» »

paket iz ZDA , zelo občutljiv

paket iz ZDA , zelo občutljiv

XLapse ::

mene pa zanima če bi mi poslala iz kalifornije en zelo zelo težek za dobit VHS .. kolko je možnosti da ga dobim poškodovanega? al da se zgubi?

Ker je pač ta bivši pro ,mama z službo in ostalo, je ne bi rad dodatno obremenjeval da mi naredi prej kopijo, sploh ne vem kje bi to naredila gor , sama pa dvomim. VHS je težko 'digitilizirat' in kvaliteta valda ful bad? Js bi raje mel kopijo VHS-a, da se ohrani kvaliteta, ampak recimo da ima copy protection, se ne da skopirat kr tko na drug vhs. Čeprav je video bootleg , zna bit da ma copy protection. Imajo gor po Ameriki še vedno kakšne video store?

In še to , ker je zadeva mega občutljiva in mi pomeni ogromno, da ne omenjam tega da od 2003 se trudim to dobit, razmišljam da bi šel osebno v kalifornijo prevzet, pa še dobrega prijatelja mam gor, bi še njega pozdravu. Valda pretiravam?

Če bi mel za zbirat 50.000€ al ta vhs katera ima ta bivša profesionalka , bi zbral vhs itak, tolko o temu kolko je občutljivo.

Še nekaj sem se vmes spomnil, če ima kdo način kako zlahka naredit kopijo VHS-ja, magari da ji to kupim na ebay opremo in naredi kopijo sama, plačaj ji bom like 500-1000 ker sm tok dolg iskal , tko da pomoje bo za.
Čas mam do poletja, ko gre ga iskat v hišo staršev. Živijo mal bolj daleč

Kako bi vi speljali da je 100%?
  • zaklenil: bluefish ()

darkolord ::

Tale zadeva zna kopirati iz VHS direkt na DVD. Podobnih modelov je še nekaj.

Glede pošiljanja bi bilj pa najboljši kakšen DHL. Je pa tam možnost (sicer zelo majhna), da se paket izgubi ali poškoduje.

XLapse ::

darkolord je izjavil:

Tale zadeva zna kopirati iz VHS direkt na DVD. Podobnih modelov je še nekaj.

Glede pošiljanja bi bilj pa najboljši kakšen DHL. Je pa tam možnost (sicer zelo majhna), da se paket izgubi ali poškoduje.

dal pod favorites, hvala, ke se drgač ne spoznam. kvaliteta pa ostane ista kot na VHS?

To zgleda da bo to. Ji bom to kupu , pa naj naredi par kopij, pa mi pošlje kopije. Ko dobim kopije in da delajo, mi pošlje še VHS.

Je ful fajn oseba pomoje ji ne bo to problem naredit. Upam. Če ne sm baked pa edina opcija da je 100% da grem gor osebno in če bo to edina 100% opcija zna bit da bom naredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

martincek1 ::

Dej še enkrat preberi začetek svojega posta :))

Jaz bi skočil v LA in VHS prevzel osebno. Karte se sigurno dobi za okrog 500e, zraven pa lahko še mamo obiščeš (neprecenljivo)... če se zastopita, ne vem kaj sploh razmišljaš? :D Sploh če denar ni problem in če ti je vsebina zelo pomembna.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Če ima kaseta Macrovision zaščito, rabiš za presnemavanje opremo, ki jo disabla ali ignorira že po defaultu. Tako da bodi pozoren na to.

avian2 ::

Če ti je ta posnetek res tako dragocen jaz ne bi dajal kasete v nek naključni rabljen aparat iz ebaya. Pojdi iskat osebno in potem nesi digitalizirat v kak profesionalni studio. Oboje skupaj bo prišlo bistveno ceneje kot 50.000 EUR.

XLapse ::

avian2 je izjavil:

Če ti je ta posnetek res tako dragocen jaz ne bi dajal kasete v nek naključni rabljen aparat iz ebaya. Pojdi iskat osebno in potem nesi digitalizirat v kak profesionalni studio. Oboje skupaj bo prišlo bistveno ceneje kot 50.000 EUR.

ja tko , seveda ni enostavno. bom pa verjetno kr tko to speljal

Furbo ::

O madona če pa v Kaliforniji ni VHS to DVD servisov kolikor jih hočeš, potem pa ne vem kje na svetu bi jih lahko bilo več?

Prihrani si poštnino in naj ti pošlje prek neta.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kr3ten ::

Tvoj tekst je tok cringe, ko fake emal.

mujek ::

Bodi pozoren tudi na tehnologijo analognega signala. V Ameriki je v uporabi NTSC pri nas pa PAL.

Kawl6 ::

kr3ten je izjavil:

Tvoj tekst je tok cringe, ko fake emal.


Se strinjam, Bog ve kaj bo v resnici v kaseti namesto traku.8-)

Gagatronix ::

shintaro resurrected, just like Jesus.

@OP, a si spet nasel kopijo VG ROOTS? :))

MIHAc27 ::

Mene je prišlo VHS to DVd storitev v Ljubljani 7€ za do 2h kaseto...

Sej VHS zdrži marsikaj, bolj bi se bal kakega rentgena in pregleda, da ne bi vplivalo na kaseto.
Drugače izgube kvalitete nisem opazil, je ba res da VHS ni ravno top že od začetka.

Ni vraga da ne bi v ameriki tudi imeli podoben servis

Bud_Bundy ::

Kot je eden že omenil, govora je o Kaliforniji, svetovnemu centru filmografije. Tam imajo več studiev, kot mi traktorjev....

Machete ::

Malo kradem temo, ker mi že popuščajo živci, ker rabim eno zadevo (rezervni kos), da dobim precej denarja s prodajo.
Ali je to neka normalna pot paketa iz USA ali so zabluzili? (začetek spodaj)

May 18, 2019
07:30am
Departed
BELGRADE
May 18, 2019
05:09am
Arrived
BELGRADE
May 13, 2019
14:35pm
Departed

NEW YORK
May 13, 2019
09:24am
Arrived
NEW YORK
May 6, 2019
00:30am
Processed Through Regional Facility

JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER
May 5, 2019
00:00am
In Transit to Next Facility
May 3, 2019
13:43pm
Arrived at USPS Regional Facility

JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER
May 3, 2019
01:43am
Arrived at Regional Facility

JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER
May 1, 2019
18:05pm
Shipment Received, Package Acceptance Pending

LOS ANGELES, CA 90009
Apr 29, 2019
10:07am PDT

Tracking number provided
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

St235 ::

Nič nemogočega, ker NYC ima direktne povezave z BG, je pa nenavadno v toliko, da uvoz v EU delajo preko tretje države in bo zaradi tega kak dan dlje trajalo.

Machete ::

Saj dejansko bi se moralo počasi pritresti, če je zadeva včeraj začela potovati. Upam da do konca tedna, edino če dejansko v LJ še ocarinijo in čakajo moje plačilo le tega.. :O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

KAVINSKY ::

kr3ten je izjavil:

Tvoj tekst je tok cringe, ko fake emal.



Važno da omeni 50 jurjev :))

FXMagic ::

Sem moral 3x prebrat to skropucalo da sem sploh razumel kaj hoces povedat. Pa se zdaj ne vem ali si moski ali zenska. Katastrofa od pismenosti.

FireSnake ::

Vsi posti enaki: en sam balast. Sploh ne ve, kaj hoče.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Machete ::

Saj ni škodljiv no, v bistvu je prijazen. live and let live.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

crniorel ::

Kakovostno digitaliziraš in je posnetek večen. Kaseto pa v smeti, kamor spada.

XLapse ::

update na temo že k ste jo bumpali : Ženska filma ni najdla, na žalost .. In to je zadnja epizoda v tej sagi, ne bom več iskal ker sm obupal. Tisti k pa ma kopijo v Avstriji, noče dat.
alien technology

Machete ::

St235 je izjavil:

Nič nemogočega, ker NYC ima direktne povezave z BG, je pa nenavadno v toliko, da uvoz v EU delajo preko tretje države in bo zaradi tega kak dan dlje trajalo.


Vse po Beogradu je edino tole:
SLOVENIA, LJUBLJANA, Departed -> Your item departed a transfer airport in BRNIK, LJUBLJANA, SLOVENIA on May 18, 2019 at 9:39 am. The item is currently in transit to the destination.

Sem klical na carinsko pošto, pravijo, da oni tega nimajo, da zadeva sploh nima sledilne številke (očinto je samo za USPS del poti sledljivo).
Dela kdo v teh sortirnih centrih? Kakšen čas je normalen za neko recimo potem navadno pošiljko, da se pritroga z letališča, do končnega naslova?
Upam da se pojavi, ker če se odločim, da naročim na novo bom spet čakal še kak mesec, ker zadev ni v eu :/
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Kakšen čas je normalen za neko recimo potem navadno pošiljko, da se pritroga z letališča, do končnega naslova?
1 dan.

St235 ::

Pod pogojem, da so opravljene vse carinske obveznosti.

Machete ::

Še vedno nisem dobil.
Je bilo pa poslano z USA pošto kot: Postal Product: First-Class Package International Service
Carina o zadevi ne ve nič. Danes naročim nov org. kos pri italjanih za 3kratnik cene.. (ne morem več čakat).
Škoda mi je prodajalca, ker ima super nadomestni izdelek in vem, da je poslal.

:'(
May 18, 2019, 9:39 am
Departed
LJUBLJANA, SLOVENIA
Your item departed a transfer airport in BRNIK, LJUBLJANA, SLOVENIA on May 18, 2019 at 9:39 am. The item is currently in transit to the destination.

May 18, 2019, 7:30 am
Departed
BELGRADE, SERBIA

May 18, 2019, 5:09 am
Arrived
BELGRADE, SERBIA

May 13, 2019, 2:35 pm
Departed
NEW YORK, UNITED STATES

May 13, 2019, 9:24 am
Arrived
NEW YORK, UNITED STATES

May 6, 2019, 12:30 am
Processed Through Regional Facility
JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER

May 5, 2019
In Transit to Next Facility

May 3, 2019, 1:43 pm
Arrived at USPS Regional Facility
JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER

May 3, 2019, 1:43 am
Arrived at Regional Facility
JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER

May 1, 2019, 6:05 pm
Shipment Received, Package Acceptance Pending
LOS ANGELES, CA 90009
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

XLapse je izjavil:

update na temo že k ste jo bumpali : Ženska filma ni najdla, na žalost .. In to je zadnja epizoda v tej sagi, ne bom več iskal ker sm obupal. Tisti k pa ma kopijo v Avstriji, noče dat.

LA, avstrija... pa to mora biti arnold osebno!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

XLapse ::

tema je bla na mestu , če bi ženska najdla filem... Ker vidite da se je tukaj en paket izgubil. Tko da

gruntfürmich je izjavil:

XLapse je izjavil:

update na temo že k ste jo bumpali : Ženska filma ni najdla, na žalost .. In to je zadnja epizoda v tej sagi, ne bom več iskal ker sm obupal. Tisti k pa ma kopijo v Avstriji, noče dat.

LA, avstrija... pa to mora biti arnold osebno!



LA je bila kopija. Videl sem pa ta redek filem v Avstriji in ja če bi zbiral med 50.000EUR in filmom, bi zbral filem raje (mam nekaj delov k sm js gor)


tisti k mi ga je pokazal, pa dobro ve da ga drugje ne bom dobil.. Pa se igra neke Sick igre, noče dat. Prosil sem ga ene 5 let da mi da, vedno nov izgovor.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Furbo ::

Ja povej naslov, tu nas je več diplomiralo iz googlanja. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

XLapse ::

Furbo je izjavil:

Ja povej naslov, tu nas je več diplomiralo iz googlanja. :D

Markus Kaiser

Dunaj

Nazadnje je delal v hotelu. Če najdeš mi to osebo, bom se lahko spet pogajal z njim, čeprav se bo spet lagal da ga je zgubil , da ga nima al še tisoč drugih izgovorov k sm poslušal odkar mi ga je pokazal.

Mam cifro none njegove.


Nemščino nevem, pri njemu sem živel na dunaju (in še enemu drugemu, Thomasu) ... In edina varjanta je od njega dobit.
Z Googlom ne boš nič rešil, sem jaz gledal cel internet desetletje in ga ni nikjer. Zadeva zelo v secret ovita.

Ko sem gledal ta filem, se mi je čez mesec dva zmešalo, ker si nism vedel razložit kako je to možno da sm jaz gor, spomina o temu pa nimam. Markus to dobro ve.. Nevem to je nek sick štorija k ne štekam kdo je ozadaj in kaj mam jaz veze.

In da končamo to, ME NE BRIGA VEČ , ker iz te moke ni kruha in nikoli ni bilo, samo problemi in obsojanje ljudi.


Pozabil sem in nimam več upanja, upam pa potiho da se bo en dan sam rešil, kot se je sam pokazal.
alien technology

thetech ::

Torej nekaj ceniš na 50k EUR, ne moreš pa napraskati jurčka, da bi šel po VHS osebno.. Heh, a je komentar sploh potreben?

XLapse ::

thetech je izjavil:

Torej nekaj ceniš na 50k EUR, ne moreš pa napraskati jurčka, da bi šel po VHS osebno.. Heh, a je komentar sploh potreben?


kdo je reku da ne? Ga ni najdla. Torej nimam kaj it delat v LA. Jurčka dat za karto je najmanjši problem.

sploh nevem kaj nakladaš, ko v 1 mesecu sm tolko naredil :



in vse to na banki bi takoj zamenjal za filem. Ja je precej mi pomemben, ampak ga ne bom več iskal.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

gruntfürmich ::

hudo ja. samo jst vem točno kje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Furbo ::

XLapse je izjavil:

Furbo je izjavil:

Ja povej naslov, tu nas je več diplomiralo iz googlanja. :D

Markus Kaiser

Dunaj

Mislil sem naslov filma (in čimveč podatkov), če je bil kdaj na internetu, je zelo verjetno za večno na internetu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

gruntfürmich ::

ma to je nek homemade, morda celo prepovedan. čista beda in nevredno teme
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

Pa daj nehaj no :))

Kaki troll


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514459 (8199) Luka99
»

A še sprejemate pošiljke iz Aliexpressa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569186 (5534) kixs
»

Izsiljevalski napad na nezaščitene repozitorije Git

Oddelek: Novice / Varnost
63945 (3148) jype
»

Paket iz ZDA - koliko bi me prišlo v resnici :)

Oddelek: Loža
3713039 (4885) hdsdwn
»

Paket iz Anglije! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5719051 (11617) Zoran7

Več podobnih tem