» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
317 / 468
»»

neverlucky ::

Za vse, ki se ne spoznajo. Kvantni racunalnik je se dalec od tega, da bo znal razbit RSA enkripcijo.

perci ::

In ko jo bo znal... Bo v uporabi kvantna enkripcija.

PrihajaNodi ::

Za vse, ki se ne spoznajo. Kvantni racunalnik je se dalec od tega, da bo znal razbit RSA enkripcijo.


Ne drži
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Kaj oa kvantni računalnik z 200 kubiti?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

kamiKaZaA je izjavil:

Daj mi potem en taki primer (kraj na Zemlji), kjer je neurje konstantno vsako sekundo zadnjih 1000 let, brez da bi zmes posijalo sonce. Lahko tudi zmanjšama na 100 let ali pa 10 let. Hvala za odgovor, katerega tako ali tako nebo. Ker si spet v full-troll mode.
Za neurje ne vem, lahko ti pa povem where the sun don't shine.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Daj mi potem en taki primer (kraj na Zemlji), kjer je neurje konstantno vsako sekundo zadnjih 1000 let, brez da bi zmes posijalo sonce. Lahko tudi zmanjšama na 100 let ali pa 10 let. Hvala za odgovor, katerega tako ali tako nebo. Ker si spet v full-troll mode.
Za neurje ne vem, lahko ti pa povem where the sun don't shine.


Torej je s kriptom konec ko je google izdal kvantni računalnik?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

jype je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Daj mi potem en taki primer (kraj na Zemlji), kjer je neurje konstantno vsako sekundo zadnjih 1000 let, brez da bi zmes posijalo sonce. Lahko tudi zmanjšama na 100 let ali pa 10 let. Hvala za odgovor, katerega tako ali tako nebo. Ker si spet v full-troll mode.
Za neurje ne vem, lahko ti pa povem where the sun don't shine.

Ni bilo mišljeno kje sonce sije in kje ne, ampak je to bil odgovor (prispodoba) TrollNodiju, ko je napisal, da je kripto mrtev.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej je s kriptom konec ko je google izdal kvantni računalnik?
IBM.

Vazelin ::

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Za vse, ki se ne spoznajo. Kvantni racunalnik je se dalec od tega, da bo znal razbit RSA enkripcijo.


Ne drži


Nodi, kaj vse je IBMov kvantni računalnik že zmožen narest? Če zanemarimo vse napake, ki jih trenutno še ima. Je zmožen faktorizirat ogromne številke?

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Za vse, ki se ne spoznajo. Kvantni racunalnik je se dalec od tega, da bo znal razbit RSA enkripcijo.


Ne drži


Nodi, kaj vse je IBMov kvantni računalnik že zmožen narest? Če zanemarimo vse napake, ki jih trenutno še ima. Je zmožen faktorizirat ogromne številke?


Da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

how low we can go?Β:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Vazelin je izjavil:

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D

No, to pa ne drži. 2 pravilni napovedi sem dal od 4-ih ali 5-ih.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D

No, to pa ne drži. 2 pravilni napovedi sem dal od 4-ih ali 5-ih.


Clap, clap
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Teorije so tokrat padle, ampak danes je sreda, potrditev stanja pa bo vidna v pon ob 2h zjutraj.
Lahko pa povem toliko, da je Aquafriend v grupi opozarjal na to možnost in tudi na target ceno(če smo jo dosegli ali ne, ne bom pisal) in dejansko se uresničuje ta scenarij, pa se je meni osebno zdel precej drzen, ravno zaradi preteklih vzorcev s tedenskimi MAji. Ampak, in general smo še vedno bullish!

Zadnjič sem napisal da bo počasi slovo od 10k! To je zdaj res, ampak ne v to smer kot je bilo mišljeno :D

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D

No, to pa ne drži. 2 pravilni napovedi sem dal od 4-ih ali 5-ih.


Clap, clap

Evo moje zgrešene napovedi:
1. Da BTC več ne gre pod 9k (cmc)
2. začetek alt sezone do sredine avgusta 2019
3. da bo BTC šel do sredine septembra 2019 na 16,5k

Pravilne napovedi:
1. da smo v bull run-u ( to sem napisal pred pomladjo 2019, ko so strokovnjaki pisali, da gre BTC na 2k oz. 1k)
2. ko smo se približevali meji 9k za BTC sem napisal, da je v naslednjih dneh target 12k-13k in so drugi pisali, da gremo na 6k. Zgodilo se je, da smo v parih dneh prebili 13,5k.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Js vidim samo rdeče in globok padec. Nekega bulla pa ni in ni, kaj šele alt sezona. Kripto je mrtev, žal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je mrtev, žal.

how dare you!:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Kvantno googlovo racunalo je tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kvantno googlovo racunalo je tu.

IBM
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Dajem svojo 6. napoved (3 zgrešene in 2 pravilni do sedaj):
- kripto ni mrtev in še nebo mrtev vsaj leta 2019, 2020 in 2021.

Čas bo pokazal ali gre za pravilno napoved ali pa za napačno.

Vazelin ::

kamiKaZaA je izjavil:

Dajem svojo 6. napoved (3 zgrešene in 2 pravilni do sedaj):
- kripto ni mrtev in še nebo mrtev vsaj leta 2019, 2020 in 2021.

Čas bo pokazal ali gre za pravilno napoved ali pa za napačno.

Im out. Preventivno cashoutam:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

godokahik je izjavil:


Se pravi jim plačuješ naročnino 1000 USD na leto za te signale?


Sem se naročil v začetnem obdobju, ko je bila cena še 350$. Zdaj se da za okoli 700 dobit, če uporabiš kodo crypto in plačaš s kriptom, se mi zdi.. Osnovna cena naj bi bila 1295, ampak se jo da znižat.

Ponoči je prijel signal, da bi morali zrasti iz 8532 na 8820. Pa da vidimo...

xx23 ::

xx23 je izjavil:

Evo, napovedujem +50 % (drzno), ampak najprej gremo še malo dol, ko se konča ta 3-mesečni trikotnik.



Seveda je bil izhod iz tega trikotnika možen samo navzdol. Vse skupaj se je zgodilo sicer nekoliko hitreje, kot sem pričakoval. Sedaj pa gremo lahko spet gor. Šlo bo pa počasi.

Bellzmet ::

Graf: -----////>>

Tole ja pa moja ocena, ki temelji na podatkih iz mojega grafa. Malo bo sedaj stagniralo se lepo vidi ravna črta, potem bo šlo pa nekaj časa poševno ampak je izražen trend da bo šlo naprej. Čisto kot sem pričakoval.

Vazelin ::

Moja napoved za kripto:
2020 - stagnacija, ne bo mini bulla kot letos
2021 - manjši bull kot letos
2022 - srednje velik bull, za razliko od 2017-2018 ne bo rast vseh coinov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Fantje, dajte cim vec napovedi, nekdo od vas bo zadel in bo za vedno kovan v heroja!

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Dajem svojo 6. napoved (3 zgrešene in 2 pravilni do sedaj):
- kripto ni mrtev in še nebo mrtev vsaj leta 2019, 2020 in 2021.

Čas bo pokazal ali gre za pravilno napoved ali pa za napačno.

Im out. Preventivno cashoutam:))


Ok, torej lahko začne rasti. :D

Vazelin Buybacks TM :D

Vazelin ::

kamikazaa > vazelin kar se napovedi tiče :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dupe ::

S kriptotom sem spušil 40 % vložka. Kaj naj naredim?

-valvoline- ::

Miss me? hehe.
Enivej moja napoved je najbolj natancna da bo tether no2 do konc leta.
Nic ne postam tu, skoda besed zaenkrat, cakam da krepne tetherprinter poj pridem v ofenzivo. :V

dupe je izjavil:

S kriptotom sem spušil 40 % vložka. Kaj naj naredim?

spusi se preostalih 60%

Zgodovina sprememb…

jype ::

Aha, aha, signal! ^^^^

Počasi bo konec padca!

Vazelin ::

All in
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

gruntfürmich ::

xx23 je izjavil:

xx23 je izjavil:

Evo, napovedujem +50 % (drzno), ampak najprej gremo še malo dol, ko se konča ta 3-mesečni trikotnik.



Seveda je bil izhod iz tega trikotnika možen samo navzdol. Vse skupaj se je zgodilo sicer nekoliko hitreje, kot sem pričakoval. Sedaj pa gremo lahko spet gor. Šlo bo pa počasi.

super. rešeni smo!

Vazelin je izjavil:

All in

... in koliko 1/x (x € N) out ?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Drvimo v brezno...konc je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BadB0y ::

To je samo zalet, da se lahko dvigne :)


Zeitgeist ::

snarksi bi naj bili kvantum resistant bajdevej

je pa folk prav pateticen ko cuje da bo nekoc nekje kvantni racunalnik in so ze pokakani in prodajajo svoje vlozke na kriptomarketu kjer bi radi obogateli iz ponedeljka na torek

smesno je tudi pricakovati da bo kovanec ob listanju na binance poletel v nebo ob dejstvu da smo se v bear marketu in v casu listanja cel market gre dol. reality check??

sicer pa se vedno se mi zdi da smo v tisti fazi bitcoin cikla ko gre gor dol gor dol. naslednja faza pa je potem rast.

upam da to skakanje cene gor in dol prezene vse pussye iz kriptoscene :)

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Drvimo v brezno...konc je

Naj se reši, kdor se more. Evo Nodija: Geronimo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Drvimo v brezno...konc je

Naj se reši, kdor se more. Evo Nodija: Geronimo.


Mislis da je odprl krila?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Drvimo v brezno...konc je

Naj se reši, kdor se more. Evo Nodija: Geronimo.


Mislis da je odprl krila?

Odvisno ali je bil v kriptovalutah (potem ne) ali pa samo navadni poštni golob (delavec) (potem je razprl).

dupe ::

Če sem trgoval od julija povprečno 1 uro na dan in v tem času zaslužil -40%, koliko je potem moja urna postavka?

kamiKaZaA ::

dupe je izjavil:

Če sem trgoval od julija povprečno 1 uro na dan in v tem času zaslužil -40%, koliko je potem moja urna postavka?

Dobrodošel novo pečeni Troll v tej temi. S takšno referenco dobiš takoj službo. Delodajalci se bi stepli za tebe, da bi jim celi mesec delal in bi namesto, da ti na koncu meseca dajo oni 1000€, ti njim neseš 400€.

Vazelin ::

dupe je izjavil:

Če sem trgoval od julija povprečno 1 uro na dan in v tem času zaslužil -40%, koliko je potem moja urna postavka?

Strong trolling skills
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sivistol ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D

No, to pa ne drži. 2 pravilni napovedi sem dal od 4-ih ali 5-ih.


Clap, clap

Evo moje zgrešene napovedi:
1. Da BTC več ne gre pod 9k (cmc)
2. začetek alt sezone do sredine avgusta 2019
3. da bo BTC šel do sredine septembra 2019 na 16,5k

Pravilne napovedi:
1. da smo v bull run-u ( to sem napisal pred pomladjo 2019, ko so strokovnjaki pisali, da gre BTC na 2k oz. 1k)
2. ko smo se približevali meji 9k za BTC sem napisal, da je v naslednjih dneh target 12k-13k in so drugi pisali, da gremo na 6k. Zgodilo se je, da smo v parih dneh prebili 13,5k.



kaj če je tale rise do 14k bil samo b val v velikem bearu ? c pa še prihaja ?

perci ::

Nodi, če ne misliš prispevati ničesar konstruktivnega, letiš ven iz teme. Dost te imam, navkljub odličnim drogam UKC.

dupe ::

Danes nisem izvedel nobenega trejda in s tem zaslužil 1000 $.

Moj ROI = 1000 / 0 = Inf

Beat that, noobs!

bulplux ::

sivistol je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kripto ni mrtev. ćaka nas vsaj še en bull. Slednje je rekel kamikazaa, ki ima stopnjo pravilnih napovedi 0/5:D

No, to pa ne drži. 2 pravilni napovedi sem dal od 4-ih ali 5-ih.


Clap, clap

Evo moje zgrešene napovedi:
1. Da BTC več ne gre pod 9k (cmc)
2. začetek alt sezone do sredine avgusta 2019
3. da bo BTC šel do sredine septembra 2019 na 16,5k

Pravilne napovedi:
1. da smo v bull run-u ( to sem napisal pred pomladjo 2019, ko so strokovnjaki pisali, da gre BTC na 2k oz. 1k)
2. ko smo se približevali meji 9k za BTC sem napisal, da je v naslednjih dneh target 12k-13k in so drugi pisali, da gremo na 6k. Zgodilo se je, da smo v parih dneh prebili 13,5k.



kaj če je tale rise do 14k bil samo b val v velikem bearu ? c pa še prihaja ?


Možno. V tem primeru bomo šli res na prejšnji bullrun ath... Torej na cca 1200 usd... Upam sicer da ne bo tako :/

MasterKiD ::

Nehajte poslušati razne kripto strokovnjake, ker naslednjega bulla pač ne bo.
Razne oslarije kako bo Bitcoin dosegel 500.000$ in podobno, eni pa res nimajo pojma kako te stvari 'delujejo'.

Ti strokovnjaki (predvsem razni lastniki kripto menjalnik) imajo od vaših nakupov določen procent (fee), ki gre v njihov žep.

Enostavno ni razlogov, da bi začele kriptovalute kar enkrat spet rasti. Saj jih je velika večina nima nobene dodane vrednosti in se neuporabne.
V real lajfu pa jih skoraj nihče ne uporablja za plačevanje v trgovinah (v Sloveniji trenutno manj kot 1% ljudi).

Mato989 ::

Razne oslarije kako bo Bitcoin dosegel 500.000$ in podobno, eni pa res nimajo pojma kako te stvari 'delujejo'.


Edino oslarijo si napisal ti... Bitcoin bo prej ali slej 500.000$, zaradi inflacijskega modela dolarja in deflacijskega BTCja... ampak glavno vprašanje ni ali bo, ampak koliko bo takrat vrednih 500k dolarjev... 1 kavico? 1 avto? 1 flet?

To je tako kot bi leta 1920 rekli da pizza nikoli ne bo 7$...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

MasterKiD ::

Mato989 je izjavil:

Razne oslarije kako bo Bitcoin dosegel 500.000$ in podobno, eni pa res nimajo pojma kako te stvari 'delujejo'.


Edino oslarijo si napisal ti... Bitcoin bo prej ali slej 500.000$, zaradi inflacijskega modela dolarja in deflacijskega BTCja... ampak glavno vprašanje ni ali bo, ampak koliko bo takrat vrednih 500k dolarjev... 1 kavico? 1 avto? 1 flet?

To je tako kot bi leta 1920 rekli da pizza nikoli ne bo 7$...


Aja, sorry. Maš prav, Bitcoin bo lahko 500.000$ vreden leta 2080, vendar potem mene ne zanima :))
Torej se ti strinjaš z McAfee-jem?

Zgodovina sprememb…

««
317 / 468
»»