» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
314 / 468
»»

neverlucky ::

Super bi bilo, da bi si lahko na raznih teh straneh oznacil, kaj zelis gledat. V smislu, ne kazi coinov z manj kot 1m volumna, ker je itak jasno, da so nepomembni shitcoini. Je kar zalostno da je kar nekaj taksnih v top 100.

Vazelin ::

se strinjam. vsaj ena penzija volumea mora biti dnevno, da je coin relevanten. ampak pravega volumea, ne fake volumea. relevantnih je glih ene 10 coinov :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

CleanPower ::

Kaj pravite na XRP in odprtje neke nove borze oz. prodaje futuresov ta teden(23. sept)?

Vazelin ::

če gledamo eno letni recap coinov med top 10 pozitivni samo:
- BTC
- LTC
- Binance

ostalo ali stagnira totalno ali padlo.

thug life
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

neverlucky je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Sej na začetku je bil 4knative še kar duhovit.

Glede signalov, ki sem jih omenjal pred približno 10 dnevi... Včeraj je en "prijel", saj je bila napoved, da če cena pride na 10361, da bo padla na 9792. Sam sem vstopil pri 10310 (signal sem prebral šele po tistem, ko je cena bitcoina že dosegla 10361, ampak če bi ga takoj prebral, bi imel možnost vstopiti pri tisti ceni - tako sem bil pa nekaj ur prepozen) in potem tudi izstopil pri 10110, tako da kar se mene tiče, je to zdaj tretjič od treh poskusov, da sem imel pozitiven trejd, ampak da bo signal dejansko pravilen, bi morala cena v naslednjih 3 dneh pasti na 9792. V preteklosti naj bi se podoben vzorec ponovil 6 od 6x.

Lahko bi sicer že včeraj napisal komentar (in pravzaprav sem ga, ampak ko sem pritisnil tipko "pošlji", me je odlogiralo in potem nisem ponavljal), ampak mam malo slabo vest, ker sem toliko časa težil sloteharju oz aquafriendu glede teh signalov, zdaj jih pa sam promoviram.

V glavnem, včeraj je meni signal pomagal, sem pa trejd "predčasno" zaprl. Signal je pravilno nakazal na short pri 10361, ali bo pravilno zadel tudi dno, oz. ali bo bitcoin dosegel 9792, bomo pa še videli. Jaz ne bom zdaj samo gledal, kaj se bo dogajalo in ne bom vstopil v novo pozicijo. Poleg tega je tale dvig cen alt coinov precej bullish in nekako ne vidim dviga cen altov kot nekaj, kar bi negativno vplivalo na ceno bitcoina.


:O



Tip (oz ai) je dober napovedal. Naslednja tarča je 9061. Jaz sem sicer iz shorta izstopil pri 10110, ker imam raje vrabca v roki, kot goloba na strehi, ampak vsa čast, da je bila napoved prava. Zdej če bi sledil tem napovedim, bi moral shortat do 9061, ampak trenutno nisem v nobeni poziciji. Pa da vidimo, če bo bitcoin v 4 dneh res padel na 9061. Ta signal je že "prijel", tako da ali bitcoin pade na 9061, ali pa bo napoved nepravilna. Mogoče bom nekaj malega shortal, ne mislim pa nekih velikih vsot. Bolj tako, za hobi.

Vazelin ::

To s prenosom dunetov je Broscience ali ste dejansko že prenesli?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

če gledamo eno letni recap coinov med top 10 pozitivni samo:
- BTC
- LTC
- Binance

ostalo ali stagnira totalno ali padlo.

thug life


A tezos x2 ni dost?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

A tezos je top10 coin?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Ja, je.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Ja, je.


Kje vidis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Vazelin je izjavil:

To s prenosom dunetov je Broscience ali ste dejansko že prenesli?


probaj...men je preneslo vse...prvo probaj 5 da vidiš če gre...mal poglej nazaj...

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje vidis?
V whitepaperju.

Vazelin ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje vidis?
V whitepaperju.

:)):D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje vidis?
V whitepaperju.

:)):D


No tale je bila dejansko dobra, ker 99,9% ljudi njihovega whitepaperja ne razume in so tam same enacbe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Smo že bolj ali manj na včerajšnjih vrednostih :)
Danes je bil prvi dotik w MA20 po natanko 6 mesecih. In tudi očiten odboj gor.

Kar pravi hamez66, da naj bi šli na 9k sicer je možno, ampak zgodovinsko gledano bi morali ob prelomu tedenske sveče ostati nad MA20. Ta teden 9800, drug ~10000

..in potem počasi večno slovo od 10k.

hamez66 ::

tonis, bolj slabo kaže, da bi šli na 90xx, in tudi ne verjamem, da bomo šli. Taka je bila napoved ai-ja, ampak se je že prej videlo, da je precej drzna napoved. Tako da trenutno nisem v nobeni poziciji in predvidevam, da v 4ih dneh ne bomo videli 90xx.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

tonis, bolj slabo kaže, da bi šli na 90xx, in tudi ne verjamem, da bomo šli. Taka je bila napoved ai-ja, ampak se je že prej videlo, da je precej drzna napoved. Tako da trenutno nisem v nobeni poziciji in predvidevam, da v 4ih dneh ne bomo videli 90xx.


Kdo določa drznost napovedi? A to tako bližje je sodni dan za odločitev ali je pravilna ali ne, bolj ali manj je drzna xD
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

Racunas razmerje med tem koliko % se mora cena spremenit in koliko je casa, da se uresnici. Tukaj je 10% padec v 4ih dneh zeli drzno.

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

Racunas razmerje med tem koliko % se mora cena spremenit in koliko je casa, da se uresnici. Tukaj je 10% padec v 4ih dneh zeli drzno.


Ma niti ne... včasih je to blo v 1 uri gor toliko ali dol =) V cryptu 10% ni drzno!

Overall seveda.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Bolj ko fališ, bolj je drzna napoved :).

tonis ::

tonis je izjavil:

tonis je izjavil:

Ne vidi se še cela slika, ampak zelo verjetno je BTC v območju najvišje točke, ki jo lahko doseže v prihodnih ~7 dneh. Če bi prebil navzgor, se bo čez teden dni vrnil nazaj v območje ~10200.


Tole svojo "napoved" glede zgornje meje podaljšujem še za teden dni, tam okrog 25. bo rast možna (saj ne rečem, možna je tudi zdaj, ampak če zraste zdaj, se bo cena vrnila na ta nivo - ker se pri tem indikatorju to "vedno" zgodi)
Za padec pa tudi ne vidim veliko maneverskega prostora, na 9800 je W ma20, drug teden bo pa že na ~10k.


Ko ravno šlogamo - zdaj je slika jasna, 23. zvečer se indikator, ki blokira pot navzgor umakne. Ta meja je cca 10200. Napisal sem cca! (ta indikator je 4 urni ichimoku)
Spodaj pa kot že omenjeno weekly MA20 na 9800, ki je zgodovinsko gledano zdržal, dokler ni več zdržal :) torej v uptrendu(kar zdaj je), je bil support, v downtrendu pa resistance.

(So pa v tem ciklu glavni alti padli iz MA20 nižje na MA50, še vedno pa so na tedenskem grafu v uptrendu.)

hamez66 ::

Čudno, da neverlucky lahko takoj razume, kaj pomeni drznejša napoved, medtem ko Mato in Perci potrebujeta dodatno razlago. Ampak ni panike, ne bom več prepisoval teh napovedi. Čez kakšen mesec mogoče sporočim, če je bilo še kaj uspeha.

Mato989 ::

drzna napoved je relativen pojem... za mene je drzna napoved če nekdo napove 50% dol ali gor... vse kar je manj od tega v cryptu ni drzna napoved...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

spegli ::

Pičimo na 10800 BTC. ETH pa ni za prodajat letos.

xx23 ::

Evo, napovedujem +50 % (drzno), ampak najprej gremo še malo dol, ko se konča ta 3-mesečni trikotnik.

PrihajaNodi ::

xx23 je izjavil:

Evo, napovedujem +50 % (drzno), ampak najprej gremo še malo dol, ko se konča ta 3-mesečni trikotnik.



Pa da vidimo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Napovedujem, da bo Nodi leta 2025 še vedno sanjal o kripto penziji in zabijal cajt za gledanje grafov.
Napovedujem, da naslednjega bull runa ne bo.
Napovedujem, da bodo cene stanovanj in m2 šle še vsaj x2, preden nastopi "kriza". Vedno več jokic, ki nočejo/ne znajo delat, puf pa dobijo.

Vazelin ::

When ZPIZ coin
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sparovcek2 ::

Fun fact; XVGeur in XVGeth je na levelih iz katerega se je razvil bull run ko je šel x30

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

When ZPIZ coin


Kateri ponzi bo dlje zdržal? ZPIZ vs. kripto

Mislim, da je postala bolj donosna peka burekov kot tezosov. 1 burek = 2 tezosa.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

drzna napoved je relativen pojem... za mene je drzna napoved če nekdo napove 50% dol ali gor... vse kar je manj od tega v cryptu ni drzna napoved...


Ja, je relativen pojem. Poskusi v zakup vzeti, da sistem na dan v povprečju da eno napoved, pa recimo da vsaka tretja potem "prime". Zdej verjetno ni za pričakovat, da bi sistem na vsake 3 dni napovedal 50% spremembo cene. Glede na dogajanje v zadnjem času, ko je cena bitcoina ves čas nekje okoli 10k ali malo višje, se mi je zdelo, da po tistem, ko je cena že padla za 5%, ne bo na hitro padla še dodatnih recimo 8%.

Drugače pa ne vem, kdaj je cena bitcoina nazadnje zrasla ali padla za 50% v štiri dneh in kolikokrat se je v zgodovini bitcoina kaj takega zgodilo. Treba je upoštevat, da je napoved za bitcoin. Pri alt coinih je 50% precej verjetnejša stvar.

Vazelin ::

Malo statistike:
- 54 coinov nad 100mil cap-a (ICON je zadnji 100 milijonski)
- samo 14 med milijardo (oz. 13 če odštejemo še teterprinter)
- dominanca še vedno sladkih 68%.
- Stratis je spet izpadel iz elitne stoterice.
- alti gredo na "smetišče zgodovine"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

A niso sli ze veckrat na smetisce?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

A niso sli ze veckrat na smetisce?

ne. mislim da je dokončna kapitulacija v teku.;) Predvsem "ico whitepaper" projektov.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Vazo, a bo letos podelitev kripto oskarjev za temo spekuliranje o kriptovalutah?

Lani si zlo hypeu s tem, dvakrat prestavu potem pa skenslu. Kaj pa letos?

Nagrada za najvec postov?
Nagrade za najmanj konstruktivne poste?
Nagrada za najbolj konstruktivne poste?
Nagrada za najboljse napovedi?
Nagrada za najbolj odkritega uporabnika?
Nagrada za najbolj zabavnega uporabnika?
Nagrada za najboljsega moderatorja?
Nagrada za najboljsega trola?

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A niso sli ze veckrat na smetisce?

ne. mislim da je dokončna kapitulacija v teku.;) Predvsem "ico whitepaper" projektov.


Vazo bos prodal Tezos?

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:


Nagrada za najvec postov?
Nagrade za najmanj konstruktivne poste?
Nagrada za najbolj konstruktivne poste?
Nagrada za najboljse napovedi?
Nagrada za najbolj odkritega uporabnika?
Nagrada za najbolj zabavnega uporabnika?
Nagrada za najboljsega moderatorja?
Nagrada za najboljsega trola?

Very strong competition:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A niso sli ze veckrat na smetisce?

ne. mislim da je dokončna kapitulacija v teku.;) Predvsem "ico whitepaper" projektov.


Vazo bos prodal Tezos?

Prodajate Tezus za dolar in direkt penzija? Jutri na ZPIZ naredit odjavo in je to to?

neverlucky ::

Vazelin, broscience knjiga, ki jo pises, bo imela tudi poglavje o kriptu ane? Lahko dobimo tu kaksen odlomek? :)

RockyS ::

Odkar je Merlak predal delo pa DTR kar raste...

Lennzi ::

RockyS je izjavil:

Odkar je Merlak predal delo pa DTR kar raste...

Sheep bait.....

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

Vazelin, broscience knjiga, ki jo pises, bo imela tudi poglavje o kriptu ane? Lahko dobimo tu kaksen odlomek? :)

Napovedi v kriptu lahko damo med broscience ja. :)

Zanimivo. Vse spet v rdecem
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

MasterKiD ::

Zakaj bi naj sploh prišlo do 'novega' crypto bulla?
En jeben kripto je za povprečnega uporabnika zelo težko kupiti, tak da nismo nikamor napredovali.

neverlucky ::

Ja ni razloga. Samo 99.9% v kriptu ga kar resno pricakuje in misli, da mora prit do njega.

mile ::

Zeitgeist ::

me prav zanima kako se bo cena obnasala do listanja in po njem

PrihajaNodi ::

Ne me jebat...sorry Perci. Dans ga zgem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

hdmi-out ::

Zeitgeist je izjavil:

me prav zanima kako se bo cena obnasala do listanja in po njem


jutri ob 13.00 tezus dump

PrihajaNodi ::

hdmi-out je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

me prav zanima kako se bo cena obnasala do listanja in po njem


jutri ob 13.00 tezus dump


A je bil kak pump?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dans ga zgem.

A greš na sloot s profitom od tezusa? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
314 / 468
»»