» »

Prepis iz 4-letnega programa v 3-letni program

Prepis iz 4-letnega programa v 3-letni program

timkrkovic ::

Pozdravljeni,

Želel bi vprašati, če je že kdo imel tak primer da bi se rad prepisal iz 4-letnega programa Tehnik računalništva v 3-letni program Računalničar. Namreč že dve leti se trudim dokončati program Tehnik računalništva pa mi ne gre, imam še dva popravna, enega strokovnega in matematiko. Razmišljam o prepisu v triletni program in me zanima, če je že kdo to naredil, nisem se še natančno poglobil v to, kako je s predmeti ampak logično sklepam da bi se mi priznalo kar veliko predmetov glede na to da imam že skoraj dokončan 4. letnik? Z prakso vem da jo bom moral opraviti, zanima pa me tudi to, če bom moral to vse skupaj plačati? Ker sedaj moram plačati 50€ po izpitu, ker se trudim že drugo leto, prvo leto sem imel zastonj. Sedaj spadam pod izobraževanje za odrasle.

Hvala za vaše odgovore.
Lp, Tim

Cveto ::

Plačal boš nov program, s tem da ti bodo odšteli priznane izpite, ki ti jih ne bo treba odposlušat in imeti izpit.

IMO raje stisni in se magari po eno leto uči vsakega od predmetov, ki ti še manjkata. Lahko vzameš tudi inštruktorja in ni vrag da ne bi naredil.

Računalničarja z triletno šolo ne rabi nihče. Še z "takratkim" faksom si za veliko firm premalo izobražen, 4 letna pa je res nekak minimum.

timkrkovic ::

Koliko bi me pa to približno prišlo če veste?
Vem da bi se bilo pametno to potrudit ja, vendar se mi ne gre trenutno za vrsto poklica, delam vse stvari in po pravici povedano me je do te stroke minilo, rad pa bi zaklučil nekaj v tej smeri saj mislim da za kakšno drugo vrsto izobrazbe bi moral narediti še več strokovnih predmetov, pa še kakšnega osnovnega zraven.

louser ::

Matematiko narediš, strokovnega pa greš pisat kot občan.

tikitoki ::

timkrkovic je izjavil:

Pozdravljeni,

Želel bi vprašati, če je že kdo imel tak primer da bi se rad prepisal iz 4-letnega programa Tehnik računalništva v 3-letni program Računalničar. Namreč že dve leti se trudim dokončati program Tehnik računalništva pa mi ne gre, imam še dva popravna, enega strokovnega in matematiko. Razmišljam o prepisu v triletni program in me zanima, če je že kdo to naredil, nisem se še natančno poglobil v to, kako je s predmeti ampak logično sklepam da bi se mi priznalo kar veliko predmetov glede na to da imam že skoraj dokončan 4. letnik? Z prakso vem da jo bom moral opraviti, zanima pa me tudi to, če bom moral to vse skupaj plačati? Ker sedaj moram plačati 50€ po izpitu, ker se trudim že drugo leto, prvo leto sem imel zastonj. Sedaj spadam pod izobraževanje za odrasle.

Hvala za vaše odgovore.
Lp, Tim


Pojdi na referat, edino tako bos verjetno dobil prave informacije. Tukaj skorajda nimas sans. Pa se na referatu ti lahko poda napacne informacije.

Se pa strinjma z ostalimi, da se matematiko da narediti, sam moras pac iti cez snov. Si vzames kaksno kvalitetno knjigo in gres od zacetka. Potem pa predelas se zapiske in vaje, ker so blizje tistim na izpitu, k so tiste v knjigi.
Osebno bi rekel, da je bil edini razlog za neopravljen rok, prekratka priprava. Sej ves, vaja dela mojstra.

Niso vsi roki enako zahtevni, ponavadi je najlazji prvi, zadnji roki so ponavadi tezji. TOrej se ne prijavi na historicno najtezji rok.

Ce imas moznost opravljanja s kolokviji, sploh ni vprasanje kaj je lazje. Kolokviji so lazji, k izpiti.

timkrkovic ::

dobro, hvala za info, bom povprašal v šoli. Mislil sem da je že kdo dal tak primer skozi :)

firbec ::

Tim, izredno lepo slovnično pišeš in tako iz prve roke roke bi rekel, da si zelo v redu dečko, tako da ti tudi sam priporočam, potrudi se za ta izpita, ne obupat in ne oziraj se na to, če te kdo zaradi tega daje v nič. Dokaži sam sebi, da zmoreš. Nekaterim gre šola pač težje, vendar bi bila škoda, da ne opraviš tehnične šole, če si že prišel tako daleč.
Stiskam pesti, da ti bo uspelo čimprej, ker uspelo ti bo zagotovo.

Jenga ::

Srečno, kakorkoli se boš odločil!

blackbfm ::

Tim, izredno lepo slovnično pišeš in tako iz prve roke roke bi rekel, da si zelo v redu dečko


Kaksno vezo ima to s čemerkoli? In ocenjevat moralno in custevno inteligenco nekoga na podlagi njegovega znanja slovnice je precej mimo

MasterTade ::

Ma lej, razmisli kaj bi delal pa pojdi v to smer. Pač če te ne zanima računalništvo je brez veze se silit. Če ti manjkata še 2 predmeta naredi pol pa naprej
Mors omnia aequat

firbec ::

blackbfm je izjavil:

Tim, izredno lepo slovnično pišeš in tako iz prve roke roke bi rekel, da si zelo v redu dečko


Kaksno vezo ima to s čemerkoli? In ocenjevat moralno in custevno inteligenco nekoga na podlagi njegovega znanja slovnice je precej mimo

Odvisno, kako si to vsak po svoje predstavlja.
Če bi jaz napisal Ej stari boli te qrac za šolo zdej k si mld preganji bejbe če ne morš ene usrane sredne narest pol se u jamo vrž
a bi se mene drugačnega predstavljal, kot si me sicer ?

jype ::

Cveto je izjavil:

Računalničarja z triletno šolo ne rabi nihče.
Huh? Kolikor jaz vidim, bi računalničarja, ki dejansko dokonča reči, plačali trojno, tudi če ima minus leta šolanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maturutetni tečaj

Oddelek: Šola
153198 (2829) trancer01
»

Za*ebal s študijem v prvem mescu kako naprej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6114617 (12640) PrihajaNodi
»

Matematika FRI vs FS?

Oddelek: Šola
247511 (5341) o3n3o
»

Srednja šola

Oddelek: Šola
263875 (2978) lebdim
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011300 (8417) Halfdead987

Več podobnih tem