša generacija imela več podobnih filmov z podobnim sporočilom. Če je kdo gledal film, kako se vam je zdel?

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

Videm sem trailer že pred časom pa me ni prepričal, da bi gledal. Mogoče ga kdaj pogledam.

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Videm sem trailer že pred časom pa me ni prepričal, da bi gledal. Mogoče ga kdaj pogledam.


Verjetno ti nebi bil všeč saj ti cinematografija nebi bila po voljni :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737450 (3873) oo7
»

Oblivion (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6714941 (1424) oo7
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538579 (17667) oo7
»

Fifty shades of Grey (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
549702 (5356) vostok_1

Več podobnih tem