» »

Brezžična optična miš

Brezžična optična miš

skoki ::

Mena pa zanima ali se splača kupiti brezžično miš Logitech® Cordless Optical Mouse (RM67a). Sicer je zelo poceni mene pa zanima ali se dobro obnese v igrah predvsem tistih, ki je pomemna hitra odzivnost.

Za odgovore se v naprej zahvaljujem.

azeed ::

Če mora bit obvezno wireless, potem definitivno vzemi Logitech MX-700. Če ti je ta predraga si raje omisli kako ožičeno miško, sicer v igrah ne boš zadovoljen.
You gotta say YES to another excess!!!

Lith ::

jep, ta je pretežka in mogoče zato okorna, poglej rajš na kaj drugega, mogoče MS Wireless Optical, ali pa Genius Wireless Optical Mouse, ker mislim da ti dve rabita samo 2 bateriji, LOGI pa preverjeno rabi 4 kom
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

globoko grlo ::

če ti ni preveč keša definitivno MX700

Nutcracker ::

Lith, zanimivo ti preverjaš stvari. Moj MX700 ima namreč le 2 bateriji in miška ni prav nič pretežka.

Ziga Dolhar ::

Zanimivo -- meni je pa teža miši fićr. Težja kot je, raje in lažje z njo delam.

Uporabljam mx500 in mx700 -- in ožičena varianta je za moje pojme prelahka.
https://dolhar.si/

Matek ::

Ja, nekteri imajo raje svojo miš težjo, drugi pa lažjo. pogosto boste pod "pokrovom motorja" našli pritrjen kak del kovine, ki bmiš obteži in ga lahko, če imate raje lahkotno klikanje, odstranite.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jurre ::

jaz uporabljam tole pa ni nobenih problemov v igrah, deluje use tekoce, uporablja 2 bateriji..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

skoki ::

Mausman je zame predrag. Sm pa pol razmislu tud o LogitechŽ Click!™ Optical Mouse, sam ni brezžična:( .

Lith ::

opravičilo vsem, Logitech ima res tudi samo 2 bateriji, ampak priložene so bile ne vem zakaj 4
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Dark Angel ::

Če niso finance glavna ovira si omisli MS Bluetooth tipkovnico in optičnega miša... Glede na to da dobiš zraven še USB Bluetooth se mi sploh ne zdi drago. Sam sem 4 mesce lastnik tega in sem zelo, zelo zadovoljen... Glavno je to da nisi omejen kakšen meter ali 2.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

joystick in game z letali

Oddelek: Kaj kupiti
162791 (2574) pelican
»

Tipkovnica in miska

Oddelek: Kaj kupiti
141159 (1072) JustVi
»

Tiha, zelo tiha tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
222614 (2148) CirCA|PhP
»

Katere BT slusalke za Nokio 6600?

Oddelek: Mobilne tehnologije
71208 (1126) morphling1
»

Logitechova tipkovnjača

Oddelek: Strojna oprema
8948 (788) Preseren

Več podobnih tem