» »

Galaxy j7 počen LCD 2x?

Galaxy j7 počen LCD 2x?

Roomy ::

Pozdravljeni

Situacija. Telefon padel na hrbtno stran(v ovitku, zaščitnem steklu) in je počil lcd. Dam menjat na servis, čakam en mesec (popizdevam, oni se zgovarjajo da čakajo na originalen del), po več klicih je telefon le zrihtan. Uporabljam telefon 1 teden, youtube, naenkrat ekran začne bledet in na koncu postane črn. Dela vse, samo ekran je črn (na hitro utripne lisa čez ekran, ko poskusim vžgat). Nesem na servis v garancijo, češ da bodo pogledali. Po enem tednu kličem in pravi da so rise na steklu (kao od hudega padca na beton itd). Mi je tu kaj za naredit?
Za en k*určev telefon bi naj zdaj dal 240€ za 2 ekrana? Naj omenim da telefon v tisitem tednu ni padel na tla.
Je možno, da ekran/lcd sam od sebe poči? Slaba serija?

DeeCoy ::

1. ekran ti je verjetno res počil.. J serija je j serija.. Drugi ekran je ali slabo zmontiran, ali ekran slabe kvalitete (nisi omenil, kje si menjal). Risi vsekakor ne vplivajo na delovanje lcdja.

Roomy ::

Ekran je bil menjam pri IMOB v Mariboru. Naj bi bil original.

Roomy ::

Aja risi na steklu bi naj bili na notranji strani ali nekaj takega, nisem dobro poslušal ker sem bil razpizden takrat

DeeCoy ::

Risi na notranji strani? Česa? Poskušajo te nategnat, garancijo so dali, očitno je ekran slabo zmontiran, naj popravijo.

Veron ::

kupi raje drug teleon. Dobiš Xiaomi Mi A2 Lite za cca 140eur

FoxKnox ::

Nesi na servis nazaj naj popravijo, če ne zagrozi z tržno inspekcijo, novinarji in s slabo reklamo. Vsekakor pa zahtevaj šefa servisa.
Rise na notranjem delu lcd niso po tvoji krivdi

Roomy ::

Pravi da od hudega udarca to pride oz poči. Saj grem zdaj z šefom se menite, potem pa naprej.

Drugače je pa telefon od mame, in ker je dala 120EUR za nov LCD, ni zdaj za prodat. Ampak pač ker vsi trgovci kujejo Samsung v zvezde, ga je vzela. Jaz pa vozim redmi note 3 pro že več kot eno leto z veliko padci, pa je telefon vzdržljiv tak ko kak xcover

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Roomy ()

DeeCoy ::

Samsung j linije noben ne kuje v zvezde, to je najbolj cheap plastičen shit kar ga lahko kupiš na trgu telefonov. Definitivno ne poči lcd, če ne pade na tla, razen če je slabo zmontirana.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917763 (7148) slon
»

So zaščitna stekla smiselna?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4212184 (10738) tomaz-
»

LG servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
4615216 (10409) FlipeR
»

Trenutno MOCNO odsvetujem nakup Sony Xperia Z telefonov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19046622 (27658) b787
»

Garancija na počen ekran na laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
648390 (6236) Zheegec

Več podobnih tem