» »

lepilo za plastiko prenosnika

lepilo za plastiko prenosnika

mulc007 ::

Na mestu levega panta monitorja prenosnika (na okvirju) je počila plastika pa me zanima katero lepilo bi bilo najbolj primerno.
Doma imam hitro lepilo, lepilo na vročo pištolo in lepilo ki ga na koncu posvetiš z UV lučko da se strdi. UV lepila še nisem uporabljal zato ne vem kako močno bi se prijelo plastične površine prenosnika.

Na zunanji strani bi zaradi prostorske stiske prišlo v poštev verjetno samo hitro lepilo, ker se vpije v razpoko.
Jaz bi, da bi bilo močneje, okvir odstranil in nalimal na notranji strani. Koliko je tam prostora ne vem ker ne vem kaj se zadaj nahaja.
Katero lepilo bi priporočali?

UV lepilo je na spodnjem linku ampak nikjer nisem našel da je uporabno za plastiko
https://www.aliexpress.com/item/50ML-K-...

manic ::

HP prenosnik I guess?? :-P Jaz sem stvar rešil tak, da sem "koščke" najprej skup zlepil s sekundnim lepilom, nato pa vse komore in okolico kjer je bilo polomljeno ojačal z dvokomponentnim epoksi lepilom. Tvoje UV lepilo je samo za lepljenje stekla, ti piše v samem naslovu tvojega linka (glass bonding).
Techno inside!!!

torentino ::

Vzameš fino pleteno kovinsko mrežico (0,1-0,3mm), odrežeš pravi košček, položiš na razpoko in počasi zatopiš v material z ploščato konico spajkalnika.Če si izvežban ni totalna estetska katastrofa, je pa dosti trdnejše, kot original.
Mrežica mora biti dovolj velika, da sega dovolj čez razpoko, vsaj 5-10 mm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: torentino ()

Invictus ::

Najprej neko sekundno lepilo, da ti drži ohišje v obliki, potem pa na notranji strani epoxy plus malo steklenih vlaken.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pero50 ::

epoksi. Edino če je naležna ploskev popolnima ravna za tanek lepilni spoj, potem mogoče tudi poliuretan.

epoksi dobiš za male pare na hobbykingu. mislim da pošiljajo tudi iz EU skladišča za cca 2€

Gambino ::

Dvokomponentno lepilo reši zadevo.

Stari maček ::

Epoksi z notranje strani, pa fino tkanino za armaturo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim zlepiti plastiko prenosnika, da bo res držalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
81733 (1350) ToniT
»

popravljanje gumijastega podplata čevlja

Oddelek: Loža
61338 (1230) gruntfürmich
»

Lepilo za plastiko

Oddelek: Loža
2611987 (9879) knesz
»

S čim zalepiti

Oddelek: Loža
132409 (1955) RejZoR
»

Notebook majhna težavica

Oddelek: Pomoč in nasveti
81083 (875) Pithlit

Več podobnih tem