» »

Program...

Program...

grizl ::

Upam, da je tema na pravem mestu. V nasprotnem prosim moderatorje, da jo premaknejo.

Ker se niti približno ne razumem na programiranje (ne v kakšnem jeziku bi bil napisan ipd...) bi potreboval najprej nasvet in nato ( v kolikor bo cena "sprejemljiva") še izdelavo programa. Program bi bil podoben programom, kot jih uporabljajo v računovodstvih vendar z manj funkcijami.

Sem že iskal po spletu pa vsaj zaenkrat ne najdem nič primernega.

Torej, če koga slušajno zanima prosim ZS.

Tilen ::

To je predrago?

https://www.cebelca.biz/
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

grizl ::

Tilen, takšna cena je absolutno sprejemljiva. Sam bi potreboval "modificiran" program, ki bo 100 % uporaben zame. Računovodstvo imam, določena knjiženja, predvsem kar se tiče materialnega knjigovodstva pa si obdelujem sam, predvsem zaradi tekoče preglednosti in obračunov.

V kolikor ne bo šlo drugače bom pač uporabljal enega od obstoječih.

Vseeno hvala.

mlamat ::

Imaš res toliko denarja da boš plačal razvoj nove programske opreme, namesto da bi sebe izšolal za obstojočo rešitev?

grizl ::

mlamat je izjavil:

Imaš res toliko denarja da boš plačal razvoj nove programske opreme, namesto da bi sebe izšolal za obstojočo rešitev?


"Toliko" = koliko? Kot sem povedal se mi ne sanja o zneskih in koliko časa je sploh potrebno za kaj podobnega. Mogoče obstaja kje kakšen free template, ki bi ga bilo možno uporabiti za osnovo.

Najprej vprašam, neumnih vprašanj ni.....

SimplyMiha ::

Vsekakor je razvoj novega "računovodskega" programa nekajkrat dražji od enega tečaja uporabe enega od boljših računovodskih programov.

BigWhale ::

Jaz ti ga napisem za 150.000 EUR, za start projekta mors placat 50% avansa. Lahko mi posljes podatke, da ti izstavim racun.

Ales ::

@grizl, če imaš računovodstvo in če so potrebni podatki že prisotni v bazi računovodskega programa, se lahko naredi dodaten prikaz le teh, v obliki, kot jo potrebuješ. Če bi bilo potrebno bazo podatkov voditi ločeno, je tudi izvedljivo, samo pristop bo drugačen.

Strošek? Težko reči. Od nekaj 100 EUR za res najbolj preproste stvari, pa hitro do nekaj 1000 EUR. Praktično ni limita navzgor. Bolj točno se strošek lahko oceni šele, ko boš imel točno specifikacijo projekta.

terryww ::

Se bolj splača kontaktirat računovodsko programje, ki se ti dopade (recimo cebelca.biz) in jih vprašat, če bi bilo v njihovem interesu to razvit. Oz samo zate, in jih vprašaš za ponudbo.
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

grizl ::

Veliki..., dobra, ampak pošteno, malo predrag si zame, če daš popust....:D

terryww, sem jih preizkusil kar nekaj testnih, pa so dejansko vsi po istem kopitu. Tega ne rabim, ker mi končno knjiženje ureja računovodstvo. Moje delo je priprava vseh prejetih kot izdanih faktur (cca. 120/mes), predvsem pa materialno knjigovodstvo. Glavni keč je v specifiki trgovine. Pri prejetih fakturah gre pri 90 % prejetih let teh za samofakturiranje.

Ok, vseeno hvala za mnenja in predloge.

BigWhale ::

Dej kontaktiraj ze Cebelco in jih vprasaj kaj in kako. Ce so tvoje ideje in dvoj workflow nekaj kar bi koristil vecim, bos sigurno dobil subvencionirano ceno razvoja, ce ne bos pac moral placati polno ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zastonj program za računovodstvo ?

Oddelek: Programska oprema
4721461 (2438) Blum
»

Program za izdelavo računa, fakture (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5832306 (13883) krneki0001
»

Ustanovitev s.p-ja+vodenje posl.knjig

Oddelek: Programiranje
338454 (7701) chrush
»

Program za ''mini'' računovodstvo

Oddelek: Programska oprema
165010 (171) Gregor P

Več podobnih tem