» »

Hipokrizija družbe do nasilja med partnerji - reklama DIPO

Hipokrizija družbe do nasilja med partnerji - reklama DIPO

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

GregiB ::

Teden dni po protestih na ulicah evropskih mest proti nasilju nad ženskami, katero gibanje podpiram, sem šokiran, kako je nasilje ženske nad moškim družbeno čisto sprejemljiv pojav do te mere, da en DIPO posname reklamo, v kateri "dominantna" partnerka pokne svojega ubogljivega moškega z revijo po glavi... Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
  • zaklenil: AndrejO ()

FormerUser ::

GregiB je izjavil:

Teden dni po protestih na ulicah evropskih mest proti nasilju nad ženskami, katero gibanje podpiram, sem šokiran, kako je nasilje ženske nad moškim družbeno čisto sprejemljiv pojav do te mere, da en DIPO posname reklamo, v kateri "dominantna" partnerka pokne svojega ubogljivega moškega z revijo po glavi... Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...


Kaj torej čakaš? S transparentom pred Dipo.

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

GregiB je izjavil:

Teden dni po protestih na ulicah evropskih mest proti nasilju nad ženskami, katero gibanje podpiram, sem šokiran, kako je nasilje ženske nad moškim družbeno čisto sprejemljiv pojav do te mere, da en DIPO posname reklamo, v kateri "dominantna" partnerka pokne svojega ubogljivega moškega z revijo po glavi... Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...


Kaj torej čakaš? S transparentom pred Dipo.


Mislim, da bi marsikateri tip imel rad batine, ce ima pol v DIPO 20 procentov popusta(ali vec).

sarc/
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Nasilje nad moskimi se dogaja. Ne zatiskajmo si oci.

Utk ::

Kaj naj bi tip delal v Dipu?

jype ::

GregiB je izjavil:

Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...
Drži.

Na izbiro imaš dve možnosti:
- Poveš, da gre za zaroto Soroša in Illuminatov, ter cepetaš pred tipkovnico, ali pa...
- se postaviš pred Dipo z dovolj zabavnim transparentom, da te bodo vsi cajtengi objavili - in boš malce okrepil debato o tem, da je vsako nasilje nedopustno, ne glede na to kdo in nad kom ga izvaja.

Ne dvomim, da se boš pravilno odločil.

Jarno ::

@GregiB: Dosti moških je copat in jih ne moti. To je tko, kot da bi ti svojega hipotetičnega udomačenega tigra z revijo po glavi. Ker te ima rad, ti odpusti. :))
#65W!

PrihajaNodi ::

Varne hise za moske so v Sloveniji prepolne. Le zakaj?

Dr_M ::

Da so politicni korektnezi in ostala nesnaga hinavci, ni nic novega.

https://www.bbc.co.uk/bbcthree/article/...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Dr_M je izjavil:

Da so politicni korektnezi in ostala nesnaga hinavci, ni nic novega.
Da se to dogaja v konzervativnem Združenem kraljestvu (kjer sta delitev vlog po spolih in mačistična kultura močni), je povsem pričakovano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Varne hise za moske so v Sloveniji prepolne. Le zakaj?


Tudi ženske so, pa jih je precej več, torej...

maco-maco ::

Reklame sicer nisem videl, a mogoče gre le za ''bumbar moj mali'', ali kaj podobnega. Verjetno ga ni ravno prefukala, pa potem v ponedeljek on razlaga, da je padel po stopnicah.
Če je bila neka gorska gorila, on pa nek anemičen tip, jo je sigurno treba kregat. Na šibkejše se namreč ne spravljamo. Pa ni važen spol.
Kaj?

jype ::

Tudi s cajtengom po glavi se ne tepe nikogar, ne glede na to kako neškodljivo je.

No, razen v primeru, da gre za vnaprej dogovorjeno, sporazumno početje.

PrihajaNodi ::

Ne. Nasilju se je potrebno odpovedati.

PacificBlue ::

Safe word je kljucnega pomena.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nasilju se je potrebno odpovedati.
To so včasih ljudje tvoje vrste trdili tudi glede samozadovoljevanja, potem smo pa dobili dve tisočletji vojn.

PrihajaNodi ::

Moje vrste? Katera je moja vrsta? Jure tolikor kolikor sem dal sam skozi lajf ti ne bis pa ce zivis se 1000 let.

Nasilje je potrebno v celoti odstraniti in obsoditi. Prav tako iz racunalniskih igric.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:


Nasilje je potrebno v celoti odstraniti in obsoditi. Prav tako iz racunalniskih igric.


Tako je. Ali kakor pravijo, tudi pokvarjena ura dvakrat na dan točen čas kaže. Tudi "sporazumno" nasilje, za kakršno je nedvomno šlo v tej reklami, ni sprejemljivo.

PacificBlue ::

Pa ce smo cudna druzba. Meni je ze hecno to, da nekdo, ki je pravnomocno obsojen, lahko opravlja druzbenokoristna dela, da odsluzi kazen.
I’m out.
:3

maco-maco ::

Tudi s cajtengom po glavi se ne tepe nikogar, ne glede na to kako neškodljivo je.

No, razen v primeru, da gre za vnaprej dogovorjeno, sporazumno početje.

Je treba videt to reklamo. Če je dobil erekcijo, mu je najbrž OK.
V bistvu bi bilo najbolje, da ga povabimo na pogovor. slo-tech razkriva. Fetiš, nasilje ali zgolj nedolžo trapljanje. Ne zamudite.
Resno. A lahko posnetek.
Kaj?

tikitoki ::

jype je izjavil:

GregiB je izjavil:

Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...
Drži.

Na izbiro imaš dve možnosti:
- Poveš, da gre za zaroto Soroša in Illuminatov, ter cepetaš pred tipkovnico, ali pa...
- se postaviš pred Dipo z dovolj zabavnim transparentom, da te bodo vsi cajtengi objavili - in boš malce okrepil debato o tem, da je vsako nasilje nedopustno, ne glede na to kdo in nad kom ga izvaja.

Ne dvomim, da se boš pravilno odločil.


Velja tudi zate.

tikitoki ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nasilju se je potrebno odpovedati.
To so včasih ljudje tvoje vrste trdili tudi glede samozadovoljevanja, potem smo pa dobili dve tisočletji vojn.


Kaj pol lajas, če katera dobi kakšno batino?

PrihajaNodi ::

maco-maco je izjavil:

Tudi s cajtengom po glavi se ne tepe nikogar, ne glede na to kako neškodljivo je.

No, razen v primeru, da gre za vnaprej dogovorjeno, sporazumno početje.

Je treba videt to reklamo. Če je dobil erekcijo, mu je najbrž OK.
V bistvu bi bilo najbolje, da ga povabimo na pogovor. slo-tech razkriva. Fetiš, nasilje ali zgolj nedolžo trapljanje. Ne zamudite.
Resno. A lahko posnetek.


:)):D

Kje jih pobiras...hvala za tole.

FormerUser ::

Toleranca do nasilja v družbi je nasploh visoka. To lepo potrjuje tudi aktualni primer Merc. Ravnatelj je odstranil iz šole predrzne fantine, ki so nadlegovali in se izživljali nad sošolkami, sedaj ga pa država toži, ker da jim je onemogočal pravico do izobraževanja. Narobe svet.

PrihajaNodi ::

Hmm vprasanje kaj bi sam kot fotr napravil v taksni situaciji. Verjetno bi obadva steral v kombi pa...hmm...

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Da so politicni korektnezi in ostala nesnaga hinavci, ni nic novega.
Da se to dogaja v konzervativnem Združenem kraljestvu (kjer sta delitev vlog po spolih in mačistična kultura močni), je povsem pričakovano.


Ahahaha. Ti najbrž nimaš pojma kakšno je tam stanje.

Razen če si mislu za kraje tipa Rotheram. Tam kjer je največ tvojih kolegov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

Toleranca do nasilja v družbi je nasploh visoka. To lepo potrjuje tudi aktualni primer Merc. Ravnatelj je odstranil iz šole predrzne fantine, ki so nadlegovali in se izživljali nad sošolkami, sedaj ga pa država toži, ker da jim je onemogočal pravico do izobraževanja. Narobe svet.


Čudno, da lahko med športnim dnevom dve dekleti prvo tunkas do onemoglosti in potem, domnevno, se spolno napades.
Kje je bila odgovorna oseba?

jype ::

vostok_1 je izjavil:

tvojih kolegov.
Moji kolegi niso nasilni, tvoji so.

tikitoki je izjavil:

Kje je bila odgovorna oseba?
S šole jih je napodila.

tikitoki je izjavil:

Velja tudi zate.
Jaz sem moral googlat, kaj je Dipo, zato nisem primeren za protest.

FormerUser je izjavil:

Tako je. Ali kakor pravijo, tudi pokvarjena ura dvakrat na dan točen čas kaže. Tudi "sporazumno" nasilje, za kakršno je nedvomno šlo v tej reklami, ni sprejemljivo.
Sporazumno nasilje je temeljna človekova pravica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

jype je izjavil:

Sporazumno nasilje je temeljna človekova pravica.


Ne, ni, nasilje je patologija, naj bo sporazumno ali ne, družba, ki ga tolerira, pa bolana.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Jype ne bluzi, odgovorna oseba bi morala leteti s šole. Šolski dnevi so v spremstvu z razlogom.

jype ::

Saj odgovorno osebo zdaj tožijo, ker je pravilno ravnala.

FormerUser je izjavil:

nasilje je patologija, naj bo sporazumno ali ne, družba, ki ga tolerira, pa bolana.
To so rekli tudi za samozadovoljevanje, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tikitoki ::

Jype a se delaš neumnega?

jype ::

tikitoki je izjavil:

Jype a se delaš neumnega?
Neumnega se delate tisti, ki ste izpogajali otroku pravico, da v šoli zoper njega nihče fizično ne sme ukrepati.

tikitoki ::

Spet brezglavo in vse povprek obtožuje.

jype ::

O, lej, prepoznal si se!

FormerUser ::

jype je izjavil:

To so rekli tudi za samozadovoljevanje, ja.

Primerjaš hruške in žeblje. Samozadovoljevanje je stvar vsakega posameznika, nasilje je pa vedno poseg v prostor drugega in tudi domnevni konsenz je večinoma izsiljen in zgolj podaljšek siceršnjih razmerij moči v družbi.

jype ::

FormerUser je izjavil:

tudi domnevni konsenz je večinoma izsiljen in zgolj podaljšek siceršnjih razmerij moči v družbi.
Nič za to. "Večinoma" ni dovolj dober razlog, da nekaj prepoveš.

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

tudi domnevni konsenz je večinoma izsiljen in zgolj podaljšek siceršnjih razmerij moči v družbi.
Nič za to. "Večinoma" ni dovolj dober razlog, da nekaj prepoveš.


Kaj bi bil pa dovolj dober razlog?

tikitoki ::

jype je izjavil:

O, lej, prepoznal si se!


Mislim, da bi se moral ti:).

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

tudi domnevni konsenz je večinoma izsiljen in zgolj podaljšek siceršnjih razmerij moči v družbi.
Nič za to. "Večinoma" ni dovolj dober razlog, da nekaj prepoveš.


Jype kaj si v sadomazo svetu, da se ti zdi to tako pomembno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jype ::

tikitoki je izjavil:

Jype kaj si v sadomazo svetu, da se ti zdi to tako pomembno?
Nisem. Tudi kanabisa ne uživam, pa se mi zdi pomembno, da ni prepovedan, ker je prepoved vedno škodljiva.

FormerUser je izjavil:

Kaj bi bil pa dovolj dober razlog?
Za prepoved nasilja, ki ni sporazumno? Je že prepovedano. Za prepoved sporazumnega nasilja? Nič, nikoli. Čeprav se mi zdijo "borilne veščine" butaste in se nikoli nisem navduševal nad njimi, mi na kraj pameti ne pade, da bi jih prepovedal. Tudi za nasilne oblike spolnosti, kadar gre za sporazumno početje, se nikakor ne strinjam s prepovedjo.

tikitoki ::

Pravzaprav so, vsaj dolocene, sporazumne nasilne oblike spolnosti ze prepovedane.

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Toleranca do nasilja v družbi je nasploh visoka. To lepo potrjuje tudi aktualni primer Merc. Ravnatelj je odstranil iz šole predrzne fantine, ki so nadlegovali in se izživljali nad sošolkami, sedaj ga pa država toži, ker da jim je onemogočal pravico do izobraževanja. Narobe svet.


Seveda in prav je tako, ravnatelj ne more kar na lastno pest bit sodnik, kot si g. Merc domišlja... ima ravnatelj kakšne dejanske dokaze o nadlegovanju izven pričevanja deklet? Ali je to spet ena takšna, baba rekla, dec kriv =) Noben ni pokazal nobenih dokazov... sploh pa ne ravnatelj ki je jemal pravico v svoje roke in uporabil neko moč ki je na tem mestu kot meni inšpektor pač nima... lahko bi poklical starše, ne pa banal ljudi iz šole ki jo plačujemo VSI!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pika na i ::

GregiB je izjavil:

Teden dni po protestih na ulicah evropskih mest proti nasilju nad ženskami, katero gibanje podpiram, sem šokiran, kako je nasilje ženske nad moškim družbeno čisto sprejemljiv pojav do te mere, da en DIPO posname reklamo, v kateri "dominantna" partnerka pokne svojega ubogljivega moškega z revijo po glavi... Če bi bila zadeva obrnjena, bi že imeli protestnic(k)e na ulicah...

Reklama je debilna.
Moški pa ne zgleda ubogljivo ampak - tako kot mnogo njih v resnici - vdan v usodo.
Ja, zamislite se malo.

Včasih je bilo menda sprejemljivo, če si psa z zvitkom papirja kresnil, ker baje papirja ni povezoval s tvojo roko. Debilno, ja.

Reklamo sem videla dan, dva po dnevu nasilja nad ženskami. Kratka debata na to temo je pokazala, "da to ni nič takega". Da, tudi za moške ne.

Če se sami ne boste zbrihtali, se namesto vas ne bo nihče.

poweroff ::

Mato989 je izjavil:

Seveda in prav je tako, ravnatelj ne more kar na lastno pest bit sodnik, kot si g. Merc domišlja...

S tem se pa ne strinjam. Po tej logiki ne smeš nikogar odstraniti od tam, kjer dela neposredno škodo, dokler vsi postopki niso pravnomočno zaključeni. Kar seveda traja ohoho let.

Seveda je ta logika Slovenceljnem blizu... župan je lahko vpleten v strašne korupcijske postopke, ampak, dokler ni pravnomočno obsojen, naj bo le župan. Pa čeprav krade dalje. Vodja opozicije je lahko vpleten v neštete postopke, ampak dokler niso pravnomočno zaključeni, naj le ostane na vseh položajih. Potem pa tudi, saj vemo kako skorumpirano je sodstvo, kajne?


Po drugi strani pa vsak Slovencelj precej drugače gleda, ko gre za njegovo osebno korist. Če ima skladiščnika, ki mu krade, ga bo pri priči zabrisal na cesto.

Pika na i je izjavil:

Če se sami ne boste zbrihtali, se namesto vas ne bo nihče.

Točno tako. Zato naj se po isti logiki tudi ženske same borijo za svoje pravice. Moškim mora pač "dol viseti", kajne. Se boste že same zbrihtale...

Sicer pa še eno zanimivo branje na to temo:
https://fokuspokus.si/article/3443?=boj...

Očitno so nekatere znane ženske mnenja, da so ženske z močjo nevarne.
sudo poweroff

Pika na i ::

Če "znaš" tako prebrat kar sem napisala, pa tudi prav.
Saj za ženske ste se že od nekdaj borili tudi moški, a ne.
In še vedno se, na vso moč - videno pri imenovanju generalmajorke.

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

Saj za ženske ste se že od nekdaj borili tudi moški, a ne.
In še vedno se, na vso moč - videno pri imenovanju generalmajorke.

Seveda so se. Tako kot so se za pravice temnopoltih v ZDA borili tudi mnogi belci.

Kar se tiče generalmajorke pa mene ne vpletaj. Meni je vseeno kdo vodi vojsko, le da dobro opravlja svoj posel. Vojske sicer ne poznam dovolj, da bi lahko sodil ali je to imenovanje OK ali ne. Ne bom pa ploskal imenovanju zgolj zato, ker je na položaj imenovana ženska.
sudo poweroff

Pika na i ::

Seveda, strašno ste se borili. Tako zelo strašno močno, da se je ženskam še danes treba boriti.
Kot bi jaz napisala, da se moramo bat močnih moških.
Godina je že zdavnaj izgubila kompas.

Mato989 ::

poweroff je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda in prav je tako, ravnatelj ne more kar na lastno pest bit sodnik, kot si g. Merc domišlja...

S tem se pa ne strinjam. Po tej logiki ne smeš nikogar odstraniti od tam, kjer dela neposredno škodo, dokler vsi postopki niso pravnomočno zaključeni. Kar seveda traja ohoho let.

Seveda je ta logika Slovenceljnem blizu... župan je lahko vpleten v strašne korupcijske postopke, ampak, dokler ni pravnomočno obsojen, naj bo le župan. Pa čeprav krade dalje. Vodja opozicije je lahko vpleten v neštete postopke, ampak dokler niso pravnomočno zaključeni, naj le ostane na vseh položajih. Potem pa tudi, saj vemo kako skorumpirano je sodstvo, kajne?


Po drugi strani pa vsak Slovencelj precej drugače gleda, ko gre za njegovo osebno korist. Če ima skladiščnika, ki mu krade, ga bo pri priči zabrisal na cesto.

Pika na i je izjavil:

Če se sami ne boste zbrihtali, se namesto vas ne bo nihče.

Točno tako. Zato naj se po isti logiki tudi ženske same borijo za svoje pravice. Moškim mora pač "dol viseti", kajne. Se boste že same zbrihtale...

Sicer pa še eno zanimivo branje na to temo:
https://fokuspokus.si/article/3443?=boj...

Očitno so nekatere znane ženske mnenja, da so ženske z močjo nevarne.

Torej je po tvoje lahko vsakdo sodnik...

Tako je bilo v casih divjega zahoda jaz sem za to da se vrnejo ti pac ne... Ker ti bi soft varianto jaz bi pac odnesel zupana ven in ga pocil... Samo potem bi taki kot si ti pozivali mene pred sodisce cetudi je zupan evidentno kriv...

Ne bit hipokrit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

jype je izjavil:

Za prepoved nasilja, ki ni sporazumno? Je že prepovedano. Za prepoved sporazumnega nasilja? Nič, nikoli. Čeprav se mi zdijo "borilne veščine" butaste in se nikoli nisem navduševal nad njimi, mi na kraj pameti ne pade, da bi jih prepovedal. Tudi za nasilne oblike spolnosti, kadar gre za sporazumno početje, se nikakor ne strinjam s prepovedjo.

Pravzaprav nihče ni govoril o prepovedi ampak odnosu družbe do nekega pojava. Kot smo že ugotovili, tudi kajenje ni prepovedano vendar je čedalje bolj družbeno nesprejemljivo kar je omejilo mnoge negativne posledice. Glede na to da sporazumno nasilno spolnost čedalje več nasilnežev, posiljevalcev in morilcev uporablja kot alibi za svoja dejanja in jim tudi uspe prepričati sodišča ter se tako izogniti kazni ker je sadomazohistem čedalje bolj normaliziran, je po moje skrajni čas, da zaostrimo odnos.

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:


Seveda in prav je tako, ravnatelj ne more kar na lastno pest bit sodnik, kot si g. Merc domišlja... ima ravnatelj kakšne dejanske dokaze o nadlegovanju izven pričevanja deklet? Ali je to spet ena takšna, baba rekla, dec kriv =) Noben ni pokazal nobenih dokazov... sploh pa ne ravnatelj ki je jemal pravico v svoje roke in uporabil neko moč ki je na tem mestu kot meni inšpektor pač nima... lahko bi poklical starše, ne pa banal ljudi iz šole ki jo plačujemo VSI!


Seveda boš zagovarjal spolne predatorje, itak. Ravnatelj ima na voljo določena pooblastila in vzgojne ukrepe, ali jih je v konkretnem primeru prekoračil bomo pa še videli, bo povedalo sodišče, ampak ti že kar veš, da jih je, ane, čeprav drugim očitaš, da nimajo nobenih dokazov. In ja, dogodek se je zgodil na JAVNEM bazenu in potem nadaljeval v šoli, ki je JAVNI prostor, torej obstaja velika verjetnost, da so bile prisotne mnoge priče, ki so lahko povedala kaj se je dogajalo.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10916077 (10516) Hypathia

Več podobnih tem